Опис

Редагувати

У пояснювальній записці до законопроекту вказано, що ним пропонується на 50 % підвищити рівень одноразової грошової допомоги у разі у разі їх загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності при виконанні зазначеними вище категоріями військовослужбовців військового обов’язку. Крім того, законопроектом запропоновано нову редакцію статті 16-3 Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”, згідно якої передбачається, що особам, які мають право на отримання одноразової грошової допомоги, виплата здійснюється незалежно від реалізації (відмови) кожного повнолітнього члена сім’ї, батьків, утриманців загиблого (померлого) військовослужбовця свого такого права. Законопроект також підвищує рівень одноразової грошової допомоги у разі у разі їх загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності працівників міліції, які виконують спеціальний службовий обов’язок, пов’язаний з безпосередньою участю в антитерористичній операції

Результат голосування Прийнятий

Відбулося 32 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Відродження" (14% явки) 3 Так 0 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Василь Гуляєв Одеська область Так
Артем Ільюк Миколаївська область Так
Антон Кіссе Одеська область Так
Віталій Барвіненко Одеська область Відсутні
Станіслав Березкін Кіровоградська область Відсутні
Олександр Біловол Харківська область Відсутні
Геннадій Бобов Черкаська область Відсутні
Віктор Бондар Хмельницька область Відсутні
Євгеній Гєллєр Донецька область Відсутні
Володимир Зубик Черкаська область Відсутні
Володимир Кацуба Харківська область Відсутні
Леонід Клімов Одеська область Відсутні
Олег Кулініч Полтавська область Відсутні
Валентин Ничипоренко Черкаська область Відсутні
Віктор Остапчук Харківська область Відсутні
Валерій Писаренко Харківська область Відсутні
Олександр Пресман Одеська область Відсутні
Дмитро Святаш Харківська область Відсутні
Віталій Хомутиннік Харківська область Відсутні
Андрій Шипко Дніпропетровська область Відсутні
Ігор Шкіря Донецька область Відсутні
Антон Яценко Черкаська область Відсутні
Група "Воля народу" (21% явки) 2 Так 0 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Так
Ярослав Москаленко Київська область Так
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Олександр Онищенко Київська область Не голосували
Володимир Бандуров Запорізька область Відсутні
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Анатолій Гіршфельд Харківська область Відсутні
Ігор Єремеєв Волинська область Відсутні
Степан Івахів Волинська область Відсутні
Михайло Ланьо Закарпатська область Відсутні
Володимир Литвин Житомирська область Відсутні
Сергій Мартиняк Волинська область Відсутні
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Молоток Сумська область Відсутні
Олександр Пономарьов Запорізька область Відсутні
Михайло Поплавський Кіровоградська область Відсутні
Віктор Развадовський Житомирська область Відсутні
Іван Фурсін Одеська область Відсутні
Юрій Шаповалов Полтавська область Відсутні
Позафракційні (43% явки) 17 Так 0 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Так
Юрій Бублик Полтавська область Так
Михайло Головко Тернопільська область Так
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Так
Валентин Дідич Дніпропетровська область Так
Олесь Довгий Кіровоградська область Так
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Так
Андрій Іллєнко м. Київ Так
Юрій Левченко м. Київ Так
Олександр Марченко Київська область Так
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Так
Олег Осуховський Рівненська область Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рудик Черкаська область Так
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Супруненко м. Київ Так
Владислав Атрошенко Чернігівська область Не голосували
Яків Безбах Дніпропетровська область Не голосували
Володимир Гройсман обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Балога Закарпатська область Відсутні
Павло Балога Закарпатська область Відсутні
Борислав Береза м. Київ Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Олександр Герега Хмельницька область Відсутні
Анатолій Денисенко Харківська область Відсутні
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Сергій Ківалов Одеська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Віталій Купрій Дніпропетровська область Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Володимир Мисик Харківська область Відсутні
Сергій Міщенко Київська область Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Федір Негой Херсонська область Відсутні
Володимир Парасюк Львівська область Відсутні
Василь Петьовка Закарпатська область Відсутні
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тарута Донецька область Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Борис Філатов Дніпропетровська область Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (76% явки) 92 Так 0 Ні 0 Утрималися 17 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв м. Київ Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Барна Тернопільська область Так
Тарас Батенко Львівська область Так
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Вадатурський Миколаївська область Так
Сергій Валентиров Запорізька область Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Голуб Черкаська область Так
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Демчак Вінницька область Так
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Олег Дмитренко Чернігівська область Так
Дмитро Добродомов Львівська область Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Так
Олександр Домбровський Вінницька область Так
Богдан Дубневич Львівська область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Так
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Так
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Іщейкін Полтавська область Так
Сергій Каплін Полтавська область Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Борис Козир Миколаївська область Так
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Так
Аркадій Корнацький Миколаївська область Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Так
Іван Куліченко Дніпропетровська область Так
Микола Лаврик Сумська область Так
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Юрій Македон Вінницька область Так
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Матківський Львівська область Так
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Олег Мусій Львівська область Так
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Насалик Івано-Франківська область Так
Олег Недава Донецька область Так
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Так
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Так
Олег Петренко Черкаська область Так
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Порошенко Вінницька область Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Іван Рибак Чернівецька область Так
Павло Різаненко Київська область Так
Борислав Розенблат Житомирська область Так
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Савченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Олександр Сугоняко Сумська область Так
Григорій Тіміш Чернівецька область Так
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Томенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Третьяков м. Київ Так
Олександр Урбанський Одеська область Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Микола Фролов Запорізька область Так
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Так
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Шинькович Хмельницька область Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Василь Яніцький Рівненська область Так
Дмитро Андрієвський м. Київ Не голосували
Дмитро Голубов Одеська область Не голосували
Андрій Гордєєв Херсонська область Не голосували
Віталій Гудзенко Київська область Не голосували
Олександр Жолобецький Миколаївська область Не голосували
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Курило Луганська область Не голосували
Микола Кучер Вінницька область Не голосували
Юрій Луценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Усов Дніпропетровська область Не голосували
Сергій Хлань Херсонська область Не голосували
Віктор Чумак м. Київ Не голосували
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Вінник Херсонська область Відсутні
Юрій Гарбуз Луганська область Відсутні
Михайло Гвоздьов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Давиденко Чернігівська область Відсутні
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анатолій Євлахов Чернігівська область Відсутні
Максим Єфімов Донецька область Відсутні
Андрій Кіт Львівська область Відсутні
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Курячий Дніпропетровська область Відсутні
Тарас Кутовий Полтавська область Відсутні
Олександр Лівік Миколаївська область Відсутні
Андрій Лопушанський Львівська область Відсутні
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Насіров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Відсутні
Євген Рибчинський м. Київ Відсутні
Петро Сабашук Запорізька область Відсутні
Юрій Соловей Івано-Франківська область Відсутні
Руслан Сольвар Київська область Відсутні
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Єгор Фірсов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Геннадій Чекіта Одеська область Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Відсутні
Оксана Юринець Львівська область Відсутні
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (78% явки) 13 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Євтушок Рівненська область Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Не голосували
Владислав Бухарєв Сумська область Відсутні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (93% явки) 69 Так 0 Ні 0 Утрималися 7 Не голосували
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бурбак Чернівецька область Так
Петро Ванат обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Вознюк Рівненська область Так
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Так
Лілія Гриневич обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Так
Павло Дзюблик Житомирська область Так
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Ємець м. Київ Так
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кірш Харківська область Так
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кодола Чернігівська область Так
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Кришин Дніпропетровська область Так
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Лапін Волинська область Так
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Так
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Так
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Мартиненко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Медуниця Сумська область Так
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Так
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Река Полтавська область Так
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Романюк Київська область Так
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Так
Остап Семерак обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Сташук м. Київ Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Сторожук обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Не голосували
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Не голосували
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вячеслав Константіновський м. Київ Відсутні
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (87% явки) 24 Так 0 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Так
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Так
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Так
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Так
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Так
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Подоляк Львівська область Так
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Так
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Пастух Тернопільська область Не голосували
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (14% явки) 0 Так 0 Ні 1 Утрималися 5 Не голосували
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Євген Балицький Запорізька область Відсутні
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Відсутні
Дмитро Добкін Харківська область Відсутні
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Дунаєв Луганська область Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Юлій Іоффе Луганська область Відсутні
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Відсутні
Сергій Матвієнков Донецька область Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Відсутні
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Сажко Донецька область Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (90% явки) 19 Так 0 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Артеменко обрано в Раду за списком партії Так
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Так
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Так
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Так
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Так
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Так
Злата Огнєвіч обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (66% явки) 239 Так 0 Ні 1 Утрималися 38 Не голосували