Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 112 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (42% явки) 3 Так 0 Ні 1 Утрималися 4 Не голосували
Віктор Развадовський Житомирська область Утрималися
Сергій Лабазюк Хмельницька область Так
Володимир Литвин Житомирська область Так
Михайло Поплавський Кіровоградська область Так
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Сергій Мартиняк Волинська область Не голосували
Ярослав Москаленко Київська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Володимир Бандуров Запорізька область Відсутні
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Анатолій Гіршфельд Харківська область Відсутні
Ігор Єремеєв Волинська область Відсутні
Степан Івахів Волинська область Відсутні
Михайло Ланьо Закарпатська область Відсутні
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Молоток Сумська область Відсутні
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Олександр Пономарьов Запорізька область Відсутні
Іван Фурсін Одеська область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (41% явки) 0 Так 0 Ні 0 Утрималися 9 Не голосували
Станіслав Березкін Кіровоградська область Не голосували
Геннадій Бобов Черкаська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Володимир Зубик Черкаська область Не голосували
Леонід Клімов Одеська область Не голосували
Олександр Пресман Одеська область Не голосували
Віталій Хомутиннік Харківська область Не голосували
Ігор Шкіря Донецька область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Віталій Барвіненко Одеська область Відсутні
Олександр Біловол Харківська область Відсутні
Євгеній Гєллєр Донецька область Відсутні
Василь Гуляєв Одеська область Відсутні
Артем Ільюк Миколаївська область Відсутні
Володимир Кацуба Харківська область Відсутні
Антон Кіссе Одеська область Відсутні
Олег Кулініч Полтавська область Відсутні
Валентин Ничипоренко Черкаська область Відсутні
Віктор Остапчук Харківська область Відсутні
Валерій Писаренко Харківська область Відсутні
Дмитро Святаш Харківська область Відсутні
Андрій Шипко Дніпропетровська область Відсутні
Позафракційні (38% явки) 11 Так 0 Ні 3 Утрималися 3 Не голосували
Владислав Атрошенко Чернігівська область Утрималися
Олександр Супруненко м. Київ Утрималися
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Балога Закарпатська область Так
Юрій Бублик Полтавська область Так
Михайло Головко Тернопільська область Так
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Так
Валентин Дідич Дніпропетровська область Так
Олесь Довгий Кіровоградська область Так
Андрій Іллєнко м. Київ Так
Юрій Левченко м. Київ Так
Олександр Марченко Київська область Так
Олег Осуховський Рівненська область Так
Сергій Рудик Черкаська область Так
Яків Безбах Дніпропетровська область Не голосували
Володимир Гройсман обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Балога Закарпатська область Відсутні
Павло Балога Закарпатська область Відсутні
Борислав Береза м. Київ Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Олександр Герега Хмельницька область Відсутні
Анатолій Денисенко Харківська область Відсутні
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Відсутні
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Сергій Ківалов Одеська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Вячеслав Константіновський м. Київ Відсутні
Віталій Купрій Дніпропетровська область Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Володимир Мисик Харківська область Відсутні
Сергій Міщенко Київська область Відсутні
Федір Негой Херсонська область Відсутні
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Парасюк Львівська область Відсутні
Василь Петьовка Закарпатська область Відсутні
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тарута Донецька область Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Борис Філатов Дніпропетровська область Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (89% явки) 69 Так 0 Ні 24 Утрималися 35 Не голосували
Іван Вінник Херсонська область Утрималися
Руслан Демчак Вінницька область Утрималися
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Дмитренко Чернігівська область Утрималися
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Утрималися
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Утрималися
Андрій Лопушанський Львівська область Утрималися
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Мацола Хмельницька область Утрималися
Олег Недава Донецька область Утрималися
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Порошенко Вінницька область Утрималися
Євген Рибчинський м. Київ Утрималися
Борислав Розенблат Житомирська область Утрималися
Олександр Співаковський Херсонська область Утрималися
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Шинькович Хмельницька область Утрималися
Тарас Юрик Тернопільська область Утрималися
Петро Юрчишин Вінницька область Утрималися
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Утрималися
Дмитро Андрієвський м. Київ Так
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Олег Барна Тернопільська область Так
Тарас Батенко Львівська область Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Вадатурський Миколаївська область Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Голуб Черкаська область Так
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Дмитро Добродомов Львівська область Так
Олександр Домбровський Вінницька область Так
Богдан Дубневич Львівська область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Максим Єфімов Донецька область Так
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Іщейкін Полтавська область Так
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Каплін Полтавська область Так
Андрій Кіт Львівська область Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Так
Борис Козир Миколаївська область Так
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Кутовий Полтавська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лівік Миколаївська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Юрій Македон Вінницька область Так
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Матківський Львівська область Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Олег Мусій Львівська область Так
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Так
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Так
Олег Петренко Черкаська область Так
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Іван Рибак Чернівецька область Так
Павло Різаненко Київська область Так
Олексій Савченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Соловей Івано-Франківська область Так
Руслан Сольвар Київська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Олександр Сугоняко Сумська область Так
Григорій Тіміш Чернівецька область Так
Микола Томенко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Урбанський Одеська область Так
Єгор Фірсов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Микола Фролов Запорізька область Так
Геннадій Чекіта Одеська область Так
Віктор Чумак м. Київ Так
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Юринець Львівська область Так
Василь Яніцький Рівненська область Так
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Ар'єв м. Київ Не голосували
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Гарбуз Луганська область Не голосували
Дмитро Голубов Одеська область Не голосували
Андрій Гордєєв Херсонська область Не голосували
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Гудзенко Київська область Не голосували
Валерій Давиденко Чернігівська область Не голосували
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Жолобецький Миколаївська область Не голосували
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Аркадій Корнацький Миколаївська область Не голосували
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Не голосували
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Курячий Дніпропетровська область Не голосували
Микола Лаврик Сумська область Не голосували
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Луценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Мельничук Вінницька область Не голосували
Ігор Насалик Івано-Франківська область Не голосували
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Петро Сабашук Запорізька область Не голосували
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Третьяков м. Київ Не голосували
Костянтин Усов Дніпропетровська область Не голосували
Сергій Хлань Херсонська область Не голосували
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Валентиров Запорізька область Відсутні
Михайло Гвоздьов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анатолій Євлахов Чернігівська область Відсутні
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Іван Куліченко Дніпропетровська область Відсутні
Віталій Курило Луганська область Відсутні
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Насіров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (74% явки) 6 Так 0 Ні 2 Утрималися 6 Не голосували
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Владислав Бухарєв Сумська область Відсутні
Сергій Євтушок Рівненська область Відсутні
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (94% явки) 6 Так 3 Ні 35 Утрималися 32 Не голосували
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Бондар Львівська область Утрималися
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Петро Ванат обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Вознюк Рівненська область Утрималися
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Утрималися
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Кришин Дніпропетровська область Утрималися
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Река Полтавська область Утрималися
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Романюк Київська область Утрималися
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Федорук Чернівецька область Утрималися
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Ємець м. Київ Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Так
Остап Семерак обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Ні
Павло Дзюблик Житомирська область Ні
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Ні
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Бурбак Чернівецька область Не голосували
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Гаврилюк Київська область Не голосували
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Лілія Гриневич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Кірш Харківська область Не голосували
Олександр Кодола Чернігівська область Не голосували
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Лапін Волинська область Не голосували
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Мартиненко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Медуниця Сумська область Не голосували
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Сташук м. Київ Не голосували
Дмитро Сторожук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Не голосували
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Гузь Волинська область Відсутні
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (3,2% явки) 0 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Пастух Тернопільська область Відсутні
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ірина Подоляк Львівська область Відсутні
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Відсутні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (26% явки) 0 Так 0 Ні 2 Утрималися 9 Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Не голосували
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Не голосували
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Не голосували
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Євген Балицький Запорізька область Відсутні
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Добкін Харківська область Відсутні
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Дунаєв Луганська область Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Юлій Іоффе Луганська область Відсутні
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Матвієнков Донецька область Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Сажко Донецька область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (4,8% явки) 0 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Артеменко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Злата Огнєвіч обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (62% явки) 95 Так 3 Ні 67 Утрималися 100 Не голосували