Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 154 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (85% явки) 7 Так 0 Ні 0 Утрималися 10 Не голосували
Володимир Бандуров Запорізька область Так
Володимир Литвин Житомирська область Так
Сергій Мартиняк Волинська область Так
Ігор Молоток Сумська область Так
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Поплавський Кіровоградська область Так
Віктор Развадовський Житомирська область Так
Анатолій Гіршфельд Харківська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Ярослав Москаленко Київська область Не голосували
Олександр Онищенко Київська область Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Євген Рибчинський м. Київ Не голосували
Іван Фурсін Одеська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Група "Партія "Відродження" (87% явки) 0 Так 0 Ні 3 Утрималися 17 Не голосували
Олександр Біловол Харківська область Утрималися
Василь Гуляєв Одеська область Утрималися
Антон Кіссе Одеська область Утрималися
Віталій Барвіненко Одеська область Не голосували
Станіслав Березкін Кіровоградська область Не голосували
Геннадій Бобов Черкаська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Євгеній Гєллєр Донецька область Не голосували
Володимир Зубик Черкаська область Не голосували
Артем Ільюк Миколаївська область Не голосували
Володимир Кацуба Харківська область Не голосували
Леонід Клімов Одеська область Не голосували
Олег Кулініч Полтавська область Не голосували
Валентин Ничипоренко Черкаська область Не голосували
Віктор Остапчук Харківська область Не голосували
Олександр Пресман Одеська область Не голосували
Дмитро Святаш Харківська область Не голосували
Віталій Хомутиннік Харківська область Не голосували
Андрій Шипко Дніпропетровська область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Михайло Ланьо Закарпатська область Відсутні
Валерій Писаренко Харківська область Відсутні
Ігор Шкіря Донецька область Відсутні
Позафракційні (64% явки) 5 Так 0 Ні 14 Утрималися 16 Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Утрималися
Іван Балога Закарпатська область Утрималися
Яків Безбах Дніпропетровська область Утрималися
Борислав Береза м. Київ Утрималися
Юрій Бублик Полтавська область Утрималися
Валентин Дідич Дніпропетровська область Утрималися
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Левченко м. Київ Утрималися
Олександр Марченко Київська область Утрималися
Богдан Матківський Львівська область Утрималися
Олег Осуховський Рівненська область Утрималися
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Супруненко м. Київ Утрималися
Дмитро Добродомов Львівська область Так
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Так
Олег Мусій Львівська область Так
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Так
Тарас Батенко Львівська область Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Михайло Головко Тернопільська область Не голосували
Володимир Гройсман обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Денисенко Харківська область Не голосували
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Не голосували
Андрій Іллєнко м. Київ Не голосували
Сергій Ківалов Одеська область Не голосували
Володимир Мисик Харківська область Не голосували
Сергій Міщенко Київська область Не голосували
Володимир Парасюк Львівська область Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Не голосували
Сергій Рудик Черкаська область Не голосували
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Тарута Донецька область Не голосували
Владислав Атрошенко Чернігівська область Відсутні
Павло Балога Закарпатська область Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Відсутні
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Вячеслав Константіновський м. Київ Відсутні
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Купрій Дніпропетровська область Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Федір Негой Херсонська область Відсутні
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Борис Філатов Дніпропетровська область Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (86% явки) 53 Так 2 Ні 13 Утрималися 52 Не голосували
Владислав Голуб Черкаська область Утрималися
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Утрималися
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тарас Кутовий Полтавська область Утрималися
Микола Лаврик Сумська область Утрималися
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Григорій Тіміш Чернівецька область Утрималися
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Шинькович Хмельницька область Утрималися
Василь Яніцький Рівненська область Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Андрієвський м. Київ Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Олег Барна Тернопільська область Так
Андрій Вадатурський Миколаївська область Так
Сергій Валентиров Запорізька область Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Гудзенко Київська область Так
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Так
Олег Дмитренко Чернігівська область Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Так
Олександр Домбровський Вінницька область Так
Богдан Дубневич Львівська область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Іщейкін Полтавська область Так
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Так
Аркадій Корнацький Миколаївська область Так
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Куліченко Дніпропетровська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Юрій Македон Вінницька область Так
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Так
Олег Петренко Черкаська область Так
Олексій Порошенко Вінницька область Так
Іван Рибак Чернівецька область Так
Павло Різаненко Київська область Так
Борислав Розенблат Житомирська область Так
Юрій Соловей Івано-Франківська область Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Микола Томенко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Фролов Запорізька область Так
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Чумак м. Київ Так
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Юринець Львівська область Так
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Ні
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Вінник Херсонська область Не голосували
Дмитро Голубов Одеська область Не голосували
Руслан Демчак Вінницька область Не голосували
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Дехтярчук Рівненська область Не голосували
Анатолій Євлахов Чернігівська область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Олександр Жолобецький Миколаївська область Не голосували
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Не голосували
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Борис Козир Миколаївська область Не голосували
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Кривохатько Запорізька область Не голосували
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Не голосували
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Курячий Дніпропетровська область Не голосували
Микола Кучер Вінницька область Не голосували
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Лівік Миколаївська область Не голосували
Андрій Лопушанський Львівська область Не голосували
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роман Мацола Хмельницька область Не голосували
Сергій Мельник Хмельницька область Не голосували
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Насалик Івано-Франківська область Не голосували
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Не голосували
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Ревега Житомирська область Не голосували
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Петро Сабашук Запорізька область Не голосували
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Сольвар Київська область Не голосували
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Третьяков м. Київ Не голосували
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Урбанський Одеська область Не голосували
Костянтин Усов Дніпропетровська область Не голосували
Єгор Фірсов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Хлань Херсонська область Не голосували
Геннадій Чекіта Одеська область Не голосували
Тарас Юрик Тернопільська область Не голосували
Петро Юрчишин Вінницька область Не голосували
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Ар'єв м. Київ Відсутні
Сергій Березенко Чернігівська область Відсутні
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Гарбуз Луганська область Відсутні
Роберт Горват Закарпатська область Відсутні
Андрій Гордєєв Херсонська область Відсутні
Валерій Давиденко Чернігівська область Відсутні
Сергій Каплін Полтавська область Відсутні
Віталій Курило Луганська область Відсутні
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Недава Донецька область Відсутні
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Сугоняко Сумська область Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (68% явки) 4 Так 0 Ні 1 Утрималися 8 Не голосували
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Євтушок Рівненська область Так
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Бухарєв Сумська область Не голосували
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (84% явки) 33 Так 0 Ні 5 Утрималися 30 Не голосували
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Вознюк Рівненська область Так
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Так
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Так
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Лапін Волинська область Так
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Мартиненко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Река Полтавська область Так
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Романюк Київська область Так
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Сташук м. Київ Так
Дмитро Сторожук обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Максим Бурбак Чернівецька область Не голосували
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Гаврилюк Київська область Не голосували
Лілія Гриневич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Дзюблик Житомирська область Не голосували
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Не голосували
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леонід Ємець м. Київ Не голосували
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Кірш Харківська область Не голосували
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Кодола Чернігівська область Не голосували
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Кришин Дніпропетровська область Не голосували
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Не голосували
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Остап Семерак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Петро Ванат обрано в Раду за списком партії Відсутні
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Медуниця Сумська область Відсутні
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (69% явки) 12 Так 0 Ні 0 Утрималися 6 Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Так
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Так
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Так
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Так
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Так
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Пастух Тернопільська область Не голосували
Ірина Подоляк Львівська область Не голосували
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (86% явки) 4 Так 0 Ні 3 Утрималися 30 Не голосували
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Утрималися
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Сажко Донецька область Утрималися
Сергій Матвієнков Донецька область Так
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Так
Євген Бакулін Луганська область Не голосували
Євген Балицький Запорізька область Не голосували
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Не голосували
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Добкін Харківська область Не голосували
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Дунаєв Луганська область Не голосували
Юлій Іоффе Луганська область Не голосували
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євгеній Мураєв Харківська область Не голосували
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Не голосували
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Дмитро Шенцев Харківська область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (76% явки) 2 Так 0 Ні 3 Утрималися 11 Не голосували
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Так
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Так
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Артеменко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Злата Огнєвіч обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (81% явки) 120 Так 2 Ні 42 Утрималися 180 Не голосували