Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 109 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (90% явки) 0 Так 0 Ні 6 Утрималися 12 Не голосували
Степан Івахів Волинська область Утрималися
Володимир Литвин Житомирська область Утрималися
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ярослав Москаленко Київська область Утрималися
Віктор Развадовський Житомирська область Утрималися
Іван Фурсін Одеська область Утрималися
Володимир Бандуров Запорізька область Не голосували
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Не голосували
Анатолій Гіршфельд Харківська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Сергій Мартиняк Волинська область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Онищенко Київська область Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Євген Рибчинський м. Київ Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Михайло Поплавський Кіровоградська область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (65% явки) 1 Так 0 Ні 2 Утрималися 12 Не голосували
Олександр Біловол Харківська область Утрималися
Олег Кулініч Полтавська область Утрималися
Станіслав Березкін Кіровоградська область Так
Геннадій Бобов Черкаська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Володимир Зубик Черкаська область Не голосували
Артем Ільюк Миколаївська область Не голосували
Володимир Кацуба Харківська область Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Не голосували
Валентин Ничипоренко Черкаська область Не голосували
Віктор Остапчук Харківська область Не голосували
Дмитро Святаш Харківська область Не голосували
Віталій Хомутиннік Харківська область Не голосували
Андрій Шипко Дніпропетровська область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Віталій Барвіненко Одеська область Відсутні
Євгеній Гєллєр Донецька область Відсутні
Василь Гуляєв Одеська область Відсутні
Леонід Клімов Одеська область Відсутні
Михайло Ланьо Закарпатська область Відсутні
Валерій Писаренко Харківська область Відсутні
Олександр Пресман Одеська область Відсутні
Ігор Шкіря Донецька область Відсутні
Позафракційні (65% явки) 23 Так 2 Ні 1 Утрималися 10 Не голосували
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Балога Закарпатська область Так
Іван Балога Закарпатська область Так
Яків Безбах Дніпропетровська область Так
Борислав Береза м. Київ Так
Юрій Бублик Полтавська область Так
Михайло Головко Тернопільська область Так
Володимир Гройсман обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Так
Дмитро Добродомов Львівська область Так
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іллєнко м. Київ Так
Юрій Левченко м. Київ Так
Олександр Марченко Київська область Так
Богдан Матківський Львівська область Так
Олег Мусій Львівська область Так
Олег Осуховський Рівненська область Так
Володимир Парасюк Львівська область Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рудик Черкаська область Так
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Супруненко м. Київ Так
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Так
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Ні
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Ні
Павло Балога Закарпатська область Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Анатолій Денисенко Харківська область Не голосували
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Не голосували
Валентин Дідич Дніпропетровська область Не голосували
Сергій Ківалов Одеська область Не голосували
Володимир Мисик Харківська область Не голосували
Сергій Міщенко Київська область Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Не голосували
Сергій Тарута Донецька область Не голосували
Владислав Атрошенко Чернігівська область Відсутні
Тарас Батенко Львівська область Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Вячеслав Константіновський м. Київ Відсутні
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Купрій Дніпропетровська область Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Федір Негой Херсонська область Відсутні
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Борис Філатов Дніпропетровська область Відсутні
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (85% явки) 86 Так 0 Ні 11 Утрималися 21 Не голосували
Олег Барна Тернопільська область Утрималися
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Дехтярчук Рівненська область Утрималися
Олег Дмитренко Чернігівська область Утрималися
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Лубінець Донецька область Утрималися
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Утрималися
Юрій Соловей Івано-Франківська область Утрималися
Василь Яніцький Рівненська область Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Андрієвський м. Київ Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Березенко Чернігівська область Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Валентиров Запорізька область Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Голуб Черкаська область Так
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Давиденко Чернігівська область Так
Руслан Демчак Вінницька область Так
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Так
Богдан Дубневич Львівська область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Анатолій Євлахов Чернігівська область Так
Олександр Жолобецький Миколаївська область Так
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Так
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Іщейкін Полтавська область Так
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кіт Львівська область Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Так
Борис Козир Миколаївська область Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Курило Луганська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Микола Лаврик Сумська область Так
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лівік Миколаївська область Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Македон Вінницька область Так
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Так
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Так
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Так
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Насалик Івано-Франківська область Так
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Так
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Так
Олег Петренко Черкаська область Так
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Порошенко Вінницька область Так
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Іван Рибак Чернівецька область Так
Павло Різаненко Київська область Так
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Сольвар Київська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Олександр Сугоняко Сумська область Так
Григорій Тіміш Чернівецька область Так
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Томенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Третьяков м. Київ Так
Олександр Урбанський Одеська область Так
Костянтин Усов Дніпропетровська область Так
Єгор Фірсов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Микола Фролов Запорізька область Так
Геннадій Чекіта Одеська область Так
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Чумак м. Київ Так
Андрій Шинькович Хмельницька область Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Оксана Юринець Львівська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Дмитро Голубов Одеська область Не голосували
Роберт Горват Закарпатська область Не голосували
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Домбровський Вінницька область Не голосували
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Аркадій Корнацький Миколаївська область Не голосували
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Кривохатько Запорізька область Не голосували
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Не голосували
Іван Куліченко Дніпропетровська область Не голосували
Тарас Кутовий Полтавська область Не голосували
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Не голосували
Борислав Розенблат Житомирська область Не голосували
Петро Сабашук Запорізька область Не голосували
Олександр Співаковський Херсонська область Не голосували
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Ар'єв м. Київ Відсутні
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Вадатурський Миколаївська область Відсутні
Іван Вінник Херсонська область Відсутні
Юрій Гарбуз Луганська область Відсутні
Андрій Гордєєв Херсонська область Відсутні
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Гудзенко Київська область Відсутні
Максим Єфімов Донецька область Відсутні
Сергій Каплін Полтавська область Відсутні
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Курячий Дніпропетровська область Відсутні
Юрій Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Недава Донецька область Відсутні
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Хлань Херсонська область Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (74% явки) 10 Так 0 Ні 0 Утрималися 4 Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Бухарєв Сумська область Так
Сергій Євтушок Рівненська область Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Не голосували
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (77% явки) 17 Так 1 Ні 16 Утрималися 28 Не голосували
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Река Полтавська область Утрималися
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Вознюк Рівненська область Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Так
Олег Кришин Дніпропетровська область Так
Ігор Лапін Волинська область Так
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Романюк Київська область Так
Остап Семерак обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Так
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Бурбак Чернівецька область Не голосували
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Лілія Гриневич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Не голосували
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леонід Ємець м. Київ Не голосували
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Кірш Харківська область Не голосували
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Мартиненко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Медуниця Сумська область Не голосували
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Сташук м. Київ Не голосували
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Федорук Чернівецька область Не голосували
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Петро Ванат обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Дзюблик Житомирська область Відсутні
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Кодола Чернігівська область Відсутні
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Відсутні
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Сторожук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (85% явки) 21 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Так
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Так
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Так
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Пастух Тернопільська область Так
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Подоляк Львівська область Так
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Так
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (79% явки) 1 Так 5 Ні 10 Утрималися 18 Не голосували
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Матвієнков Донецька область Утрималися
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Утрималися
Сергій Сажко Донецька область Утрималися
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Так
Євген Балицький Запорізька область Ні
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Ні
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Ні
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Ні
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Ні
Євген Бакулін Луганська область Не голосували
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Не голосували
Дмитро Добкін Харківська область Не голосували
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлій Іоффе Луганська область Не голосували
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євгеній Мураєв Харківська область Не голосували
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Дмитро Шенцев Харківська область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Сергій Дунаєв Луганська область Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (62% явки) 13 Так 0 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Андрій Артеменко обрано в Раду за списком партії Так
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Так
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Так
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Так
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Так
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Так
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Злата Огнєвіч обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (78% явки) 172 Так 8 Ні 46 Утрималися 106 Не голосували