Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 153 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (89% явки) 2 Так 0 Ні 6 Утрималися 9 Не голосували
Олесь Довгий Кіровоградська область Утрималися
Степан Івахів Волинська область Утрималися
Ігор Молоток Сумська область Утрималися
Василь Петьовка Закарпатська область Утрималися
Євген Рибчинський м. Київ Утрималися
Сергій Шахов Луганська область Утрималися
Володимир Литвин Житомирська область Так
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Бандуров Запорізька область Не голосували
Анатолій Гіршфельд Харківська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Сергій Мартиняк Волинська область Не голосували
Ярослав Москаленко Київська область Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Михайло Поплавський Кіровоградська область Не голосували
Олександр Фельдман Харківська область Не голосували
Іван Фурсін Одеська область Не голосували
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (100% явки) 2 Так 0 Ні 4 Утрималися 20 Не голосували
Олександр Біловол Харківська область Утрималися
Євгеній Гєллєр Донецька область Утрималися
Василь Гуляєв Одеська область Утрималися
Олег Кулініч Полтавська область Утрималися
Віталій Барвіненко Одеська область Так
Віктор Остапчук Харківська область Так
Станіслав Березкін Кіровоградська область Не голосували
Геннадій Бобов Черкаська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Володимир Зубик Черкаська область Не голосували
Артем Ільюк Миколаївська область Не голосували
Володимир Кацуба Харківська область Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Не голосували
Леонід Клімов Одеська область Не голосували
Михайло Ланьо Закарпатська область Не голосували
Володимир Мисик Харківська область Не голосували
Валентин Ничипоренко Черкаська область Не голосували
Валерій Писаренко Харківська область Не голосували
Олександр Пресман Одеська область Не голосували
Віктор Развадовський Житомирська область Не голосували
Дмитро Святаш Харківська область Не голосували
Віталій Хомутиннік Харківська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Андрій Шипко Дніпропетровська область Не голосували
Ігор Шкіря Донецька область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Позафракційні (66% явки) 8 Так 0 Ні 9 Утрималися 16 Не голосували
Іван Балога Закарпатська область Утрималися
Борислав Береза м. Київ Утрималися
Юрій Бублик Полтавська область Утрималися
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Утрималися
Ірина Констанкевич Волинська область Утрималися
Максим Микитась Чернігівська область Утрималися
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Шевченко Івано-Франківська область Утрималися
Яків Безбах Дніпропетровська область Так
Михайло Головко Тернопільська область Так
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Денисенко Харківська область Так
Дмитро Добродомов Львівська область Так
Віталій Купрій Дніпропетровська область Так
Богдан Матківський Львівська область Так
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Павло Балога Закарпатська область Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Валентин Дідич Дніпропетровська область Не голосували
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Не голосували
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вячеслав Константіновський м. Київ Не голосували
Олександр Марченко Київська область Не голосували
Олег Мусій Львівська область Не голосували
Олег Осуховський Рівненська область Не голосували
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Супруненко м. Київ Не голосували
Віктор Чумак м. Київ Не голосували
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Не голосували
Андрій Артеменко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Владислав Голуб Черкаська область Відсутні
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Андрій Іллєнко м. Київ Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Юрій Левченко м. Київ Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Сергій Міщенко Київська область Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Володимир Парасюк Львівська область Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тарута Донецька область Відсутні
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (89% явки) 30 Так 5 Ні 47 Утрималися 43 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Ар'єв м. Київ Утрималися
Ігор Артюшенко Запорізька область Утрималися
Олег Барна Тернопільська область Утрималися
Сергій Валентиров Запорізька область Утрималися
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роберт Горват Закарпатська область Утрималися
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Давиденко Чернігівська область Утрималися
Руслан Демчак Вінницька область Утрималися
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Дехтярчук Рівненська область Утрималися
Олег Дмитренко Чернігівська область Утрималися
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Кіт Львівська область Утрималися
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Утрималися
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Утрималися
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Кучер Вінницька область Утрималися
Олександр Лівік Миколаївська область Утрималися
Роман Мацола Хмельницька область Утрималися
Сергій Мельник Хмельницька область Утрималися
Володимир Мельниченко Хмельницька область Утрималися
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Різаненко Київська область Утрималися
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Співаковський Херсонська область Утрималися
Іван Спориш Вінницька область Утрималися
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Фролов Запорізька область Утрималися
Сергій Хлань Херсонська область Утрималися
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Утрималися
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Шинькович Хмельницька область Утрималися
Василь Яніцький Рівненська область Утрималися
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Білозір обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Білоцерковець обрано в Раду за списком партії Так
Олег Велікін обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Гудзенко Київська область Так
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Костянтин Іщейкін Полтавська область Так
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Каплін Полтавська область Так
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Юрій Македон Вінницька область Так
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Так
Федір Негой Херсонська область Так
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Так
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Так
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Так
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Іван Рибак Чернівецька область Так
Юрій Соловей Івано-Франківська область Так
Руслан Сольвар Київська область Так
Григорій Тіміш Чернівецька область Так
Оксана Юринець Львівська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Ні
Андрій Лопушанський Львівська область Ні
Іван Мельничук Вінницька область Ні
Олексій Порошенко Вінницька область Ні
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Андрієвський м. Київ Не голосували
Сергій Березенко Чернігівська область Не голосували
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Бригинець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Буглак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Вадатурський Миколаївська область Не голосували
Іван Вінник Херсонська область Не голосували
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Домбровський Вінницька область Не голосували
Богдан Дубневич Львівська область Не голосували
Анатолій Євлахов Чернігівська область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Валерій Карпунцов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Борис Козир Миколаївська область Не голосували
Аркадій Корнацький Миколаївська область Не голосували
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Куліченко Дніпропетровська область Не голосували
Віталій Курило Луганська область Не голосували
Максим Курячий Дніпропетровська область Не голосували
Микола Лаврик Сумська область Не голосували
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Лубінець Донецька область Не голосували
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Недава Донецька область Не голосували
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Ричкова Дніпропетровська область Не голосували
Борислав Розенблат Житомирська область Не голосували
Сергій Рудик Черкаська область Не голосували
Олександр Сугоняко Сумська область Не голосували
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Урбанський Одеська область Не голосували
Костянтин Усов Дніпропетровська область Не голосували
Геннадій Чекіта Одеська область Не голосували
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Юрик Тернопільська область Не голосували
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Голубов Одеська область Відсутні
Олександр Жолобецький Миколаївська область Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Петренко Черкаська область Відсутні
Петро Сабашук Запорізька область Відсутні
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Третьяков м. Київ Відсутні
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (70% явки) 12 Так 0 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Руслан Богдан Полтавська область Так
Сергій Євтушок Рівненська область Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Одарченко Херсонська область Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Владислав Бухарєв Сумська область Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (89% явки) 4 Так 4 Ні 15 Утрималися 49 Не голосували
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Вознюк Рівненська область Утрималися
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Владислав Данілін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Утрималися
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Федорук Чернівецька область Утрималися
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Бондар Львівська область Так
Леонід Ємець м. Київ Так
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Так
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Ні
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Ні
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Федір Бендюженко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Бурбак Чернівецька область Не голосували
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Гаврилюк Київська область Не голосували
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Гузь Волинська область Не голосували
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Не голосували
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Дзюблик Житомирська область Не голосували
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ярослав Єдаков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Кірш Харківська область Не голосували
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Кодола Чернігівська область Не голосували
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Кришин Дніпропетровська область Не голосували
Ігор Лапін Волинська область Не голосували
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Медуниця Сумська область Не голосували
Хвича Мепарішвілі обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Река Полтавська область Не голосували
Віктор Романюк Київська область Не голосували
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Сташук м. Київ Не голосували
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Відсутні
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (85% явки) 9 Так 0 Ні 9 Утрималися 4 Не голосували
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Подоляк Львівська область Утрималися
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Пастух Тернопільська область Так
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (86% явки) 3 Так 0 Ні 15 Утрималися 19 Не голосували
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Утрималися
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Дунаєв Луганська область Утрималися
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Матвієнков Донецька область Утрималися
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Утрималися
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Утрималися
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Утрималися
Євген Балицький Запорізька область Так
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Так
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Добкін Харківська область Не голосували
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлій Іоффе Луганська область Не голосували
Сергій Ківалов Одеська область Не голосували
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Не голосували
Денис Омельянович Донецька область Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Сажко Донецька область Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Дмитро Шенцев Харківська область Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (90% явки) 0 Так 0 Ні 1 Утрималися 17 Не голосували
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (86% явки) 70 Так 9 Ні 106 Утрималися 179 Не голосували