Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 101 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (83% явки) 2 Так 0 Ні 0 Утрималися 13 Не голосували
Євген Рибчинський м. Київ Так
Олександр Фельдман Харківська область Так
Володимир Бандуров Запорізька область Не голосували
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Не голосували
Анатолій Гіршфельд Харківська область Не голосували
Олесь Довгий Кіровоградська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Ярослав Москаленко Київська область Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Михайло Поплавський Кіровоградська область Не голосували
Олександр Супруненко м. Київ Не голосували
Іван Фурсін Одеська область Не голосували
Сергій Шахов Луганська область Не голосували
Сергій Мартиняк Волинська область Відсутні
Максим Микитась Чернігівська область Відсутні
Ігор Молоток Сумська область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (81% явки) 3 Так 0 Ні 4 Утрималися 14 Не голосували
Василь Гуляєв Одеська область Утрималися
Артем Ільюк Миколаївська область Утрималися
Антон Кіссе Одеська область Утрималися
Віктор Остапчук Харківська область Утрималися
Віталій Барвіненко Одеська область Так
Євгеній Гєллєр Донецька область Так
Олександр Пресман Одеська область Так
Олександр Біловол Харківська область Не голосували
Геннадій Бобов Черкаська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Володимир Зубик Черкаська область Не голосували
Володимир Кацуба Харківська область Не голосували
Леонід Клімов Одеська область Не голосували
Валентин Ничипоренко Черкаська область Не голосували
Валерій Писаренко Харківська область Не голосували
Віктор Развадовський Житомирська область Не голосували
Дмитро Святаш Харківська область Не голосували
Віталій Хомутиннік Харківська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Ігор Шкіря Донецька область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Станіслав Березкін Кіровоградська область Відсутні
Олег Кулініч Полтавська область Відсутні
Михайло Ланьо Закарпатська область Відсутні
Володимир Мисик Харківська область Відсутні
Андрій Шипко Дніпропетровська область Відсутні
Позафракційні (66% явки) 14 Так 1 Ні 6 Утрималися 14 Не голосували
Іван Балога Закарпатська область Утрималися
Борислав Береза м. Київ Утрималися
Владислав Голуб Черкаська область Утрималися
Дмитро Добродомов Львівська область Утрималися
Андрій Іллєнко м. Київ Утрималися
Сергій Міщенко Київська область Утрималися
Тарас Батенко Львівська область Так
Юрій Бублик Полтавська область Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Так
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Констанкевич Волинська область Так
Олег Мусій Львівська область Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Так
Борислав Розенблат Житомирська область Так
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Тарута Донецька область Так
Віктор Шевченко Івано-Франківська область Так
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Так
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Ні
Павло Балога Закарпатська область Не голосували
Яків Безбах Дніпропетровська область Не голосували
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Михайло Головко Тернопільська область Не голосували
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Не голосували
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Валентин Дідич Дніпропетровська область Не голосували
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Не голосували
Костянтин Жеваго Полтавська область Не голосували
Віталій Купрій Дніпропетровська область Не голосували
Богдан Матківський Львівська область Не голосували
Віктор Чумак м. Київ Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Анатолій Денисенко Харківська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Вячеслав Константіновський м. Київ Відсутні
Юрій Левченко м. Київ Відсутні
Володимир Литвин Житомирська область Відсутні
Олександр Марченко Київська область Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Олег Осуховський Рівненська область Відсутні
Володимир Парасюк Львівська область Відсутні
Олег Петренко Черкаська область Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (90% явки) 57 Так 0 Ні 16 Утрималися 51 Не голосували
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Барна Тернопільська область Утрималися
Роберт Горват Закарпатська область Утрималися
Валерій Давиденко Чернігівська область Утрималися
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Кіт Львівська область Утрималися
Вадим Кривохатько Запорізька область Утрималися
Дмитро Лубінець Донецька область Утрималися
Роман Мацола Хмельницька область Утрималися
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Спориш Вінницька область Утрималися
Геннадій Чекіта Одеська область Утрималися
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Шинькович Хмельницька область Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Андрієвський м. Київ Так
Володимир Ар'єв м. Київ Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Дмитро Білоцерковець обрано в Раду за списком партії Так
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бригинець обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Буглак обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Вадатурський Миколаївська область Так
Сергій Валентиров Запорізька область Так
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Гудзенко Київська область Так
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Так
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Так
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Куліченко Дніпропетровська область Так
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Так
Максим Курячий Дніпропетровська область Так
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Так
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Так
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Так
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Павло Різаненко Київська область Так
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рудик Черкаська область Так
Петро Сабашук Запорізька область Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Соловей Івано-Франківська область Так
Руслан Сольвар Київська область Так
Олександр Урбанський Одеська область Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Микола Фролов Запорізька область Так
Сергій Хлань Херсонська область Так
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Оксана Юринець Львівська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Василь Яніцький Рівненська область Так
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Березенко Чернігівська область Не голосували
Оксана Білозір обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Велікін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Вінник Херсонська область Не голосували
Дмитро Голубов Одеська область Не голосували
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Демчак Вінницька область Не голосували
Олег Дмитренко Чернігівська область Не голосували
Олександр Домбровський Вінницька область Не голосували
Богдан Дубневич Львівська область Не голосували
Ярослав Дубневич Львівська область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Олександр Жолобецький Миколаївська область Не голосували
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Іщейкін Полтавська область Не голосували
Сергій Каплін Полтавська область Не голосували
Валерій Карпунцов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Борис Козир Миколаївська область Не голосували
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Курило Луганська область Не голосували
Микола Кучер Вінницька область Не голосували
Микола Лаврик Сумська область Не голосували
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Лівік Миколаївська область Не голосували
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Люшняк Тернопільська область Не голосували
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Македон Вінницька область Не голосували
Іван Мельничук Вінницька область Не голосували
Федір Негой Херсонська область Не голосували
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Порошенко Вінницька область Не голосували
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Рибак Чернівецька область Не голосували
Тетяна Ричкова Дніпропетровська область Не голосували
Олександр Співаковський Херсонська область Не голосували
Олександр Сугоняко Сумська область Не голосували
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Григорій Тіміш Чернівецька область Не голосували
Олександр Третьяков м. Київ Не голосували
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Не голосували
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анатолій Євлахов Чернігівська область Відсутні
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Аркадій Корнацький Миколаївська область Відсутні
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Відсутні
Андрій Лопушанський Львівська область Відсутні
Олег Недава Донецька область Відсутні
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Відсутні
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Костянтин Усов Дніпропетровська область Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (65% явки) 0 Так 5 Ні 6 Утрималися 2 Не голосували
Сергій Євтушок Рівненська область Утрималися
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Ні
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Ні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Одарченко Херсонська область Ні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Богдан Полтавська область Відсутні
Владислав Бухарєв Сумська область Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (91% явки) 65 Так 0 Ні 0 Утрималися 9 Не голосували
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Федір Бендюженко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бурбак Чернівецька область Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Вознюк Рівненська область Так
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Владислав Данілін обрано в Раду за списком партії Так
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Так
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Єдаков обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Ємець м. Київ Так
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кірш Харківська область Так
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кодола Чернігівська область Так
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Так
Олег Кришин Дніпропетровська область Так
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Лапін Волинська область Так
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Так
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Так
Олег Медуниця Сумська область Так
Хвича Мепарішвілі обрано в Раду за списком партії Так
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Так
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Река Полтавська область Так
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Так
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Так
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Так
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Дзюблик Житомирська область Не голосували
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Сташук м. Київ Не голосували
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Романюк Київська область Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (92% явки) 20 Так 0 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Так
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Так
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Так
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Пастух Тернопільська область Так
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Подоляк Львівська область Так
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Так
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (79% явки) 32 Так 0 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Євген Балицький Запорізька область Так
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Так
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Добкін Харківська область Так
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Дунаєв Луганська область Так
Юлій Іоффе Луганська область Так
Сергій Ківалов Одеська область Так
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Матвієнков Донецька область Так
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Так
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Так
Денис Омельянович Донецька область Так
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Так
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Сажко Донецька область Так
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Шенцев Харківська область Так
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Так
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (81% явки) 1 Так 0 Ні 3 Утрималися 13 Не голосували
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Так
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерія Заружко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (84% явки) 194 Так 6 Ні 35 Утрималися 121 Не голосували