Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 103 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (78% явки) 0 Так 0 Ні 0 Утрималися 14 Не голосували
Володимир Бандуров Запорізька область Не голосували
Анатолій Гіршфельд Харківська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Сергій Мартиняк Волинська область Не голосували
Максим Микитась Чернігівська область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Ярослав Москаленко Київська область Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Євген Рибчинський м. Київ Не голосували
Олександр Супруненко м. Київ Не голосували
Іван Фурсін Одеська область Не голосували
Сергій Шахов Луганська область Не голосували
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Михайло Поплавський Кіровоградська область Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (28% явки) 3 Так 0 Ні 0 Утрималися 4 Не голосували
Василь Гуляєв Одеська область Так
Антон Кіссе Одеська область Так
Антон Яценко Черкаська область Так
Михайло Ланьо Закарпатська область Не голосували
Віктор Развадовський Житомирська область Не голосували
Дмитро Святаш Харківська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Віталій Барвіненко Одеська область Відсутні
Олександр Біловол Харківська область Відсутні
Геннадій Бобов Черкаська область Відсутні
Віктор Бондар Хмельницька область Відсутні
Євгеній Гєллєр Донецька область Відсутні
Володимир Зубик Черкаська область Відсутні
Артем Ільюк Миколаївська область Відсутні
Володимир Кацуба Харківська область Відсутні
Леонід Клімов Одеська область Відсутні
Олег Кулініч Полтавська область Відсутні
Володимир Мисик Харківська область Відсутні
Віктор Остапчук Харківська область Відсутні
Валерій Писаренко Харківська область Відсутні
Олександр Пресман Одеська область Відсутні
Віталій Хомутиннік Харківська область Відсутні
Андрій Шипко Дніпропетровська область Відсутні
Ігор Шкіря Донецька область Відсутні
Позафракційні (49% явки) 18 Так 0 Ні 0 Утрималися 10 Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Так
Яків Безбах Дніпропетровська область Так
Борислав Береза м. Київ Так
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Герега Хмельницька область Так
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Так
Валентин Дідич Дніпропетровська область Так
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Так
Андрій Іллєнко м. Київ Так
Ірина Констанкевич Волинська область Так
Олександр Марченко Київська область Так
Олег Осуховський Рівненська область Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Олег Петренко Черкаська область Так
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Так
Тарас Батенко Львівська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Дмитро Добродомов Львівська область Не голосували
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Литвин Житомирська область Не голосували
Богдан Матківський Львівська область Не голосували
Олег Мусій Львівська область Не голосували
Борислав Розенблат Житомирська область Не голосували
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Тарута Донецька область Не голосували
Іван Балога Закарпатська область Відсутні
Павло Балога Закарпатська область Відсутні
Станіслав Березкін Кіровоградська область Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Юрій Бублик Полтавська область Відсутні
Михайло Головко Тернопільська область Відсутні
Владислав Голуб Черкаська область Відсутні
Анатолій Денисенко Харківська область Відсутні
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Вячеслав Константіновський м. Київ Відсутні
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Купрій Дніпропетровська область Відсутні
Юрій Левченко м. Київ Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Міщенко Київська область Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Валентин Ничипоренко Черкаська область Відсутні
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Володимир Парасюк Львівська область Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Чумак м. Київ Відсутні
Віктор Шевченко Івано-Франківська область Відсутні
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (85% явки) 61 Так 0 Ні 1 Утрималися 53 Не голосували
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв м. Київ Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Барна Тернопільська область Так
Оксана Білозір обрано в Раду за списком партії Так
Олег Велікін обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Голубов Одеська область Так
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Гудзенко Київська область Так
Руслан Демчак Вінницька область Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Олег Дмитренко Чернігівська область Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Так
Олександр Домбровський Вінницька область Так
Богдан Дубневич Львівська область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Так
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кіт Львівська область Так
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Так
Іван Куліченко Дніпропетровська область Так
Віталій Курило Луганська область Так
Максим Курячий Дніпропетровська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лівік Миколаївська область Так
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Так
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Так
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Соловей Івано-Франківська область Так
Руслан Сольвар Київська область Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Олександр Сугоняко Сумська область Так
Григорій Тіміш Чернівецька область Так
Костянтин Усов Дніпропетровська область Так
Микола Фролов Запорізька область Так
Геннадій Чекіта Одеська область Так
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Шинькович Хмельницька область Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Василь Яніцький Рівненська область Так
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Так
Дмитро Андрієвський м. Київ Не голосували
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Білоцерковець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Бригинець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Буглак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Вадатурський Миколаївська область Не голосували
Сергій Валентиров Запорізька область Не голосували
Іван Вінник Херсонська область Не голосували
Роберт Горват Закарпатська область Не голосували
Валерій Давиденко Чернігівська область Не голосували
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Євлахов Чернігівська область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Олександр Жолобецький Миколаївська область Не голосували
Валерій Карпунцов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Борис Козир Миколаївська область Не голосували
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Аркадій Корнацький Миколаївська область Не голосували
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Лаврик Сумська область Не голосували
Андрій Лопушанський Львівська область Не голосували
Дмитро Лубінець Донецька область Не голосували
Микола Люшняк Тернопільська область Не голосували
Юрій Македон Вінницька область Не голосували
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Мельник Хмельницька область Не голосували
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Не голосували
Федір Негой Херсонська область Не голосували
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Порошенко Вінницька область Не голосували
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Рибак Чернівецька область Не голосували
Тетяна Ричкова Дніпропетровська область Не голосували
Сергій Рудик Черкаська область Не голосували
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Третьяков м. Київ Не голосували
Олександр Урбанський Одеська область Не голосували
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Хлань Херсонська область Не голосували
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Юринець Львівська область Не голосували
Петро Юрчишин Вінницька область Не голосували
Сергій Березенко Чернігівська область Відсутні
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Відсутні
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Костянтин Іщейкін Полтавська область Відсутні
Сергій Каплін Полтавська область Відсутні
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Недава Донецька область Відсутні
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Олександр Ревега Житомирська область Відсутні
Павло Різаненко Київська область Відсутні
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Петро Сабашук Запорізька область Відсутні
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (45% явки) 3 Так 0 Ні 0 Утрималися 6 Не голосували
Сергій Євтушок Рівненська область Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Не голосували
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Богдан Полтавська область Відсутні
Владислав Бухарєв Сумська область Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Одарченко Херсонська область Відсутні
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (91% явки) 55 Так 0 Ні 0 Утрималися 19 Не голосували
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Федір Бендюженко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бурбак Чернівецька область Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Владислав Данілін обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Єдаков обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кірш Харківська область Так
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Так
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Так
Олег Кришин Дніпропетровська область Так
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Так
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Так
Олег Медуниця Сумська область Так
Хвича Мепарішвілі обрано в Раду за списком партії Так
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Река Полтавська область Так
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Романюк Київська область Так
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Сташук м. Київ Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Так
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Вознюк Рівненська область Не голосували
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Не голосували
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Дзюблик Житомирська область Не голосували
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Не голосували
Леонід Ємець м. Київ Не голосували
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Кодола Чернігівська область Не голосували
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Лапін Волинська область Не голосували
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Відсутні
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (68% явки) 9 Так 0 Ні 0 Утрималися 8 Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Пастух Тернопільська область Так
Ірина Подоляк Львівська область Так
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (63% явки) 0 Так 0 Ні 4 Утрималися 23 Не голосували
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Утрималися
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Сажко Донецька область Утрималися
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Добкін Харківська область Не голосували
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлій Іоффе Луганська область Не голосували
Сергій Ківалов Одеська область Не голосували
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Дмитро Шенцев Харківська область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Євген Балицький Запорізька область Відсутні
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Дунаєв Луганська область Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Відсутні
Сергій Матвієнков Донецька область Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (81% явки) 15 Так 0 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Так
Валерія Заружко обрано в Раду за списком партії Так
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Так
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Так
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Так
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Так
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Так
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (72% явки) 164 Так 0 Ні 5 Утрималися 139 Не голосували