Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 100 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (63% явки) 3 Так 1 Ні 0 Утрималися 8 Не голосували
Володимир Бандуров Запорізька область Так
Степан Івахів Волинська область Так
Олександр Супруненко м. Київ Так
Анатолій Гіршфельд Харківська область Ні
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Сергій Мартиняк Волинська область Не голосували
Максим Микитась Чернігівська область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Ярослав Москаленко Київська область Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Не голосували
Іван Фурсін Одеська область Не голосували
Станіслав Березкін Кіровоградська область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Олександр Пономарьов Запорізька область Відсутні
Михайло Поплавський Кіровоградська область Відсутні
Євген Рибчинський м. Київ Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Сергій Шахов Луганська область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (71% явки) 4 Так 0 Ні 0 Утрималися 13 Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Так
Леонід Клімов Одеська область Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Віктор Остапчук Харківська область Так
Олександр Біловол Харківська область Не голосували
Геннадій Бобов Черкаська область Не голосували
Євгеній Гєллєр Донецька область Не голосували
Володимир Зубик Черкаська область Не голосували
Артем Ільюк Миколаївська область Не голосували
Володимир Кацуба Харківська область Не голосували
Михайло Ланьо Закарпатська область Не голосували
Валерій Писаренко Харківська область Не голосували
Дмитро Святаш Харківська область Не голосували
Віталій Хомутиннік Харківська область Не голосували
Андрій Шипко Дніпропетровська область Не голосували
Ігор Шкіря Донецька область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Віталій Барвіненко Одеська область Відсутні
Василь Гуляєв Одеська область Відсутні
Антон Кіссе Одеська область Відсутні
Володимир Мисик Харківська область Відсутні
Олександр Пресман Одеська область Відсутні
Віктор Развадовський Житомирська область Відсутні
Юрій Шаповалов Полтавська область Відсутні
Позафракційні (63% явки) 18 Так 0 Ні 5 Утрималися 13 Не голосували
Владислав Голуб Черкаська область Утрималися
Дмитро Добродомов Львівська область Утрималися
Богдан Матківський Львівська область Утрималися
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Утрималися
Борислав Береза м. Київ Так
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Герега Хмельницька область Так
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Так
Валентин Дідич Дніпропетровська область Так
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Так
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іллєнко м. Київ Так
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Констанкевич Волинська область Так
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Левченко м. Київ Так
Володимир Парасюк Львівська область Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Олег Петренко Черкаська область Так
Сергій Тарута Донецька область Так
Тарас Батенко Львівська область Не голосували
Михайло Головко Тернопільська область Не голосували
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Володимир Литвин Житомирська область Не голосували
Олександр Марченко Київська область Не голосували
Олег Мусій Львівська область Не голосували
Валентин Ничипоренко Черкаська область Не голосували
Олег Осуховський Рівненська область Не голосували
Борислав Розенблат Житомирська область Не голосували
Віктор Чумак м. Київ Не голосували
Віктор Шевченко Івано-Франківська область Не голосували
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Іван Балога Закарпатська область Відсутні
Павло Балога Закарпатська область Відсутні
Яків Безбах Дніпропетровська область Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Юрій Бублик Полтавська область Відсутні
Анатолій Денисенко Харківська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Вячеслав Константіновський м. Київ Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Віталій Купрій Дніпропетровська область Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Міщенко Київська область Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (84% явки) 75 Так 0 Ні 3 Утрималися 35 Не голосували
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Карпунцов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Андрієвський м. Київ Так
Володимир Ар'єв м. Київ Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Олег Барна Тернопільська область Так
Оксана Білозір обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Білоцерковець обрано в Раду за списком партії Так
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Вадатурський Миколаївська область Так
Олег Велікін обрано в Раду за списком партії Так
Іван Вінник Херсонська область Так
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Дмитренко Чернігівська область Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Так
Олександр Домбровський Вінницька область Так
Богдан Дубневич Львівська область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Анатолій Євлахов Чернігівська область Так
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Іщейкін Полтавська область Так
Андрій Кіт Львівська область Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Так
Іван Куліченко Дніпропетровська область Так
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Так
Максим Курячий Дніпропетровська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Олександр Лівік Миколаївська область Так
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Македон Вінницька область Так
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Так
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Так
Федір Негой Херсонська область Так
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Порошенко Вінницька область Так
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Тетяна Ричкова Дніпропетровська область Так
Павло Різаненко Київська область Так
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рудик Черкаська область Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Соловей Івано-Франківська область Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Олександр Сугоняко Сумська область Так
Григорій Тіміш Чернівецька область Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Микола Фролов Запорізька область Так
Сергій Хлань Херсонська область Так
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Так
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Шинькович Хмельницька область Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Оксана Юринець Львівська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Так
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Бригинець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Буглак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Валентиров Запорізька область Не голосували
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Гудзенко Київська область Не голосували
Валерій Давиденко Чернігівська область Не голосували
Руслан Демчак Вінницька область Не голосували
Олександр Дехтярчук Рівненська область Не голосували
Олександр Жолобецький Миколаївська область Не голосували
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Борис Козир Миколаївська область Не голосували
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Не голосували
Микола Лаврик Сумська область Не голосували
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Лопушанський Львівська область Не голосували
Дмитро Лубінець Донецька область Не голосували
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Мельниченко Хмельницька область Не голосували
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Сольвар Київська область Не голосували
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Третьяков м. Київ Не голосували
Олександр Урбанський Одеська область Не голосували
Геннадій Чекіта Одеська область Не голосували
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Яніцький Рівненська область Не голосували
Сергій Березенко Чернігівська область Відсутні
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Голубов Одеська область Відсутні
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Єфімов Донецька область Відсутні
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Зварич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Каплін Полтавська область Відсутні
Аркадій Корнацький Миколаївська область Відсутні
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Курило Луганська область Відсутні
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Недава Донецька область Відсутні
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Рибак Чернівецька область Відсутні
Петро Сабашук Запорізька область Відсутні
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Костянтин Усов Дніпропетровська область Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (45% явки) 3 Так 0 Ні 2 Утрималися 4 Не голосували
Владислав Бухарєв Сумська область Утрималися
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Євтушок Рівненська область Так
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Так
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Руслан Богдан Полтавська область Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Одарченко Херсонська область Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (84% явки) 52 Так 0 Ні 0 Утрималися 16 Не голосували
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Федір Бендюженко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бурбак Чернівецька область Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Вознюк Рівненська область Так
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Владислав Данілін обрано в Раду за списком партії Так
Павло Дзюблик Житомирська область Так
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Так
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Так
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кірш Харківська область Так
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кодола Чернігівська область Так
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Лапін Волинська область Так
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Так
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Так
Олег Медуниця Сумська область Так
Хвича Мепарішвілі обрано в Раду за списком партії Так
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Побочіх обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Романюк Київська область Так
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Так
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Не голосували
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леонід Ємець м. Київ Не голосували
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Не голосували
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Река Полтавська область Не голосували
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Сташук м. Київ Не голосували
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ярослав Єдаков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Кришин Дніпропетровська область Відсутні
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (48% явки) 6 Так 2 Ні 2 Утрималися 2 Не голосували
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Пастух Тернопільська область Ні
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Ні
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ірина Подоляк Львівська область Відсутні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (88% явки) 0 Так 0 Ні 6 Утрималися 32 Не голосували
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Утрималися
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Утрималися
Сергій Сажко Донецька область Утрималися
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Утрималися
Євген Балицький Запорізька область Не голосували
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Добкін Харківська область Не голосували
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Дунаєв Луганська область Не голосували
Юлій Іоффе Луганська область Не голосували
Сергій Ківалов Одеська область Не голосували
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Не голосували
Сергій Матвієнков Донецька область Не голосували
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Дмитро Шенцев Харківська область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (81% явки) 14 Так 0 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Так
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Так
Валерія Заружко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Так
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Так
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Так
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (76% явки) 175 Так 3 Ні 18 Утрималися 126 Не голосували