Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 116 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (84% явки) 12 Так 0 Ні 1 Утрималися 3 Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Утрималися
Володимир Бандуров Запорізька область Так
Станіслав Березкін Кіровоградська область Так
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Так
Анатолій Гіршфельд Харківська область Так
Сергій Лабазюк Хмельницька область Так
Максим Микитась Чернігівська область Так
Ігор Молоток Сумська область Так
Олександр Пономарьов Запорізька область Так
Михайло Поплавський Кіровоградська область Так
Олександр Фельдман Харківська область Так
Іван Фурсін Одеська область Так
Сергій Шахов Луганська область Так
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Ярослав Москаленко Київська область Не голосували
Євген Рибчинський м. Київ Не голосували
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Сергій Мартиняк Волинська область Відсутні
Олександр Супруненко м. Київ Відсутні
Група "Партія "Відродження" (100% явки) 16 Так 0 Ні 0 Утрималися 8 Не голосували
Віталій Барвіненко Одеська область Так
Олександр Біловол Харківська область Так
Євгеній Гєллєр Донецька область Так
Василь Гуляєв Одеська область Так
Володимир Зубик Черкаська область Так
Артем Ільюк Миколаївська область Так
Леонід Клімов Одеська область Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Михайло Ланьо Закарпатська область Так
Володимир Мисик Харківська область Так
Віктор Остапчук Харківська область Так
Валерій Писаренко Харківська область Так
Олександр Пресман Одеська область Так
Віктор Развадовський Житомирська область Так
Віталій Хомутиннік Харківська область Так
Антон Яценко Черкаська область Так
Геннадій Бобов Черкаська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Володимир Кацуба Харківська область Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Не голосували
Дмитро Святаш Харківська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Андрій Шипко Дніпропетровська область Не голосували
Ігор Шкіря Донецька область Не голосували
Позафракційні (53% явки) 10 Так 3 Ні 4 Утрималися 15 Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Утрималися
Юрій Бублик Полтавська область Утрималися
Владислав Голуб Черкаська область Утрималися
Олег Петренко Черкаська область Утрималися
Павло Балога Закарпатська область Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Герега Хмельницька область Так
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Денисенко Харківська область Так
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Жеваго Полтавська область Так
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Так
Валентин Ничипоренко Черкаська область Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Головко Тернопільська область Ні
Дмитро Добродомов Львівська область Ні
Олександр Марченко Київська область Ні
Іван Балога Закарпатська область Не голосували
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Валентин Дідич Дніпропетровська область Не голосували
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Не голосували
Андрій Іллєнко м. Київ Не голосували
Юрій Левченко м. Київ Не голосували
Богдан Матківський Львівська область Не голосували
Олег Мусій Львівська область Не голосували
Олег Осуховський Рівненська область Не голосували
Борислав Розенблат Житомирська область Не голосували
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Тарута Донецька область Не голосували
Віктор Шевченко Івано-Франківська область Не голосували
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Яків Безбах Дніпропетровська область Відсутні
Борислав Береза м. Київ Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Відсутні
Юлій Іоффе Луганська область Відсутні
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Ірина Констанкевич Волинська область Відсутні
Вячеслав Константіновський м. Київ Відсутні
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Віталій Купрій Дніпропетровська область Відсутні
Володимир Литвин Житомирська область Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Сергій Міщенко Київська область Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Володимир Парасюк Львівська область Відсутні
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Чумак м. Київ Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (90% явки) 85 Так 0 Ні 5 Утрималися 30 Не голосували
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Соловей Івано-Франківська область Утрималися
Олександр Урбанський Одеська область Утрималися
Василь Яніцький Рівненська область Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Сергій Березенко Чернігівська область Так
Оксана Білозір обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Білоцерковець обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бригинець обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Буглак обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Валентиров Запорізька область Так
Олег Велікін обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Голубов Одеська область Так
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Гудзенко Київська область Так
Валерій Давиденко Чернігівська область Так
Руслан Демчак Вінницька область Так
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Так
Олександр Домбровський Вінницька область Так
Богдан Дубневич Львівська область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Анатолій Євлахов Чернігівська область Так
Максим Єфімов Донецька область Так
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Іщейкін Полтавська область Так
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Карпунцов обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кіт Львівська область Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Так
Борис Козир Миколаївська область Так
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Так
Іван Куліченко Дніпропетровська область Так
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Курило Луганська область Так
Максим Курячий Дніпропетровська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Микола Лаврик Сумська область Так
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лівік Миколаївська область Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Так
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Так
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Так
Олег Недава Донецька область Так
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Так
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Порошенко Вінницька область Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Іван Рибак Чернівецька область Так
Павло Різаненко Київська область Так
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Так
Петро Сабашук Запорізька область Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Сольвар Київська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Третьяков м. Київ Так
Костянтин Усов Дніпропетровська область Так
Микола Фролов Запорізька область Так
Сергій Хлань Херсонська область Так
Геннадій Чекіта Одеська область Так
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Так
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Шинькович Хмельницька область Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Оксана Юринець Львівська область Так
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Барна Тернопільська область Не голосували
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Вадатурський Миколаївська область Не голосували
Іван Вінник Херсонська область Не голосували
Роберт Горват Закарпатська область Не голосували
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Дехтярчук Рівненська область Не голосували
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Жолобецький Миколаївська область Не голосували
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Каплін Полтавська область Не голосували
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Македон Вінницька область Не голосували
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Не голосували
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Не голосували
Федір Негой Херсонська область Не голосували
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Ричкова Дніпропетровська область Не голосували
Олександр Співаковський Херсонська область Не голосували
Олександр Сугоняко Сумська область Не голосували
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Григорій Тіміш Чернівецька область Не голосували
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Петро Юрчишин Вінницька область Не голосували
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Не голосували
Наталія Агафонова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Андрієвський м. Київ Відсутні
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Ар'єв м. Київ Відсутні
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Дмитренко Чернігівська область Відсутні
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Зварич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Відсутні
Аркадій Корнацький Миколаївська область Відсутні
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Рудик Черкаська область Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (20% явки) 0 Так 0 Ні 0 Утрималися 4 Не голосували
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Руслан Богдан Полтавська область Відсутні
Владислав Бухарєв Сумська область Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Євтушок Рівненська область Відсутні
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Одарченко Херсонська область Відсутні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (93% явки) 39 Так 5 Ні 4 Утрималися 27 Не голосували
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Утрималися
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Федір Бендюженко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бурбак Чернівецька область Так
Юрій Вознюк Рівненська область Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Данілін обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Так
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Єдаков обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Так
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Так
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Так
Олег Кришин Дніпропетровська область Так
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Так
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Так
Хвича Мепарішвілі обрано в Раду за списком партії Так
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Побочіх обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Река Полтавська область Так
Іван Савка обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Ні
Павло Дзюблик Житомирська область Ні
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Лапін Волинська область Ні
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Ні
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Кірш Харківська область Не голосували
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Медуниця Сумська область Не голосували
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Сташук м. Київ Не голосували
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Гузь Волинська область Відсутні
Леонід Ємець м. Київ Відсутні
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Кодола Чернігівська область Відсутні
Віктор Романюк Київська область Відсутні
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (52% явки) 0 Так 4 Ні 7 Утрималися 2 Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Ні
Тарас Пастух Тернопільська область Ні
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Ні
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Ні
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Подоляк Львівська область Не голосували
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (51% явки) 2 Так 3 Ні 4 Утрималися 11 Не голосували
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Утрималися
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Утрималися
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Так
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Ні
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Ні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Ні
Євген Балицький Запорізька область Не голосували
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Добкін Харківська область Не голосували
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Не голосували
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Сажко Донецька область Не голосували
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Дунаєв Луганська область Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Сергій Ківалов Одеська область Відсутні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Матвієнков Донецька область Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (81% явки) 1 Так 0 Ні 0 Утрималися 16 Не голосували
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Так
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Гулак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерія Заружко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (76% явки) 165 Так 15 Ні 25 Утрималися 116 Не голосували