Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Прийнятий

Відбулося 63 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (53% явки) 8 Так 0 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Володимир Бандуров Запорізька область Так
Сергій Лабазюк Хмельницька область Так
Максим Микитась Чернігівська область Так
Ігор Молоток Сумська область Так
Ярослав Москаленко Київська область Так
Василь Петьовка Закарпатська область Так
Олександр Пономарьов Запорізька область Так
Сергій Шахов Луганська область Так
Анатолій Гіршфельд Харківська область Не голосували
Іван Фурсін Одеська область Не голосували
Станіслав Березкін Кіровоградська область Відсутні
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Степан Івахів Волинська область Відсутні
Сергій Мартиняк Волинська область Відсутні
Михайло Поплавський Кіровоградська область Відсутні
Євген Рибчинський м. Київ Відсутні
Олександр Супруненко м. Київ Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (67% явки) 16 Так 0 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Віталій Барвіненко Одеська область Так
Олександр Біловол Харківська область Так
Віктор Бондар Хмельницька область Так
Євгеній Гєллєр Донецька область Так
Василь Гуляєв Одеська область Так
Володимир Зубик Черкаська область Так
Антон Кіссе Одеська область Так
Михайло Ланьо Закарпатська область Так
Володимир Мисик Харківська область Так
Віктор Остапчук Харківська область Так
Валерій Писаренко Харківська область Так
Олександр Пресман Одеська область Так
Віктор Развадовський Житомирська область Так
Юрій Шаповалов Полтавська область Так
Андрій Шипко Дніпропетровська область Так
Антон Яценко Черкаська область Так
Геннадій Бобов Черкаська область Відсутні
Артем Ільюк Миколаївська область Відсутні
Володимир Кацуба Харківська область Відсутні
Леонід Клімов Одеська область Відсутні
Олег Кулініч Полтавська область Відсутні
Дмитро Святаш Харківська область Відсутні
Віталій Хомутиннік Харківська область Відсутні
Ігор Шкіря Донецька область Відсутні
Позафракційні (60% явки) 22 Так 0 Ні 3 Утрималися 11 Не голосували
Юрій Бублик Полтавська область Утрималися
Михайло Головко Тернопільська область Утрималися
Юрій Левченко м. Київ Утрималися
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Герега Хмельницька область Так
Владислав Голуб Черкаська область Так
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Так
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Так
Валентин Дідич Дніпропетровська область Так
Дмитро Добродомов Львівська область Так
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Так
Юлій Іоффе Луганська область Так
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Так
Олег Мусій Львівська область Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Олег Петренко Черкаська область Так
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Тарута Донецька область Так
Віктор Шевченко Івано-Франківська область Так
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Так
Тарас Батенко Львівська область Не голосували
Яків Безбах Дніпропетровська область Не голосували
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Іллєнко м. Київ Не голосували
Володимир Литвин Житомирська область Не голосували
Олександр Марченко Київська область Не голосували
Богдан Матківський Львівська область Не голосували
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Чумак м. Київ Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Іван Балога Закарпатська область Відсутні
Павло Балога Закарпатська область Відсутні
Борислав Береза м. Київ Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Анатолій Денисенко Харківська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Ірина Констанкевич Волинська область Відсутні
Вячеслав Константіновський м. Київ Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Віталій Купрій Дніпропетровська область Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Сергій Міщенко Київська область Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Валентин Ничипоренко Черкаська область Відсутні
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Олег Осуховський Рівненська область Відсутні
Володимир Парасюк Львівська область Відсутні
Борислав Розенблат Житомирська область Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (70% явки) 75 Так 0 Ні 6 Утрималися 13 Не голосували
Ігор Артюшенко Запорізька область Утрималися
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Кіт Львівська область Утрималися
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Юринець Львівська область Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Андрієвський м. Київ Так
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв м. Київ Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Барна Тернопільська область Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Білозір обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Так
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бригинець обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Буглак обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Вадатурський Миколаївська область Так
Сергій Валентиров Запорізька область Так
Іван Вінник Херсонська область Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Голубов Одеська область Так
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Так
Олександр Домбровський Вінницька область Так
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Іщейкін Полтавська область Так
Сергій Каплін Полтавська область Так
Валерій Карпунцов обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Так
Борис Козир Миколаївська область Так
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Куліченко Дніпропетровська область Так
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Куренной обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Курило Луганська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Олександр Лівік Миколаївська область Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Так
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Порошенко Вінницька область Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Тетяна Ричкова Дніпропетровська область Так
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рудик Черкаська область Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Сольвар Київська область Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Олександр Сугоняко Сумська область Так
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Урбанський Одеська область Так
Костянтин Усов Дніпропетровська область Так
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Василь Яніцький Рівненська область Так
Дмитро Білоцерковець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Демчак Вінницька область Не голосували
Олександр Дехтярчук Рівненська область Не голосували
Богдан Дубневич Львівська область Не голосували
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Аркадій Корнацький Миколаївська область Не голосували
Максим Курячий Дніпропетровська область Не голосували
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Македон Вінницька область Не голосували
Іван Рибак Чернівецька область Не голосували
Олександр Третьяков м. Київ Не голосували
Сергій Березенко Чернігівська область Відсутні
Олег Велікін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Гудзенко Київська область Відсутні
Валерій Давиденко Чернігівська область Відсутні
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Дмитренко Чернігівська область Відсутні
Ярослав Дубневич Львівська область Відсутні
Анатолій Євлахов Чернігівська область Відсутні
Максим Єфімов Донецька область Відсутні
Олександр Жолобецький Миколаївська область Відсутні
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Зварич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Відсутні
Микола Лаврик Сумська область Відсутні
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Мацола Хмельницька область Відсутні
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Федір Негой Херсонська область Відсутні
Олег Недава Донецька область Відсутні
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Різаненко Київська область Відсутні
Петро Сабашук Запорізька область Відсутні
Юрій Соловей Івано-Франківська область Відсутні
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Тіміш Чернівецька область Відсутні
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Фролов Запорізька область Відсутні
Сергій Хлань Херсонська область Відсутні
Геннадій Чекіта Одеська область Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Шинькович Хмельницька область Відсутні
Тарас Юрик Тернопільська область Відсутні
Петро Юрчишин Вінницька область Відсутні
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (45% явки) 7 Так 0 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Владислав Бухарєв Сумська область Так
Сергій Євтушок Рівненська область Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Руслан Богдан Полтавська область Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Одарченко Херсонська область Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (80% явки) 53 Так 1 Ні 2 Утрималися 9 Не голосували
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Так
Федір Бендюженко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бурбак Чернівецька область Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Вознюк Рівненська область Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Владислав Данілін обрано в Раду за списком партії Так
Павло Дзюблик Житомирська область Так
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Так
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Так
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кірш Харківська область Так
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Так
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Лапін Волинська область Так
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Так
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Медуниця Сумська область Так
Хвича Мепарішвілі обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Побочіх обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Река Полтавська область Так
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Так
Іван Савка обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Ні
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леонід Ємець м. Київ Не голосували
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Сташук м. Київ Не голосували
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Гузь Волинська область Відсутні
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ярослав Єдаков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Кодола Чернігівська область Відсутні
Олег Кришин Дніпропетровська область Відсутні
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Романюк Київська область Відсутні
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Відсутні
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (72% явки) 13 Так 0 Ні 1 Утрималися 4 Не голосували
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Так
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Подоляк Львівська область Так
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Так
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Пастух Тернопільська область Не голосували
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (87% явки) 26 Так 0 Ні 0 Утрималися 8 Не голосували
Євген Балицький Запорізька область Так
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Так
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Дунаєв Луганська область Так
Юхим Звягільський Донецька область Так
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Так
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Так
Сергій Матвієнков Донецька область Так
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Так
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Так
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Шенцев Харківська область Так
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Так
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Ківалов Одеська область Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Добкін Харківська область Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Сажко Донецька область Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (90% явки) 18 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Так
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Гулак обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Так
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Так
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Так
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Так
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Так
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерія Заружко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (71% явки) 238 Так 1 Ні 12 Утрималися 50 Не голосували