Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Прийнятий

Відбулося 95 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (68% явки) 4 Так 0 Ні 0 Утрималися 9 Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Так
Євген Рибчинський м. Київ Так
Олександр Супруненко м. Київ Так
Сергій Шахов Луганська область Так
Володимир Бандуров Запорізька область Не голосували
Станіслав Березкін Кіровоградська область Не голосували
Анатолій Гіршфельд Харківська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Ярослав Москаленко Київська область Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Іван Фурсін Одеська область Не голосували
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Сергій Мартиняк Волинська область Відсутні
Максим Микитась Чернігівська область Відсутні
Михайло Поплавський Кіровоградська область Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (88% явки) 16 Так 0 Ні 1 Утрималися 4 Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Утрималися
Віталій Барвіненко Одеська область Так
Олександр Біловол Харківська область Так
Геннадій Бобов Черкаська область Так
Віктор Бондар Хмельницька область Так
Василь Гуляєв Одеська область Так
Артем Ільюк Миколаївська область Так
Антон Кіссе Одеська область Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Михайло Ланьо Закарпатська область Так
Віктор Остапчук Харківська область Так
Валерій Писаренко Харківська область Так
Олександр Пресман Одеська область Так
Віктор Развадовський Житомирська область Так
Дмитро Святаш Харківська область Так
Андрій Шипко Дніпропетровська область Так
Антон Яценко Черкаська область Так
Євгеній Гєллєр Донецька область Не голосували
Володимир Зубик Черкаська область Не голосували
Володимир Кацуба Харківська область Не голосували
Леонід Клімов Одеська область Не голосували
Володимир Мисик Харківська область Відсутні
Віталій Хомутиннік Харківська область Відсутні
Ігор Шкіря Донецька область Відсутні
Позафракційні (67% явки) 32 Так 3 Ні 2 Утрималися 3 Не голосували
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Борислав Розенблат Житомирська область Утрималися
Тарас Батенко Львівська область Так
Яків Безбах Дніпропетровська область Так
Андрій Білецький м. Київ Так
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бублик Полтавська область Так
Олександр Герега Хмельницька область Так
Михайло Головко Тернопільська область Так
Владислав Голуб Черкаська область Так
Анатолій Денисенко Харківська область Так
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Так
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Так
Валентин Дідич Дніпропетровська область Так
Дмитро Добродомов Львівська область Так
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Так
Андрій Іллєнко м. Київ Так
Юлій Іоффе Луганська область Так
Вадим Кривохатько Запорізька область Так
Юрій Левченко м. Київ Так
Володимир Литвин Житомирська область Так
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Марченко Київська область Так
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Міщенко Київська область Так
Олег Мусій Львівська область Так
Олег Осуховський Рівненська область Так
Володимир Парасюк Львівська область Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Олег Петренко Черкаська область Так
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Тарута Донецька область Так
Віктор Шевченко Івано-Франківська область Так
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Так
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Ні
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Ні
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Богдан Матківський Львівська область Не голосували
Валентин Ничипоренко Черкаська область Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Іван Балога Закарпатська область Відсутні
Павло Балога Закарпатська область Відсутні
Борислав Береза м. Київ Відсутні
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Ірина Констанкевич Волинська область Відсутні
Вячеслав Константіновський м. Київ Відсутні
Віталій Купрій Дніпропетровська область Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Чумак м. Київ Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (76% явки) 59 Так 15 Ні 11 Утрималися 18 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Андрієвський м. Київ Утрималися
Дмитро Білоцерковець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Бригинець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роберт Горват Закарпатська область Утрималися
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Барна Тернопільська область Так
Оксана Білозір обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Буглак обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Голубов Одеська область Так
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Дмитренко Чернігівська область Так
Олександр Домбровський Вінницька область Так
Богдан Дубневич Львівська область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Олександр Жолобецький Миколаївська область Так
Костянтин Іщейкін Полтавська область Так
Сергій Каплін Полтавська область Так
Валерій Карпунцов обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кіт Львівська область Так
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Так
Віталій Курило Луганська область Так
Максим Курячий Дніпропетровська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Микола Лаврик Сумська область Так
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лівік Миколаївська область Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Юрій Македон Вінницька область Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Так
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Іван Рибак Чернівецька область Так
Тетяна Ричкова Дніпропетровська область Так
Сергій Рудик Черкаська область Так
Руслан Сольвар Київська область Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Олександр Сугоняко Сумська область Так
Григорій Тіміш Чернівецька область Так
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Третьяков м. Київ Так
Геннадій Чекіта Одеська область Так
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Шинькович Хмельницька область Так
Оксана Юринець Львівська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Василь Яніцький Рівненська область Так
Володимир Ар'єв м. Київ Ні
Ігор Артюшенко Запорізька область Ні
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Вадатурський Миколаївська область Ні
Руслан Демчак Вінницька область Ні
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Куренной обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Ні
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Ні
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Ні
Павло Різаненко Київська область Ні
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Соловей Івано-Франківська область Ні
Сергій Хлань Херсонська область Ні
Сергій Валентиров Запорізька область Не голосували
Іван Вінник Херсонська область Не голосували
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Давиденко Чернігівська область Не голосували
Олександр Дехтярчук Рівненська область Не голосували
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Аркадій Корнацький Миколаївська область Не голосували
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Федір Негой Херсонська область Не голосували
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Порошенко Вінницька область Не голосували
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Юрик Тернопільська область Не голосували
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Не голосували
Сергій Березенко Чернігівська область Відсутні
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Велікін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Гудзенко Київська область Відсутні
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Відсутні
Анатолій Євлахов Чернігівська область Відсутні
Максим Єфімов Донецька область Відсутні
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Зварич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Борис Козир Миколаївська область Відсутні
Іван Куліченко Дніпропетровська область Відсутні
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Недава Донецька область Відсутні
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Петро Сабашук Запорізька область Відсутні
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Урбанський Одеська область Відсутні
Костянтин Усов Дніпропетровська область Відсутні
Микола Фролов Запорізька область Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (90% явки) 17 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Богдан Полтавська область Так
Владислав Бухарєв Сумська область Так
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Євтушок Рівненська область Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Одарченко Херсонська область Так
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Так
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (81% явки) 47 Так 7 Ні 2 Утрималися 10 Не голосували
Юрій Вознюк Рівненська область Утрималися
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Так
Федір Бендюженко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бурбак Чернівецька область Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Так
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Владислав Данілін обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Так
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Ємець м. Київ Так
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Так
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Так
Олег Кришин Дніпропетровська область Так
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Так
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Так
Хвича Мепарішвілі обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Так
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Побочіх обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Река Полтавська область Так
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Так
Іван Савка обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Сташук м. Київ Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Ні
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Лапін Волинська область Ні
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Ні
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Ні
Віктор Романюк Київська область Ні
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Дзюблик Житомирська область Не голосували
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Гаврилюк Київська область Відсутні
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ярослав Єдаков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Кірш Харківська область Відсутні
Олександр Кодола Чернігівська область Відсутні
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Медуниця Сумська область Відсутні
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Відсутні
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (64% явки) 8 Так 3 Ні 4 Утрималися 1 Не голосували
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Так
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Так
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Пастух Тернопільська область Так
Ірина Подоляк Львівська область Так
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Ні
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (85% явки) 28 Так 0 Ні 0 Утрималися 5 Не голосували
Євген Балицький Запорізька область Так
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Так
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Дунаєв Луганська область Так
Сергій Ківалов Одеська область Так
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Так
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Так
Сергій Матвієнков Донецька область Так
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Так
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Так
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Так
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Шенцев Харківська область Так
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Так
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Так
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Добкін Харківська область Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Сергій Сажко Донецька область Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (100% явки) 20 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Так
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Гулак обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Так
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Так
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Так
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Так
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Так
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Так
Валерія Заружко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Всього (78% явки) 231 Так 28 Ні 20 Утрималися 52 Не голосували