Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 74 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (74% явки) 0 Так 0 Ні 0 Утрималися 14 Не голосували
Володимир Бандуров Запорізька область Не голосували
Анатолій Гіршфельд Харківська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Сергій Мартиняк Волинська область Не голосували
Максим Микитась Чернігівська область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Ярослав Москаленко Київська область Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Євген Рибчинський м. Київ Не голосували
Олександр Супруненко м. Київ Не голосували
Іван Фурсін Одеська область Не голосували
Сергій Шахов Луганська область Не голосували
Станіслав Березкін Кіровоградська область Відсутні
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Михайло Поплавський Кіровоградська область Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (25% явки) 0 Так 0 Ні 1 Утрималися 5 Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Утрималися
Геннадій Бобов Черкаська область Не голосували
Василь Гуляєв Одеська область Не голосували
Михайло Ланьо Закарпатська область Не голосували
Віктор Развадовський Житомирська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Віталій Барвіненко Одеська область Відсутні
Олександр Біловол Харківська область Відсутні
Віктор Бондар Хмельницька область Відсутні
Євгеній Гєллєр Донецька область Відсутні
Володимир Зубик Черкаська область Відсутні
Артем Ільюк Миколаївська область Відсутні
Володимир Кацуба Харківська область Відсутні
Леонід Клімов Одеська область Відсутні
Олег Кулініч Полтавська область Відсутні
Володимир Мисик Харківська область Відсутні
Віктор Остапчук Харківська область Відсутні
Валерій Писаренко Харківська область Відсутні
Олександр Пресман Одеська область Відсутні
Дмитро Святаш Харківська область Відсутні
Віталій Хомутиннік Харківська область Відсутні
Андрій Шипко Дніпропетровська область Відсутні
Ігор Шкіря Донецька область Відсутні
Антон Яценко Черкаська область Відсутні
Позафракційні (54% явки) 3 Так 9 Ні 0 Утрималися 21 Не голосували
Яків Безбах Дніпропетровська область Так
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Юлій Іоффе Луганська область Так
Юрій Бублик Полтавська область Ні
Олександр Герега Хмельницька область Ні
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Ні
Дмитро Добродомов Львівська область Ні
Богдан Матківський Львівська область Ні
Олег Мусій Львівська область Ні
Олег Осуховський Рівненська область Ні
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Ні
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Ні
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Іван Балога Закарпатська область Не голосували
Павло Балога Закарпатська область Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Не голосували
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Головко Тернопільська область Не голосували
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Валентин Дідич Дніпропетровська область Не голосували
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Не голосували
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Констанкевич Волинська область Не голосували
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Купрій Дніпропетровська область Не голосували
Володимир Литвин Житомирська область Не голосували
Едуард Матвійчук Одеська область Не голосували
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Шевченко Івано-Франківська область Не голосували
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Борислав Береза м. Київ Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Владислав Голуб Черкаська область Відсутні
Анатолій Денисенко Харківська область Відсутні
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Андрій Іллєнко м. Київ Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Вячеслав Константіновський м. Київ Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Юрій Левченко м. Київ Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Марченко Київська область Відсутні
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Міщенко Київська область Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Валентин Ничипоренко Черкаська область Відсутні
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Володимир Парасюк Львівська область Відсутні
Олег Петренко Черкаська область Відсутні
Борислав Розенблат Житомирська область Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тарута Донецька область Відсутні
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Відсутні
Віктор Чумак м. Київ Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (74% явки) 0 Так 20 Ні 6 Утрималися 74 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Македон Вінницька область Утрималися
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Василь Яніцький Рівненська область Утрималися
Володимир Ар'єв м. Київ Ні
Олег Барна Тернопільська область Ні
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Ні
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Ні
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Ні
Валерій Карпунцов обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Куренной обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Ні
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Ні
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Ні
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Ні
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Ні
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Ні
Іван Спориш Вінницька область Ні
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Шинькович Хмельницька область Ні
Дмитро Андрієвський м. Київ Не голосували
Володимир Арешонков Житомирська область Не голосували
Ігор Артюшенко Запорізька область Не голосували
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Березенко Чернігівська область Не голосували
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Білоцерковець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Бригинець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Буглак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Вадатурський Миколаївська область Не голосували
Сергій Валентиров Запорізька область Не голосували
Олег Велікін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Голубов Одеська область Не голосували
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роберт Горват Закарпатська область Не голосували
Віталій Гудзенко Київська область Не голосували
Валерій Давиденко Чернігівська область Не голосували
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Дехтярчук Рівненська область Не голосували
Олег Дмитренко Чернігівська область Не голосували
Олександр Домбровський Вінницька область Не голосували
Богдан Дубневич Львівська область Не голосували
Ярослав Дубневич Львівська область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Олександр Жолобецький Миколаївська область Не голосували
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Іщейкін Полтавська область Не голосували
Сергій Каплін Полтавська область Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Не голосували
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Борис Козир Миколаївська область Не голосували
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Курило Луганська область Не голосували
Микола Кучер Вінницька область Не голосували
Микола Лаврик Сумська область Не голосували
Олександр Лівік Миколаївська область Не голосували
Андрій Лопушанський Львівська область Не голосували
Дмитро Лубінець Донецька область Не голосували
Микола Люшняк Тернопільська область Не голосували
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роман Мацола Хмельницька область Не голосували
Сергій Мельник Хмельницька область Не голосували
Володимир Мельниченко Хмельницька область Не голосували
Іван Мельничук Вінницька область Не голосували
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Порошенко Вінницька область Не голосували
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Ревега Житомирська область Не голосували
Іван Рибак Чернівецька область Не голосували
Тетяна Ричкова Дніпропетровська область Не голосували
Павло Різаненко Київська область Не голосували
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Соловей Івано-Франківська область Не голосували
Руслан Сольвар Київська область Не голосували
Олександр Співаковський Херсонська область Не голосували
Олександр Сугоняко Сумська область Не голосували
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Григорій Тіміш Чернівецька область Не голосували
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Третьяков м. Київ Не голосували
Олександр Урбанський Одеська область Не голосували
Микола Фролов Запорізька область Не голосували
Сергій Хлань Херсонська область Не голосували
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Юрик Тернопільська область Не голосували
Петро Юрчишин Вінницька область Не голосували
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Оксана Білозір обрано в Раду за списком партії Відсутні
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Вінник Херсонська область Відсутні
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Відсутні
Руслан Демчак Вінницька область Відсутні
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анатолій Євлахов Чернігівська область Відсутні
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Зварич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Аркадій Корнацький Миколаївська область Відсутні
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Відсутні
Іван Куліченко Дніпропетровська область Відсутні
Максим Курячий Дніпропетровська область Відсутні
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Федір Негой Херсонська область Відсутні
Олег Недава Донецька область Відсутні
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Рудик Черкаська область Відсутні
Петро Сабашук Запорізька область Відсутні
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Костянтин Усов Дніпропетровська область Відсутні
Геннадій Чекіта Одеська область Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Оксана Юринець Львівська область Відсутні
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (25% явки) 0 Так 1 Ні 3 Утрималися 1 Не голосували
Сергій Євтушок Рівненська область Утрималися
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Ні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Руслан Богдан Полтавська область Відсутні
Владислав Бухарєв Сумська область Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Одарченко Херсонська область Відсутні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (79% явки) 0 Так 14 Ні 1 Утрималися 48 Не голосували
Микола Федорук Чернівецька область Утрималися
Федір Бендюженко обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Ні
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Бондар Львівська область Ні
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Гаврилюк Київська область Ні
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Ні
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Медуниця Сумська область Ні
Михайло Побочіх обрано в Раду за списком партії Ні
Віктор Романюк Київська область Ні
Іван Савка обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Бурбак Чернівецька область Не голосували
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Вознюк Рівненська область Не голосували
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Гузь Волинська область Не голосували
Владислав Данілін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Дзюблик Житомирська область Не голосували
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Не голосували
Ярослав Єдаков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леонід Ємець м. Київ Не голосували
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Кірш Харківська область Не голосували
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Кодола Чернігівська область Не голосували
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Лапін Волинська область Не голосували
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Не голосували
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Хвича Мепарішвілі обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Сташук м. Київ Не голосували
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Кришин Дніпропетровська область Відсутні
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Река Полтавська область Відсутні
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (64% явки) 0 Так 5 Ні 1 Утрималися 10 Не голосували
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Ні
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Ні
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Ні
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Ні
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Пастух Тернопільська область Не голосували
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ірина Подоляк Львівська область Відсутні
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Відсутні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (82% явки) 21 Так 0 Ні 0 Утрималися 11 Не голосували
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Так
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Так
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Так
Сергій Матвієнков Донецька область Так
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Так
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Так
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Сажко Донецька область Так
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Так
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Так
Євген Балицький Запорізька область Не голосували
Сергій Дунаєв Луганська область Не голосували
Сергій Ківалов Одеська область Не голосували
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Дмитро Шенцев Харківська область Не голосували
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Добкін Харківська область Відсутні
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (62% явки) 0 Так 1 Ні 0 Утрималися 12 Не голосували
Олександр Гулак обрано в Раду за списком партії Ні
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерія Заружко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (67% явки) 24 Так 50 Ні 12 Утрималися 196 Не голосували