Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 90 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (74% явки) 0 Так 0 Ні 0 Утрималися 14 Не голосували
Володимир Бандуров Запорізька область Не голосували
Анатолій Гіршфельд Харківська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Сергій Мартиняк Волинська область Не голосували
Максим Микитась Чернігівська область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Ярослав Москаленко Київська область Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Євген Рибчинський м. Київ Не голосували
Олександр Супруненко м. Київ Не голосували
Іван Фурсін Одеська область Не голосували
Сергій Шахов Луганська область Не голосували
Станіслав Березкін Кіровоградська область Відсутні
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Михайло Поплавський Кіровоградська область Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (92% явки) 3 Так 0 Ні 3 Утрималися 16 Не голосували
Володимир Кацуба Харківська область Утрималися
Олег Кулініч Полтавська область Утрималися
Віктор Остапчук Харківська область Утрималися
Василь Гуляєв Одеська область Так
Антон Кіссе Одеська область Так
Михайло Ланьо Закарпатська область Так
Віталій Барвіненко Одеська область Не голосували
Олександр Біловол Харківська область Не голосували
Геннадій Бобов Черкаська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Євгеній Гєллєр Донецька область Не голосували
Володимир Зубик Черкаська область Не голосували
Артем Ільюк Миколаївська область Не голосували
Леонід Клімов Одеська область Не голосували
Валерій Писаренко Харківська область Не голосували
Олександр Пресман Одеська область Не голосували
Віктор Развадовський Житомирська область Не голосували
Дмитро Святаш Харківська область Не голосували
Віталій Хомутиннік Харківська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Ігор Шкіря Донецька область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Володимир Мисик Харківська область Відсутні
Андрій Шипко Дніпропетровська область Відсутні
Позафракційні (57% явки) 2 Так 0 Ні 8 Утрималися 25 Не голосували
Борислав Береза м. Київ Утрималися
Владислав Голуб Черкаська область Утрималися
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Чумак м. Київ Утрималися
Віктор Шевченко Івано-Франківська область Утрималися
Яків Безбах Дніпропетровська область Так
Валентин Дідич Дніпропетровська область Так
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Іван Балога Закарпатська область Не голосували
Павло Балога Закарпатська область Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бублик Полтавська область Не голосували
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Михайло Головко Тернопільська область Не голосували
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Не голосували
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлій Іоффе Луганська область Не голосували
Ірина Констанкевич Волинська область Не голосували
Володимир Литвин Житомирська область Не голосували
Олександр Марченко Київська область Не голосували
Едуард Матвійчук Одеська область Не голосували
Богдан Матківський Львівська область Не голосували
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Мусій Львівська область Не голосували
Олег Осуховський Рівненська область Не голосували
Олег Петренко Черкаська область Не голосували
Борислав Розенблат Житомирська область Не голосували
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анатолій Денисенко Харківська область Відсутні
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Відсутні
Дмитро Добродомов Львівська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Андрій Іллєнко м. Київ Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Вячеслав Константіновський м. Київ Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Віталій Купрій Дніпропетровська область Відсутні
Юрій Левченко м. Київ Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Міщенко Київська область Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Валентин Ничипоренко Черкаська область Відсутні
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Володимир Парасюк Львівська область Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тарута Донецька область Відсутні
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (79% явки) 16 Так 0 Ні 19 Утрималися 72 Не голосували
Ігор Артюшенко Запорізька область Утрималися
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Барна Тернопільська область Утрималися
Олександр Бригинець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Дехтярчук Рівненська область Утрималися
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Утрималися
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Мельник Хмельницька область Утрималися
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Різаненко Київська область Утрималися
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Соловей Івано-Франківська область Утрималися
Іван Спориш Вінницька область Утрималися
Микола Фролов Запорізька область Утрималися
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Юринець Львівська область Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Білоцерковець обрано в Раду за списком партії Так
Олег Велікін обрано в Раду за списком партії Так
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Іщейкін Полтавська область Так
Іван Куліченко Дніпропетровська область Так
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Так
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Так
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Сольвар Київська область Так
Геннадій Чекіта Одеська область Так
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Андрієвський м. Київ Не голосували
Володимир Ар'єв м. Київ Не голосували
Сергій Березенко Чернігівська область Не голосували
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Білозір обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Буглак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Вадатурський Миколаївська область Не голосували
Сергій Валентиров Запорізька область Не голосували
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роберт Горват Закарпатська область Не голосували
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Гудзенко Київська область Не голосували
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Домбровський Вінницька область Не голосували
Богдан Дубневич Львівська область Не голосували
Ярослав Дубневич Львівська область Не голосували
Анатолій Євлахов Чернігівська область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Олександр Жолобецький Миколаївська область Не голосували
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Не голосували
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Борис Козир Миколаївська область Не голосували
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Не голосували
Володимир Куренной обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Курило Луганська область Не голосували
Максим Курячий Дніпропетровська область Не голосували
Микола Кучер Вінницька область Не голосували
Микола Лаврик Сумська область Не голосували
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Лівік Миколаївська область Не голосували
Андрій Лопушанський Львівська область Не голосували
Дмитро Лубінець Донецька область Не голосували
Микола Люшняк Тернопільська область Не голосували
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роман Мацола Хмельницька область Не голосували
Іван Мельничук Вінницька область Не голосували
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Порошенко Вінницька область Не голосували
Іван Рибак Чернівецька область Не голосували
Тетяна Ричкова Дніпропетровська область Не голосували
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Співаковський Херсонська область Не голосували
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Григорій Тіміш Чернівецька область Не голосували
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Третьяков м. Київ Не голосували
Олександр Урбанський Одеська область Не голосували
Сергій Хлань Херсонська область Не голосували
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Шинькович Хмельницька область Не голосували
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Юрик Тернопільська область Не голосували
Петро Юрчишин Вінницька область Не голосували
Василь Яніцький Рівненська область Не голосували
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Не голосували
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Арешонков Житомирська область Відсутні
Іван Вінник Херсонська область Відсутні
Дмитро Голубов Одеська область Відсутні
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Давиденко Чернігівська область Відсутні
Руслан Демчак Вінницька область Відсутні
Олег Дмитренко Чернігівська область Відсутні
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Зварич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Каплін Полтавська область Відсутні
Валерій Карпунцов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Аркадій Корнацький Миколаївська область Відсутні
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Македон Вінницька область Відсутні
Федір Негой Херсонська область Відсутні
Олег Недава Донецька область Відсутні
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Олександр Ревега Житомирська область Відсутні
Сергій Рудик Черкаська область Відсутні
Петро Сабашук Запорізька область Відсутні
Олександр Сугоняко Сумська область Відсутні
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Костянтин Усов Дніпропетровська область Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (50% явки) 2 Так 0 Ні 0 Утрималися 8 Не голосували
Владислав Бухарєв Сумська область Так
Сергій Євтушок Рівненська область Так
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Одарченко Херсонська область Не голосували
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Богдан Полтавська область Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (85% явки) 5 Так 1 Ні 16 Утрималися 46 Не голосували
Федір Бендюженко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Владислав Данілін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Побочіх обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Савка обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Утрималися
Микола Федорук Чернівецька область Утрималися
Михайло Бондар Львівська область Так
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Так
Олег Медуниця Сумська область Так
Андрій Река Полтавська область Так
Максим Бурбак Чернівецька область Ні
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Вознюк Рівненська область Не голосували
Михайло Гаврилюк Київська область Не голосували
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Дзюблик Житомирська область Не голосували
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Не голосували
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ярослав Єдаков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леонід Ємець м. Київ Не голосували
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Кірш Харківська область Не голосували
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Лапін Волинська область Не голосували
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Хвича Мепарішвілі обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Романюк Київська область Не голосували
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Сташук м. Київ Не голосували
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Гузь Волинська область Відсутні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Кодола Чернігівська область Відсутні
Олег Кришин Дніпропетровська область Відсутні
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (80% явки) 2 Так 1 Ні 13 Утрималися 4 Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Утрималися
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тарас Пастух Тернопільська область Утрималися
Ірина Подоляк Львівська область Утрималися
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (74% явки) 7 Так 0 Ні 0 Утрималися 22 Не голосували
Євген Балицький Запорізька область Так
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Так
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Сажко Донецька область Так
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Не голосували
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Дунаєв Луганська область Не голосували
Сергій Ківалов Одеська область Не голосували
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Не голосували
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Дмитро Шенцев Харківська область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Добкін Харківська область Відсутні
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Відсутні
Сергій Матвієнков Донецька область Відсутні
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (71% явки) 0 Так 0 Ні 1 Утрималися 14 Не голосували
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Гулак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерія Заружко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (75% явки) 37 Так 2 Ні 60 Утрималися 221 Не голосували