Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 172 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (68% явки) 4 Так 1 Ні 0 Утрималися 8 Не голосували
Анатолій Гіршфельд Харківська область Так
Степан Івахів Волинська область Так
Сергій Мартиняк Волинська область Так
Ярослав Москаленко Київська область Так
Василь Петьовка Закарпатська область Ні
Володимир Бандуров Запорізька область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Максим Микитась Чернігівська область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Михайло Поплавський Кіровоградська область Не голосували
Євген Рибчинський м. Київ Не голосували
Олександр Фельдман Харківська область Не голосували
Сергій Шахов Луганська область Не голосували
Станіслав Березкін Кіровоградська область Відсутні
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Олександр Пономарьов Запорізька область Відсутні
Олександр Супруненко м. Київ Відсутні
Іван Фурсін Одеська область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (83% явки) 8 Так 0 Ні 1 Утрималися 11 Не голосували
Андрій Шипко Дніпропетровська область Утрималися
Олександр Біловол Харківська область Так
Євгеній Гєллєр Донецька область Так
Василь Гуляєв Одеська область Так
Антон Кіссе Одеська область Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Віктор Остапчук Харківська область Так
Валерій Писаренко Харківська область Так
Олександр Пресман Одеська область Так
Геннадій Бобов Черкаська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Володимир Зубик Черкаська область Не голосували
Артем Ільюк Миколаївська область Не голосували
Леонід Клімов Одеська область Не голосували
Віктор Развадовський Житомирська область Не голосували
Дмитро Святаш Харківська область Не голосували
Віталій Хомутиннік Харківська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Ігор Шкіря Донецька область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Віталій Барвіненко Одеська область Відсутні
Володимир Кацуба Харківська область Відсутні
Михайло Ланьо Закарпатська область Відсутні
Володимир Мисик Харківська область Відсутні
Позафракційні (64% явки) 9 Так 12 Ні 2 Утрималися 16 Не голосували
Дмитро Добродомов Львівська область Утрималися
Володимир Литвин Житомирська область Утрималися
Юрій Бублик Полтавська область Так
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Герега Хмельницька область Так
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Так
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Так
Яків Безбах Дніпропетровська область Ні
Андрій Білецький м. Київ Ні
Михайло Головко Тернопільська область Ні
Владислав Голуб Черкаська область Ні
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Ні
Юрій Левченко м. Київ Ні
Олександр Марченко Київська область Ні
Олег Мусій Львівська область Ні
Олег Осуховський Рівненська область Ні
Володимир Парасюк Львівська область Ні
Олег Петренко Черкаська область Ні
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Ні
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Не голосували
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Іллєнко м. Київ Не голосували
Юлій Іоффе Луганська область Не голосували
Ірина Констанкевич Волинська область Не голосували
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Купрій Дніпропетровська область Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Богдан Матківський Львівська область Не голосували
Борислав Розенблат Житомирська область Не голосували
Віктор Шевченко Івано-Франківська область Не голосували
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Іван Балога Закарпатська область Відсутні
Павло Балога Закарпатська область Відсутні
Тарас Батенко Львівська область Відсутні
Борислав Береза м. Київ Відсутні
Анатолій Денисенко Харківська область Відсутні
Валентин Дідич Дніпропетровська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Вячеслав Константіновський м. Київ Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Сергій Міщенко Київська область Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Валентин Ничипоренко Черкаська область Відсутні
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тарута Донецька область Відсутні
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Відсутні
Віктор Чумак м. Київ Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (87% явки) 67 Так 0 Ні 5 Утрималися 45 Не голосували
Дмитро Андрієвський м. Київ Утрималися
Олег Дмитренко Чернігівська область Утрималися
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Юринець Львівська область Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв м. Київ Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Березенко Чернігівська область Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Білоцерковець обрано в Раду за списком партії Так
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бригинець обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Вадатурський Миколаївська область Так
Сергій Валентиров Запорізька область Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Демчак Вінницька область Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Так
Олександр Домбровський Вінницька область Так
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Так
Борис Козир Миколаївська область Так
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Куліченко Дніпропетровська область Так
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Куренной обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Курило Луганська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Микола Лаврик Сумська область Так
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Так
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Порошенко Вінницька область Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Іван Рибак Чернівецька область Так
Павло Різаненко Київська область Так
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Соловей Івано-Франківська область Так
Руслан Сольвар Київська область Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Олександр Сугоняко Сумська область Так
Григорій Тіміш Чернівецька область Так
Олександр Урбанський Одеська область Так
Костянтин Усов Дніпропетровська область Так
Микола Фролов Запорізька область Так
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Так
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Шинькович Хмельницька область Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Василь Яніцький Рівненська область Так
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Барна Тернопільська область Не голосували
Оксана Білозір обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Буглак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Велікін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Вінник Херсонська область Не голосували
Роберт Горват Закарпатська область Не голосували
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Гудзенко Київська область Не голосували
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Богдан Дубневич Львівська область Не голосували
Ярослав Дубневич Львівська область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Олександр Жолобецький Миколаївська область Не голосували
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роман Зварич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Іщейкін Полтавська область Не голосували
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Не голосували
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Аркадій Корнацький Миколаївська область Не голосували
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Не голосували
Максим Курячий Дніпропетровська область Не голосували
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Лівік Миколаївська область Не голосували
Дмитро Лубінець Донецька область Не голосували
Микола Люшняк Тернопільська область Не голосували
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Недава Донецька область Не голосували
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Рудик Черкаська область Не голосували
Петро Сабашук Запорізька область Не голосували
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Третьяков м. Київ Не голосували
Сергій Хлань Херсонська область Не голосували
Геннадій Чекіта Одеська область Не голосували
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Не голосували
Дмитро Голубов Одеська область Відсутні
Валерій Давиденко Чернігівська область Відсутні
Анатолій Євлахов Чернігівська область Відсутні
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Каплін Полтавська область Відсутні
Валерій Карпунцов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Лопушанський Львівська область Відсутні
Юрій Македон Вінницька область Відсутні
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Федір Негой Херсонська область Відсутні
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Ричкова Дніпропетровська область Відсутні
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (65% явки) 0 Так 4 Ні 6 Утрималися 3 Не голосували
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Владислав Бухарєв Сумська область Ні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Євтушок Рівненська область Ні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Одарченко Херсонська область Не голосували
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Богдан Полтавська область Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (85% явки) 25 Так 7 Ні 15 Утрималися 21 Не голосували
Юрій Вознюк Рівненська область Утрималися
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Утрималися
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Кришин Дніпропетровська область Утрималися
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Хвича Мепарішвілі обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Побочіх обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Савка обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віталій Сташук м. Київ Утрималися
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Федорук Чернівецька область Утрималися
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бурбак Чернівецька область Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Так
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кірш Харківська область Так
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Так
Олег Медуниця Сумська область Так
Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Так
Федір Бендюженко обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Лапін Волинська область Ні
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Ні
Віктор Романюк Київська область Ні
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Ні
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Владислав Данілін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Дзюблик Житомирська область Не голосували
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леонід Ємець м. Київ Не голосували
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Кодола Чернігівська область Не голосували
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Река Полтавська область Не голосували
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Гузь Волинська область Відсутні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ярослав Єдаков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Відсутні
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (88% явки) 0 Так 5 Ні 11 Утрималися 6 Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тарас Пастух Тернопільська область Утрималися
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Ні
Ірина Подоляк Львівська область Ні
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Ні
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (77% явки) 10 Так 2 Ні 1 Утрималися 17 Не голосували
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Так
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Так
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Так
Сергій Сажко Донецька область Так
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Так
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Ні
Євген Балицький Запорізька область Не голосували
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Не голосували
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Дунаєв Луганська область Не голосували
Сергій Ківалов Одеська область Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Матвієнков Донецька область Не голосували
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Дмитро Шенцев Харківська область Не голосували
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Добкін Харківська область Відсутні
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (95% явки) 2 Так 4 Ні 9 Утрималися 5 Не голосували
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Гулак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерія Заружко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Так
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Так
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Ні
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (81% явки) 125 Так 35 Ні 50 Утрималися 132 Не голосували