Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 115 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (89% явки) 2 Так 0 Ні 0 Утрималися 15 Не голосували
Михайло Поплавський Кіровоградська область Так
Євген Рибчинський м. Київ Так
Володимир Бандуров Запорізька область Не голосували
Анатолій Гіршфельд Харківська область Не голосували
Олесь Довгий Кіровоградська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Сергій Мартиняк Волинська область Не голосували
Максим Микитась Чернігівська область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Ярослав Москаленко Київська область Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Олександр Супруненко м. Київ Не голосували
Олександр Фельдман Харківська область Не голосували
Іван Фурсін Одеська область Не голосували
Сергій Шахов Луганська область Не голосували
Станіслав Березкін Кіровоградська область Відсутні
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (96% явки) 1 Так 0 Ні 4 Утрималися 18 Не голосували
Олександр Біловол Харківська область Утрималися
Володимир Кацуба Харківська область Утрималися
Олег Кулініч Полтавська область Утрималися
Віктор Остапчук Харківська область Утрималися
Антон Кіссе Одеська область Так
Віталій Барвіненко Одеська область Не голосували
Геннадій Бобов Черкаська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Євгеній Гєллєр Донецька область Не голосували
Василь Гуляєв Одеська область Не голосували
Володимир Зубик Черкаська область Не голосували
Артем Ільюк Миколаївська область Не голосували
Михайло Ланьо Закарпатська область Не голосували
Володимир Мисик Харківська область Не голосували
Валерій Писаренко Харківська область Не голосували
Олександр Пресман Одеська область Не голосували
Віктор Развадовський Житомирська область Не голосували
Дмитро Святаш Харківська область Не голосували
Віталій Хомутиннік Харківська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Андрій Шипко Дніпропетровська область Не голосували
Ігор Шкіря Донецька область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Леонід Клімов Одеська область Відсутні
Позафракційні (67% явки) 21 Так 0 Ні 2 Утрималися 18 Не голосували
Андрій Білецький м. Київ Утрималися
Олександр Марченко Київська область Утрималися
Іван Балога Закарпатська область Так
Юрій Бублик Полтавська область Так
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Герега Хмельницька область Так
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Так
Валентин Дідич Дніпропетровська область Так
Дмитро Добродомов Львівська область Так
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Так
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Так
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Констанкевич Волинська область Так
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Матківський Львівська область Так
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Так
Олег Мусій Львівська область Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Олег Петренко Черкаська область Так
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Так
Борислав Розенблат Житомирська область Так
Віктор Шевченко Івано-Франківська область Так
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Павло Балога Закарпатська область Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Не голосували
Яків Безбах Дніпропетровська область Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Головко Тернопільська область Не голосували
Анатолій Денисенко Харківська область Не голосували
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Андрій Іллєнко м. Київ Не голосували
Юлій Іоффе Луганська область Не голосували
Юрій Левченко м. Київ Не голосували
Володимир Литвин Житомирська область Не голосували
Едуард Матвійчук Одеська область Не голосували
Олег Осуховський Рівненська область Не голосували
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Чумак м. Київ Не голосували
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Борислав Береза м. Київ Відсутні
Владислав Голуб Черкаська область Відсутні
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Вячеслав Константіновський м. Київ Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Віталій Купрій Дніпропетровська область Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Міщенко Київська область Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Валентин Ничипоренко Черкаська область Відсутні
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Володимир Парасюк Львівська область Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тарута Донецька область Відсутні
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (87% явки) 72 Так 0 Ні 2 Утрималися 43 Не голосували
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Утрималися
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Барна Тернопільська область Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Білозір обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Білоцерковець обрано в Раду за списком партії Так
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Буглак обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Олег Дмитренко Чернігівська область Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Так
Олександр Жолобецький Миколаївська область Так
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Іщейкін Полтавська область Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Так
Борис Козир Миколаївська область Так
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Куренной обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Микола Лаврик Сумська область Так
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Так
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Так
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Іван Рибак Чернівецька область Так
Тетяна Ричкова Дніпропетровська область Так
Павло Різаненко Київська область Так
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Так
Петро Сабашук Запорізька область Так
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Соловей Івано-Франківська область Так
Руслан Сольвар Київська область Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Григорій Тіміш Чернівецька область Так
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Третьяков м. Київ Так
Олександр Урбанський Одеська область Так
Сергій Хлань Херсонська область Так
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Так
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Шинькович Хмельницька область Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Оксана Юринець Львівська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Василь Яніцький Рівненська область Так
Дмитро Андрієвський м. Київ Не голосували
Ігор Артюшенко Запорізька область Не голосували
Сергій Березенко Чернігівська область Не голосували
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Бригинець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Вадатурський Миколаївська область Не голосували
Сергій Валентиров Запорізька область Не голосували
Олег Велікін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Голубов Одеська область Не голосували
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Гудзенко Київська область Не голосували
Руслан Демчак Вінницька область Не голосували
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Домбровський Вінницька область Не голосували
Богдан Дубневич Львівська область Не голосували
Ярослав Дубневич Львівська область Не голосували
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Каплін Полтавська область Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Не голосували
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Не голосували
Іван Куліченко Дніпропетровська область Не голосували
Віталій Курило Луганська область Не голосували
Максим Курячий Дніпропетровська область Не голосували
Олександр Лівік Миколаївська область Не голосували
Дмитро Лубінець Донецька область Не голосували
Юрій Македон Вінницька область Не голосували
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Недава Донецька область Не голосували
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Порошенко Вінницька область Не голосували
Сергій Рудик Черкаська область Не голосували
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Сугоняко Сумська область Не голосували
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Геннадій Чекіта Одеська область Не голосували
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Не голосували
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Ар'єв м. Київ Відсутні
Іван Вінник Херсонська область Відсутні
Валерій Давиденко Чернігівська область Відсутні
Анатолій Євлахов Чернігівська область Відсутні
Максим Єфімов Донецька область Відсутні
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Зварич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Карпунцов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Аркадій Корнацький Миколаївська область Відсутні
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Відсутні
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Федір Негой Херсонська область Відсутні
Костянтин Усов Дніпропетровська область Відсутні
Микола Фролов Запорізька область Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (65% явки) 9 Так 0 Ні 0 Утрималися 4 Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Богдан Полтавська область Так
Сергій Євтушок Рівненська область Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Так
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Одарченко Херсонська область Не голосували
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Владислав Бухарєв Сумська область Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (86% явки) 51 Так 0 Ні 0 Утрималися 18 Не голосували
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Вознюк Рівненська область Так
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Владислав Данілін обрано в Раду за списком партії Так
Павло Дзюблик Житомирська область Так
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Так
Ярослав Єдаков обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Ємець м. Київ Так
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кірш Харківська область Так
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кодола Чернігівська область Так
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Лапін Волинська область Так
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Медуниця Сумська область Так
Хвича Мепарішвілі обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Так
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Побочіх обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Так
Іван Савка обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Сташук м. Київ Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Федір Бендюженко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Бурбак Чернівецька область Не голосували
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Не голосували
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Река Полтавська область Не голосували
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Романюк Київська область Не голосували
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Кришин Дніпропетровська область Відсутні
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Федорук Чернівецька область Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (72% явки) 15 Так 0 Ні 1 Утрималися 2 Не голосували
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Так
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Так
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Пастух Тернопільська область Так
Ірина Подоляк Львівська область Так
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (77% явки) 0 Так 0 Ні 14 Утрималися 16 Не голосували
Євген Балицький Запорізька область Утрималися
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Утрималися
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Утрималися
Сергій Матвієнков Донецька область Утрималися
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Сажко Донецька область Утрималися
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Утрималися
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Дунаєв Луганська область Не голосували
Сергій Ківалов Одеська область Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Не голосували
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Дмитро Шенцев Харківська область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Дмитро Добкін Харківська область Відсутні
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (57% явки) 4 Так 0 Ні 0 Утрималися 8 Не голосували
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Так
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Гулак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерія Заружко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (80% явки) 175 Так 0 Ні 23 Утрималися 142 Не голосували