Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 76 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (63% явки) 3 Так 0 Ні 0 Утрималися 9 Не голосували
Станіслав Березкін Кіровоградська область Так
Михайло Поплавський Кіровоградська область Так
Сергій Шахов Луганська область Так
Олесь Довгий Кіровоградська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Сергій Мартиняк Волинська область Не голосували
Максим Микитась Чернігівська область Не голосували
Ярослав Москаленко Київська область Не голосували
Євген Рибчинський м. Київ Не голосували
Олександр Супруненко м. Київ Не голосували
Іван Фурсін Одеська область Не голосували
Володимир Бандуров Запорізька область Відсутні
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Анатолій Гіршфельд Харківська область Відсутні
Ігор Молоток Сумська область Відсутні
Василь Петьовка Закарпатська область Відсутні
Олександр Пономарьов Запорізька область Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (83% явки) 6 Так 0 Ні 0 Утрималися 14 Не голосували
Василь Гуляєв Одеська область Так
Антон Кіссе Одеська область Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Віктор Остапчук Харківська область Так
Віктор Развадовський Житомирська область Так
Юрій Шаповалов Полтавська область Так
Віталій Барвіненко Одеська область Не голосували
Олександр Біловол Харківська область Не голосували
Геннадій Бобов Черкаська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Євгеній Гєллєр Донецька область Не голосували
Артем Ільюк Миколаївська область Не голосували
Леонід Клімов Одеська область Не голосували
Михайло Ланьо Закарпатська область Не голосували
Валерій Писаренко Харківська область Не голосували
Олександр Пресман Одеська область Не голосували
Дмитро Святаш Харківська область Не голосували
Віталій Хомутиннік Харківська область Не голосували
Ігор Шкіря Донецька область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Володимир Зубик Черкаська область Відсутні
Володимир Кацуба Харківська область Відсутні
Володимир Мисик Харківська область Відсутні
Андрій Шипко Дніпропетровська область Відсутні
Позафракційні (72% явки) 27 Так 1 Ні 0 Утрималися 16 Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Так
Іван Балога Закарпатська область Так
Борислав Береза м. Київ Так
Юрій Бублик Полтавська область Так
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Голуб Черкаська область Так
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Денисенко Харківська область Так
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Так
Дмитро Добродомов Львівська область Так
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Так
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Левченко м. Київ Так
Олександр Марченко Київська область Так
Богдан Матківський Львівська область Так
Сергій Міщенко Київська область Так
Олег Мусій Львівська область Так
Володимир Парасюк Львівська область Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Так
Борислав Розенблат Житомирська область Так
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Так
Віктор Чумак м. Київ Так
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Ні
Тарас Батенко Львівська область Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Головко Тернопільська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Валентин Дідич Дніпропетровська область Не голосували
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Не голосували
Андрій Іллєнко м. Київ Не голосували
Юлій Іоффе Луганська область Не голосували
Володимир Литвин Житомирська область Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Едуард Матвійчук Одеська область Не голосували
Валентин Ничипоренко Черкаська область Не голосували
Сергій Тарута Донецька область Не голосували
Віктор Шевченко Івано-Франківська область Не голосували
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Не голосували
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Павло Балога Закарпатська область Відсутні
Яків Безбах Дніпропетровська область Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Олександр Герега Хмельницька область Відсутні
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Ірина Констанкевич Волинська область Відсутні
Вячеслав Константіновський м. Київ Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Віталій Купрій Дніпропетровська область Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Олег Осуховський Рівненська область Відсутні
Олег Петренко Черкаська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (89% явки) 96 Так 0 Ні 0 Утрималися 24 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Андрієвський м. Київ Так
Володимир Ар'єв м. Київ Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Барна Тернопільська область Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Білозір обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Білоцерковець обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бригинець обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Буглак обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Вадатурський Миколаївська область Так
Сергій Валентиров Запорізька область Так
Олег Велікін обрано в Раду за списком партії Так
Іван Вінник Херсонська область Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Давиденко Чернігівська область Так
Руслан Демчак Вінницька область Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Так
Олег Дмитренко Чернігівська область Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Так
Олександр Домбровський Вінницька область Так
Богдан Дубневич Львівська область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Максим Єфімов Донецька область Так
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Так
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Іщейкін Полтавська область Так
Валерій Карпунцов обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кіт Львівська область Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Так
Аркадій Корнацький Миколаївська область Так
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Куренной обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Курило Луганська область Так
Максим Курячий Дніпропетровська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Микола Лаврик Сумська область Так
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Македон Вінницька область Так
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Порошенко Вінницька область Так
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Іван Рибак Чернівецька область Так
Тетяна Ричкова Дніпропетровська область Так
Павло Різаненко Київська область Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Соловей Івано-Франківська область Так
Руслан Сольвар Київська область Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Олександр Сугоняко Сумська область Так
Григорій Тіміш Чернівецька область Так
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Фролов Запорізька область Так
Геннадій Чекіта Одеська область Так
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Так
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Шинькович Хмельницька область Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Оксана Юринець Львівська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Василь Яніцький Рівненська область Так
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Березенко Чернігівська область Не голосували
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Гудзенко Київська область Не голосували
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Жолобецький Миколаївська область Не голосували
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Не голосували
Іван Куліченко Дніпропетровська область Не голосували
Олександр Лівік Миколаївська область Не голосували
Микола Люшняк Тернопільська область Не голосували
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Не голосували
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Не голосували
Федір Негой Херсонська область Не голосували
Олег Недава Донецька область Не голосували
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Рудик Черкаська область Не голосували
Петро Сабашук Запорізька область Не голосували
Олександр Третьяков м. Київ Не голосували
Сергій Хлань Херсонська область Не голосували
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Не голосували
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Голубов Одеська область Відсутні
Анатолій Євлахов Чернігівська область Відсутні
Роман Зварич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Каплін Полтавська область Відсутні
Борис Козир Миколаївська область Відсутні
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Урбанський Одеська область Відсутні
Костянтин Усов Дніпропетровська область Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (25% явки) 2 Так 0 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Євтушок Рівненська область Не голосували
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Руслан Богдан Полтавська область Відсутні
Владислав Бухарєв Сумська область Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Одарченко Херсонська область Відсутні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (89% явки) 56 Так 0 Ні 0 Утрималися 15 Не голосували
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Федір Бендюженко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Максим Бурбак Чернівецька область Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Вознюк Рівненська область Так
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Владислав Данілін обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Так
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Єдаков обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Так
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кірш Харківська область Так
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кодола Чернігівська область Так
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Так
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Так
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Так
Хвича Мепарішвілі обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Так
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Побочіх обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Река Полтавська область Так
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Так
Іван Савка обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леонід Ємець м. Київ Не голосували
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Лапін Волинська область Не голосували
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Не голосували
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Медуниця Сумська область Не голосували
Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Романюк Київська область Не голосували
Віталій Сташук м. Київ Не голосували
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Дзюблик Житомирська область Відсутні
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Кришин Дніпропетровська область Відсутні
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (72% явки) 15 Так 0 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Так
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Так
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Пастух Тернопільська область Так
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Подоляк Львівська область Не голосували
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (85% явки) 0 Так 0 Ні 4 Утрималися 29 Не голосували
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Утрималися
Євген Балицький Запорізька область Не голосували
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Не голосували
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Дунаєв Луганська область Не голосували
Юхим Звягільський Донецька область Не голосували
Сергій Ківалов Одеська область Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Матвієнков Донецька область Не голосували
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Не голосували
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Сажко Донецька область Не голосували
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Дмитро Шенцев Харківська область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Не голосували
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Добкін Харківська область Відсутні
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (95% явки) 18 Так 0 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Так
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Гулак обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Так
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Так
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Так
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Так
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерія Заружко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (81% явки) 223 Так 1 Ні 4 Утрималися 115 Не голосували