Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 122 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (84% явки) 2 Так 0 Ні 0 Утрималися 14 Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Так
Євген Рибчинський м. Київ Так
Володимир Бандуров Запорізька область Не голосували
Станіслав Березкін Кіровоградська область Не голосували
Анатолій Гіршфельд Харківська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Сергій Мартиняк Волинська область Не голосували
Максим Микитась Чернігівська область Не голосували
Ярослав Москаленко Київська область Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Не голосували
Михайло Поплавський Кіровоградська область Не голосували
Олександр Супруненко м. Київ Не голосували
Олександр Фельдман Харківська область Не голосували
Іван Фурсін Одеська область Не голосували
Сергій Шахов Луганська область Не голосували
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Ігор Молоток Сумська область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (100% явки) 1 Так 0 Ні 4 Утрималися 19 Не голосували
Василь Гуляєв Одеська область Утрималися
Володимир Кацуба Харківська область Утрималися
Олег Кулініч Полтавська область Утрималися
Віктор Остапчук Харківська область Утрималися
Віктор Развадовський Житомирська область Так
Віталій Барвіненко Одеська область Не голосували
Олександр Біловол Харківська область Не голосували
Геннадій Бобов Черкаська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Євгеній Гєллєр Донецька область Не голосували
Володимир Зубик Черкаська область Не голосували
Артем Ільюк Миколаївська область Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Не голосували
Леонід Клімов Одеська область Не голосували
Михайло Ланьо Закарпатська область Не голосували
Володимир Мисик Харківська область Не голосували
Валерій Писаренко Харківська область Не голосували
Олександр Пресман Одеська область Не голосували
Дмитро Святаш Харківська область Не голосували
Віталій Хомутиннік Харківська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Андрій Шипко Дніпропетровська область Не голосували
Ігор Шкіря Донецька область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Позафракційні (79% явки) 15 Так 0 Ні 8 Утрималися 25 Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Утрималися
Анатолій Денисенко Харківська область Утрималися
Валентин Дідич Дніпропетровська область Утрималися
Юлій Іоффе Луганська область Утрималися
Ірина Констанкевич Волинська область Утрималися
Володимир Литвин Житомирська область Утрималися
Сергій Міщенко Київська область Утрималися
Олег Петренко Черкаська область Утрималися
Павло Балога Закарпатська область Так
Борислав Береза м. Київ Так
Юрій Бублик Полтавська область Так
Владислав Голуб Черкаська область Так
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Так
Дмитро Добродомов Львівська область Так
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Так
Олег Мусій Львівська область Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Тарута Донецька область Так
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Так
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Іван Балога Закарпатська область Не голосували
Яків Безбах Дніпропетровська область Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Михайло Головко Тернопільська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Не голосували
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Іллєнко м. Київ Не голосували
Віталій Купрій Дніпропетровська область Не голосували
Юрій Левченко м. Київ Не голосували
Олександр Марченко Київська область Не голосували
Едуард Матвійчук Одеська область Не голосували
Богдан Матківський Львівська область Не голосували
Євгеній Мураєв Харківська область Не голосували
Валентин Ничипоренко Черкаська область Не голосували
Борислав Розенблат Житомирська область Не голосували
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Чумак м. Київ Не голосували
Віктор Шевченко Івано-Франківська область Не голосували
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Вячеслав Константіновський м. Київ Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Олег Осуховський Рівненська область Відсутні
Володимир Парасюк Львівська область Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (87% явки) 67 Так 0 Ні 2 Утрималися 49 Не голосували
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Карпунцов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Андрієвський м. Київ Так
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв м. Київ Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Білозір обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бригинець обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Вадатурський Миколаївська область Так
Сергій Валентиров Запорізька область Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Демчак Вінницька область Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Так
Олександр Домбровський Вінницька область Так
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Так
Володимир Куренной обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Курило Луганська область Так
Максим Курячий Дніпропетровська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лівік Миколаївська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Так
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Так
Федір Негой Херсонська область Так
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Так
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Так
Іван Рибак Чернівецька область Так
Тетяна Ричкова Дніпропетровська область Так
Павло Різаненко Київська область Так
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рудик Черкаська область Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Соловей Івано-Франківська область Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Олександр Сугоняко Сумська область Так
Григорій Тіміш Чернівецька область Так
Микола Фролов Запорізька область Так
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Так
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Шинькович Хмельницька область Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Василь Яніцький Рівненська область Так
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Так
Олег Барна Тернопільська область Не голосували
Сергій Березенко Чернігівська область Не голосували
Дмитро Білоцерковець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Буглак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Велікін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Голубов Одеська область Не голосували
Роберт Горват Закарпатська область Не голосували
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Гудзенко Київська область Не голосували
Валерій Давиденко Чернігівська область Не голосували
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Дмитренко Чернігівська область Не голосували
Богдан Дубневич Львівська область Не голосували
Ярослав Дубневич Львівська область Не голосували
Анатолій Євлахов Чернігівська область Не голосували
Олександр Жолобецький Миколаївська область Не голосували
Роман Зварич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Іщейкін Полтавська область Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Не голосували
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Борис Козир Миколаївська область Не голосували
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Аркадій Корнацький Миколаївська область Не голосували
Іван Куліченко Дніпропетровська область Не голосували
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Лаврик Сумська область Не голосували
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Люшняк Тернопільська область Не голосували
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Македон Вінницька область Не голосували
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роман Мацола Хмельницька область Не голосували
Іван Мельничук Вінницька область Не голосували
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Порошенко Вінницька область Не голосували
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Сольвар Київська область Не голосували
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Третьяков м. Київ Не голосували
Олександр Урбанський Одеська область Не голосували
Геннадій Чекіта Одеська область Не голосували
Оксана Юринець Львівська область Не голосували
Іван Вінник Херсонська область Відсутні
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Єфімов Донецька область Відсутні
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Каплін Полтавська область Відсутні
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Лопушанський Львівська область Відсутні
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Недава Донецька область Відсутні
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Ревега Житомирська область Відсутні
Петро Сабашук Запорізька область Відсутні
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Костянтин Усов Дніпропетровська область Відсутні
Сергій Хлань Херсонська область Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (65% явки) 7 Так 0 Ні 1 Утрималися 5 Не голосували
Руслан Богдан Полтавська область Утрималися
Владислав Бухарєв Сумська область Так
Сергій Євтушок Рівненська область Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Так
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Одарченко Херсонська область Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (88% явки) 57 Так 0 Ні 0 Утрималися 13 Не голосували
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Федір Бендюженко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бурбак Чернівецька область Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Вознюк Рівненська область Так
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Владислав Данілін обрано в Раду за списком партії Так
Павло Дзюблик Житомирська область Так
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Єдаков обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Ємець м. Київ Так
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кірш Харківська область Так
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кодола Чернігівська область Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Медуниця Сумська область Так
Хвича Мепарішвілі обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Побочіх обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Река Полтавська область Так
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Романюк Київська область Так
Іван Савка обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Сташук м. Київ Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Кришин Дніпропетровська область Не голосували
Ігор Лапін Волинська область Не голосували
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Не голосували
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Відсутні
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (84% явки) 15 Так 0 Ні 2 Утрималися 4 Не голосували
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Так
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Пастух Тернопільська область Так
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Так
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Подоляк Львівська область Не голосували
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (79% явки) 0 Так 2 Ні 9 Утрималися 20 Не голосували
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Утрималися
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Матвієнков Донецька область Утрималися
Сергій Сажко Донецька область Утрималися
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Ні
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Ні
Євген Балицький Запорізька область Не голосували
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Дунаєв Луганська область Не голосували
Сергій Ківалов Одеська область Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Не голосували
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Не голосували
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Шенцев Харківська область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Добкін Харківська область Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (95% явки) 2 Так 15 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Так
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Так
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Ні
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Ні
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Гулак обрано в Раду за списком партії Ні
Валерія Заружко обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Ні
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Ні
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Ні
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (85% явки) 166 Так 17 Ні 26 Утрималися 152 Не голосували