Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Прийнятий

Відбулося 124 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (63% явки) 2 Так 0 Ні 2 Утрималися 8 Не голосували
Ярослав Москаленко Київська область Утрималися
Олександр Супруненко м. Київ Утрималися
Сергій Лабазюк Хмельницька область Так
Євген Рибчинський м. Київ Так
Володимир Бандуров Запорізька область Не голосували
Анатолій Гіршфельд Харківська область Не голосували
Олесь Довгий Кіровоградська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Максим Микитась Чернігівська область Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Іван Фурсін Одеська область Не голосували
Станіслав Березкін Кіровоградська область Відсутні
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Сергій Мартиняк Волинська область Відсутні
Ігор Молоток Сумська область Відсутні
Михайло Поплавський Кіровоградська область Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Сергій Шахов Луганська область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (79% явки) 1 Так 0 Ні 0 Утрималися 18 Не голосували
Геннадій Бобов Черкаська область Так
Віталій Барвіненко Одеська область Не голосували
Олександр Біловол Харківська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Євгеній Гєллєр Донецька область Не голосували
Василь Гуляєв Одеська область Не голосували
Володимир Зубик Черкаська область Не голосували
Володимир Кацуба Харківська область Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Не голосували
Леонід Клімов Одеська область Не голосували
Михайло Ланьо Закарпатська область Не голосували
Віктор Остапчук Харківська область Не голосували
Валерій Писаренко Харківська область Не голосували
Віктор Развадовський Житомирська область Не голосували
Дмитро Святаш Харківська область Не голосували
Віталій Хомутиннік Харківська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Андрій Шипко Дніпропетровська область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Артем Ільюк Миколаївська область Відсутні
Олег Кулініч Полтавська область Відсутні
Володимир Мисик Харківська область Відсутні
Олександр Пресман Одеська область Відсутні
Ігор Шкіря Донецька область Відсутні
Позафракційні (72% явки) 21 Так 1 Ні 7 Утрималися 15 Не голосували
Борислав Береза м. Київ Утрималися
Михайло Головко Тернопільська область Утрималися
Владислав Голуб Черкаська область Утрималися
Андрій Іллєнко м. Київ Утрималися
Юрій Левченко м. Київ Утрималися
Олександр Марченко Київська область Утрималися
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тарас Батенко Львівська область Так
Андрій Білецький м. Київ Так
Юрій Бублик Полтавська область Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Так
Валентин Дідич Дніпропетровська область Так
Дмитро Добродомов Львівська область Так
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Так
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Матківський Львівська область Так
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Так
Валентин Ничипоренко Черкаська область Так
Олег Осуховський Рівненська область Так
Володимир Парасюк Львівська область Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Олег Петренко Черкаська область Так
Борислав Розенблат Житомирська область Так
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Так
Яків Безбах Дніпропетровська область Ні
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Іван Балога Закарпатська область Не голосували
Павло Балога Закарпатська область Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлій Іоффе Луганська область Не голосували
Ірина Констанкевич Волинська область Не голосували
Едуард Матвійчук Одеська область Не голосували
Сергій Міщенко Київська область Не голосували
Олег Мусій Львівська область Не голосували
Сергій Тарута Донецька область Не голосували
Віктор Чумак м. Київ Не голосували
Віктор Шевченко Івано-Франківська область Не голосували
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Герега Хмельницька область Відсутні
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анатолій Денисенко Харківська область Відсутні
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Вячеслав Константіновський м. Київ Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Віталій Купрій Дніпропетровська область Відсутні
Володимир Литвин Житомирська область Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (81% явки) 72 Так 1 Ні 1 Утрималися 36 Не голосували
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв м. Київ Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Білозір обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бригинець обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Буглак обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Гудзенко Київська область Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Олег Дмитренко Чернігівська область Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Так
Олександр Домбровський Вінницька область Так
Богдан Дубневич Львівська область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Анатолій Євлахов Чернігівська область Так
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Так
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Іщейкін Полтавська область Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Микола Лаврик Сумська область Так
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Юрій Македон Вінницька область Так
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Так
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Порошенко Вінницька область Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Іван Рибак Чернівецька область Так
Тетяна Ричкова Дніпропетровська область Так
Павло Різаненко Київська область Так
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Соловей Івано-Франківська область Так
Руслан Сольвар Київська область Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Олександр Сугоняко Сумська область Так
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Тіміш Чернівецька область Так
Микола Фролов Запорізька область Так
Геннадій Чекіта Одеська область Так
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Оксана Юринець Львівська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Василь Яніцький Рівненська область Так
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Так
Сергій Рудик Черкаська область Ні
Дмитро Андрієвський м. Київ Не голосували
Володимир Арешонков Житомирська область Не голосували
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Барна Тернопільська область Не голосували
Дмитро Білоцерковець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Вадатурський Миколаївська область Не голосували
Сергій Валентиров Запорізька область Не голосували
Олег Велікін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Вінник Херсонська область Не голосували
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Давиденко Чернігівська область Не голосували
Руслан Демчак Вінницька область Не голосували
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Олександр Жолобецький Миколаївська область Не голосували
Валерій Карпунцов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Не голосували
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Борис Козир Миколаївська область Не голосували
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Куліченко Дніпропетровська область Не голосували
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Куренной обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Курило Луганська область Не голосували
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Не голосували
Федір Негой Херсонська область Не голосували
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Урбанський Одеська область Не голосували
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Шинькович Хмельницька область Не голосували
Сергій Березенко Чернігівська область Відсутні
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Голубов Одеська область Відсутні
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Зварич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Каплін Полтавська область Відсутні
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Аркадій Корнацький Миколаївська область Відсутні
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Курячий Дніпропетровська область Відсутні
Олександр Лівік Миколаївська область Відсутні
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Недава Донецька область Відсутні
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Петро Сабашук Запорізька область Відсутні
Олександр Третьяков м. Київ Відсутні
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Костянтин Усов Дніпропетровська область Відсутні
Сергій Хлань Херсонська область Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (75% явки) 14 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Владислав Бухарєв Сумська область Так
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Євтушок Рівненська область Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Руслан Богдан Полтавська область Відсутні
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Одарченко Херсонська область Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (81% явки) 34 Так 0 Ні 2 Утрималися 29 Не голосували
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Федір Бендюженко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Максим Бурбак Чернівецька область Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Так
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Ємець м. Київ Так
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кірш Харківська область Так
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Так
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Так
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Так
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Так
Олег Медуниця Сумська область Так
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Река Полтавська область Так
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Так
Іван Савка обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Сташук м. Київ Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Вознюк Рівненська область Не голосували
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Владислав Данілін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Дзюблик Житомирська область Не голосували
Ярослав Єдаков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Лапін Волинська область Не голосували
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Хвича Мепарішвілі обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Побочіх обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Романюк Київська область Не голосували
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Гузь Волинська область Відсутні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Кодола Чернігівська область Відсутні
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Кришин Дніпропетровська область Відсутні
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (64% явки) 7 Так 1 Ні 4 Утрималися 4 Не голосували
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тарас Пастух Тернопільська область Утрималися
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Так
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Так
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Подоляк Львівська область Так
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Відсутні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (82% явки) 16 Так 1 Ні 0 Утрималися 15 Не голосували
Євген Балицький Запорізька область Так
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Так
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Ківалов Одеська область Так
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Так
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Так
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Так
Сергій Сажко Донецька область Так
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Так
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Ні
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Добкін Харківська область Не голосували
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Дунаєв Луганська область Не голосували
Юхим Звягільський Донецька область Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Матвієнков Донецька область Не голосували
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Шенцев Харківська область Не голосували
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (81% явки) 16 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Гулак обрано в Раду за списком партії Так
Валерія Заружко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Так
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Так
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Так
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Так
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (78% явки) 183 Так 4 Ні 16 Утрималися 127 Не голосували