Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 48 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (16% явки) 1 Так 0 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Так
Володимир Бандуров Запорізька область Не голосували
Олександр Супруненко м. Київ Не голосували
Станіслав Березкін Кіровоградська область Відсутні
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Анатолій Гіршфельд Харківська область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Степан Івахів Волинська область Відсутні
Сергій Лабазюк Хмельницька область Відсутні
Сергій Мартиняк Волинська область Відсутні
Максим Микитась Чернігівська область Відсутні
Ігор Молоток Сумська область Відсутні
Ярослав Москаленко Київська область Відсутні
Олександр Пономарьов Запорізька область Відсутні
Михайло Поплавський Кіровоградська область Відсутні
Євген Рибчинський м. Київ Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Іван Фурсін Одеська область Відсутні
Сергій Шахов Луганська область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (46% явки) 1 Так 0 Ні 0 Утрималися 10 Не голосували
Василь Гуляєв Одеська область Так
Євгеній Гєллєр Донецька область Не голосували
Артем Ільюк Миколаївська область Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Не голосували
Олег Кулініч Полтавська область Не голосували
Михайло Ланьо Закарпатська область Не голосували
Віктор Развадовський Житомирська область Не голосували
Віталій Хомутиннік Харківська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Андрій Шипко Дніпропетровська область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Віталій Барвіненко Одеська область Відсутні
Олександр Біловол Харківська область Відсутні
Геннадій Бобов Черкаська область Відсутні
Віктор Бондар Хмельницька область Відсутні
Володимир Зубик Черкаська область Відсутні
Володимир Кацуба Харківська область Відсутні
Леонід Клімов Одеська область Відсутні
Володимир Мисик Харківська область Відсутні
Віктор Остапчук Харківська область Відсутні
Валерій Писаренко Харківська область Відсутні
Олександр Пресман Одеська область Відсутні
Дмитро Святаш Харківська область Відсутні
Ігор Шкіря Донецька область Відсутні
Позафракційні (56% явки) 9 Так 1 Ні 0 Утрималися 24 Не голосували
Борислав Береза м. Київ Так
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Голуб Черкаська область Так
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Добродомов Львівська область Так
Юлій Іоффе Луганська область Так
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Чумак м. Київ Так
Яків Безбах Дніпропетровська область Ні
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Не голосували
Андрій Білецький м. Київ Не голосували
Юрій Бублик Полтавська область Не голосували
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Не голосували
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Не голосували
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Іллєнко м. Київ Не голосували
Вадим Кривохатько Запорізька область Не голосували
Володимир Литвин Житомирська область Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Марченко Київська область Не голосували
Богдан Матківський Львівська область Не голосували
Олег Мусій Львівська область Не голосували
Олег Осуховський Рівненська область Не голосували
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Борислав Розенблат Житомирська область Не голосували
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Тарута Донецька область Не голосували
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Не голосували
Віктор Шевченко Івано-Франківська область Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Іван Балога Закарпатська область Відсутні
Павло Балога Закарпатська область Відсутні
Олександр Герега Хмельницька область Відсутні
Михайло Головко Тернопільська область Відсутні
Анатолій Денисенко Харківська область Відсутні
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Відсутні
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Валентин Дідич Дніпропетровська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Ірина Констанкевич Волинська область Відсутні
Вячеслав Константіновський м. Київ Відсутні
Віталій Купрій Дніпропетровська область Відсутні
Юрій Левченко м. Київ Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Міщенко Київська область Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Валентин Ничипоренко Черкаська область Відсутні
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Володимир Парасюк Львівська область Відсутні
Олег Петренко Черкаська область Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (73% явки) 17 Так 0 Ні 1 Утрималися 81 Не голосували
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Ар'єв м. Київ Так
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бригинець обрано в Раду за списком партії Так
Олег Велікін обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Куренной обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Андрієвський м. Київ Не голосували
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Арешонков Житомирська область Не голосували
Ігор Артюшенко Запорізька область Не голосували
Олег Барна Тернопільська область Не голосували
Сергій Березенко Чернігівська область Не голосували
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Білозір обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Білоцерковець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Буглак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Вадатурський Миколаївська область Не голосували
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роберт Горват Закарпатська область Не голосували
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Гудзенко Київська область Не голосували
Валерій Давиденко Чернігівська область Не голосували
Руслан Демчак Вінницька область Не голосували
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Дмитренко Чернігівська область Не голосували
Олександр Домбровський Вінницька область Не голосували
Анатолій Євлахов Чернігівська область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Олександр Жолобецький Миколаївська область Не голосували
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Іщейкін Полтавська область Не голосували
Сергій Каплін Полтавська область Не голосували
Валерій Карпунцов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Борис Козир Миколаївська область Не голосували
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Куліченко Дніпропетровська область Не голосували
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Курячий Дніпропетровська область Не голосували
Микола Кучер Вінницька область Не голосували
Микола Лаврик Сумська область Не голосували
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Лубінець Донецька область Не голосували
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Люшняк Тернопільська область Не голосували
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Не голосували
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Мельник Хмельницька область Не голосували
Іван Мельничук Вінницька область Не голосували
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Недава Донецька область Не голосували
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Порошенко Вінницька область Не голосували
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Ревега Житомирська область Не голосували
Іван Рибак Чернівецька область Не голосували
Тетяна Ричкова Дніпропетровська область Не голосували
Павло Різаненко Київська область Не голосували
Сергій Рудик Черкаська область Не голосували
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Соловей Івано-Франківська область Не голосували
Руслан Сольвар Київська область Не голосували
Олександр Сугоняко Сумська область Не голосували
Григорій Тіміш Чернівецька область Не голосували
Микола Фролов Запорізька область Не голосували
Геннадій Чекіта Одеська область Не голосували
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Шинькович Хмельницька область Не голосували
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Юрик Тернопільська область Не голосували
Оксана Юринець Львівська область Не голосували
Петро Юрчишин Вінницька область Не голосували
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Не голосували
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Валентиров Запорізька область Відсутні
Іван Вінник Херсонська область Відсутні
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Голубов Одеська область Відсутні
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Відсутні
Богдан Дубневич Львівська область Відсутні
Ярослав Дубневич Львівська область Відсутні
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Зварич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кіт Львівська область Відсутні
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Аркадій Корнацький Миколаївська область Відсутні
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Відсутні
Віталій Курило Луганська область Відсутні
Олександр Лівік Миколаївська область Відсутні
Андрій Лопушанський Львівська область Відсутні
Юрій Македон Вінницька область Відсутні
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Мельниченко Хмельницька область Відсутні
Федір Негой Херсонська область Відсутні
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Петро Сабашук Запорізька область Відсутні
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Третьяков м. Київ Відсутні
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Урбанський Одеська область Відсутні
Костянтин Усов Дніпропетровська область Відсутні
Сергій Хлань Херсонська область Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Василь Яніцький Рівненська область Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (70% явки) 1 Так 0 Ні 0 Утрималися 13 Не голосували
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Євтушок Рівненська область Не голосували
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Руслан Богдан Полтавська область Відсутні
Владислав Бухарєв Сумська область Відсутні
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Одарченко Херсонська область Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (79% явки) 9 Так 0 Ні 0 Утрималися 54 Не голосували
Федір Бендюженко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Данілін обрано в Раду за списком партії Так
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Бурбак Чернівецька область Не голосували
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Вознюк Рівненська область Не голосували
Михайло Гаврилюк Київська область Не голосували
Ігор Гузь Волинська область Не голосували
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Дзюблик Житомирська область Не голосували
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Не голосували
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ярослав Єдаков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леонід Ємець м. Київ Не голосували
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Кірш Харківська область Не голосували
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Не голосували
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Лапін Волинська область Не голосували
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Не голосували
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Медуниця Сумська область Не голосували
Хвича Мепарішвілі обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Побочіх обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Река Полтавська область Не голосували
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Романюк Київська область Не голосували
Іван Савка обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Сташук м. Київ Не голосували
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Кодола Чернігівська область Відсутні
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Кришин Дніпропетровська область Відсутні
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (88% явки) 11 Так 0 Ні 0 Утрималися 11 Не голосували
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Так
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Так
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Так
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Пастух Тернопільська область Так
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Так
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Подоляк Львівська область Не голосували
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Відсутні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (74% явки) 2 Так 1 Ні 4 Утрималися 22 Не голосували
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Матвієнков Донецька область Утрималися
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Сажко Донецька область Утрималися
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Так
Сергій Дунаєв Луганська область Так
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Ні
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Добкін Харківська область Не голосували
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ківалов Одеська область Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Не голосували
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Не голосували
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Балицький Запорізька область Відсутні
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (90% явки) 1 Так 0 Ні 0 Утрималися 18 Не голосували
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Так
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Гулак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерія Заружко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (69% явки) 52 Так 2 Ні 5 Утрималися 235 Не голосували