Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 97 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (94% явки) 5 Так 0 Ні 8 Утрималися 3 Не голосували
Володимир Арешонков Житомирська область Утрималися
Микола Бабенко Київська область Утрималися
Павло Бакунець Львівська область Утрималися
Сергій Вельможний Луганська область Утрималися
Роберт Горват Закарпатська область Утрималися
Олег Кулініч Полтавська область Утрималися
Борис Приходько Чернігівська область Утрималися
Олександр Сухов Луганська область Утрималися
Валерій Давиденко Чернігівська область Так
Олександр Ковальов Донецька область Так
Валерій Лунченко Закарпатська область Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Василь Петьовка Закарпатська область Так
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Не голосували
Сергій Шахов Луганська область Не голосували
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Відсутні
депутатська група За майбутнє (77% явки) 6 Так 0 Ні 6 Утрималися 5 Не голосували
Ігор Гузь Волинська область Утрималися
Антон Кіссе Одеська область Утрималися
Сергій Мінько Запорізька область Утрималися
Іван Чайківський Тернопільська область Утрималися
Юрій Шаповалов Полтавська область Утрималися
Петро Юрчишин Вінницька область Утрималися
Тарас Батенко Львівська область Так
Лариса Білозір Вінницька область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Ірина Констанкевич Волинська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Анатолій Урбанський Одеська область Так
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Ігор Колихаєв Херсонська область Не голосували
Ігор Палиця Волинська область Не голосували
Геннадій Вацак Вінницька область Відсутні
Олександр Герега Хмельницька область Відсутні
Микола Кучер Вінницька область Відсутні
Віктор М'ялик Рівненська область Відсутні
Антон Яценко Черкаська область Відсутні
Позафракційні (76% явки) 5 Так 0 Ні 8 Утрималися 3 Не голосували
Олесь Довгий Кіровоградська область Утрималися
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Молоток Сумська область Утрималися
Владіслав Поляк Закарпатська область Утрималися
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Требушкін Донецька область Утрималися
Євген Яковенко Донецька область Утрималися
Вікторія Гриб Луганська область Так
Сергій Магера Донецька область Так
Сергій Рудик Черкаська область Так
Дмитро Шенцев Харківська область Так
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Так
Роман Іванісов Рівненська область Не голосували
Муса Магомедов Донецька область Не голосували
Оксана Савчук Івано-Франківська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Сергій Лабазюк Хмельницька область Відсутні
Вадим Новинський Донецька область Відсутні
Антон Поляков Чернігівська область Відсутні
Анна Скороход Київська область Відсутні
фракція Батьківщина (67% явки) 14 Так 0 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Так
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Мейдич Вінницька область Відсутні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (90% явки) 0 Так 1 Ні 14 Утрималися 3 Не голосували
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Галина Васильченко Львівська область Утрималися
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Піпа Львівська область Утрималися
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ярослав Рущишин Львівська область Ні
Святослав Вакарчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (93% явки) 9 Так 0 Ні 11 Утрималися 5 Не голосували
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Лопушанський Львівська область Утрималися
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Гончаренко Одеська область Так
Микола Княжицький Львівська область Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Бондар Львівська область Відсутні
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (89% явки) 31 Так 0 Ні 2 Утрималися 6 Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Солод Донецька область Утрималися
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Гнатенко Донецька область Так
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Так
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Так
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Так
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Так
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Мороз Донецька область Так
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Пономарьов Запорізька область Так
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Так
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Так
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Так
Федір Христенко Донецька область Так
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Так
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Лукашев Луганська область Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
фракція Слуга народу (84% явки) 0 Так 32 Ні 155 Утрималися 21 Не голосували
Олександр Аліксійчук Рівненська область Утрималися
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Зіновій Андрійович Івано-Франківська область Утрималися
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Бакумов Харківська область Утрималися
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Мар'яна Безугла м. Київ Утрималися
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Березін Полтавська область Утрималися
Андрій Боблях Полтавська область Утрималися
Валерій Божик Чернівецька область Утрималися
Ганна Бондар м. Київ Утрималися
Ірина Борзова Вінницька область Утрималися
Максим Бужанський Дніпропетровська область Утрималися
Людмила Буймістер м. Київ Утрималися
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Вагнєр Херсонська область Утрималися
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Утрималися
Ігор Васильєв Сумська область Утрималися
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Гайду Миколаївська область Утрималися
Микола Галушко Київська область Утрималися
Володимир Гевко Тернопільська область Утрималися
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Грищенко Житомирська область Утрималися
Роман Грищук м. Київ Утрималися
Олександр Дануца Кіровоградська область Утрималися
Сергій Демченко Дніпропетровська область Утрималися
Максим Дирдін Миколаївська область Утрималися
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Дмитрук Одеська область Утрималися
Артем Дубнов м. Київ Утрималися
Олег Дунда Київська область Утрималися
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Утрималися
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Леся Забуранна м. Київ Утрималися
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Задорожній Сумська область Утрималися
Максим Заремський Чернівецька область Утрималися
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Утрималися
Юрій Здебський Харківська область Утрималися
Валерій Зуб Чернігівська область Утрималися
Максим Зуєв Чернігівська область Утрималися
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Камельчук Львівська область Утрималися
Костянтин Касай Полтавська область Утрималися
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Утрималися
Вікторія Кінзбурська Харківська область Утрималися
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Ковальчук Рівненська область Утрималися
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Колебошин Одеська область Утрималися
Олег Колєв Одеська область Утрималися
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Колюх Київська область Утрималися
Ігор Копитін Миколаївська область Утрималися
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Утрималися
Дмитро Костюк Житомирська область Утрималися
Олексій Красов Харківська область Утрималися
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Утрималися
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Кузбит Кіровоградська область Утрималися
Олексій Кузнєцов Луганська область Утрималися
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Куницький Харківська область Утрималися
Михайло Лаба Закарпатська область Утрималися
Олексій Леонов Одеська область Утрималися
Олена Лис Чернівецька область Утрималися
Ганна Лічман Дніпропетровська область Утрималися
Дмитро Любота Харківська область Утрималися
Анастасія Ляшенко Полтавська область Утрималися
Георгій Мазурашу Чернівецька область Утрималися
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Марчук Хмельницька область Утрималися
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Утрималися
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Утрималися
Павло Мельник Запорізька область Утрималися
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Микиша Харківська область Утрималися
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Мурдій Кіровоградська область Утрималися
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Нагорняк Черкаська область Утрималися
Дмитро Нальотов Полтавська область Утрималися
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Утрималися
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Одарченко Харківська область Утрималися
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Пасічний Миколаївська область Утрималися
Максим Пашковський Вінницька область Утрималися
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анна Пуртова м. Київ Утрималися
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Рябуха Сумська область Утрималися
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Утрималися
Орест Саламаха Львівська область Утрималися
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Семінський Чернігівська область Утрималися
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Утрималися
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Трухін Дніпропетровська область Утрималися
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Фріс Івано-Франківська область Утрималися
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Утрималися
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Степан Чернявський Одеська область Утрималися
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Утрималися
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Утрималися
Любов Шпак Черкаська область Утрималися
Сергій Штепа Запорізька область Утрималися
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Юрченко м. Київ Утрималися
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Яцик Запорізька область Утрималися
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Ні
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Бунін Київська область Ні
Ігор Василів Тернопільська область Ні
Олег Воронько Кіровоградська область Ні
Ігор Герасименко Житомирська область Ні
Олександр Горобець Київська область Ні
Максим Гузенко Сумська область Ні
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Ні
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Ні
Богдан Кицак Житомирська область Ні
Олексій Ковальов Херсонська область Ні
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Кузьміних Житомирська область Ні
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Літвінов Харківська область Ні
Марія Мезенцева Харківська область Ні
Олексій Мовчан Полтавська область Ні
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Негулевський Миколаївська область Ні
Марина Нікітіна Запорізька область Ні
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Ні
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Ткаченко обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Ткаченко Одеська область Ні
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Швець м. Київ Ні
Богдан Яременко м. Київ Ні
Олег Арсенюк Черкаська область Не голосували
Ігор Васильковський Одеська область Не голосували
Денис Герман Дніпропетровська область Не голосували
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Драбовський Вінницька область Не голосували
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Пивоваров Харківська область Не голосували
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Северин Дніпропетровська область Не голосували
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Не голосували
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Відсутні
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Богданець Тернопільська область Відсутні
Владислав Бородін Дніпропетровська область Відсутні
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Горенюк Одеська область Відсутні
Дмитро Гурін м. Київ Відсутні
Олександр Дубінський Київська область Відсутні
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Іванов Херсонська область Відсутні
Геннадій Касай Запорізька область Відсутні
Олена Копанчук Хмельницька область Відсутні
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Литвиненко Рівненська область Відсутні
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Відсутні
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Павліш Херсонська область Відсутні
Максим Перебийніс м. Київ Відсутні
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Едуард Прощук Івано-Франківська область Відсутні
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вячеслав Рубльов Волинська область Відсутні
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Скічко Черкаська область Відсутні
Роман Соха Запорізька область Відсутні
Микола Стефанчук Хмельницька область Відсутні
Андрій Стріхарський Черкаська область Відсутні
Микола Тищенко м. Київ Відсутні
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Артем Чорноморов Миколаївська область Відсутні
Євгеній Шевченко Запорізька область Відсутні
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (84% явки) 70 Так 33 Ні 204 Утрималися 48 Не голосували