Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 133 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (76% явки) 3 Так 0 Ні 7 Утрималися 3 Не голосували
Роберт Горват Закарпатська область Утрималися
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Утрималися
Олег Кулініч Полтавська область Утрималися
Валерій Лунченко Закарпатська область Утрималися
Василь Петьовка Закарпатська область Утрималися
Борис Приходько Чернігівська область Утрималися
Олександр Сухов Луганська область Утрималися
Павло Бакунець Львівська область Так
Валерій Давиденко Чернігівська область Так
Андрій Кіт Львівська область Так
Микола Бабенко Київська область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Микола Люшняк Тернопільська область Не голосували
Володимир Арешонков Житомирська область Відсутні
Сергій Вельможний Луганська область Відсутні
Олександр Ковальов Донецька область Відсутні
Сергій Шахов Луганська область Відсутні
депутатська група За майбутнє (18% явки) 3 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Так
Ігор Колихаєв Херсонська область Так
Анатолій Урбанський Одеська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Тарас Батенко Львівська область Відсутні
Лариса Білозір Вінницька область Відсутні
Геннадій Вацак Вінницька область Відсутні
Олександр Герега Хмельницька область Відсутні
Ігор Гузь Волинська область Відсутні
Ярослав Дубневич Львівська область Відсутні
Степан Івахів Волинська область Відсутні
Антон Кіссе Одеська область Відсутні
Ірина Констанкевич Волинська область Відсутні
Микола Кучер Вінницька область Відсутні
Віктор М'ялик Рівненська область Відсутні
Сергій Мінько Запорізька область Відсутні
Ігор Палиця Волинська область Відсутні
Іван Чайківський Тернопільська область Відсутні
Юрій Шаповалов Полтавська область Відсутні
Петро Юрчишин Вінницька область Відсутні
Антон Яценко Черкаська область Відсутні
Позафракційні (57% явки) 1 Так 0 Ні 5 Утрималися 6 Не голосували
Вікторія Гриб Луганська область Утрималися
Сергій Магера Донецька область Утрималися
Муса Магомедов Донецька область Утрималися
Владіслав Поляк Закарпатська область Утрималися
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Антон Поляков Чернігівська область Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Савчук Івано-Франківська область Не голосували
Руслан Требушкін Донецька область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Роман Іванісов Рівненська область Відсутні
Вадим Новинський Донецька область Відсутні
Сергій Рудик Черкаська область Відсутні
Анна Скороход Київська область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Відсутні
Євген Яковенко Донецька область Відсутні
фракція Батьківщина (50% явки) 11 Так 0 Ні 1 Утрималися 0 Не голосували
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Так
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Мейдич Вінницька область Відсутні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (65% явки) 0 Так 6 Ні 6 Утрималися 1 Не голосували
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Піпа Львівська область Утрималися
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Ні
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Ні
Ярослав Рущишин Львівська область Ні
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Ні
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Ні
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Святослав Вакарчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Галина Васильченко Львівська область Відсутні
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (85% явки) 2 Так 2 Ні 13 Утрималися 6 Не голосували
Михайло Бондар Львівська область Утрималися
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Лопушанський Львівська область Утрималися
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Утрималися
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Гончаренко Одеська область Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Ні
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Ні
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Княжицький Львівська область Не голосували
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (66% явки) 23 Так 0 Ні 0 Утрималися 6 Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Так
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Так
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Так
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Так
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Так
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Так
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Так
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Так
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Так
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Олександр Фельдман Харківська область Не голосували
Федір Христенко Донецька область Не голосували
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Гнатенко Донецька область Відсутні
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Лукашев Луганська область Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Мороз Донецька область Відсутні
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Пономарьов Запорізька область Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Слуга народу (85% явки) 1 Так 87 Ні 107 Утрималися 15 Не голосували
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Божик Чернівецька область Утрималися
Ірина Борзова Вінницька область Утрималися
Людмила Буймістер м. Київ Утрималися
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Вагнєр Херсонська область Утрималися
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Утрималися
Ігор Василів Тернопільська область Утрималися
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Гайду Миколаївська область Утрималися
Володимир Гевко Тернопільська область Утрималися
Денис Герман Дніпропетровська область Утрималися
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Горенюк Одеська область Утрималися
Олександр Горобець Київська область Утрималися
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Грищенко Житомирська область Утрималися
Роман Грищук м. Київ Утрималися
Олександр Дануца Кіровоградська область Утрималися
Максим Дирдін Миколаївська область Утрималися
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Дунда Київська область Утрималися
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Утрималися
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Зуб Чернігівська область Утрималися
Максим Зуєв Чернігівська область Утрималися
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Геннадій Касай Запорізька область Утрималися
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Утрималися
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Ковальов Херсонська область Утрималися
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Колебошин Одеська область Утрималися
Олег Колєв Одеська область Утрималися
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Копитін Миколаївська область Утрималися
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Утрималися
Олексій Красов Харківська область Утрималися
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Кузбит Кіровоградська область Утрималися
Сергій Кузьміних Житомирська область Утрималися
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Куницький Харківська область Утрималися
Олена Лис Чернівецька область Утрималися
Ганна Лічман Дніпропетровська область Утрималися
Георгій Мазурашу Чернівецька область Утрималися
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Утрималися
Павло Мельник Запорізька область Утрималися
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Утрималися
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Утрималися
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Мурдій Кіровоградська область Утрималися
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Одарченко Харківська область Утрималися
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Пасічний Миколаївська область Утрималися
Євген Пивоваров Харківська область Утрималися
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анна Пуртова м. Київ Утрималися
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Утрималися
Орест Саламаха Львівська область Утрималися
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Скічко Черкаська область Утрималися
Роман Соха Запорізька область Утрималися
Микола Стефанчук Хмельницька область Утрималися
Андрій Стріхарський Черкаська область Утрималися
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Утрималися
Микола Тищенко м. Київ Утрималися
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Утрималися
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Степан Чернявський Одеська область Утрималися
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Утрималися
Артем Чорноморов Миколаївська область Утрималися
Євгеній Шевченко Запорізька область Утрималися
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Утрималися
Любов Шпак Черкаська область Утрималися
Сергій Штепа Запорізька область Утрималися
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Утрималися
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Яцик Запорізька область Утрималися
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Ні
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Арсенюк Черкаська область Ні
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Бакумов Харківська область Ні
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Ні
Мар'яна Безугла м. Київ Ні
Максим Березін Полтавська область Ні
Андрій Богданець Тернопільська область Ні
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Ні
Ганна Бондар м. Київ Ні
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Ні
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Бунін Київська область Ні
Ігор Васильєв Сумська область Ні
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Воронько Кіровоградська область Ні
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Герасименко Житомирська область Ні
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Ні
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Ні
Максим Гузенко Сумська область Ні
Дмитро Гурін м. Київ Ні
Артем Дубнов м. Київ Ні
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Ні
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Ні
Микола Задорожній Сумська область Ні
Максим Заремський Чернівецька область Ні
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Ні
Юрій Здебський Харківська область Ні
Володимир Іванов Херсонська область Ні
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Камельчук Львівська область Ні
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Ні
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Ні
Богдан Кицак Житомирська область Ні
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Костюк Житомирська область Ні
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Ні
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Ні
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Ні
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Кузнєцов Луганська область Ні
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Лаба Закарпатська область Ні
Олексій Леонов Одеська область Ні
Олександр Літвінов Харківська область Ні
Дмитро Любота Харківська область Ні
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Марчук Хмельницька область Ні
Олексій Мовчан Полтавська область Ні
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Нальотов Полтавська область Ні
Ігор Негулевський Миколаївська область Ні
Марина Нікітіна Запорізька область Ні
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Ні
Максим Перебийніс м. Київ Ні
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Ні
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Ні
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Ні
Тетяна Рябуха Сумська область Ні
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Семінський Чернігівська область Ні
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Ні
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Ні
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Ні
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Ні
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Ткаченко Одеська область Ні
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Ні
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Ні
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Швець м. Київ Ні
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Ні
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Ні
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Юрченко м. Київ Ні
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Ні
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Ні
Богдан Яременко м. Київ Ні
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Васильковський Одеська область Не голосували
Микола Галушко Київська область Не голосували
Артем Дмитрук Одеська область Не голосували
Олександр Дубінський Київська область Не голосували
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Колюх Київська область Не голосували
Сергій Нагорняк Черкаська область Не голосували
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Ткаченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Трухін Дніпропетровська область Не голосували
Олександр Аліксійчук Рівненська область Відсутні
Зіновій Андрійович Івано-Франківська область Відсутні
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Боблях Полтавська область Відсутні
Владислав Бородін Дніпропетровська область Відсутні
Максим Бужанський Дніпропетровська область Відсутні
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Демченко Дніпропетровська область Відсутні
Анатолій Драбовський Вінницька область Відсутні
Леся Забуранна м. Київ Відсутні
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Відсутні
Костянтин Касай Полтавська область Відсутні
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вікторія Кінзбурська Харківська область Відсутні
Олександр Ковальчук Рівненська область Відсутні
Олена Копанчук Хмельницька область Відсутні
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Литвиненко Рівненська область Відсутні
Анастасія Ляшенко Полтавська область Відсутні
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Відсутні
Марія Мезенцева Харківська область Відсутні
Дмитро Микиша Харківська область Відсутні
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Павліш Херсонська область Відсутні
Максим Пашковський Вінницька область Відсутні
Едуард Прощук Івано-Франківська область Відсутні
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вячеслав Рубльов Волинська область Відсутні
Сергій Северин Дніпропетровська область Відсутні
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Фріс Івано-Франківська область Відсутні
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (75% явки) 44 Так 95 Ні 139 Утрималися 38 Не голосували