Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 139 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (100% явки) 2 Так 0 Ні 12 Утрималися 6 Не голосували
Володимир Арешонков Житомирська область Утрималися
Микола Бабенко Київська область Утрималися
Павло Бакунець Львівська область Утрималися
Лариса Білозір Вінницька область Утрималися
Геннадій Вацак Вінницька область Утрималися
Максим Єфімов Донецька область Утрималися
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Утрималися
Олег Кулініч Полтавська область Утрималися
Микола Кучер Вінницька область Утрималися
Микола Люшняк Тернопільська область Утрималися
Василь Петьовка Закарпатська область Утрималися
Борис Приходько Чернігівська область Утрималися
Олександр Ковальов Донецька область Так
Владіслав Поляк Закарпатська область Так
Сергій Вельможний Луганська область Не голосували
Роберт Горват Закарпатська область Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Не голосували
Валерій Лунченко Закарпатська область Не голосували
Олександр Сухов Луганська область Не голосували
Сергій Шахов Луганська область Не голосували
депутатська група За майбутнє (68% явки) 0 Так 0 Ні 9 Утрималися 6 Не голосували
Ярослав Дубневич Львівська область Утрималися
Дмитро Лубінець Донецька область Утрималися
Віктор М'ялик Рівненська область Утрималися
Ігор Молоток Сумська область Утрималися
Антон Поляков Чернігівська область Утрималися
Анна Скороход Київська область Утрималися
Іван Чайківський Тернопільська область Утрималися
Юрій Шаповалов Полтавська область Утрималися
Петро Юрчишин Вінницька область Утрималися
Тарас Батенко Львівська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Ігор Гузь Волинська область Не голосували
Ірина Констанкевич Волинська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Сергій Мінько Запорізька область Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Олександр Герега Хмельницька область Відсутні
Степан Івахів Волинська область Відсутні
Антон Кіссе Одеська область Відсутні
Ігор Палиця Волинська область Відсутні
Сергій Рудик Черкаська область Відсутні
Анатолій Урбанський Одеська область Відсутні
Позафракційні (80% явки) 0 Так 3 Ні 11 Утрималися 2 Не голосували
Вікторія Гриб Луганська область Утрималися
Роман Іванісов Рівненська область Утрималися
Сергій Магера Донецька область Утрималися
Муса Магомедов Донецька область Утрималися
Вадим Новинський Донецька область Утрималися
Юлія Світлична Харківська область Утрималися
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Євгеній Шевченко Запорізька область Утрималися
Дмитро Шенцев Харківська область Утрималися
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Утрималися
Євген Яковенко Донецька область Утрималися
Андрій Аксьонов Донецька область Ні
Оксана Савчук Івано-Франківська область Ні
Олександр Юрченко м. Київ Ні
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Олександр Дубінський Київська область Відсутні
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Батьківщина (60% явки) 1 Так 0 Ні 11 Утрималися 3 Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Мейдич Вінницька область Утрималися
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (75% явки) 6 Так 0 Ні 9 Утрималися 0 Не голосували
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Галина Васильченко Львівська область Утрималися
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Піпа Львівська область Утрималися
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Так
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Так
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Так
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Рущишин Львівська область Відсутні
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (96% явки) 24 Так 0 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Так
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Микола Княжицький Львівська область Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Гончаренко Одеська область Не голосували
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Не голосували
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (75% явки) 5 Так 6 Ні 10 Утрималися 12 Не голосували
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Гнатенко Донецька область Утрималися
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Лукашев Луганська область Утрималися
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Утрималися
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Так
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Пономарьов Запорізька область Так
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Ні
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Мороз Донецька область Ні
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Ні
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Федір Христенко Донецька область Не голосували
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
фракція Слуга народу (92% явки) 4 Так 138 Ні 69 Утрималися 14 Не голосували
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Василів Тернопільська область Утрималися
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Гайду Миколаївська область Утрималися
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Горенюк Одеська область Утрималися
Роман Грищук м. Київ Утрималися
Максим Гузенко Сумська область Утрималися
Дмитро Гурін м. Київ Утрималися
Сергій Демченко Дніпропетровська область Утрималися
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Дубнов м. Київ Утрималися
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Утрималися
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Костянтин Касай Полтавська область Утрималися
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Колебошин Одеська область Утрималися
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Леонов Одеська область Утрималися
Олена Лис Чернівецька область Утрималися
Анастасія Ляшенко Полтавська область Утрималися
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Марчук Хмельницька область Утрималися
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Мовчан Полтавська область Утрималися
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Нальотов Полтавська область Утрималися
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Утрималися
Андрій Одарченко Харківська область Утрималися
Максим Пашковський Вінницька область Утрималися
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Утрималися
Едуард Прощук Івано-Франківська область Утрималися
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вячеслав Рубльов Волинська область Утрималися
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Северин Дніпропетровська область Утрималися
Тетяна Скрипка Сумська область Утрималися
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Стріхарський Черкаська область Утрималися
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Утрималися
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Степан Чернявський Одеська область Утрималися
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Утрималися
Сергій Швець м. Київ Утрималися
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Васильковський Одеська область Так
Олег Воронько Кіровоградська область Так
Микола Галушко Київська область Так
Артем Дмитрук Одеська область Так
Олександр Аліксійчук Рівненська область Ні
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Ні
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Ні
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Ні
Мар'яна Безугла м. Київ Ні
Максим Березін Полтавська область Ні
Андрій Боблях Полтавська область Ні
Андрій Богданець Тернопільська область Ні
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Ні
Ірина Борзова Вінницька область Ні
Владислав Бородін Дніпропетровська область Ні
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Бунін Київська область Ні
Вікторія Вагнєр Херсонська область Ні
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Ні
Ігор Васильєв Сумська область Ні
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Ні
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Ні
Василь Вірастюк Івано-Франківська область Ні
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Ні
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Гевко Тернопільська область Ні
Ігор Герасименко Житомирська область Ні
Денис Герман Дніпропетровська область Ні
Олександр Горобець Київська область Ні
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Ні
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Ні
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Ні
Тетяна Грищенко Житомирська область Ні
Анатолій Гунько Чернігівська область Ні
Олександр Дануца Кіровоградська область Ні
Максим Дирдін Миколаївська область Ні
Анатолій Драбовський Вінницька область Ні
Олег Дунда Київська область Ні
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Ні
Леся Забуранна м. Київ Ні
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Ні
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Ні
Микола Задорожній Сумська область Ні
Максим Заремський Чернівецька область Ні
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Ні
Юрій Здебський Харківська область Ні
Валерій Зуб Чернігівська область Ні
Володимир Іванов Херсонська область Ні
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Ні
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Камельчук Львівська область Ні
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Ні
Геннадій Касай Запорізька область Ні
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Ні
Богдан Кицак Житомирська область Ні
Вікторія Кінзбурська Харківська область Ні
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Ковальчук Рівненська область Ні
Олег Колєв Одеська область Ні
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Ні
Валерій Колюх Київська область Ні
Олена Копанчук Хмельницька область Ні
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Копитін Миколаївська область Ні
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Ні
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Костюк Житомирська область Ні
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Ні
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Красов Харківська область Ні
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Ні
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Ні
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Кузбит Кіровоградська область Ні
Олексій Кузнєцов Луганська область Ні
Сергій Кузьміних Житомирська область Ні
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Лаба Закарпатська область Ні
Сергій Литвиненко Рівненська область Ні
Олександр Літвінов Харківська область Ні
Ганна Лічман Дніпропетровська область Ні
Дмитро Любота Харківська область Ні
Георгій Мазурашу Чернівецька область Ні
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Ні
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Ні
Денис Маслов обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Ні
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Ні
Павло Мельник Запорізька область Ні
Дмитро Микиша Харківська область Ні
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Ні
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Ні
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Мурдій Кіровоградська область Ні
Ігор Негулевський Миколаївська область Ні
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Ні
Марина Нікітіна Запорізька область Ні
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Ні
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Ні
Павло Павліш Херсонська область Ні
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Ні
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Пасічний Миколаївська область Ні
Максим Перебийніс м. Київ Ні
Євген Пивоваров Харківська область Ні
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Ні
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Ні
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Ні
Орест Саламаха Львівська область Ні
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Семінський Чернігівська область Ні
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Ні
Микола Стефанчук Хмельницька область Ні
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Ні
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Ні
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Ні
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Фріс Івано-Франківська область Ні
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Ні
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Ні
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Ні
Антон Швачко обрано в Раду за списком партії Ні
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Штепа Запорізька область Ні
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Ні
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Ні
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Ні
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Ні
Богдан Яременко м. Київ Ні
Юлія Яцик Запорізька область Ні
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Бакумов Харківська область Не голосували
Валерій Божик Чернівецька область Не голосували
Ганна Бондар м. Київ Не голосували
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Ковальов Херсонська область Не голосували
Олександр Куницький Харківська область Не голосували
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Любов Шпак Черкаська область Не голосували
Олег Арсенюк Черкаська область Відсутні
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Бужанський Дніпропетровська область Відсутні
Людмила Буймістер м. Київ Відсутні
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Зуєв Чернігівська область Відсутні
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Марія Мезенцева Харківська область Відсутні
Сергій Нагорняк Черкаська область Відсутні
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анна Пуртова м. Київ Відсутні
Роман Соха Запорізька область Відсутні
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Тищенко м. Київ Відсутні
Олександр Ткаченко Одеська область Відсутні
Олександр Трухін Дніпропетровська область Відсутні
Артем Чорноморов Миколаївська область Відсутні
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (86% явки) 42 Так 147 Ні 131 Утрималися 45 Не голосували