Усі друзі по голосуванню

Тут перераховані депутати, що голосують подібно. Вимірюється від 0% (ніколи так не голосував) до 100% (завжди голосував так само). Враховані лише ті голосування, на яких були присутніми обидва депутати. Таким чином, можна виявити неочікуваний зв’язок між політичними позиціями депутатів.

% Спільних голосувань Депутат Обраний по Фракція
58% Андрій Боблях Полтавська область фракція Слуга народу
57% Петро Юрчишин Вінницька область депутатська група За майбутнє
57% Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
57% Іван Чайківський Тернопільська область депутатська група За майбутнє
57% Тарас Батенко Львівська область депутатська група За майбутнє
57% Марія Мезенцева Харківська область фракція Слуга народу
57% Микола Люшняк Тернопільська область депутатська група ДОВІРА
57% Сергій Рудик Черкаська область депутатська група За майбутнє
57% Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
57% Антон Кіссе Одеська область депутатська група За майбутнє
57% Анатолій Урбанський Одеська область депутатська група За майбутнє
57% Вікторія Гриб Луганська область Позафракційні
57% Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
57% Ірина Констанкевич Волинська область депутатська група За майбутнє
57% Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
56% Володимир Арешонков Житомирська область депутатська група ДОВІРА
56% Ігор Гузь Волинська область депутатська група За майбутнє
56% Павло Бакунець Львівська область депутатська група ДОВІРА
56% Лариса Білозір Вінницька область депутатська група ДОВІРА
56% Микола Кучер Вінницька область депутатська група ДОВІРА
56% Ігор Молоток Сумська область депутатська група За майбутнє
56% Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
56% Ярослав Дубневич Львівська область депутатська група За майбутнє
56% Олександр Сухов Луганська область депутатська група ДОВІРА
56% Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
56% Сергій Магера Донецька область Позафракційні
56% Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
56% Анна Скороход Київська область депутатська група За майбутнє
56% Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
56% Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Позафракційні
56% Сергій Вельможний Луганська область депутатська група ДОВІРА
56% Анатолій Гунько Чернігівська область фракція Слуга народу
56% Микола Бабенко Київська область депутатська група ДОВІРА
56% Борис Приходько Чернігівська область депутатська група ДОВІРА
56% Павло Сушко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
56% Олексій Гончаренко Одеська область фракція Європейська солідарність
56% Антон Поляков Чернігівська область депутатська група За майбутнє
56% Олег Кулініч Полтавська область депутатська група ДОВІРА
56% Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
55% Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
55% Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
55% Олесь Довгий Кіровоградська область Позафракційні
55% Максим Дирдін Миколаївська область фракція Слуга народу
55% Віктор М'ялик Рівненська область депутатська група За майбутнє
55% Олексій Леонов Одеська область фракція Слуга народу
55% Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
55% Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
55% Дмитро Гурін м. Київ фракція Слуга народу
55% Владіслав Поляк Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
55% Олександр Аліксійчук Рівненська область фракція Слуга народу
55% Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Вячеслав Рубльов Волинська область фракція Слуга народу
55% Олександр Літвінов Харківська область фракція Слуга народу
55% Богдан Кицак Житомирська область фракція Слуга народу
55% Олександр Матусевич Івано-Франківська область фракція Слуга народу
55% Максим Гузенко Сумська область фракція Слуга народу
55% Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
55% Геннадій Вацак Вінницька область депутатська група ДОВІРА
55% Андрій Іванчук Івано-Франківська область депутатська група ДОВІРА
55% Максим Березін Полтавська область фракція Слуга народу
55% Дмитро Лубінець Донецька область депутатська група За майбутнє
55% Ігор Палиця Волинська область депутатська група За майбутнє
55% Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Володимир Захарченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
55% Оксана Савчук Івано-Франківська область Позафракційні
55% Юрій Здебський Харківська область фракція Слуга народу
55% Юлія Світлична Харківська область Позафракційні
55% Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Ганна Бондар м. Київ фракція Слуга народу
55% Сергій Лабазюк Хмельницька область депутатська група За майбутнє
55% Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Юлія Яцик Запорізька область фракція Слуга народу
55% Олексій Мовчан Полтавська область фракція Слуга народу
55% Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Максим Бужанський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
55% Валерій Колюх Київська область фракція Слуга народу
55% Ігор Герасименко Житомирська область фракція Слуга народу
55% Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
55% Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
55% Петро Павловський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Анна Пуртова м. Київ фракція Слуга народу
55% Юрій Корявченков Дніпропетровська область фракція Слуга народу
55% Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
55% Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Максим Заремський Чернівецька область фракція Слуга народу
55% Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії фракція Голос
55% Ярослав Рущишин Львівська область фракція Голос
55% Олег Мейдич Вінницька область фракція Батьківщина
55% Іван Крулько обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
55% Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Ігор Копитін Миколаївська область фракція Слуга народу
55% Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії фракція Голос
55% Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Едуард Прощук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
55% Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Марина Нікітіна Запорізька область фракція Слуга народу
55% Анна Колісник обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Роман Грищук м. Київ фракція Слуга народу
55% Артем Дубнов м. Київ фракція Слуга народу
54% Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
54% Олександр Качура обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Максим Перебийніс м. Київ фракція Слуга народу
54% Сергій Колебошин Одеська область фракція Слуга народу
54% Владислав Бородін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
54% Степан Кубів обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
54% Дмитро Костюк Житомирська область фракція Слуга народу
54% Сергій Штепа Запорізька область фракція Слуга народу
54% Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Позафракційні
54% Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Юрій Камельчук Львівська область фракція Слуга народу
54% Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Роберт Горват Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
54% Костянтин Касай Полтавська область фракція Слуга народу
54% Володимир Козак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії фракція Голос
54% Ірина Борзова Вінницька область фракція Слуга народу
54% Василь Мокан обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Геннадій Касай Запорізька область фракція Слуга народу
54% Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
54% Олексій Жмеренецький Хмельницька область фракція Слуга народу
54% Андрій Лопушанський Львівська область фракція Європейська солідарність
54% Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії фракція Голос
54% Юрій Кузбит Кіровоградська область фракція Слуга народу
54% Муса Магомедов Донецька область Позафракційні
54% Олексій Кузнєцов Луганська область фракція Слуга народу
54% Олег Воронько Кіровоградська область фракція Слуга народу
54% Олександр Бакумов Харківська область фракція Слуга народу
54% Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Павло Мельник Запорізька область фракція Слуга народу
54% Олександр Ткаченко Одеська область фракція Слуга народу
54% Мар'яна Безугла м. Київ фракція Слуга народу
54% Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
54% Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
54% Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Андрій Одарченко Харківська область фракція Слуга народу
54% Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії фракція Голос
54% В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область фракція Слуга народу
54% Олена Криворучкіна Дніпропетровська область фракція Слуга народу
54% Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії фракція Голос
54% Вікторія Вагнєр Херсонська область фракція Слуга народу
54% Артем Дмитрук Одеська область фракція Слуга народу
54% Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії фракція Голос
54% Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Георгій Мазурашу Чернівецька область фракція Слуга народу
54% Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Олександр Ковальчук Рівненська область фракція Слуга народу
54% Микола Стефанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
54% Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
54% Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Євген Яковенко Донецька область Позафракційні
54% Ігор Мурдій Кіровоградська область фракція Слуга народу
54% Олексій Красов Харківська область фракція Слуга народу
54% Олександр Гайду Миколаївська область фракція Слуга народу
54% Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Денис Маслов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Степан Чернявський Одеська область фракція Слуга народу
54% Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Сергій Кузьміних Житомирська область фракція Слуга народу
54% Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Максим Зуєв Чернігівська область фракція Слуга народу
54% Микола Скорик обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
54% Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Роман Бабій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
54% Володимир Гевко Тернопільська область фракція Слуга народу
54% Олег Семінський Чернігівська область фракція Слуга народу
54% Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Василь Петьовка Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
54% Сергій Бунін Київська область фракція Слуга народу
54% Олена Лис Чернівецька область фракція Слуга народу
54% Дмитро Нальотов Полтавська область фракція Слуга народу
54% Сергій Мінько Запорізька область депутатська група За майбутнє
54% Артем Чорноморов Миколаївська область фракція Слуга народу
54% Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Олександр Куницький Харківська область фракція Слуга народу
54% Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Михайло Бондар Львівська область фракція Європейська солідарність
54% Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Галина Янченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
54% Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Сергій Шахов Луганська область депутатська група ДОВІРА
54% Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
54% Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Олег Арсенюк Черкаська область фракція Слуга народу
54% Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
54% Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Олександр Ковальов Донецька область депутатська група ДОВІРА
54% Олег Колєв Одеська область фракція Слуга народу
54% Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Ігор Васильєв Сумська область фракція Слуга народу
54% Леся Забуранна м. Київ фракція Слуга народу
54% Іван Калаур обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Олександр Пасічний Миколаївська область фракція Слуга народу
54% Роман Костенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
54% Олена Копанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
54% Ганна Лічман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
54% Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Олександр Горенюк Одеська область фракція Слуга народу
54% Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Максим Пашковський Вінницька область фракція Слуга народу
54% Михайло Лаба Закарпатська область фракція Слуга народу
54% Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
54% Максим Єфімов Донецька область депутатська група ДОВІРА
54% Ігор Марчук Хмельницька область фракція Слуга народу
54% Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Ігор Фріс Івано-Франківська область фракція Слуга народу
54% Микола Величкович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
54% Олександр Качний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
54% Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Богдан Яременко м. Київ фракція Слуга народу
54% Дмитро Микиша Харківська область фракція Слуга народу
54% Олександр Лукашев Луганська область фракція Опозиційна платформа - За життя
54% Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
53% Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Олег Синютка обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
53% Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Володимир Іванов Херсонська область фракція Слуга народу
53% Андрій Костін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Вікторія Кінзбурська Харківська область фракція Слуга народу
53% Микола Задорожній Сумська область фракція Слуга народу
53% Тетяна Грищенко Житомирська область фракція Слуга народу
53% Тетяна Рябуха Сумська область фракція Слуга народу
53% Артем Культенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Любов Шпак Черкаська область фракція Слуга народу
53% Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Позафракційні
53% Микола Галушко Київська область фракція Слуга народу
53% Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
53% Валерій Божик Чернівецька область фракція Слуга народу
53% Валерій Зуб Чернігівська область фракція Слуга народу
53% Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Валерій Гнатенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
53% Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Галина Васильченко Львівська область фракція Голос
53% Олександр Дануца Кіровоградська область фракція Слуга народу
53% Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
53% Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
53% Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
53% Олександр Горобець Київська область фракція Слуга народу
53% Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
53% Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
53% Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Лада Булах обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Сергій Нагорняк Черкаська область фракція Слуга народу
53% Євгеній Шевченко Запорізька область фракція Слуга народу
53% Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Микола Княжицький Львівська область фракція Європейська солідарність
53% Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
53% Сергій Литвиненко Рівненська область фракція Слуга народу
53% Сергій Северин Дніпропетровська область фракція Слуга народу
53% Софія Федина обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
53% Денис Герман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
53% Павло Якименко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Марія Іонова обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
53% Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Олександр Скічко Черкаська область фракція Слуга народу
53% Роман Іванісов Рівненська область Позафракційні
53% Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
53% Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
53% Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Олександр Юрченко м. Київ Позафракційні
53% Володимир Мороз Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
53% Юрій Мисягін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
53% Роман Мулик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Людмила Буймістер м. Київ фракція Слуга народу
53% Олексій Ковальов Херсонська область фракція Слуга народу
53% Анатолій Драбовський Вінницька область фракція Слуга народу
53% Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
53% Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
53% Валерій Лунченко Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
53% Роман Каптєлов Дніпропетровська область фракція Слуга народу
53% Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Наталія Піпа Львівська область фракція Голос
53% Сергій Швець м. Київ фракція Слуга народу
53% Павло Фролов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Дмитро Любота Харківська область фракція Слуга народу
53% Ольга Василевська-Смаглюк Київська область фракція Слуга народу
53% Роман Соха Запорізька область фракція Слуга народу
53% Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
53% Андрій Богданець Тернопільська область фракція Слуга народу
53% Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
52% Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
52% Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
52% Орест Саламаха Львівська область фракція Слуга народу
52% Ігор Васильковський Одеська область фракція Слуга народу
52% Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
52% Ігор Василів Тернопільська область фракція Слуга народу
52% Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
52% Олександр Сова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
52% Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
52% Микола Сольський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
52% Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії фракція Голос
52% Микола Тищенко м. Київ фракція Слуга народу
52% Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
52% Олександр Трухін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
52% Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
52% Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
52% Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
52% Євген Пивоваров Харківська область фракція Слуга народу
52% Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
52% Юрій Шаповалов Полтавська область депутатська група За майбутнє
52% Віктор Бондар Хмельницька область депутатська група За майбутнє
52% Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
52% Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
51% Ігор Негулевський Миколаївська область фракція Слуга народу
51% Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
51% Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Позафракційні
51% Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
51% Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
51% Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Позафракційні
51% Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
51% Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
51% Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
51% Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
51% Ігор Колихаєв Херсонська область депутатська група За майбутнє
51% Віталій Борт обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
51% Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
51% Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
51% Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
51% Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
51% Андрій Кіт Львівська область депутатська група ДОВІРА
51% Андрій Стріхарський Черкаська область фракція Слуга народу
51% Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
51% Олександр Пономарьов Запорізька область фракція Опозиційна платформа - За життя
51% Олег Волошин обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
51% Василь Німченко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
51% Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
51% Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
51% Вадим Новинський Донецька область Позафракційні
51% Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
51% Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
51% Павло Павліш Херсонська область фракція Слуга народу
51% Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Леся Василенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
50% Федір Христенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
50% Олег Дунда Київська область фракція Слуга народу
50% Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Інна Совсун обрано в Раду за списком партії фракція Голос
50% Олександр Фельдман Харківська область фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Віктор Балога Закарпатська область депутатська група За майбутнє
50% Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Олександр Герега Хмельницька область депутатська група За майбутнє
50% Андрій Герус обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Сергій Демченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
50% Андрій Деркач Сумська область Позафракційні
50% Олександр Дубінський Київська область Позафракційні
50% Ілля Кива обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
50% Тарас Козак обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
50% Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Анастасія Ляшенко Полтавська область фракція Слуга народу
50% Олег Макаров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
50% Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Юрій Солод Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Вадим Столар обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії фракція Голос
50% Павло Халімон обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Дмитро Чорний Дніпропетровська область фракція Слуга народу
50% Дмитро Шенцев Харківська область Позафракційні
50% Антон Яценко Черкаська область Позафракційні
50% Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
50% Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність