Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 91 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (74% явки) 9 Так 0 Ні 0 Утрималися 5 Не голосували
Станіслав Березкін Кіровоградська область Так
Анатолій Гіршфельд Харківська область Так
Степан Івахів Волинська область Так
Сергій Лабазюк Хмельницька область Так
Ігор Молоток Сумська область Так
Ярослав Москаленко Київська область Так
Василь Петьовка Закарпатська область Так
Євген Рибчинський м. Київ Так
Олександр Супруненко м. Київ Так
Володимир Бандуров Запорізька область Не голосували
Максим Микитась Чернігівська область Не голосували
Олександр Фельдман Харківська область Не голосували
Іван Фурсін Одеська область Не голосували
Сергій Шахов Луганська область Не голосували
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Сергій Мартиняк Волинська область Відсутні
Олександр Пономарьов Запорізька область Відсутні
Михайло Поплавський Кіровоградська область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (79% явки) 0 Так 0 Ні 0 Утрималися 19 Не голосували
Віталій Барвіненко Одеська область Не голосували
Геннадій Бобов Черкаська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Василь Гуляєв Одеська область Не голосували
Володимир Зубик Черкаська область Не голосували
Володимир Кацуба Харківська область Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Не голосували
Леонід Клімов Одеська область Не голосували
Михайло Ланьо Закарпатська область Не голосували
Володимир Мисик Харківська область Не голосували
Віктор Остапчук Харківська область Не голосували
Валерій Писаренко Харківська область Не голосували
Олександр Пресман Одеська область Не голосували
Віктор Развадовський Житомирська область Не голосували
Дмитро Святаш Харківська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Андрій Шипко Дніпропетровська область Не голосували
Ігор Шкіря Донецька область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Олександр Біловол Харківська область Відсутні
Євгеній Гєллєр Донецька область Відсутні
Артем Ільюк Миколаївська область Відсутні
Олег Кулініч Полтавська область Відсутні
Віталій Хомутиннік Харківська область Відсутні
Позафракційні (66% явки) 19 Так 0 Ні 3 Утрималися 15 Не голосували
Юрій Бублик Полтавська область Утрималися
Володимир Литвин Житомирська область Утрималися
Сергій Тарута Донецька область Утрималися
Віктор Балога Закарпатська область Так
Іван Балога Закарпатська область Так
Тарас Батенко Львівська область Так
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Герега Хмельницька область Так
Владислав Голуб Черкаська область Так
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Так
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Так
Дмитро Добродомов Львівська область Так
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Так
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Матківський Львівська область Так
Олег Мусій Львівська область Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Чумак м. Київ Так
Павло Балога Закарпатська область Не голосували
Михайло Головко Тернопільська область Не голосували
Анатолій Денисенко Харківська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Валентин Дідич Дніпропетровська область Не голосували
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Не голосували
Андрій Іллєнко м. Київ Не голосували
Віталій Купрій Дніпропетровська область Не голосували
Юрій Левченко м. Київ Не голосували
Олександр Марченко Київська область Не голосували
Валентин Ничипоренко Черкаська область Не голосували
Олег Осуховський Рівненська область Не голосували
Борислав Розенблат Житомирська область Не голосували
Віктор Шевченко Івано-Франківська область Не голосували
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Не голосували
Яків Безбах Дніпропетровська область Відсутні
Борислав Береза м. Київ Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Ірина Констанкевич Волинська область Відсутні
Вячеслав Константіновський м. Київ Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Міщенко Київська область Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Володимир Парасюк Львівська область Відсутні
Олег Петренко Черкаська область Відсутні
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (94% явки) 117 Так 0 Ні 1 Утрималися 10 Не голосували
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Андрієвський м. Київ Так
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв м. Київ Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Барна Тернопільська область Так
Сергій Березенко Чернігівська область Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Білозір обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Білоцерковець обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бригинець обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Буглак обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Вадатурський Миколаївська область Так
Сергій Валентиров Запорізька область Так
Олег Велікін обрано в Раду за списком партії Так
Іван Вінник Херсонська область Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Гудзенко Київська область Так
Валерій Давиденко Чернігівська область Так
Руслан Демчак Вінницька область Так
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Так
Олег Дмитренко Чернігівська область Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Так
Олександр Домбровський Вінницька область Так
Богдан Дубневич Львівська область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Анатолій Євлахов Чернігівська область Так
Максим Єфімов Донецька область Так
Олександр Жолобецький Миколаївська область Так
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Так
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Так
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Так
Роман Зварич обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Каплін Полтавська область Так
Валерій Карпунцов обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кіт Львівська область Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Так
Борис Козир Миколаївська область Так
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Так
Іван Куліченко Дніпропетровська область Так
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Курило Луганська область Так
Максим Курячий Дніпропетровська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Микола Лаврик Сумська область Так
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лівік Миколаївська область Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Так
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Так
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Так
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Так
Федір Негой Херсонська область Так
Олег Недава Донецька область Так
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Так
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Порошенко Вінницька область Так
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Так
Іван Рибак Чернівецька область Так
Тетяна Ричкова Дніпропетровська область Так
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Так
Петро Сабашук Запорізька область Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Соловей Івано-Франківська область Так
Руслан Сольвар Київська область Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Олександр Сугоняко Сумська область Так
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Тіміш Чернівецька область Так
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Третьяков м. Київ Так
Олександр Урбанський Одеська область Так
Костянтин Усов Дніпропетровська область Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Хлань Херсонська область Так
Геннадій Чекіта Одеська область Так
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Шинькович Хмельницька область Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Оксана Юринець Львівська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Василь Яніцький Рівненська область Так
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Так
Дмитро Голубов Одеська область Не голосували
Костянтин Іщейкін Полтавська область Не голосували
Вадим Кривохатько Запорізька область Не голосували
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Македон Вінницька область Не голосували
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Не голосували
Павло Різаненко Київська область Не голосували
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Фролов Запорізька область Не голосували
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Аркадій Корнацький Миколаївська область Відсутні
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Ревега Житомирська область Відсутні
Сергій Рудик Черкаська область Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (70% явки) 1 Так 0 Ні 2 Утрималися 11 Не голосували
Сергій Євтушок Рівненська область Утрималися
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Богдан Полтавська область Не голосували
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Одарченко Херсонська область Не голосували
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Не голосували
Владислав Бухарєв Сумська область Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (81% явки) 10 Так 1 Ні 33 Утрималися 22 Не голосували
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Федір Бендюженко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Бондар Львівська область Утрималися
Максим Бурбак Чернівецька область Утрималися
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Владислав Данілін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Дзюблик Житомирська область Утрималися
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Утрималися
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Утрималися
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Побочіх обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Федорук Чернівецька область Утрималися
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Так
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Так
Леонід Ємець м. Київ Ні
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Кірш Харківська область Не голосували
Олександр Кодола Чернігівська область Не голосували
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Кришин Дніпропетровська область Не голосували
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Медуниця Сумська область Не голосували
Хвича Мепарішвілі обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Романюк Київська область Не голосували
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Сташук м. Київ Не голосували
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Вознюк Рівненська область Відсутні
Михайло Гаврилюк Київська область Відсутні
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Гузь Волинська область Відсутні
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ярослав Єдаков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Лапін Волинська область Відсутні
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Река Полтавська область Відсутні
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (72% явки) 17 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Так
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Пастух Тернопільська область Так
Ірина Подоляк Львівська область Так
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (86% явки) 0 Так 21 Ні 0 Утрималися 16 Не голосували
Євген Балицький Запорізька область Ні
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Ні
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Ні
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Ні
Сергій Матвієнков Донецька область Ні
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Ні
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Ні
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Ні
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Сажко Донецька область Ні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Шенцев Харківська область Ні
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Ні
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Добкін Харківська область Не голосували
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Дунаєв Луганська область Не голосували
Юлій Іоффе Луганська область Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Сергій Ківалов Одеська область Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (95% явки) 16 Так 0 Ні 0 Утрималися 4 Не голосували
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Так
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Так
Валерія Заружко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Так
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Так
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Так
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Так
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (83% явки) 189 Так 22 Ні 39 Утрималися 103 Не голосували