Опис

Редагувати

В пояснювальній записці до Постанови вказується, що метою проекту Постанови є скасування рішення Верховної Ради України від 23 травня 2017 року про прийняття в цілому проекту Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо мови аудіовізуальних (електронних) засобів масової інформації» (реєстр. №5313), яке прийнято з порушенням вимог Регламенту Верховної Ради України, яким збільшується обов'язкова частка теле- та радіопрограм державною мовою до 75%.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 126 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (74% явки) 0 Так 1 Ні 0 Утрималися 13 Не голосували
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Бандуров Запорізька область Не голосували
Анатолій Гіршфельд Харківська область Не голосували
Олесь Довгий Кіровоградська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Володимир Литвин Житомирська область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Ярослав Москаленко Київська область Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Михайло Поплавський Кіровоградська область Не голосували
Євген Рибчинський м. Київ Не голосували
Іван Фурсін Одеська область Не голосували
Сергій Шахов Луганська область Не голосували
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Сергій Мартиняк Волинська область Відсутні
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Василь Петьовка Закарпатська область Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (46% явки) 0 Так 0 Ні 1 Утрималися 11 Не голосували
Віктор Остапчук Харківська область Утрималися
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Василь Гуляєв Одеська область Не голосували
Володимир Зубик Черкаська область Не голосували
Володимир Кацуба Харківська область Не голосували
Леонід Клімов Одеська область Не голосували
Михайло Ланьо Закарпатська область Не голосували
Валентин Ничипоренко Черкаська область Не голосували
Олександр Пресман Одеська область Не голосували
Дмитро Святаш Харківська область Не голосували
Андрій Шипко Дніпропетровська область Не голосували
Ігор Шкіря Донецька область Не голосували
Віталій Барвіненко Одеська область Відсутні
Станіслав Березкін Кіровоградська область Відсутні
Олександр Біловол Харківська область Відсутні
Геннадій Бобов Черкаська область Відсутні
Євгеній Гєллєр Донецька область Відсутні
Артем Ільюк Миколаївська область Відсутні
Антон Кіссе Одеська область Відсутні
Олег Кулініч Полтавська область Відсутні
Володимир Мисик Харківська область Відсутні
Валерій Писаренко Харківська область Відсутні
Віктор Развадовський Житомирська область Відсутні
Віталій Хомутиннік Харківська область Відсутні
Юрій Шаповалов Полтавська область Відсутні
Антон Яценко Черкаська область Відсутні
Позафракційні (55% явки) 1 Так 11 Ні 3 Утрималися 12 Не голосували
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Герега Хмельницька область Утрималися
Віктор Чумак м. Київ Утрималися
Яків Безбах Дніпропетровська область Так
Михайло Головко Тернопільська область Ні
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Ні
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Ні
Дмитро Добродомов Львівська область Ні
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Левченко м. Київ Ні
Олександр Марченко Київська область Ні
Богдан Матківський Львівська область Ні
Сергій Міщенко Київська область Ні
Олег Мусій Львівська область Ні
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Ні
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Валентин Дідич Дніпропетровська область Не голосували
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Не голосували
Вячеслав Константіновський м. Київ Не голосували
Віталій Купрій Дніпропетровська область Не голосували
Максим Микитась Чернігівська область Не голосували
Олег Осуховський Рівненська область Не голосували
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Супруненко м. Київ Не голосували
Сергій Тарута Донецька область Не голосували
Іван Балога Закарпатська область Відсутні
Павло Балога Закарпатська область Відсутні
Тарас Батенко Львівська область Відсутні
Борислав Береза м. Київ Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Юрій Бублик Полтавська область Відсутні
Владислав Голуб Черкаська область Відсутні
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анатолій Денисенко Харківська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Андрій Іллєнко м. Київ Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Ірина Констанкевич Волинська область Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Володимир Парасюк Львівська область Відсутні
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Шевченко Івано-Франківська область Відсутні
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Відсутні
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (88% явки) 1 Так 57 Ні 14 Утрималися 51 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віталій Гудзенко Київська область Утрималися
Олександр Домбровський Вінницька область Утрималися
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Костянтин Іщейкін Полтавська область Утрималися
Валерій Карпунцов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Мельниченко Хмельницька область Утрималися
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Шинькович Хмельницька область Утрималися
Іван Вінник Херсонська область Так
Володимир Ар'єв м. Київ Ні
Володимир Арешонков Житомирська область Ні
Дмитро Білоцерковець обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Вадатурський Миколаївська область Ні
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Ні
Владислав Голуб Черкаська область Ні
Валерій Давиденко Чернігівська область Ні
Руслан Демчак Вінницька область Ні
Олександр Дехтярчук Рівненська область Ні
Олег Дмитренко Чернігівська область Ні
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Ні
Ярослав Дубневич Львівська область Ні
Анатолій Євлахов Чернігівська область Ні
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Ні
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Кіт Львівська область Ні
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Ні
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Ні
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Ні
Віталій Курило Луганська область Ні
Микола Кучер Вінницька область Ні
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Лубінець Донецька область Ні
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Македон Вінницька область Ні
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Ні
Роман Мацола Хмельницька область Ні
Сергій Мельник Хмельницька область Ні
Іван Мельничук Вінницька область Ні
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Ні
Федір Негой Херсонська область Ні
Олег Недава Донецька область Ні
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Ревега Житомирська область Ні
Іван Рибак Чернівецька область Ні
Тетяна Ричкова Дніпропетровська область Ні
Павло Різаненко Київська область Ні
Борислав Розенблат Житомирська область Ні
Сергій Рудик Черкаська область Ні
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Ні
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Соловей Івано-Франківська область Ні
Олександр Співаковський Херсонська область Ні
Іван Спориш Вінницька область Ні
Григорій Тіміш Чернівецька область Ні
Костянтин Усов Дніпропетровська область Ні
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Ні
Микола Фролов Запорізька область Ні
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Ні
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Ні
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Ні
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Ні
Оксана Юринець Львівська область Ні
Василь Яніцький Рівненська область Ні
Дмитро Андрієвський м. Київ Не голосували
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Барна Тернопільська область Не голосували
Сергій Березенко Чернігівська область Не голосували
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Бригинець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Буглак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Валентиров Запорізька область Не голосували
Олег Велікін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Голубов Одеська область Не голосували
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роберт Горват Закарпатська область Не голосували
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Богдан Дубневич Львівська область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Олександр Жолобецький Миколаївська область Не голосували
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Борис Козир Миколаївська область Не голосували
Аркадій Корнацький Миколаївська область Не голосували
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Не голосували
Іван Куліченко Дніпропетровська область Не голосували
Максим Курячий Дніпропетровська область Не голосували
Микола Лаврик Сумська область Не голосували
Олександр Лівік Миколаївська область Не голосували
Андрій Лопушанський Львівська область Не голосували
Микола Люшняк Тернопільська область Не голосували
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Порошенко Вінницька область Не голосували
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Сольвар Київська область Не голосували
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Урбанський Одеська область Не голосували
Сергій Хлань Херсонська область Не голосували
Геннадій Чекіта Одеська область Не голосували
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Юрик Тернопільська область Не голосували
Петро Юрчишин Вінницька область Не голосували
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Не голосували
Ігор Артюшенко Запорізька область Відсутні
Оксана Білозір обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Каплін Полтавська область Відсутні
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Петренко Черкаська область Відсутні
Петро Сабашук Запорізька область Відсутні
Олександр Сугоняко Сумська область Відсутні
Олександр Третьяков м. Київ Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (50% явки) 0 Так 7 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Євтушок Рівненська область Ні
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Ні
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Ні
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Ні
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Богдан Полтавська область Відсутні
Владислав Бухарєв Сумська область Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Одарченко Херсонська область Відсутні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (80% явки) 0 Так 40 Ні 0 Утрималися 25 Не голосували
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Ні
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Ні
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Бондар Львівська область Ні
Максим Бурбак Чернівецька область Ні
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Ні
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Вознюк Рівненська область Ні
Михайло Гаврилюк Київська область Ні
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Гузь Волинська область Ні
Владислав Данілін обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Ні
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Ні
Леонід Ємець м. Київ Ні
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Ні
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Кодола Чернігівська область Ні
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Ні
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Ні
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Ні
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Ні
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Ні
Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Ні
Віктор Романюк Київська область Ні
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Ні
Віталій Сташук м. Київ Ні
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Ні
Микола Федорук Чернівецька область Ні
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Федір Бендюженко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Дзюблик Житомирська область Не голосували
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Не голосували
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Кришин Дніпропетровська область Не голосували
Ігор Лапін Волинська область Не голосували
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Не голосували
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Хвича Мепарішвілі обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Река Полтавська область Не голосували
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Відсутні
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ярослав Єдаков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Кірш Харківська область Відсутні
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Медуниця Сумська область Відсутні
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (65% явки) 0 Так 17 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Ні
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Ні
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Ні
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Ні
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Ні
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Ні
Тарас Пастух Тернопільська область Ні
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Ні
Ірина Подоляк Львівська область Ні
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Ні
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Ні
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Ні
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Ні
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (84% явки) 12 Так 0 Ні 0 Утрималися 24 Не голосували
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Дунаєв Луганська область Так
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Так
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Так
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Так
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Так
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Так
Євген Балицький Запорізька область Не голосували
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Не голосували
Дмитро Добкін Харківська область Не голосували
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлій Іоффе Луганська область Не голосували
Сергій Ківалов Одеська область Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Не голосували
Сергій Сажко Донецька область Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Дмитро Шенцев Харківська область Не голосували
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Не голосували
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Сергій Матвієнков Донецька область Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (75% явки) 0 Так 12 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Ні
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Ні
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Ні
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Ні
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Ні
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (75% явки) 14 Так 145 Ні 18 Утрималися 142 Не голосували