Опис

Редагувати

Проектом Постанови передбачається ініціювання Україною перед Організацією Об'єднаних Націй та Європейським Союзом питання про розгортання на території України міжнародної операції з підтримання миру і безпеки.

Результат голосування Прийнятий

Відбулося 12 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Відродження" (77% явки) 16 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Віталій Барвіненко Одеська область Так
Станіслав Березкін Кіровоградська область Так
Олександр Біловол Харківська область Так
Віктор Бондар Хмельницька область Так
Василь Гуляєв Одеська область Так
Артем Ільюк Миколаївська область Так
Антон Кіссе Одеська область Так
Леонід Клімов Одеська область Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Валентин Ничипоренко Черкаська область Так
Віктор Остапчук Харківська область Так
Олександр Пресман Одеська область Так
Віталій Хомутиннік Харківська область Так
Андрій Шипко Дніпропетровська область Так
Ігор Шкіря Донецька область Так
Антон Яценко Черкаська область Так
Володимир Зубик Черкаська область Не голосували
Геннадій Бобов Черкаська область Відсутні
Євгеній Гєллєр Донецька область Відсутні
Володимир Кацуба Харківська область Відсутні
Валерій Писаренко Харківська область Відсутні
Дмитро Святаш Харківська область Відсутні
Група "Воля народу" (89% явки) 17 Так 0 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Володимир Бандуров Запорізька область Так
Анатолій Гіршфельд Харківська область Так
Андрій Деркач Сумська область Так
Ігор Єремеєв Волинська область Так
Степан Івахів Волинська область Так
Сергій Лабазюк Хмельницька область Так
Михайло Ланьо Закарпатська область Так
Володимир Литвин Житомирська область Так
Сергій Мартиняк Волинська область Так
Ігор Молоток Сумська область Так
Ярослав Москаленко Київська область Так
Олександр Онищенко Київська область Так
Олександр Пономарьов Запорізька область Так
Михайло Поплавський Кіровоградська область Так
Віктор Развадовський Житомирська область Так
Іван Фурсін Одеська область Так
Юрій Шаповалов Полтавська область Так
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Позафракційні (77% явки) 27 Так 0 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Владислав Атрошенко Чернігівська область Так
Євген Балицький Запорізька область Так
Віктор Балога Закарпатська область Так
Іван Балога Закарпатська область Так
Павло Балога Закарпатська область Так
Яків Безбах Дніпропетровська область Так
Юрій Бублик Полтавська область Так
Михайло Головко Тернопільська область Так
Володимир Гройсман обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Денисенко Харківська область Так
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Так
Олесь Довгий Кіровоградська область Так
Андрій Іллєнко м. Київ Так
Сергій Ківалов Одеська область Так
Юрій Левченко м. Київ Так
Олександр Марченко Київська область Так
Едуард Матвійчук Одеська область Так
Володимир Мисик Харківська область Так
Олег Осуховський Рівненська область Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Василь Петьовка Закарпатська область Так
Сергій Рудик Черкаська область Так
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Супруненко м. Київ Так
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Так
Борис Філатов Дніпропетровська область Так
Дмитро Шенцев Харківська область Так
Сергій Клюєв Донецька область Не голосували
Євгеній Мураєв Харківська область Не голосували
Сергій Тарута Донецька область Не голосували
Борислав Береза м. Київ Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Олександр Герега Хмельницька область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Сергій Міщенко Київська область Відсутні
Володимир Парасюк Львівська область Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (89% явки) 127 Так 0 Ні 0 Утрималися 6 Не голосували
Дмитро Андрієвський м. Київ Так
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв м. Київ Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Так
Степан Барна обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Батенко Львівська область Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Так
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Вадатурський Миколаївська область Так
Сергій Валентиров Запорізька область Так
Іван Вінник Херсонська область Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Голубов Одеська область Так
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Давиденко Чернігівська область Так
Руслан Демчак Вінницька область Так
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Валентин Дідич Дніпропетровська область Так
Олег Дмитренко Чернігівська область Так
Дмитро Добродомов Львівська область Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Так
Олександр Домбровський Вінницька область Так
Богдан Дубневич Львівська область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Анатолій Євлахов Чернігівська область Так
Максим Єфімов Донецька область Так
Олександр Жолобецький Миколаївська область Так
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Так
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Так
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Іщейкін Полтавська область Так
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Каплін Полтавська область Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Так
Борис Козир Миколаївська область Так
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Так
Валерій Куліч Чернігівська область Так
Іван Куліченко Дніпропетровська область Так
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Купрій Дніпропетровська область Так
Максим Курячий Дніпропетровська область Так
Тарас Кутовий Полтавська область Так
Микола Лаврик Сумська область Так
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лівік Миколаївська область Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Македон Вінницька область Так
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Так
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Матківський Львівська область Так
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Олег Мусій Львівська область Так
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Так
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Насалик Івано-Франківська область Так
Роман Насіров обрано в Раду за списком партії Так
Федір Негой Херсонська область Так
Олег Недава Донецька область Так
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Так
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Так
Олег Петренко Черкаська область Так
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Порошенко Вінницька область Так
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Іван Рибак Чернівецька область Так
Євген Рибчинський м. Київ Так
Павло Різаненко Київська область Так
Борислав Розенблат Житомирська область Так
Петро Сабашук Запорізька область Так
Олексій Савченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Соловей Івано-Франківська область Так
Руслан Сольвар Київська область Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Олександр Сугоняко Сумська область Так
Григорій Тіміш Чернівецька область Так
Микола Томенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Третьяков м. Київ Так
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Усов Дніпропетровська область Так
Єгор Фірсов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Микола Фролов Запорізька область Так
Сергій Хлань Херсонська область Так
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Чумак м. Київ Так
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Так
Андрій Шинькович Хмельницька область Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Оксана Юринець Львівська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Василь Яніцький Рівненська область Так
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Так
Олег Барна Тернопільська область Не голосували
Андрій Гордєєв Херсонська область Не голосували
Аркадій Корнацький Миколаївська область Не голосували
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Гарбуз Луганська область Відсутні
Михайло Гвоздьов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Владислав Голуб Черкаська область Відсутні
Віталій Гудзенко Київська область Відсутні
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Відсутні
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Відсутні
Андрій Кіт Львівська область Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Віталій Курило Луганська область Відсутні
Микола Кучер Вінницька область Відсутні
Микола Люшняк Тернопільська область Відсутні
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Олександр Урбанський Одеська область Відсутні
Геннадій Чекіта Одеська область Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (63% явки) 12 Так 0 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Бухарєв Сумська область Так
Сергій Євтушок Рівненська область Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Шлемко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (94% явки) 77 Так 0 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бурбак Чернівецька область Так
Петро Ванат обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Вознюк Рівненська область Так
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Так
Лілія Гриневич обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Так
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Так
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Так
Павло Дзюблик Житомирська область Так
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Так
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Ємець м. Київ Так
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кірш Харківська область Так
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Так
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Так
Вячеслав Константіновський м. Київ Так
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Так
Олег Кришин Дніпропетровська область Так
Ігор Лапін Волинська область Так
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Так
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Так
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Мартиненко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Так
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Река Полтавська область Так
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Романюк Київська область Так
Остап Семерак обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Сташук м. Київ Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Сторожук обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Так
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Так
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кодола Чернігівська область Відсутні
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Медуниця Сумська область Відсутні
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (69% явки) 21 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Так
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Так
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Так
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Пастух Тернопільська область Так
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Подоляк Львівська область Так
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Так
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Так
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Мірошник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (63% явки) 24 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Так
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Так
Дмитро Добкін Харківська область Так
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Дунаєв Луганська область Так
Юлій Іоффе Луганська область Так
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Так
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Так
Сергій Матвієнков Донецька область Так
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Так
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Так
Денис Омельянович Донецька область Так
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Так
Сергій Сажко Донецька область Так
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Так
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (95% явки) 20 Так 0 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Артеменко обрано в Раду за списком партії Так
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Так
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Так
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Так
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Так
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Так
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Так
Злата Огнєвіч обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (83% явки) 341 Так 0 Ні 0 Утрималися 12 Не голосували