Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Прийнятий

Відбулося 99 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (72% явки) 9 Так 0 Ні 0 Утрималися 4 Не голосували
Володимир Бандуров Запорізька область Так
Сергій Лабазюк Хмельницька область Так
Володимир Литвин Житомирська область Так
Сергій Мартиняк Волинська область Так
Ігор Молоток Сумська область Так
Ярослав Москаленко Київська область Так
Василь Петьовка Закарпатська область Так
Олександр Пономарьов Запорізька область Так
Михайло Поплавський Кіровоградська область Так
Анатолій Гіршфельд Харківська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Олександр Фельдман Харківська область Не голосували
Іван Фурсін Одеська область Не голосували
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Євген Рибчинський м. Київ Відсутні
Група "Партія "Відродження" (96% явки) 11 Так 0 Ні 0 Утрималися 12 Не голосували
Віталій Барвіненко Одеська область Так
Станіслав Березкін Кіровоградська область Так
Олександр Біловол Харківська область Так
Геннадій Бобов Черкаська область Так
Василь Гуляєв Одеська область Так
Володимир Зубик Черкаська область Так
Артем Ільюк Миколаївська область Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Валентин Ничипоренко Черкаська область Так
Віктор Остапчук Харківська область Так
Олександр Пресман Одеська область Так
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Євгеній Гєллєр Донецька область Не голосували
Володимир Кацуба Харківська область Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Не голосували
Леонід Клімов Одеська область Не голосували
Володимир Мисик Харківська область Не голосували
Валерій Писаренко Харківська область Не голосували
Дмитро Святаш Харківська область Не голосували
Віталій Хомутиннік Харківська область Не голосували
Андрій Шипко Дніпропетровська область Не голосували
Ігор Шкіря Донецька область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Михайло Ланьо Закарпатська область Відсутні
Позафракційні (70% явки) 20 Так 0 Ні 3 Утрималися 12 Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Утрималися
Іван Балога Закарпатська область Утрималися
Яків Безбах Дніпропетровська область Утрималися
Тарас Батенко Львівська область Так
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Так
Валентин Дідич Дніпропетровська область Так
Дмитро Добродомов Львівська область Так
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іллєнко м. Київ Так
Ірина Констанкевич Волинська область Так
Віталій Купрій Дніпропетровська область Так
Юрій Левченко м. Київ Так
Олександр Марченко Київська область Так
Богдан Матківський Львівська область Так
Олег Мусій Львівська область Так
Олег Осуховський Рівненська область Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Развадовський Житомирська область Так
Олександр Супруненко м. Київ Так
Сергій Тарута Донецька область Так
Сергій Шахов Луганська область Так
Віктор Шевченко Івано-Франківська область Так
Павло Балога Закарпатська область Не голосували
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Михайло Головко Тернопільська область Не голосували
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Не голосували
Костянтин Жеваго Полтавська область Не голосували
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Чумак м. Київ Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Не голосували
Борислав Береза м. Київ Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Анатолій Денисенко Харківська область Відсутні
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Вячеслав Константіновський м. Київ Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Максим Микитась Чернігівська область Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Володимир Парасюк Львівська область Відсутні
Віктор Развадовський Житомирська область Відсутні
Юрій Шаповалов Полтавська область Відсутні
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (94% явки) 96 Так 0 Ні 4 Утрималися 35 Не голосували
Юрій Македон Вінницька область Утрималися
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв м. Київ Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Олег Барна Тернопільська область Так
Сергій Березенко Чернігівська область Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Білозір обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Білоцерковець обрано в Раду за списком партії Так
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бригинець обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бублик Полтавська область Так
Андрій Вадатурський Миколаївська область Так
Сергій Валентиров Запорізька область Так
Олег Велікін обрано в Раду за списком партії Так
Іван Вінник Херсонська область Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Голуб Черкаська область Так
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Демчак Вінницька область Так
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Олег Дмитренко Чернігівська область Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Так
Олександр Домбровський Вінницька область Так
Богдан Дубневич Львівська область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Максим Єфімов Донецька область Так
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Так
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Іщейкін Полтавська область Так
Сергій Каплін Полтавська область Так
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кіт Львівська область Так
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Так
Борис Козир Миколаївська область Так
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривохатько Запорізька область Так
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Так
Іван Куліченко Дніпропетровська область Так
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Курило Луганська область Так
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лівік Миколаївська область Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Так
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Так
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Сергій Міщенко Київська область Так
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Так
Федір Негой Херсонська область Так
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Так
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Так
Олег Петренко Черкаська область Так
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Порошенко Вінницька область Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Іван Рибак Чернівецька область Так
Павло Різаненко Київська область Так
Борислав Розенблат Житомирська область Так
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рудик Черкаська область Так
Петро Сабашук Запорізька область Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Соловей Івано-Франківська область Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Олександр Сугоняко Сумська область Так
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Тіміш Чернівецька область Так
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Урбанський Одеська область Так
Костянтин Усов Дніпропетровська область Так
Сергій Хлань Херсонська область Так
Геннадій Чекіта Одеська область Так
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Юринець Львівська область Так
Василь Яніцький Рівненська область Так
Дмитро Андрієвський м. Київ Не голосували
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Голубов Одеська область Не голосували
Роберт Горват Закарпатська область Не голосували
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Гудзенко Київська область Не голосували
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Євлахов Чернігівська область Не голосували
Олександр Жолобецький Миколаївська область Не голосували
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Карпунцов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Курячий Дніпропетровська область Не голосували
Микола Кучер Вінницька область Не голосували
Микола Лаврик Сумська область Не голосували
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Недава Донецька область Не голосували
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Ричкова Дніпропетровська область Не голосували
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Сольвар Київська область Не голосували
Олександр Третьяков м. Київ Не голосували
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Фролов Запорізька область Не голосували
Андрій Шинькович Хмельницька область Не голосували
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Юрик Тернопільська область Не голосували
Петро Юрчишин Вінницька область Не голосували
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Не голосували
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Давиденко Чернігівська область Відсутні
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Аркадій Корнацький Миколаївська область Відсутні
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (67% явки) 9 Так 0 Ні 3 Утрималися 2 Не голосували
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Євтушок Рівненська область Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Одарченко Херсонська область Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Богдан Полтавська область Не голосували
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Владислав Бухарєв Сумська область Відсутні
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (94% явки) 63 Так 0 Ні 0 Утрималися 13 Не голосували
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бурбак Чернівецька область Так
Петро Ванат обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Так
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Владислав Данілін обрано в Раду за списком партії Так
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Так
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Так
Павло Дзюблик Житомирська область Так
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Так
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Єдаков обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Так
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кодола Чернігівська область Так
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Так
Олег Кришин Дніпропетровська область Так
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Лапін Волинська область Так
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Медуниця Сумська область Так
Хвича Мепарішвілі обрано в Раду за списком партії Так
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Река Полтавська область Так
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Сташук м. Київ Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Так
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Вознюк Рівненська область Не голосували
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леонід Ємець м. Київ Не голосували
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Кірш Харківська область Не голосували
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Романюк Київська область Не голосували
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (85% явки) 19 Так 0 Ні 1 Утрималися 2 Не голосували
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Так
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Так
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Так
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Пастух Тернопільська область Так
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Подоляк Львівська область Так
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Так
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (81% явки) 27 Так 0 Ні 0 Утрималися 8 Не голосували
Євген Балицький Запорізька область Так
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Так
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Дунаєв Луганська область Так
Юлій Іоффе Луганська область Так
Сергій Ківалов Одеська область Так
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Так
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Так
Сергій Матвієнков Донецька область Так
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Так
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Так
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Сажко Донецька область Так
Дмитро Шенцев Харківська область Так
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Так
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Так
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Дмитро Добкін Харківська область Відсутні
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (81% явки) 16 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Андрій Артеменко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Так
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Так
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Так
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Так
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (87% явки) 270 Так 0 Ні 11 Утрималися 89 Не голосували