Опис

Редагувати

Відповідно до пояснювальної записки метою прийняття проекту Закону є забезпечення виконання зобов’язань України у сфері європейської інтеграції в частині узгодження вимог чинного законодавства України щодо охорони прав на компонування (топографії) інтегральних мікросхем із правом Європейського Союзу. З цією метою проектом Закону пропонується: надати нове визначення термінів «компонування напівпровідникового виробу», «напівпровідниковий виріб» тощо; уточнити умови надання правової охорони та умови охороноздатності компонування напівпровідникового виробу; переглянути вимоги до заявки на реєстрацію; удосконалити порядок проведення експертизи заявок; уточнити перелік прав та обов’язків, що випливають з державної реєстрації компонування напівпровідникового виробу.

Результат голосування Прийнятий

Відбулося 103 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група За майбутнє (91% явки) 4 Так 0 Ні 4 Утрималися 13 Не голосували
Лариса Білозір Вінницька область Утрималися
Ігор Колихаєв Херсонська область Утрималися
Віктор М'ялик Рівненська область Утрималися
Юрій Шаповалов Полтавська область Утрималися
Віктор Балога Закарпатська область Так
Олександр Герега Хмельницька область Так
Антон Кіссе Одеська область Так
Сергій Мінько Запорізька область Так
Тарас Батенко Львівська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Геннадій Вацак Вінницька область Не голосували
Ігор Гузь Волинська область Не голосували
Ярослав Дубневич Львівська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Ірина Констанкевич Волинська область Не голосували
Микола Кучер Вінницька область Не голосували
Дмитро Лубінець Донецька область Не голосували
Ігор Палиця Волинська область Не голосували
Владіслав Поляк Закарпатська область Не голосували
Петро Юрчишин Вінницька область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Анатолій Урбанський Одеська область Відсутні
Іван Чайківський Тернопільська область Відсутні
Позафракційні (94% явки) 11 Так 0 Ні 6 Утрималися 17 Не голосували
Павло Бакунець Львівська область Утрималися
Андрій Кіт Львівська область Утрималися
Микола Люшняк Тернопільська область Утрималися
Муса Магомедов Донецька область Утрималися
Ігор Молоток Сумська область Утрималися
Вадим Новинський Донецька область Утрималися
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Сергій Вельможний Луганська область Так
Вікторія Гриб Луганська область Так
Валерій Зуб Чернігівська область Так
Сергій Магера Донецька область Так
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Так
Борис Приходько Чернігівська область Так
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Штепа Запорізька область Так
Євген Яковенко Донецька область Так
Микола Бабенко Київська область Не голосували
Роберт Горват Закарпатська область Не голосували
Валерій Давиденко Чернігівська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Не голосували
Олександр Ковальов Донецька область Не голосували
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Валерій Лунченко Закарпатська область Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Не голосували
Оксана Савчук Івано-Франківська область Не голосували
Олександр Сухов Луганська область Не голосували
Руслан Требушкін Донецька область Не голосували
Сергій Шахов Луганська область Не голосували
Дмитро Шенцев Харківська область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Олег Кулініч Полтавська область Відсутні
фракція Батьківщина (79% явки) 13 Так 0 Ні 2 Утрималися 4 Не голосували
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Так
Олег Мейдич Вінницька область Так
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (95% явки) 17 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Так
Святослав Вакарчук обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Так
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Піпа Львівська область Так
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Так
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Рущишин Львівська область Так
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Так
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Так
Галина Васильченко Львівська область Не голосували
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (93% явки) 0 Так 0 Ні 18 Утрималися 7 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Бондар Львівська область Утрималися
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Гончаренко Одеська область Утрималися
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Лопушанський Львівська область Утрималися
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Княжицький Львівська область Не голосували
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (93% явки) 0 Так 11 Ні 11 Утрималися 19 Не голосували
Валерій Гнатенко Донецька область Утрималися
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Лукашев Луганська область Утрималися
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Мороз Донецька область Утрималися
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Пономарьов Запорізька область Утрималися
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Утрималися
Федір Христенко Донецька область Утрималися
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Ні
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Ні
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Ні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Ні
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Ні
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Ні
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Ні
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Фельдман Харківська область Не голосували
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
фракція Слуга народу (94% явки) 191 Так 0 Ні 8 Утрималися 34 Не голосували
Зіновій Андрійович Івано-Франківська область Утрималися
Роман Іванісов Рівненська область Утрималися
Дмитро Костюк Житомирська область Утрималися
Сергій Кузьміних Житомирська область Утрималися
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анна Скороход Київська область Утрималися
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Аліксійчук Рівненська область Так
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Так
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Арсенюк Черкаська область Так
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бакумов Харківська область Так
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Так
Мар'яна Безугла м. Київ Так
Максим Березін Полтавська область Так
Андрій Боблях Полтавська область Так
Андрій Богданець Тернопільська область Так
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Так
Ганна Бондар м. Київ Так
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Борзова Вінницька область Так
Владислав Бородін Дніпропетровська область Так
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бужанський Дніпропетровська область Так
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Бунін Київська область Так
Вікторія Вагнєр Херсонська область Так
Ігор Василів Тернопільська область Так
Ігор Васильєв Сумська область Так
Ігор Васильковський Одеська область Так
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Венедіктова обрано в Раду за списком партії Так
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Так
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Воронько Кіровоградська область Так
Олександр Гайду Миколаївська область Так
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Галушко Київська область Так
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Так
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горенюк Одеська область Так
Олександр Горобець Київська область Так
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Грищенко Житомирська область Так
Роман Грищук м. Київ Так
Максим Гузенко Сумська область Так
Максим Дирдін Миколаївська область Так
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Драбовський Вінницька область Так
Олег Дунда Київська область Так
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Так
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Так
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Так
Леся Забуранна м. Київ Так
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Так
Максим Заремський Чернівецька область Так
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Так
Юрій Здебський Харківська область Так
Володимир Іванов Херсонська область Так
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Так
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Камельчук Львівська область Так
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Так
Геннадій Касай Запорізька область Так
Костянтин Касай Полтавська область Так
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Так
Богдан Кицак Житомирська область Так
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ковальов Херсонська область Так
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Колебошин Одеська область Так
Олег Колєв Одеська область Так
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Копитін Миколаївська область Так
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Так
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Так
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Красов Харківська область Так
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Так
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кубраков обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кузнєцов Луганська область Так
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Так
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кучер Харківська область Так
Михайло Лаба Закарпатська область Так
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Так
Олена Лис Чернівецька область Так
Сергій Литвиненко Рівненська область Так
Олександр Літвінов Харківська область Так
Дмитро Любота Харківська область Так
Анастасія Ляшенко Полтавська область Так
Георгій Мазурашу Чернівецька область Так
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Так
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Марчук Хмельницька область Так
Павло Мельник Запорізька область Так
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Микиша Харківська область Так
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Так
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Мовчан Полтавська область Так
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Так
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Так
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Мурдій Кіровоградська область Так
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Нальотов Полтавська область Так
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Негулевський Миколаївська область Так
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Так
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Так
Марина Нікітіна Запорізька область Так
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Одарченко Харківська область Так
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Так
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Пасічний Миколаївська область Так
Максим Пашковський Вінницька область Так
Максим Перебийніс м. Київ Так
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Так
Євген Пивоваров Харківська область Так
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Так
Антон Поляков Чернігівська область Так
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Так
Анна Пуртова м. Київ Так
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Так
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Северин Дніпропетровська область Так
Олег Семінський Чернігівська область Так
Олександр Скічко Черкаська область Так
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Так
Роман Соха Запорізька область Так
Микола Стефанчук Хмельницька область Так
Андрій Стріхарський Черкаська область Так
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Так
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Так
Микола Тищенко м. Київ Так
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Так
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ткаченко обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Так
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Так
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Так
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Так
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Так
Степан Чернявський Одеська область Так
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Так
Артем Чорноморов Миколаївська область Так
Сергій Швець м. Київ Так
Євгеній Шевченко Запорізька область Так
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Так
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Так
Любов Шпак Черкаська область Так
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Так
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Так
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Юрченко м. Київ Так
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Так
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Так
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Яременко м. Київ Так
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Яцик Запорізька область Так
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Божик Чернівецька область Не голосували
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Не голосували
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Гевко Тернопільська область Не голосували
Ігор Герасименко Житомирська область Не голосували
Денис Герман Дніпропетровська область Не голосували
Олександр Дануца Кіровоградська область Не голосували
Сергій Демченко Дніпропетровська область Не голосували
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артем Дмитрук Одеська область Не голосували
Микола Задорожній Сумська область Не голосували
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Ковальчук Рівненська область Не голосували
Валерій Колюх Київська область Не голосували
Олена Копанчук Хмельницька область Не голосували
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Кузбит Кіровоградська область Не голосували
Олександр Куницький Харківська область Не голосували
Олексій Леонов Одеська область Не голосували
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Не голосували
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Не голосували
Павло Павліш Херсонська область Не голосували
Вячеслав Рубльов Волинська область Не голосували
Тетяна Рябуха Сумська область Не голосували
Орест Саламаха Львівська область Не голосували
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Ткаченко Одеська область Не голосували
Олександр Трухін Дніпропетровська область Не голосували
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Фріс Івано-Франківська область Не голосували
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Не голосували
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Людмила Буймістер м. Київ Відсутні
Дмитро Гурін м. Київ Відсутні
Олександр Дубінський Київська область Відсутні
Артем Дубнов м. Київ Відсутні
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Зуєв Чернігівська область Відсутні
Вікторія Кінзбурська Харківська область Відсутні
Ганна Лічман Дніпропетровська область Відсутні
Марія Мезенцева Харківська область Відсутні
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Нагорняк Черкаська область Відсутні
Едуард Прощук Івано-Франківська область Відсутні
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (93% явки) 236 Так 11 Ні 49 Утрималися 95 Не голосували