Опис

Редагувати

Законопроектом передбачається "привести у відповідність до норм Закону України "Про ринок природного газу" закони України, що сприятиме становленню повноцінного ринку природного газу в Україні"

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 112 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (85% явки) 0 Так 2 Ні 0 Утрималися 15 Не голосували
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Бандуров Запорізька область Не голосували
Анатолій Гіршфельд Харківська область Не голосували
Олесь Довгий Кіровоградська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Володимир Литвин Житомирська область Не голосували
Сергій Мартиняк Волинська область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Ярослав Москаленко Київська область Не голосували
Олександр Онищенко Київська область Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Віктор Развадовський Житомирська область Не голосували
Євген Рибчинський м. Київ Не голосували
Іван Фурсін Одеська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Михайло Поплавський Кіровоградська область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (78% явки) 3 Так 2 Ні 3 Утрималися 10 Не голосували
Артем Ільюк Миколаївська область Утрималися
Михайло Ланьо Закарпатська область Утрималися
Віктор Остапчук Харківська область Утрималися
Віталій Барвіненко Одеська область Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Віталій Хомутиннік Харківська область Так
Володимир Кацуба Харківська область Ні
Дмитро Святаш Харківська область Ні
Олександр Біловол Харківська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Василь Гуляєв Одеська область Не голосували
Володимир Зубик Черкаська область Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Не голосували
Леонід Клімов Одеська область Не голосували
Валерій Писаренко Харківська область Не голосували
Олександр Пресман Одеська область Не голосували
Андрій Шипко Дніпропетровська область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Станіслав Березкін Кіровоградська область Відсутні
Геннадій Бобов Черкаська область Відсутні
Євгеній Гєллєр Донецька область Відсутні
Валентин Ничипоренко Черкаська область Відсутні
Ігор Шкіря Донецька область Відсутні
Позафракційні (65% явки) 12 Так 9 Ні 1 Утрималися 15 Не голосували
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Утрималися
Тарас Батенко Львівська область Так
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Добродомов Львівська область Так
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Так
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Матківський Львівська область Так
Олег Мусій Львівська область Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Так
Андрій Іллєнко м. Київ Ні
Вячеслав Константіновський м. Київ Ні
Юрій Левченко м. Київ Ні
Олександр Марченко Київська область Ні
Сергій Міщенко Київська область Ні
Олег Осуховський Рівненська область Ні
Володимир Парасюк Львівська область Ні
Василь Петьовка Закарпатська область Ні
Олександр Супруненко м. Київ Ні
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Іван Балога Закарпатська область Не голосували
Павло Балога Закарпатська область Не голосували
Яків Безбах Дніпропетровська область Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Михайло Головко Тернопільська область Не голосували
Володимир Гройсман обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Не голосували
Валентин Дідич Дніпропетровська область Не голосували
Віталій Купрій Дніпропетровська область Не голосували
Володимир Мисик Харківська область Не голосували
Сергій Рудик Черкаська область Не голосували
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Тарута Донецька область Не голосували
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Владислав Атрошенко Чернігівська область Відсутні
Борислав Береза м. Київ Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Юрій Бублик Полтавська область Відсутні
Анатолій Денисенко Харківська область Відсутні
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Сергій Ківалов Одеська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Федір Негой Херсонська область Відсутні
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Борис Філатов Дніпропетровська область Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (91% явки) 81 Так 1 Ні 8 Утрималися 37 Не голосували
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Лівік Миколаївська область Утрималися
Дмитро Лубінець Донецька область Утрималися
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Томенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв м. Київ Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Олег Барна Тернопільська область Так
Сергій Березенко Чернігівська область Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Вадатурський Миколаївська область Так
Сергій Валентиров Запорізька область Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Голуб Черкаська область Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Андрій Гордєєв Херсонська область Так
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Демчак Вінницька область Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Так
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Так
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Іщейкін Полтавська область Так
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кіт Львівська область Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Борис Козир Миколаївська область Так
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Іван Куліченко Дніпропетровська область Так
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Курило Луганська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Микола Лаврик Сумська область Так
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Так
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Олег Недава Донецька область Так
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Так
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Так
Олег Петренко Черкаська область Так
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Порошенко Вінницька область Так
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Так
Павло Різаненко Київська область Так
Борислав Розенблат Житомирська область Так
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Соловей Івано-Франківська область Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Григорій Тіміш Чернівецька область Так
Олександр Третьяков м. Київ Так
Єгор Фірсов обрано в Раду за списком партії Так
Микола Фролов Запорізька область Так
Сергій Хлань Херсонська область Так
Геннадій Чекіта Одеська область Так
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Чумак м. Київ Так
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Шинькович Хмельницька область Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Оксана Юринець Львівська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Василь Яніцький Рівненська область Так
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Андрієвський м. Київ Не голосували
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Вінник Херсонська область Не голосували
Юрій Гарбуз Луганська область Не голосували
Дмитро Голубов Одеська область Не голосували
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Дмитренко Чернігівська область Не голосували
Олександр Домбровський Вінницька область Не голосували
Богдан Дубневич Львівська область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Олександр Жолобецький Миколаївська область Не голосували
Сергій Каплін Полтавська область Не голосували
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Не голосували
Максим Курячий Дніпропетровська область Не голосували
Тарас Кутовий Полтавська область Не голосували
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Македон Вінницька область Не голосували
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Мельничук Вінницька область Не голосували
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Насалик Івано-Франківська область Не голосували
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Рибак Чернівецька область Не голосували
Олексій Савченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Сугоняко Сумська область Не голосували
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Урбанський Одеська область Не голосували
Костянтин Усов Дніпропетровська область Не голосували
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Не голосували
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Гудзенко Київська область Відсутні
Валерій Давиденко Чернігівська область Відсутні
Анатолій Євлахов Чернігівська область Відсутні
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Аркадій Корнацький Миколаївська область Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Ревега Житомирська область Відсутні
Петро Сабашук Запорізька область Відсутні
Руслан Сольвар Київська область Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (84% явки) 0 Так 14 Ні 1 Утрималися 1 Не голосували
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Ні
Владислав Бухарєв Сумська область Ні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Євтушок Рівненська область Ні
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Ні
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Ні
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Ні
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Ні
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Ні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Ні
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Ні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (95% явки) 62 Так 0 Ні 0 Утрималися 14 Не голосували
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бурбак Чернівецька область Так
Петро Ванат обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Вознюк Рівненська область Так
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Лілія Гриневич обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Так
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Ємець м. Київ Так
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кірш Харківська область Так
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кодола Чернігівська область Так
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Так
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Так
Олег Кришин Дніпропетровська область Так
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Лапін Волинська область Так
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Так
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Так
Олег Медуниця Сумська область Так
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Так
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Река Полтавська область Так
Віктор Романюк Київська область Так
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Так
Остап Семерак обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Сторожук обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Дзюблик Житомирська область Не голосували
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Сташук м. Київ Не голосували
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Не голосували
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (85% явки) 19 Так 0 Ні 1 Утрималися 2 Не голосували
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Так
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Так
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Пастух Тернопільська область Так
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Подоляк Львівська область Так
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (51% явки) 0 Так 6 Ні 3 Утрималися 13 Не голосували
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Ні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Ні
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Ні
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Ні
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Сажко Донецька область Ні
Євген Бакулін Луганська область Не голосували
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлій Іоффе Луганська область Не голосували
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євгеній Мураєв Харківська область Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Євген Балицький Запорізька область Відсутні
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Відсутні
Дмитро Добкін Харківська область Відсутні
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Дунаєв Луганська область Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Матвієнков Донецька область Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Відсутні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (70% явки) 2 Так 1 Ні 3 Утрималися 8 Не голосували
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Так
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Артеменко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (82% явки) 179 Так 35 Ні 20 Утрималися 115 Не голосували