Опис

Редагувати

Законопроект передбачає ратифікацію Протоколу про застосування Договору про зону вільної торгівлі від 18 жовтня 2011 року між його Сторонами та Республікою Узбекистан

Результат голосування Прийнятий

Відбулося 64 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (85% явки) 8 Так 0 Ні 0 Утрималися 9 Не голосували
Володимир Бандуров Запорізька область Так
Володимир Литвин Житомирська область Так
Ігор Молоток Сумська область Так
Ярослав Москаленко Київська область Так
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Так
Василь Петьовка Закарпатська область Так
Віктор Развадовський Житомирська область Так
Євген Рибчинський м. Київ Так
Анатолій Гіршфельд Харківська область Не голосували
Олесь Довгий Кіровоградська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Сергій Мартиняк Волинська область Не голосували
Олександр Онищенко Київська область Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Михайло Поплавський Кіровоградська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Фурсін Одеська область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (83% явки) 3 Так 0 Ні 0 Утрималися 16 Не голосували
Василь Гуляєв Одеська область Так
Антон Кіссе Одеська область Так
Віктор Остапчук Харківська область Так
Віталій Барвіненко Одеська область Не голосували
Станіслав Березкін Кіровоградська область Не голосували
Олександр Біловол Харківська область Не голосували
Геннадій Бобов Черкаська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Володимир Зубик Черкаська область Не голосували
Артем Ільюк Миколаївська область Не голосували
Володимир Кацуба Харківська область Не голосували
Леонід Клімов Одеська область Не голосували
Михайло Ланьо Закарпатська область Не голосували
Валентин Ничипоренко Черкаська область Не голосували
Олександр Пресман Одеська область Не голосували
Дмитро Святаш Харківська область Не голосували
Віталій Хомутиннік Харківська область Не голосували
Андрій Шипко Дніпропетровська область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Євгеній Гєллєр Донецька область Відсутні
Олег Кулініч Полтавська область Відсутні
Валерій Писаренко Харківська область Відсутні
Ігор Шкіря Донецька область Відсутні
Позафракційні (60% явки) 26 Так 0 Ні 0 Утрималися 8 Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Так
Іван Балога Закарпатська область Так
Олег Барна Тернопільська область Так
Тарас Батенко Львівська область Так
Яків Безбах Дніпропетровська область Так
Михайло Головко Тернопільська область Так
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Гройсман обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Так
Валентин Дідич Дніпропетровська область Так
Дмитро Добродомов Львівська область Так
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Так
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іллєнко м. Київ Так
Сергій Ківалов Одеська область Так
Вячеслав Константіновський м. Київ Так
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Марченко Київська область Так
Богдан Матківський Львівська область Так
Сергій Міщенко Київська область Так
Олег Мусій Львівська область Так
Федір Негой Херсонська область Так
Олег Осуховський Рівненська область Так
Володимир Парасюк Львівська область Так
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рудик Черкаська область Так
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Супруненко м. Київ Не голосували
Олександр Фельдман Харківська область Не голосували
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Не голосували
Владислав Атрошенко Чернігівська область Відсутні
Павло Балога Закарпатська область Відсутні
Борислав Береза м. Київ Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Юрій Бублик Полтавська область Відсутні
Анатолій Денисенко Харківська область Відсутні
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Віталій Купрій Дніпропетровська область Відсутні
Юрій Левченко м. Київ Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Володимир Мисик Харківська область Відсутні
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тарута Донецька область Відсутні
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (82% явки) 92 Так 0 Ні 1 Утрималися 20 Не голосували
Валерій Давиденко Чернігівська область Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Андрієвський м. Київ Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Березенко Чернігівська область Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Валентиров Запорізька область Так
Юрій Гарбуз Луганська область Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Голубов Одеська область Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Віталій Гудзенко Київська область Так
Руслан Демчак Вінницька область Так
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Так
Олександр Домбровський Вінницька область Так
Богдан Дубневич Львівська область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Так
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Іщейкін Полтавська область Так
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кіт Львівська область Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Так
Борис Козир Миколаївська область Так
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Так
Аркадій Корнацький Миколаївська область Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Куліченко Дніпропетровська область Так
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Курило Луганська область Так
Максим Курячий Дніпропетровська область Так
Тарас Кутовий Полтавська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лівік Миколаївська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Македон Вінницька область Так
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Так
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Насалик Івано-Франківська область Так
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Так
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Так
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Так
Олег Петренко Черкаська область Так
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Іван Рибак Чернівецька область Так
Павло Різаненко Київська область Так
Борислав Розенблат Житомирська область Так
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Так
Петро Сабашук Запорізька область Так
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Соловей Івано-Франківська область Так
Руслан Сольвар Київська область Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Олександр Сугоняко Сумська область Так
Григорій Тіміш Чернівецька область Так
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Томенко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Урбанський Одеська область Так
Костянтин Усов Дніпропетровська область Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Микола Фролов Запорізька область Так
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Чумак м. Київ Так
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Шинькович Хмельницька область Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Василь Яніцький Рівненська область Так
Андрій Вадатурський Миколаївська область Не голосували
Андрій Гордєєв Херсонська область Не голосували
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Дмитренко Чернігівська область Не голосували
Анатолій Євлахов Чернігівська область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Олександр Жолобецький Миколаївська область Не голосували
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Лаврик Сумська область Не голосували
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Луценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роман Мацола Хмельницька область Не голосували
Олег Недава Донецька область Не голосували
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Єгор Фірсов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Хлань Херсонська область Не голосували
Геннадій Чекіта Одеська область Не голосували
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Ар'єв м. Київ Відсутні
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Вінник Херсонська область Відсутні
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Владислав Голуб Черкаська область Відсутні
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Каплін Полтавська область Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Відсутні
Андрій Лопушанський Львівська область Відсутні
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Порошенко Вінницька область Відсутні
Олексій Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Третьяков м. Київ Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Оксана Юринець Львівська область Відсутні
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (68% явки) 9 Так 0 Ні 0 Утрималися 4 Не голосували
Владислав Бухарєв Сумська область Так
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Євтушок Рівненська область Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Так
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (85% явки) 53 Так 0 Ні 0 Утрималися 16 Не голосували
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Максим Бурбак Чернівецька область Так
Петро Ванат обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Вознюк Рівненська область Так
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Так
Павло Дзюблик Житомирська область Так
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Так
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Так
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кодола Чернігівська область Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Так
Олег Кришин Дніпропетровська область Так
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Лапін Волинська область Так
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Так
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Так
Олег Медуниця Сумська область Так
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Река Полтавська область Так
Віктор Романюк Київська область Так
Остап Семерак обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Так
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Кірш Харківська область Не голосували
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Сташук м. Київ Не голосували
Дмитро Сторожук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Лілія Гриневич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Леонід Ємець м. Київ Відсутні
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (62% явки) 14 Так 0 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Так
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Так
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Так
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Так
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Так
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Пастух Тернопільська область Відсутні
Ірина Подоляк Львівська область Відсутні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (79% явки) 17 Так 0 Ні 0 Утрималися 17 Не голосували
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Так
Юлій Іоффе Луганська область Так
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Так
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Так
Сергій Матвієнков Донецька область Так
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Сажко Донецька область Так
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Солод Донецька область Так
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Так
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Так
Євген Бакулін Луганська область Не голосували
Євген Балицький Запорізька область Не голосували
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Не голосували
Сергій Дунаєв Луганська область Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Не голосували
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Добкін Харківська область Відсутні
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (67% явки) 12 Так 0 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Андрій Артеменко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Так
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Так
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Так
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Так
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (77% явки) 234 Так 0 Ні 1 Утрималися 94 Не голосували