Усі друзі по голосуванню

Тут перераховані депутати, що голосують подібно. Вимірюється від 0% (ніколи так не голосував) до 100% (завжди голосував так само). Враховані лише ті голосування, на яких були присутніми обидва депутати. Таким чином, можна виявити неочікуваний зв’язок між політичними позиціями депутатів.

% Спільних голосувань Депутат Обраний по Фракція
95% Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
94% Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
94% Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
94% Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
93% Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
93% Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
93% Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
93% Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
92% Іван Крулько обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
92% Тарас Батенко Львівська область депутатська група За майбутнє
92% Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
91% Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Позафракційні
91% Степан Кубів обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
91% Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
91% Антон Поляков Чернігівська область депутатська група За майбутнє
91% Лариса Білозір Вінницька область депутатська група ДОВІРА
90% Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
90% Олександр Ковальов Донецька область депутатська група ДОВІРА
90% Ірина Констанкевич Волинська область депутатська група За майбутнє
90% Оксана Савчук Івано-Франківська область Позафракційні
90% Сергій Магера Донецька область Позафракційні
90% Олег Мейдич Вінницька область фракція Батьківщина
90% Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
89% Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
89% Юлія Світлична Харківська область Позафракційні
89% Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
89% Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
89% Вікторія Гриб Луганська область Позафракційні
89% Анатолій Урбанський Одеська область депутатська група За майбутнє
89% Олексій Гончаренко Одеська область фракція Європейська солідарність
89% Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
88% Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
88% Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
88% Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
88% Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
88% Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
88% Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
88% Микола Княжицький Львівська область фракція Європейська солідарність
88% Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
88% Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
88% Антон Кіссе Одеська область депутатська група За майбутнє
88% Олександр Качний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
87% Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
87% Микола Величкович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
87% Микола Люшняк Тернопільська область депутатська група ДОВІРА
87% Василь Німченко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
87% Анна Скороход Київська область депутатська група За майбутнє
87% Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
87% Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
87% Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
87% Олег Волошин обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
87% Сергій Рудик Черкаська область депутатська група За майбутнє
86% Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
86% Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
86% Микола Скорик обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
86% Євген Яковенко Донецька область Позафракційні
86% Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
86% Валерій Гнатенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
86% Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
86% Олександр Пономарьов Запорізька область фракція Опозиційна платформа - За життя
86% Микола Бабенко Київська область депутатська група ДОВІРА
86% Володимир Мороз Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
86% Олександр Лукашев Луганська область фракція Опозиційна платформа - За життя
86% Василь Петьовка Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
86% Олег Синютка обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
86% Ігор Молоток Сумська область депутатська група За майбутнє
86% Ігор Гузь Волинська область депутатська група За майбутнє
85% Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
85% Павло Бакунець Львівська область депутатська група ДОВІРА
85% Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
85% Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
85% Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
85% Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
85% Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
85% Юрій Шаповалов Полтавська область депутатська група За майбутнє
85% Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
85% Віктор М'ялик Рівненська область депутатська група За майбутнє
85% Володимир Арешонков Житомирська область депутатська група ДОВІРА
84% Муса Магомедов Донецька область Позафракційні
84% Софія Федина обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
84% Сергій Шахов Луганська область депутатська група ДОВІРА
84% Сергій Мінько Запорізька область депутатська група За майбутнє
84% Петро Павловський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
84% Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
83% Олег Кулініч Полтавська область депутатська група ДОВІРА
83% Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
83% Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
83% Михайло Бондар Львівська область фракція Європейська солідарність
83% Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
83% Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
83% Дмитро Лубінець Донецька область депутатська група За майбутнє
83% Олександр Сухов Луганська область депутатська група ДОВІРА
83% Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
83% Владіслав Поляк Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
82% Іван Чайківський Тернопільська область депутатська група За майбутнє
82% Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
82% Марія Іонова обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
82% Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
82% Юлія Яцик Запорізька область фракція Слуга народу
82% Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
82% Валерій Лунченко Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
82% Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
82% Ярослав Дубневич Львівська область депутатська група За майбутнє
82% Андрій Кіт Львівська область депутатська група ДОВІРА
81% Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
81% Борис Приходько Чернігівська область депутатська група ДОВІРА
81% Микола Кучер Вінницька область депутатська група ДОВІРА
81% Віктор Бондар Хмельницька область депутатська група За майбутнє
81% Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
81% Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії фракція Голос
81% Галина Васильченко Львівська область фракція Голос
81% Петро Юрчишин Вінницька область депутатська група За майбутнє
81% Володимир Козак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Сергій Лабазюк Хмельницька область депутатська група За майбутнє
80% Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Георгій Мазурашу Чернівецька область фракція Слуга народу
80% Олексій Леонов Одеська область фракція Слуга народу
80% Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
80% Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
80% Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії фракція Голос
80% Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
80% Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії фракція Голос
80% Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
80% Ілля Кива обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
80% Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
80% Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
80% Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
80% Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
79% Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії фракція Голос
79% Денис Маслов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Сергій Демченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
79% Микола Стефанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
79% Роман Соха Запорізька область фракція Слуга народу
79% Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Позафракційні
79% Олександр Гайду Миколаївська область фракція Слуга народу
79% Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Геннадій Вацак Вінницька область депутатська група ДОВІРА
79% Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
79% Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Андрій Лопушанський Львівська область фракція Європейська солідарність
79% Роман Грищук м. Київ фракція Слуга народу
79% Ігор Мурдій Кіровоградська область фракція Слуга народу
79% Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Ігор Копитін Миколаївська область фракція Слуга народу
79% Володимир Гевко Тернопільська область фракція Слуга народу
79% Андрій Іванчук Івано-Франківська область депутатська група ДОВІРА
79% Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії фракція Голос
79% Ганна Лічман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
79% Валерій Колюх Київська область фракція Слуга народу
78% Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Павло Фролов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Олексій Жмеренецький Хмельницька область фракція Слуга народу
78% В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область фракція Слуга народу
78% Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Позафракційні
78% Наталія Піпа Львівська область фракція Голос
78% Роман Костенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
78% Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Олександр Пасічний Миколаївська область фракція Слуга народу
78% Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Сергій Нагорняк Черкаська область фракція Слуга народу
78% Андрій Стріхарський Черкаська область фракція Слуга народу
78% Анна Пуртова м. Київ фракція Слуга народу
78% Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Павло Сушко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Орест Саламаха Львівська область фракція Слуга народу
77% Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Павло Мельник Запорізька область фракція Слуга народу
77% Костянтин Касай Полтавська область фракція Слуга народу
77% Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
77% Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Роман Бабій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Роберт Горват Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
77% Максим Пашковський Вінницька область фракція Слуга народу
77% Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Сергій Вельможний Луганська область депутатська група ДОВІРА
77% Ігор Фріс Івано-Франківська область фракція Слуга народу
77% Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Василь Мокан обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Сергій Колебошин Одеська область фракція Слуга народу
77% Віталій Борт обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
77% Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
77% Артем Дмитрук Одеська область фракція Слуга народу
77% Андрій Одарченко Харківська область фракція Слуга народу
76% Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Валерій Зуб Чернігівська область фракція Слуга народу
76% Денис Герман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
76% Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Юрій Корявченков Дніпропетровська область фракція Слуга народу
76% Олег Воронько Кіровоградська область фракція Слуга народу
76% Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Леся Забуранна м. Київ фракція Слуга народу
76% Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Сергій Северин Дніпропетровська область фракція Слуга народу
76% Анна Колісник обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Юрій Мисягін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
76% Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Інна Совсун обрано в Раду за списком партії фракція Голос
76% Ірина Борзова Вінницька область фракція Слуга народу
76% Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Валерій Божик Чернівецька область фракція Слуга народу
76% Володимир Іванов Херсонська область фракція Слуга народу
76% Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Євген Пивоваров Харківська область фракція Слуга народу
76% Марія Мезенцева Харківська область фракція Слуга народу
76% Лада Булах обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Роман Мулик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Павло Якименко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Максим Бужанський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
75% Олена Лис Чернівецька область фракція Слуга народу
75% Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Олександр Матусевич Івано-Франківська область фракція Слуга народу
75% Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
75% Олег Макаров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
75% Тетяна Грищенко Житомирська область фракція Слуга народу
75% Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Юрій Здебський Харківська область фракція Слуга народу
75% Іван Калаур обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Андрій Боблях Полтавська область фракція Слуга народу
75% Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
75% Артем Дубнов м. Київ фракція Слуга народу
75% Вікторія Кінзбурська Харківська область фракція Слуга народу
75% Анатолій Гунько Чернігівська область фракція Слуга народу
75% Олена Криворучкіна Дніпропетровська область фракція Слуга народу
75% Олег Арсенюк Черкаська область фракція Слуга народу
75% Олександр Куницький Харківська область фракція Слуга народу
75% Ольга Василевська-Смаглюк Київська область фракція Слуга народу
75% Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Анатолій Драбовський Вінницька область фракція Слуга народу
75% Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Степан Чернявський Одеська область фракція Слуга народу
75% Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Позафракційні
75% Сергій Штепа Запорізька область фракція Слуга народу
75% Олексій Ковальов Херсонська область фракція Слуга народу
74% Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Максим Перебийніс м. Київ фракція Слуга народу
74% Андрій Герус обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
74% Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Олексій Красов Харківська область фракція Слуга народу
74% Микола Тищенко м. Київ фракція Слуга народу
74% Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Олена Копанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
74% Вікторія Вагнєр Херсонська область фракція Слуга народу
74% Олесь Довгий Кіровоградська область Позафракційні
74% Олег Дунда Київська область фракція Слуга народу
74% Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Вадим Новинський Донецька область Позафракційні
74% Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
74% Ігор Васильєв Сумська область фракція Слуга народу
73% Олександр Аліксійчук Рівненська область фракція Слуга народу
73% Олександр Сова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Федір Христенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
73% Едуард Прощук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
73% Артем Чорноморов Миколаївська область фракція Слуга народу
73% Максим Березін Полтавська область фракція Слуга народу
73% Геннадій Касай Запорізька область фракція Слуга народу
73% Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Олександр Горенюк Одеська область фракція Слуга народу
73% Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
72% Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
72% Дмитро Чорний Дніпропетровська область фракція Слуга народу
72% Олександр Дануца Кіровоградська область фракція Слуга народу
72% Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
72% Максим Зуєв Чернігівська область фракція Слуга народу
72% Роман Іванісов Рівненська область Позафракційні
72% Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Позафракційні
72% Любов Шпак Черкаська область фракція Слуга народу
71% Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
71% Олександр Трухін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
71% Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
71% Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
71% Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії фракція Голос
71% Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
71% Максим Єфімов Донецька область депутатська група ДОВІРА
71% Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
71% Анастасія Ляшенко Полтавська область фракція Слуга народу
71% Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
71% Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
71% Микола Задорожній Сумська область фракція Слуга народу
71% Максим Дирдін Миколаївська область фракція Слуга народу
71% Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
71% Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
71% Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
70% Володимир Захарченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
70% Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії фракція Голос
70% Олександр Фельдман Харківська область фракція Опозиційна платформа - За життя
70% Леся Василенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
70% Олександр Бакумов Харківська область фракція Слуга народу
70% Максим Гузенко Сумська область фракція Слуга народу
70% Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
70% Дмитро Микиша Харківська область фракція Слуга народу
70% Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
70% Дмитро Нальотов Полтавська область фракція Слуга народу
70% Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
70% Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
69% Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
69% Олександр Качура обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
69% Вячеслав Рубльов Волинська область фракція Слуга народу
69% Сергій Кузьміних Житомирська область фракція Слуга народу
69% Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
69% Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
69% Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
69% Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
68% Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
68% Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
68% Олег Колєв Одеська область фракція Слуга народу
68% Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
68% Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
68% Максим Заремський Чернівецька область фракція Слуга народу
68% Юрій Кузбит Кіровоградська область фракція Слуга народу
68% Мар'яна Безугла м. Київ фракція Слуга народу
68% Ігор Марчук Хмельницька область фракція Слуга народу
68% Олександр Юрченко м. Київ Позафракційні
68% Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
68% Олександр Ковальчук Рівненська область фракція Слуга народу
68% Владислав Бородін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
67% Ганна Бондар м. Київ фракція Слуга народу
67% Олексій Кузнєцов Луганська область фракція Слуга народу
67% Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
67% Олексій Мовчан Полтавська область фракція Слуга народу
67% Людмила Буймістер м. Київ фракція Слуга народу
67% Ігор Васильковський Одеська область фракція Слуга народу
66% Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
66% Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
66% Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії фракція Голос
66% Микола Сольський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
66% Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії фракція Голос
65% Дмитро Гурін м. Київ фракція Слуга народу
65% Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
65% Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
65% Артем Культенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
65% Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
65% Микола Галушко Київська область фракція Слуга народу
64% Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
64% Олександр Ткаченко Одеська область фракція Слуга народу
63% Віктор Балога Закарпатська область депутатська група За майбутнє
63% Олександр Герега Хмельницька область депутатська група За майбутнє
63% Тарас Козак обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
63% Галина Янченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
63% Дмитро Костюк Житомирська область фракція Слуга народу
63% Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
63% Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
63% Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
63% Юрій Солод Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
63% Сергій Литвиненко Рівненська область фракція Слуга народу
62% Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
62% Юрій Камельчук Львівська область фракція Слуга народу
61% Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
61% Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
61% Олександр Горобець Київська область фракція Слуга народу
60% Дмитро Любота Харківська область фракція Слуга народу
60% Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
59% Михайло Лаба Закарпатська область фракція Слуга народу
59% Богдан Кицак Житомирська область фракція Слуга народу
59% Андрій Деркач Сумська область Позафракційні
59% Ігор Василів Тернопільська область фракція Слуга народу
59% Андрій Богданець Тернопільська область фракція Слуга народу
58% Дмитро Шенцев Харківська область Позафракційні
58% Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
58% Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
58% Ігор Палиця Волинська область депутатська група За майбутнє
58% Ярослав Рущишин Львівська область фракція Голос
57% Олег Семінський Чернігівська область фракція Слуга народу
57% Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
55% Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Сергій Бунін Київська область фракція Слуга народу
55% Ігор Герасименко Житомирська область фракція Слуга народу
54% Вадим Столар обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
54% Павло Павліш Херсонська область фракція Слуга народу
54% Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Степан Івахів Волинська область депутатська група За майбутнє
53% Марина Нікітіна Запорізька область фракція Слуга народу
52% Андрій Костін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
52% Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
51% Олександр Дубінський Київська область Позафракційні
51% Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
51% Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Тетяна Рябуха Сумська область фракція Слуга народу
48% Олександр Літвінов Харківська область фракція Слуга народу
48% Богдан Яременко м. Київ фракція Слуга народу
48% Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
46% Павло Халімон обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
45% Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
44% Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
41% Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
40% Ігор Негулевський Миколаївська область фракція Слуга народу
39% Роман Каптєлов Дніпропетровська область фракція Слуга народу