Усі друзі по голосуванню

Тут перераховані депутати, що голосують подібно. Вимірюється від 0% (ніколи так не голосував) до 100% (завжди голосував так само). Враховані лише ті голосування, на яких були присутніми обидва депутати. Таким чином, можна виявити неочікуваний зв’язок між політичними позиціями депутатів.

% Спільних голосувань Депутат Обраний по Фракція
96% Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії фракція Голос
96% Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
95% Роман Костенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
95% Оксана Савчук Івано-Франківська область Позафракційні
95% Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії фракція Голос
94% Михайло Бондар Львівська область фракція Європейська солідарність
94% Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Позафракційні
94% Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії фракція Голос
93% Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії фракція Голос
93% Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
93% Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
93% Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
93% Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
93% Галина Васильченко Львівська область фракція Голос
93% Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
93% Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії фракція Голос
93% Микола Величкович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
93% Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії фракція Голос
93% Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Позафракційні
92% Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
92% Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
92% Софія Федина обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
92% Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
92% Микола Княжицький Львівська область фракція Європейська солідарність
92% Степан Кубів обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
92% Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
92% Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
92% Владіслав Поляк Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
92% Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
91% Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
91% Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
91% Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії фракція Голос
91% Юлія Світлична Харківська область Позафракційні
91% Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
91% Тарас Батенко Львівська область депутатська група За майбутнє
91% Інна Совсун обрано в Раду за списком партії фракція Голос
90% Антон Поляков Чернігівська область депутатська група За майбутнє
90% Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
90% Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
90% Антон Кіссе Одеська область депутатська група За майбутнє
90% Ірина Констанкевич Волинська область депутатська група За майбутнє
90% Микола Люшняк Тернопільська область депутатська група ДОВІРА
90% Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
90% Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
90% Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
90% Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
90% Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
90% Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
90% Іван Крулько обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
90% Олег Кулініч Полтавська область депутатська група ДОВІРА
89% Сергій Вельможний Луганська область депутатська група ДОВІРА
89% Сергій Шахов Луганська область депутатська група ДОВІРА
89% Олександр Ковальов Донецька область депутатська група ДОВІРА
89% Віктор М'ялик Рівненська область депутатська група За майбутнє
89% Олег Синютка обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
89% Олексій Гончаренко Одеська область фракція Європейська солідарність
89% Микола Кучер Вінницька область депутатська група ДОВІРА
89% Ярослав Рущишин Львівська область фракція Голос
89% Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
89% Борис Приходько Чернігівська область депутатська група ДОВІРА
88% Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
88% Марія Іонова обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
88% Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
88% Олександр Сухов Луганська область депутатська група ДОВІРА
88% Павло Бакунець Львівська область депутатська група ДОВІРА
88% Василь Петьовка Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
88% Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
88% Роман Грищук м. Київ фракція Слуга народу
88% Богдан Кицак Житомирська область фракція Слуга народу
88% Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
88% Микола Бабенко Київська область депутатська група ДОВІРА
88% Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
88% Ганна Бондар м. Київ фракція Слуга народу
88% Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
88% Ірина Борзова Вінницька область фракція Слуга народу
88% Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
88% Олексій Жмеренецький Хмельницька область фракція Слуга народу
88% Василь Мокан обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
87% Мар'яна Безугла м. Київ фракція Слуга народу
87% Наталія Піпа Львівська область фракція Голос
87% Володимир Козак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
87% Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
87% Ігор Копитін Миколаївська область фракція Слуга народу
87% Анатолій Драбовський Вінницька область фракція Слуга народу
87% Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
87% Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
87% Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
87% Роберт Горват Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
87% Роман Соха Запорізька область фракція Слуга народу
87% Георгій Мазурашу Чернівецька область фракція Слуга народу
87% Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
87% Валерій Колюх Київська область фракція Слуга народу
87% Володимир Захарченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
87% Денис Маслов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
87% Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
87% Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
87% Олег Воронько Кіровоградська область фракція Слуга народу
87% Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
87% Анатолій Урбанський Одеська область депутатська група За майбутнє
87% Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
87% Володимир Гевко Тернопільська область фракція Слуга народу
87% Ігор Гузь Волинська область депутатська група За майбутнє
87% Сергій Колебошин Одеська область фракція Слуга народу
87% Олександр Пасічний Миколаївська область фракція Слуга народу
87% Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
87% Дмитро Любота Харківська область фракція Слуга народу
87% Ганна Лічман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
87% В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область фракція Слуга народу
87% Олександр Куницький Харківська область фракція Слуга народу
87% Сергій Рудик Черкаська область депутатська група За майбутнє
87% Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
87% Валерій Зуб Чернігівська область фракція Слуга народу
87% Олена Криворучкіна Дніпропетровська область фракція Слуга народу
87% Павло Мельник Запорізька область фракція Слуга народу
87% Микола Стефанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
87% Іван Калаур обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
87% Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
87% Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
87% Олександр Сова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
87% Марина Нікітіна Запорізька область фракція Слуга народу
87% Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
87% Юрій Мисягін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
87% Олег Семінський Чернігівська область фракція Слуга народу
87% Олексій Леонов Одеська область фракція Слуга народу
86% Євген Яковенко Донецька область Позафракційні
86% Сергій Штепа Запорізька область фракція Слуга народу
86% Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
86% Валерій Божик Чернівецька область фракція Слуга народу
86% Артем Дмитрук Одеська область фракція Слуга народу
86% Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
86% Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
86% Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
86% Павло Фролов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
86% Максим Заремський Чернівецька область фракція Слуга народу
86% Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
86% Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
86% Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
86% Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
86% Максим Дирдін Миколаївська область фракція Слуга народу
86% Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
86% Ігор Васильєв Сумська область фракція Слуга народу
86% Олексій Красов Харківська область фракція Слуга народу
86% Максим Перебийніс м. Київ фракція Слуга народу
86% Петро Юрчишин Вінницька область депутатська група За майбутнє
86% Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
86% Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
86% Юрій Здебський Харківська область фракція Слуга народу
86% Дмитро Костюк Житомирська область фракція Слуга народу
86% Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
86% Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Позафракційні
86% Олексій Кузнєцов Луганська область фракція Слуга народу
86% Петро Павловський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
86% Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
86% Сергій Демченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
86% Олександр Гайду Миколаївська область фракція Слуга народу
86% Ігор Мурдій Кіровоградська область фракція Слуга народу
86% Олександр Бакумов Харківська область фракція Слуга народу
86% Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
86% Орест Саламаха Львівська область фракція Слуга народу
86% Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
86% Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
85% Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
85% Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
85% Олег Колєв Одеська область фракція Слуга народу
85% Дмитро Чорний Дніпропетровська область фракція Слуга народу
85% Вікторія Кінзбурська Харківська область фракція Слуга народу
85% Сергій Северин Дніпропетровська область фракція Слуга народу
85% Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
85% Валерій Лунченко Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
85% Іван Чайківський Тернопільська область депутатська група За майбутнє
85% Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
85% Олександр Ковальчук Рівненська область фракція Слуга народу
85% Михайло Лаба Закарпатська область фракція Слуга народу
85% Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
85% Юрій Камельчук Львівська область фракція Слуга народу
85% Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
85% Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
85% Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
85% Володимир Арешонков Житомирська область депутатська група ДОВІРА
85% Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
85% Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
85% Олексій Мовчан Полтавська область фракція Слуга народу
85% Євген Пивоваров Харківська область фракція Слуга народу
85% Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
85% Роман Іванісов Рівненська область Позафракційні
84% Олег Мейдич Вінницька область фракція Батьківщина
84% Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
84% Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
84% Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
84% Юлія Яцик Запорізька область фракція Слуга народу
84% Юрій Шаповалов Полтавська область депутатська група За майбутнє
84% Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
84% Сергій Кузьміних Житомирська область фракція Слуга народу
84% Максим Бужанський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
84% Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
84% Лариса Білозір Вінницька область депутатська група ДОВІРА
84% Дмитро Нальотов Полтавська область фракція Слуга народу
84% Тетяна Рябуха Сумська область фракція Слуга народу
84% Степан Чернявський Одеська область фракція Слуга народу
84% Павло Якименко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
84% Олександр Качура обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
84% Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
84% Анатолій Гунько Чернігівська область фракція Слуга народу
84% Марія Мезенцева Харківська область фракція Слуга народу
84% Олександр Ткаченко Одеська область фракція Слуга народу
84% Олександр Матусевич Івано-Франківська область фракція Слуга народу
84% Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
84% Олег Арсенюк Черкаська область фракція Слуга народу
84% Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
84% Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
84% Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
84% Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
84% Віктор Бондар Хмельницька область депутатська група За майбутнє
84% Костянтин Касай Полтавська область фракція Слуга народу
84% Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
83% Дмитро Лубінець Донецька область депутатська група За майбутнє
83% Ігор Молоток Сумська область депутатська група За майбутнє
83% Роман Мулик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
83% Олександр Горенюк Одеська область фракція Слуга народу
83% Микола Сольський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
83% Дмитро Микиша Харківська область фракція Слуга народу
83% Артем Чорноморов Миколаївська область фракція Слуга народу
83% Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
83% Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
83% Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
83% Артем Дубнов м. Київ фракція Слуга народу
83% Любов Шпак Черкаська область фракція Слуга народу
83% Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії фракція Голос
83% Анна Скороход Київська область депутатська група За майбутнє
83% Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
83% Вікторія Гриб Луганська область Позафракційні
83% Володимир Іванов Херсонська область фракція Слуга народу
83% Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
83% Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
83% Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
83% Олександр Літвінов Харківська область фракція Слуга народу
83% Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
83% Микола Тищенко м. Київ фракція Слуга народу
83% Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
83% Олег Макаров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
83% Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
83% Лада Булах обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
82% Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
82% Артем Культенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
82% Сергій Нагорняк Черкаська область фракція Слуга народу
82% Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
82% Олександр Горобець Київська область фракція Слуга народу
82% Тетяна Грищенко Житомирська область фракція Слуга народу
82% Юрій Корявченков Дніпропетровська область фракція Слуга народу
82% Анна Пуртова м. Київ фракція Слуга народу
82% Олена Лис Чернівецька область фракція Слуга народу
82% Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
82% Максим Березін Полтавська область фракція Слуга народу
82% Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
82% Сергій Магера Донецька область Позафракційні
82% Ігор Герасименко Житомирська область фракція Слуга народу
82% Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
82% Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
82% Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
82% Павло Павліш Херсонська область фракція Слуга народу
82% Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
82% Денис Герман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
81% Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
81% Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
81% Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
81% Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
81% Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
81% Олексій Ковальов Херсонська область фракція Слуга народу
81% Сергій Бунін Київська область фракція Слуга народу
81% Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
81% Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
81% Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
81% Юрій Кузбит Кіровоградська область фракція Слуга народу
81% Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
81% Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
81% Олег Дунда Київська область фракція Слуга народу
81% Богдан Яременко м. Київ фракція Слуга народу
81% Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
81% Олена Копанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
81% Микола Галушко Київська область фракція Слуга народу
81% Ігор Василів Тернопільська область фракція Слуга народу
81% Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
81% Павло Сушко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
81% Володимир Мороз Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
80% Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
80% Андрій Кіт Львівська область депутатська група ДОВІРА
80% Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
80% Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Максим Пашковський Вінницька область фракція Слуга народу
80% Едуард Прощук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
80% Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Муса Магомедов Донецька область Позафракційні
80% Андрій Герус обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Максим Гузенко Сумська область фракція Слуга народу
80% Роман Бабій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
80% Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
80% Андрій Костін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Галина Янченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Сергій Мінько Запорізька область депутатська група За майбутнє
80% Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
80% Ігор Фріс Івано-Франківська область фракція Слуга народу
79% Вячеслав Рубльов Волинська область фракція Слуга народу
79% Олександр Аліксійчук Рівненська область фракція Слуга народу
79% Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Микола Задорожній Сумська область фракція Слуга народу
79% Андрій Іванчук Івано-Франківська область депутатська група ДОВІРА
79% Максим Зуєв Чернігівська область фракція Слуга народу
79% Олександр Лукашев Луганська область фракція Опозиційна платформа - За життя
79% Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
79% Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Анна Колісник обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Ольга Василевська-Смаглюк Київська область фракція Слуга народу
79% Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Олександр Дануца Кіровоградська область фракція Слуга народу
79% Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Сергій Литвиненко Рівненська область фракція Слуга народу
79% Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
79% Павло Халімон обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Леся Василенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
78% Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Сергій Лабазюк Хмельницька область депутатська група За майбутнє
78% Андрій Боблях Полтавська область фракція Слуга народу
78% Ігор Марчук Хмельницька область фракція Слуга народу
78% Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Дмитро Гурін м. Київ фракція Слуга народу
78% Роман Каптєлов Дніпропетровська область фракція Слуга народу
78% Андрій Одарченко Харківська область фракція Слуга народу
78% Олександр Трухін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
78% Геннадій Вацак Вінницька область депутатська група ДОВІРА
77% Владислав Бородін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
77% Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Позафракційні
77% Андрій Стріхарський Черкаська область фракція Слуга народу
77% Валерій Гнатенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
77% Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Олександр Пономарьов Запорізька область фракція Опозиційна платформа - За життя
76% Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Євгеній Шевченко Запорізька область фракція Слуга народу
76% Вікторія Вагнєр Херсонська область фракція Слуга народу
75% Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
75% Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
75% Ярослав Дубневич Львівська область депутатська група За майбутнє
75% Олександр Юрченко м. Київ Позафракційні
75% Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
74% Геннадій Касай Запорізька область фракція Слуга народу
73% Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Сергій Швець м. Київ фракція Слуга народу
73% Максим Єфімов Донецька область депутатська група ДОВІРА
73% Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Ігор Васильковський Одеська область фракція Слуга народу
73% Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
73% Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
72% Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
72% Андрій Лопушанський Львівська область фракція Європейська солідарність
72% Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
71% Людмила Буймістер м. Київ фракція Слуга народу
70% Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
70% Василь Німченко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
70% Анастасія Ляшенко Полтавська область фракція Слуга народу
70% Микола Скорик обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
70% Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
69% Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
69% Андрій Богданець Тернопільська область фракція Слуга народу
69% Віталій Борт обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
69% Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
68% Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
68% Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
68% Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
68% Олександр Качний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
67% Віктор Балога Закарпатська область депутатська група За майбутнє
66% Ігор Негулевський Миколаївська область фракція Слуга народу
66% Леся Забуранна м. Київ фракція Слуга народу
65% Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
65% Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
64% Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
64% Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
64% Олег Волошин обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
64% Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії фракція Голос
63% Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
62% Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Позафракційні
61% Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
61% Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
61% Ігор Палиця Волинська область депутатська група За майбутнє
59% Ілля Кива обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
58% Вадим Новинський Донецька область Позафракційні
58% Олександр Герега Хмельницька область депутатська група За майбутнє
57% Олександр Фельдман Харківська область фракція Опозиційна платформа - За життя
57% Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
56% Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
55% Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
55% Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
54% Олесь Довгий Кіровоградська область Позафракційні
54% Федір Христенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
53% Степан Івахів Волинська область депутатська група За майбутнє
53% Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
52% Юрій Солод Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
52% Андрій Деркач Сумська область Позафракційні
52% Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
51% Дмитро Шенцев Харківська область Позафракційні
51% Олександр Дубінський Київська область Позафракційні
50% Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Тарас Козак обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Вадим Столар обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
49% Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
48% Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
48% Антон Яценко Черкаська область Позафракційні