Опис

Редагувати

Законопроектом передбачається "залучення в обов'язковому порядку до проходження служби у військовому оперативному резерві першої черги військовослужбовців, які звільнятимуться зі строкової військової служби та військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період".

Результат голосування Прийнятий

Відбулося 57 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Відродження" (68% явки) 0 Так 0 Ні 0 Утрималися 15 Не голосували
Віталій Барвіненко Одеська область Не голосували
Олександр Біловол Харківська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Василь Гуляєв Одеська область Не голосували
Володимир Зубик Черкаська область Не голосували
Артем Ільюк Миколаївська область Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Не голосували
Леонід Клімов Одеська область Не голосували
Олег Кулініч Полтавська область Не голосували
Валентин Ничипоренко Черкаська область Не голосували
Віктор Остапчук Харківська область Не голосували
Олександр Пресман Одеська область Не голосували
Віталій Хомутиннік Харківська область Не голосували
Андрій Шипко Дніпропетровська область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Станіслав Березкін Кіровоградська область Відсутні
Геннадій Бобов Черкаська область Відсутні
Євгеній Гєллєр Донецька область Відсутні
Володимир Кацуба Харківська область Відсутні
Валерій Писаренко Харківська область Відсутні
Дмитро Святаш Харківська область Відсутні
Ігор Шкіря Донецька область Відсутні
Група "Воля народу" (53% явки) 2 Так 0 Ні 0 Утрималися 8 Не голосували
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Москаленко Київська область Так
Володимир Бандуров Запорізька область Не голосували
Ігор Єремеєв Волинська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Михайло Ланьо Закарпатська область Не голосували
Сергій Мартиняк Волинська область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Віктор Развадовський Житомирська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Анатолій Гіршфельд Харківська область Відсутні
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Степан Івахів Волинська область Відсутні
Володимир Литвин Житомирська область Відсутні
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Олександр Пономарьов Запорізька область Відсутні
Михайло Поплавський Кіровоградська область Відсутні
Іван Фурсін Одеська область Відсутні
Позафракційні (67% явки) 6 Так 8 Ні 0 Утрималися 12 Не голосували
Владислав Атрошенко Чернігівська область Так
Володимир Гройсман обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Так
Едуард Матвійчук Одеська область Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Так
Яків Безбах Дніпропетровська область Ні
Юрій Бублик Полтавська область Ні
Анатолій Денисенко Харківська область Ні
Андрій Іллєнко м. Київ Ні
Юрій Левченко м. Київ Ні
Олександр Марченко Київська область Ні
Олег Осуховський Рівненська область Ні
Сергій Рудик Черкаська область Ні
Євген Балицький Запорізька область Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Іван Балога Закарпатська область Не голосували
Павло Балога Закарпатська область Не голосували
Михайло Головко Тернопільська область Не голосували
Сергій Клюєв Донецька область Не голосували
Сергій Міщенко Київська область Не голосували
Євгеній Мураєв Харківська область Не голосували
Володимир Парасюк Львівська область Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Не голосували
Сергій Тарута Донецька область Не голосували
Дмитро Шенцев Харківська область Не голосували
Борислав Береза м. Київ Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Олександр Герега Хмельницька область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Сергій Ківалов Одеська область Відсутні
Володимир Мисик Харківська область Відсутні
Олександр Супруненко м. Київ Відсутні
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Борис Філатов Дніпропетровська область Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (87% явки) 104 Так 0 Ні 1 Утрималися 25 Не голосували
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Андрієвський м. Київ Так
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв м. Київ Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Барна Тернопільська область Так
Степан Барна обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Батенко Львівська область Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Вадатурський Миколаївська область Так
Михайло Гвоздьов обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Андрій Гордєєв Херсонська область Так
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Демчак Вінницька область Так
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Валентин Дідич Дніпропетровська область Так
Олег Дмитренко Чернігівська область Так
Дмитро Добродомов Львівська область Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Так
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Так
Богдан Дубневич Львівська область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Анатолій Євлахов Чернігівська область Так
Олександр Жолобецький Миколаївська область Так
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Так
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Іщейкін Полтавська область Так
Андрій Кіт Львівська область Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Так
Валерій Куліч Чернігівська область Так
Іван Куліченко Дніпропетровська область Так
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Так
Максим Курячий Дніпропетровська область Так
Тарас Кутовий Полтавська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Микола Лаврик Сумська область Так
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лівік Миколаївська область Так
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Македон Вінницька область Так
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Матківський Львівська область Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Олег Мусій Львівська область Так
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Насалик Івано-Франківська область Так
Роман Насіров обрано в Раду за списком партії Так
Федір Негой Херсонська область Так
Олег Недава Донецька область Так
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Так
Олег Петренко Черкаська область Так
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Порошенко Вінницька область Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Іван Рибак Чернівецька область Так
Євген Рибчинський м. Київ Так
Борислав Розенблат Житомирська область Так
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Так
Петро Сабашук Запорізька область Так
Руслан Сольвар Київська область Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Олександр Сугоняко Сумська область Так
Григорій Тіміш Чернівецька область Так
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Томенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Урбанський Одеська область Так
Єгор Фірсов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Микола Фролов Запорізька область Так
Сергій Хлань Херсонська область Так
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Чумак м. Київ Так
Андрій Шинькович Хмельницька область Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Оксана Юринець Львівська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Так
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Вінник Херсонська область Не голосували
Дмитро Голубов Одеська область Не голосували
Валерій Давиденко Чернігівська область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Борис Козир Миколаївська область Не голосували
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Аркадій Корнацький Миколаївська область Не голосували
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Купрій Дніпропетровська область Не голосували
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Луценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Різаненко Київська область Не голосували
Олексій Савченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Третьяков м. Київ Не голосували
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Усов Дніпропетровська область Не голосували
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Не голосували
Василь Яніцький Рівненська область Не голосували
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Валентиров Запорізька область Відсутні
Юрій Гарбуз Луганська область Відсутні
Владислав Голуб Черкаська область Відсутні
Віталій Гудзенко Київська область Відсутні
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Відсутні
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Домбровський Вінницька область Відсутні
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Каплін Полтавська область Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Віталій Курило Луганська область Відсутні
Андрій Лопушанський Львівська область Відсутні
Дмитро Лубінець Донецька область Відсутні
Микола Люшняк Тернопільська область Відсутні
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Соловей Івано-Франківська область Відсутні
Геннадій Чекіта Одеська область Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (74% явки) 13 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Бухарєв Сумська область Так
Сергій Євтушок Рівненська область Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Шлемко обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (87% явки) 62 Так 0 Ні 0 Утрималися 9 Не голосували
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бурбак Чернівецька область Так
Петро Ванат обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Вознюк Рівненська область Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Так
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Так
Павло Дзюблик Житомирська область Так
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Так
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кірш Харківська область Так
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кодола Чернігівська область Так
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Так
Вячеслав Константіновський м. Київ Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Так
Олег Кришин Дніпропетровська область Так
Ігор Лапін Волинська область Так
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Так
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Мартиненко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Так
Олег Медуниця Сумська область Так
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Так
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Река Полтавська область Так
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Романюк Київська область Так
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Сташук м. Київ Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Сторожук обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Так
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Не голосували
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Лілія Гриневич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Гузь Волинська область Відсутні
Леонід Ємець м. Київ Відсутні
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Остап Семерак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (63% явки) 1 Так 0 Ні 0 Утрималися 19 Не голосували
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Так
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Пастух Тернопільська область Не голосували
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Подоляк Львівська область Не голосували
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Мірошник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (75% явки) 0 Так 1 Ні 0 Утрималися 29 Не голосували
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Ні
Євген Бакулін Луганська область Не голосували
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Не голосували
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Добкін Харківська область Не голосували
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Дунаєв Луганська область Не голосували
Юлій Іоффе Луганська область Не голосували
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Не голосували
Сергій Матвієнков Донецька область Не голосували
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Не голосували
Сергій Сажко Донецька область Не голосували
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (86% явки) 15 Так 0 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Артеменко обрано в Раду за списком партії Так
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Так
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Так
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Відсутні
Злата Огнєвіч обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (79% явки) 203 Так 9 Ні 1 Утрималися 121 Не голосували