Опис

Редагувати

Законопроектом передбачається внесення змін до Бюджетного кодексу України в частині скасування вимог щодо необхідності включення до прогнозу Державного бюджету України на наступні за плановим два бюджетні періоди показників валютно-курсової політики, наданих Національним банком України, а також скасування відповідних положень статті 33 щодо використання при складанні проекту закону про Державний бюджет України відповідної інформації, наданої Національним банком. Також пропонується внести зміни до статті 45 названого Кодексу та встановити, що частина прибутку до розподілу Національного банку визначається та перераховується до Державного бюджету після підтвердження зовнішнім аудитом та затвердження Радою Національного банку України річної фінансової звітності та формування Національним банком резервів у порядку та розмірах, визначених Законом України "Про Національний банк України".

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 81 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Відродження" (77% явки) 1 Так 0 Ні 3 Утрималися 13 Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Утрималися
Василь Гуляєв Одеська область Утрималися
Артем Ільюк Миколаївська область Утрималися
Леонід Клімов Одеська область Так
Віталій Барвіненко Одеська область Не голосували
Станіслав Березкін Кіровоградська область Не голосували
Геннадій Бобов Черкаська область Не голосували
Володимир Зубик Черкаська область Не голосували
Володимир Кацуба Харківська область Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Не голосували
Валентин Ничипоренко Черкаська область Не голосували
Віктор Остапчук Харківська область Не голосували
Олександр Пресман Одеська область Не голосували
Дмитро Святаш Харківська область Не голосували
Віталій Хомутиннік Харківська область Не голосували
Ігор Шкіря Донецька область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Олександр Біловол Харківська область Відсутні
Євгеній Гєллєр Донецька область Відсутні
Олег Кулініч Полтавська область Відсутні
Валерій Писаренко Харківська область Відсутні
Андрій Шипко Дніпропетровська область Відсутні
Група "Воля народу" (47% явки) 5 Так 0 Ні 0 Утрималися 4 Не голосували
Ігор Єремеєв Волинська область Так
Володимир Литвин Житомирська область Так
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Молоток Сумська область Так
Віктор Развадовський Житомирська область Так
Володимир Бандуров Запорізька область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Ярослав Москаленко Київська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Анатолій Гіршфельд Харківська область Відсутні
Степан Івахів Волинська область Відсутні
Сергій Лабазюк Хмельницька область Відсутні
Михайло Ланьо Закарпатська область Відсутні
Сергій Мартиняк Волинська область Відсутні
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Олександр Пономарьов Запорізька область Відсутні
Михайло Поплавський Кіровоградська область Відсутні
Іван Фурсін Одеська область Відсутні
Позафракційні (64% явки) 13 Так 2 Ні 2 Утрималися 11 Не голосували
Борислав Береза м. Київ Утрималися
Володимир Парасюк Львівська область Утрималися
Віктор Балога Закарпатська область Так
Юрій Бублик Полтавська область Так
Олександр Герега Хмельницька область Так
Михайло Головко Тернопільська область Так
Володимир Гройсман обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іллєнко м. Київ Так
Сергій Клюєв Донецька область Так
Юрій Левченко м. Київ Так
Сергій Міщенко Київська область Так
Федір Негой Херсонська область Так
Олег Осуховський Рівненська область Так
Сергій Рудик Черкаська область Так
Олександр Супруненко м. Київ Так
Яків Безбах Дніпропетровська область Ні
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Ні
Анатолій Денисенко Харківська область Не голосували
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Не голосували
Сергій Ківалов Одеська область Не голосували
Віталій Купрій Дніпропетровська область Не голосували
Едуард Матвійчук Одеська область Не голосували
Володимир Мисик Харківська область Не голосували
Євгеній Мураєв Харківська область Не голосували
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Тарута Донецька область Не голосували
Владислав Атрошенко Чернігівська область Відсутні
Іван Балога Закарпатська область Відсутні
Павло Балога Закарпатська область Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Відсутні
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Відсутні
Валентин Дідич Дніпропетровська область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Олександр Марченко Київська область Відсутні
Василь Петьовка Закарпатська область Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Борис Філатов Дніпропетровська область Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (92% явки) 112 Так 0 Ні 2 Утрималися 18 Не голосували
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Давиденко Чернігівська область Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Андрієвський м. Київ Так
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Барна Тернопільська область Так
Тарас Батенко Львівська область Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Вадатурський Миколаївська область Так
Іван Вінник Херсонська область Так
Юрій Гарбуз Луганська область Так
Михайло Гвоздьов обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Голуб Черкаська область Так
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Андрій Гордєєв Херсонська область Так
Руслан Демчак Вінницька область Так
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Олег Дмитренко Чернігівська область Так
Дмитро Добродомов Львівська область Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Так
Богдан Дубневич Львівська область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Анатолій Євлахов Чернігівська область Так
Максим Єфімов Донецька область Так
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Так
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Іщейкін Полтавська область Так
Сергій Каплін Полтавська область Так
Андрій Кіт Львівська область Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Так
Борис Козир Миколаївська область Так
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Так
Аркадій Корнацький Миколаївська область Так
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривохатько Запорізька область Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Курило Луганська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Македон Вінницька область Так
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Матківський Львівська область Так
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Олег Мусій Львівська область Так
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Так
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Насалик Івано-Франківська область Так
Олег Недава Донецька область Так
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Так
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Так
Олег Петренко Черкаська область Так
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Порошенко Вінницька область Так
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Іван Рибак Чернівецька область Так
Євген Рибчинський м. Київ Так
Борислав Розенблат Житомирська область Так
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Савченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Соловей Івано-Франківська область Так
Руслан Сольвар Київська область Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Олександр Сугоняко Сумська область Так
Григорій Тіміш Чернівецька область Так
Микола Томенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Третьяков м. Київ Так
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Урбанський Одеська область Так
Костянтин Усов Дніпропетровська область Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Микола Фролов Запорізька область Так
Геннадій Чекіта Одеська область Так
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Так
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Чумак м. Київ Так
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Так
Андрій Шинькович Хмельницька область Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Оксана Юринець Львівська область Так
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Так
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Валентиров Запорізька область Не голосували
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Домбровський Вінницька область Не голосували
Олександр Жолобецький Миколаївська область Не голосували
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Кутовий Полтавська область Не голосували
Микола Лаврик Сумська область Не голосували
Олександр Лівік Миколаївська область Не голосували
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Єгор Фірсов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Хлань Херсонська область Не голосували
Василь Яніцький Рівненська область Не голосували
Володимир Ар'єв м. Київ Відсутні
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Голубов Одеська область Відсутні
Віталій Гудзенко Київська область Відсутні
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Відсутні
Іван Куліченко Дніпропетровська область Відсутні
Максим Курячий Дніпропетровська область Відсутні
Роман Насіров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Різаненко Київська область Відсутні
Петро Сабашук Запорізька область Відсутні
Петро Юрчишин Вінницька область Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (58% явки) 10 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Бухарєв Сумська область Так
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Євтушок Рівненська область Так
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Шлемко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (89% явки) 52 Так 1 Ні 8 Утрималися 12 Не голосували
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Федорук Чернівецька область Утрималися
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Вознюк Рівненська область Так
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Так
Павло Дзюблик Житомирська область Так
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Так
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Ємець м. Київ Так
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Так
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кодола Чернігівська область Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Кришин Дніпропетровська область Так
Ігор Лапін Волинська область Так
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Так
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Мартиненко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Так
Олег Медуниця Сумська область Так
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Так
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Сташук м. Київ Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Сторожук обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Так
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Так
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Ні
Петро Ванат обрано в Раду за списком партії Не голосували
Лілія Гриневич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Кірш Харківська область Не голосували
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Река Полтавська область Не голосували
Віктор Романюк Київська область Не голосували
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Бурбак Чернівецька область Відсутні
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вячеслав Константіновський м. Київ Відсутні
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Остап Семерак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (81% явки) 0 Так 8 Ні 13 Утрималися 4 Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Ні
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Ні
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Ні
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Ні
Ірина Подоляк Львівська область Ні
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Ні
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Ні
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Пастух Тернопільська область Не голосували
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (60% явки) 23 Так 0 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Так
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Дунаєв Луганська область Так
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Матвієнков Донецька область Так
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Так
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Сажко Донецька область Так
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Солод Донецька область Так
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Так
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Євген Балицький Запорізька область Відсутні
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Добкін Харківська область Відсутні
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Юлій Іоффе Луганська область Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (95% явки) 0 Так 2 Ні 18 Утрималися 0 Не голосували
Андрій Артеменко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Злата Огнєвіч обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Утрималися
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Ні
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (80% явки) 216 Так 13 Ні 46 Утрималися 65 Не голосували