Опис

Редагувати

Законопроектом пропонується встановити, що командувача Національної гвардії України призначає Президент України. Також на Національну гвардію України додатково покладається участь у припиненні групових протиправних дій осіб, узятих під варту, засуджених, а також ліквідації наслідків таких дій в установах попереднього ув’язнення, виконання покарань.

Результат голосування Прийнятий

Відбулося 84 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (80% явки) 13 Так 0 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Володимир Бандуров Запорізька область Так
Анатолій Гіршфельд Харківська область Так
Олесь Довгий Кіровоградська область Так
Сергій Лабазюк Хмельницька область Так
Володимир Литвин Житомирська область Так
Сергій Мартиняк Волинська область Так
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Пономарьов Запорізька область Так
Михайло Поплавський Кіровоградська область Так
Віктор Развадовський Житомирська область Так
Євген Рибчинський м. Київ Так
Юрій Шаповалов Полтавська область Так
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Ярослав Москаленко Київська область Не голосували
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Іван Фурсін Одеська область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (87% явки) 12 Так 0 Ні 0 Утрималися 8 Не голосували
Станіслав Березкін Кіровоградська область Так
Олександр Біловол Харківська область Так
Василь Гуляєв Одеська область Так
Володимир Зубик Черкаська область Так
Володимир Кацуба Харківська область Так
Антон Кіссе Одеська область Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Михайло Ланьо Закарпатська область Так
Валерій Писаренко Харківська область Так
Дмитро Святаш Харківська область Так
Віталій Хомутиннік Харківська область Так
Антон Яценко Черкаська область Так
Віталій Барвіненко Одеська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Артем Ільюк Миколаївська область Не голосували
Леонід Клімов Одеська область Не голосували
Віктор Остапчук Харківська область Не голосували
Олександр Пресман Одеська область Не голосували
Андрій Шипко Дніпропетровська область Не голосували
Ігор Шкіря Донецька область Не голосували
Геннадій Бобов Черкаська область Відсутні
Євгеній Гєллєр Донецька область Відсутні
Валентин Ничипоренко Черкаська область Відсутні
Позафракційні (56% явки) 23 Так 0 Ні 0 Утрималися 9 Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Так
Михайло Головко Тернопільська область Так
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Гройсман обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Так
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Так
Валентин Дідич Дніпропетровська область Так
Дмитро Добродомов Львівська область Так
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іллєнко м. Київ Так
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Ківалов Одеська область Так
Олександр Марченко Київська область Так
Богдан Матківський Львівська область Так
Володимир Мисик Харківська область Так
Олег Мусій Львівська область Так
Олег Осуховський Рівненська область Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Василь Петьовка Закарпатська область Так
Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Так
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Павло Балога Закарпатська область Не голосували
Яків Безбах Дніпропетровська область Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Вячеслав Константіновський м. Київ Не голосували
Федір Негой Херсонська область Не голосували
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Тарута Донецька область Не голосували
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Владислав Атрошенко Чернігівська область Відсутні
Іван Балога Закарпатська область Відсутні
Борислав Береза м. Київ Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Юрій Бублик Полтавська область Відсутні
Анатолій Денисенко Харківська область Відсутні
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Купрій Дніпропетровська область Відсутні
Юрій Левченко м. Київ Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Сергій Міщенко Київська область Відсутні
Володимир Парасюк Львівська область Відсутні
Сергій Рудик Черкаська область Відсутні
Олександр Супруненко м. Київ Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Борис Філатов Дніпропетровська область Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (91% явки) 97 Так 0 Ні 0 Утрималися 30 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв м. Київ Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Сергій Березенко Чернігівська область Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Вадатурський Миколаївська область Так
Сергій Валентиров Запорізька область Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Голуб Черкаська область Так
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Гордєєв Херсонська область Так
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Демчак Вінницька область Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Так
Олександр Домбровський Вінницька область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Максим Єфімов Донецька область Так
Олександр Жолобецький Миколаївська область Так
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Так
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Так
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кіт Львівська область Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Борис Козир Миколаївська область Так
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Курило Луганська область Так
Максим Курячий Дніпропетровська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лівік Миколаївська область Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Македон Вінницька область Так
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Так
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Насалик Івано-Франківська область Так
Олег Недава Донецька область Так
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Так
Олег Петренко Черкаська область Так
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Порошенко Вінницька область Так
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Іван Рибак Чернівецька область Так
Павло Різаненко Київська область Так
Борислав Розенблат Житомирська область Так
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Олександр Сугоняко Сумська область Так
Григорій Тіміш Чернівецька область Так
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Томенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Третьяков м. Київ Так
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Урбанський Одеська область Так
Костянтин Усов Дніпропетровська область Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Микола Фролов Запорізька область Так
Сергій Хлань Херсонська область Так
Геннадій Чекіта Одеська область Так
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Так
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Чумак м. Київ Так
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Шинькович Хмельницька область Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Василь Яніцький Рівненська область Так
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Так
Дмитро Андрієвський м. Київ Не голосували
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Барна Тернопільська область Не голосували
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Вінник Херсонська область Не голосували
Юрій Гарбуз Луганська область Не голосували
Дмитро Голубов Одеська область Не голосували
Роберт Горват Закарпатська область Не голосували
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Богдан Дубневич Львівська область Не голосували
Костянтин Іщейкін Полтавська область Не голосували
Сергій Каплін Полтавська область Не голосували
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Кривохатько Запорізька область Не голосували
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Не голосували
Іван Куліченко Дніпропетровська область Не голосували
Тарас Кутовий Полтавська область Не голосували
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Лубінець Донецька область Не голосували
Сергій Мельник Хмельницька область Не голосували
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Савченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Соловей Івано-Франківська область Не голосували
Єгор Фірсов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Юринець Львівська область Не голосували
Віталій Гудзенко Київська область Відсутні
Валерій Давиденко Чернігівська область Відсутні
Олег Дмитренко Чернігівська область Відсутні
Анатолій Євлахов Чернігівська область Відсутні
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Аркадій Корнацький Миколаївська область Відсутні
Микола Лаврик Сумська область Відсутні
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Петро Сабашук Запорізька область Відсутні
Руслан Сольвар Київська область Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (68% явки) 12 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Владислав Бухарєв Сумська область Так
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Євтушок Рівненська область Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Так
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (98% явки) 59 Так 0 Ні 0 Утрималися 19 Не голосували
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бурбак Чернівецька область Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Так
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Так
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Так
Павло Дзюблик Житомирська область Так
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Так
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Ємець м. Київ Так
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кірш Харківська область Так
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Так
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Лапін Волинська область Так
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Так
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Так
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Река Полтавська область Так
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Романюк Київська область Так
Остап Семерак обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Сташук м. Київ Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Сторожук обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Так
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Бондар Львівська область Не голосували
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Петро Ванат обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Вознюк Рівненська область Не голосували
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Лілія Гриневич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Кодола Чернігівська область Не голосували
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Кришин Дніпропетровська область Не голосували
Олег Медуниця Сумська область Не голосували
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (77% явки) 14 Так 0 Ні 2 Утрималися 4 Не голосували
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Так
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Так
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Подоляк Львівська область Так
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Відсутні
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Пастух Тернопільська область Відсутні
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (33% явки) 1 Так 0 Ні 4 Утрималися 9 Не голосували
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Утрималися
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Сажко Донецька область Так
Євген Бакулін Луганська область Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Дунаєв Луганська область Не голосували
Юлій Іоффе Луганська область Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Балицький Запорізька область Відсутні
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Відсутні
Дмитро Добкін Харківська область Відсутні
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Матвієнков Донецька область Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Відсутні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (65% явки) 1 Так 0 Ні 2 Утрималися 10 Не голосували
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Так
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Артеменко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (78% явки) 232 Так 0 Ні 8 Утрималися 93 Не голосували