Усі друзі по голосуванню

Тут перераховані депутати, що голосують подібно. Вимірюється від 0% (ніколи так не голосував) до 100% (завжди голосував так само). Враховані лише ті голосування, на яких були присутніми обидва депутати. Таким чином, можна виявити неочікуваний зв’язок між політичними позиціями депутатів.

% Спільних голосувань Депутат Обраний по Фракція
96% Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
96% Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
96% Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
96% Олександр Качний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
96% Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
96% Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
95% Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
95% Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
95% Володимир Мороз Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
95% Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
95% Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
95% Олександр Лукашев Луганська область фракція Опозиційна платформа - За життя
94% Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
94% Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
94% Василь Німченко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
94% Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
94% Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
94% Валерій Гнатенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
93% Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
93% Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
93% Олександр Пономарьов Запорізька область фракція Опозиційна платформа - За життя
93% Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
92% Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
92% Микола Скорик обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
92% Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
92% Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
92% Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
92% Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
92% Вікторія Гриб Луганська область Позафракційні
92% Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
91% Сергій Магера Донецька область Позафракційні
91% Олег Волошин обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
91% Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
91% Ілля Кива обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
90% Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
90% Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
90% Степан Кубів обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
90% Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
90% Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
89% Олександр Ковальов Донецька область депутатська група ДОВІРА
88% Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
88% Віталій Борт обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
88% Іван Крулько обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
88% Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
87% Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
87% Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
87% Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
87% Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
87% Федір Христенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
87% Оксана Савчук Івано-Франківська область Позафракційні
87% Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
87% Муса Магомедов Донецька область Позафракційні
87% Олексій Гончаренко Одеська область фракція Європейська солідарність
86% Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
86% Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
86% Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
86% Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
85% Олег Мейдич Вінницька область фракція Батьківщина
85% Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
85% Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
85% Микола Княжицький Львівська область фракція Європейська солідарність
85% Микола Люшняк Тернопільська область депутатська група ДОВІРА
85% Антон Поляков Чернігівська область депутатська група За майбутнє
84% Володимир Арешонков Житомирська область депутатська група ДОВІРА
84% Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Позафракційні
84% Василь Петьовка Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
84% Анна Скороход Київська область депутатська група За майбутнє
83% Олег Синютка обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
83% Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
83% Тарас Батенко Львівська область депутатська група За майбутнє
83% Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
83% Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
83% Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
82% Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
82% Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
82% Анатолій Урбанський Одеська область депутатська група За майбутнє
82% Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
82% Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
82% Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
82% Микола Величкович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
81% Лариса Білозір Вінницька область депутатська група ДОВІРА
81% Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
81% Євген Яковенко Донецька область Позафракційні
80% Антон Кіссе Одеська область депутатська група За майбутнє
80% Андрій Кіт Львівська область депутатська група ДОВІРА
80% Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
80% Ірина Констанкевич Волинська область депутатська група За майбутнє
80% Сергій Мінько Запорізька область депутатська група За майбутнє
80% Борис Приходько Чернігівська область депутатська група ДОВІРА
80% Микола Бабенко Київська область депутатська група ДОВІРА
80% Павло Бакунець Львівська область депутатська група ДОВІРА
79% Юлія Світлична Харківська область Позафракційні
79% Владіслав Поляк Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
79% Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
79% Сергій Шахов Луганська область депутатська група ДОВІРА
79% Софія Федина обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
78% Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
78% Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
78% Валерій Лунченко Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
78% Олександр Сухов Луганська область депутатська група ДОВІРА
78% Сергій Рудик Черкаська область депутатська група За майбутнє
78% Олег Кулініч Полтавська область депутатська група ДОВІРА
78% Ігор Молоток Сумська область депутатська група За майбутнє
78% Марія Іонова обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
77% Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
77% Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
77% Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
77% Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
77% Петро Юрчишин Вінницька область депутатська група За майбутнє
77% Андрій Лопушанський Львівська область фракція Європейська солідарність
76% Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
76% Михайло Бондар Львівська область фракція Європейська солідарність
76% Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
76% Сергій Вельможний Луганська область депутатська група ДОВІРА
75% Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
75% Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
75% Вадим Новинський Донецька область Позафракційні
74% Олександр Фельдман Харківська область фракція Опозиційна платформа - За життя
74% Олесь Довгий Кіровоградська область Позафракційні
74% Тарас Козак обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
73% Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
73% Сергій Лабазюк Хмельницька область депутатська група За майбутнє
73% Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Позафракційні
73% Юлія Яцик Запорізька область фракція Слуга народу
73% Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
72% Ігор Гузь Волинська область депутатська група За майбутнє
72% Віктор Бондар Хмельницька область депутатська група За майбутнє
72% Юрій Солод Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
72% Ярослав Дубневич Львівська область депутатська група За майбутнє
72% Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
72% Геннадій Вацак Вінницька область депутатська група ДОВІРА
72% Петро Павловський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
72% Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
71% Андрій Іванчук Івано-Франківська область депутатська група ДОВІРА
71% Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
71% Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії фракція Голос
71% Юрій Шаповалов Полтавська область депутатська група За майбутнє
70% Дмитро Лубінець Донецька область депутатська група За майбутнє
70% Микола Кучер Вінницька область депутатська група ДОВІРА
69% Віктор М'ялик Рівненська область депутатська група За майбутнє
69% Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії фракція Голос
69% Іван Чайківський Тернопільська область депутатська група За майбутнє
69% Галина Васильченко Львівська область фракція Голос
68% Євгеній Шевченко Запорізька область фракція Слуга народу
68% Сергій Демченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
68% Олег Макаров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
68% Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії фракція Голос
67% Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
67% Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії фракція Голос
67% Роберт Горват Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
67% Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії фракція Голос
67% Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
67% Ігор Мурдій Кіровоградська область фракція Слуга народу
67% Володимир Козак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
66% Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
66% Георгій Мазурашу Чернівецька область фракція Слуга народу
66% Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Позафракційні
66% Олексій Леонов Одеська область фракція Слуга народу
66% Роман Костенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
66% Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
66% Ігор Фріс Івано-Франківська область фракція Слуга народу
65% Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
65% Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
65% Ольга Василевська-Смаглюк Київська область фракція Слуга народу
65% Наталія Піпа Львівська область фракція Голос
65% Леся Василенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
65% Денис Герман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
65% Валерій Колюх Київська область фракція Слуга народу
65% Інна Совсун обрано в Раду за списком партії фракція Голос
64% Олександр Гайду Миколаївська область фракція Слуга народу
64% Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
64% Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
64% Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
64% Анна Пуртова м. Київ фракція Слуга народу
64% Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
64% Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
64% Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Позафракційні
64% Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
64% Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
63% Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
63% Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
63% Валерій Божик Чернівецька область фракція Слуга народу
63% Роман Грищук м. Київ фракція Слуга народу
63% Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
63% Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
63% Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
63% Юрій Мисягін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
63% Олексій Жмеренецький Хмельницька область фракція Слуга народу
63% Роман Соха Запорізька область фракція Слуга народу
63% Ігор Копитін Миколаївська область фракція Слуга народу
63% Вячеслав Рубльов Волинська область фракція Слуга народу
63% Ганна Лічман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
63% Максим Бужанський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
63% Сергій Нагорняк Черкаська область фракція Слуга народу
63% В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область фракція Слуга народу
63% Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
63% Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
62% Андрій Одарченко Харківська область фракція Слуга народу
62% Олександр Матусевич Івано-Франківська область фракція Слуга народу
62% Максим Єфімов Донецька область депутатська група ДОВІРА
62% Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
62% Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
62% Валерій Зуб Чернігівська область фракція Слуга народу
62% Сергій Северин Дніпропетровська область фракція Слуга народу
62% Василь Мокан обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
62% Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
62% Володимир Гевко Тернопільська область фракція Слуга народу
62% Олександр Пасічний Миколаївська область фракція Слуга народу
62% Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
62% Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
62% Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
62% Олег Дунда Київська область фракція Слуга народу
62% Орест Саламаха Львівська область фракція Слуга народу
62% Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
62% Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
62% Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
62% Леся Забуранна м. Київ фракція Слуга народу
62% Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
62% Вікторія Вагнєр Херсонська область фракція Слуга народу
62% Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії фракція Голос
62% Андрій Стріхарський Черкаська область фракція Слуга народу
62% Ірина Борзова Вінницька область фракція Слуга народу
62% Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
62% Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
62% Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
61% Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
61% Павло Мельник Запорізька область фракція Слуга народу
61% Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
61% Роман Бабій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
61% Олексій Ковальов Херсонська область фракція Слуга народу
61% Віктор Балога Закарпатська область депутатська група За майбутнє
61% Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
61% Павло Якименко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
61% Олександр Дануца Кіровоградська область фракція Слуга народу
61% Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
61% Павло Фролов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
61% Микола Стефанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
61% Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
61% Денис Маслов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
61% Олександр Куницький Харківська область фракція Слуга народу
61% Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
61% Павло Сушко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
61% Роман Іванісов Рівненська область Позафракційні
61% Сергій Колебошин Одеська область фракція Слуга народу
61% Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
61% Максим Пашковський Вінницька область фракція Слуга народу
61% Олександр Юрченко м. Київ Позафракційні
61% Вікторія Кінзбурська Харківська область фракція Слуга народу
61% Олексій Красов Харківська область фракція Слуга народу
61% Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
61% Микола Тищенко м. Київ фракція Слуга народу
61% Тетяна Грищенко Житомирська область фракція Слуга народу
61% Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
61% Андрій Герус обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
61% Андрій Боблях Полтавська область фракція Слуга народу
61% Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
61% Дмитро Шенцев Харківська область Позафракційні
61% Андрій Деркач Сумська область Позафракційні
60% Володимир Іванов Херсонська область фракція Слуга народу
60% Артем Дмитрук Одеська область фракція Слуга народу
60% Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Позафракційні
60% Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
60% Олег Воронько Кіровоградська область фракція Слуга народу
60% Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
60% Олена Лис Чернівецька область фракція Слуга народу
60% Едуард Прощук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
60% Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
60% Юрій Корявченков Дніпропетровська область фракція Слуга народу
60% Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
60% Костянтин Касай Полтавська область фракція Слуга народу
60% Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
60% Анна Колісник обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
60% Євген Пивоваров Харківська область фракція Слуга народу
60% Степан Чернявський Одеська область фракція Слуга народу
60% Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
60% Дмитро Гурін м. Київ фракція Слуга народу
60% Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
60% Любов Шпак Черкаська область фракція Слуга народу
60% Сергій Штепа Запорізька область фракція Слуга народу
59% Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
59% Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
59% Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
59% Роман Мулик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
59% Іван Калаур обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
59% Олександр Аліксійчук Рівненська область фракція Слуга народу
59% Олена Криворучкіна Дніпропетровська область фракція Слуга народу
59% Максим Березін Полтавська область фракція Слуга народу
59% Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
59% Анатолій Драбовський Вінницька область фракція Слуга народу
59% Олена Копанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
59% Геннадій Касай Запорізька область фракція Слуга народу
59% Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії фракція Голос
59% Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
59% Артем Дубнов м. Київ фракція Слуга народу
59% Анатолій Гунько Чернігівська область фракція Слуга народу
59% Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
59% Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
59% Олександр Трухін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
59% Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
58% Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
58% Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
58% Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
58% Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
58% Анастасія Ляшенко Полтавська область фракція Слуга народу
58% Олег Арсенюк Черкаська область фракція Слуга народу
58% Юрій Здебський Харківська область фракція Слуга народу
58% Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
58% Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
58% Олександр Горенюк Одеська область фракція Слуга народу
58% Максим Зуєв Чернігівська область фракція Слуга народу
58% Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
58% Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
58% Максим Перебийніс м. Київ фракція Слуга народу
58% Лада Булах обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
58% Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
57% Ігор Васильєв Сумська область фракція Слуга народу
57% Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
57% Юрій Кузбит Кіровоградська область фракція Слуга народу
57% Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
57% Олександр Качура обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
57% Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
57% Олександр Сова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
57% Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
57% Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
57% Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
56% Людмила Буймістер м. Київ фракція Слуга народу
56% Артем Чорноморов Миколаївська область фракція Слуга народу
56% Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
56% Дмитро Нальотов Полтавська область фракція Слуга народу
56% Дмитро Чорний Дніпропетровська область фракція Слуга народу
56% Олег Колєв Одеська область фракція Слуга народу
56% Дмитро Микиша Харківська область фракція Слуга народу
56% Ігор Палиця Волинська область депутатська група За майбутнє
56% Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
56% Микола Галушко Київська область фракція Слуга народу
56% Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
56% Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Володимир Захарченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
55% Олександр Герега Хмельницька область депутатська група За майбутнє
55% Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Ігор Васильковський Одеська область фракція Слуга народу
55% Олександр Дубінський Київська область Позафракційні
55% Марія Мезенцева Харківська область фракція Слуга народу
55% Микола Задорожній Сумська область фракція Слуга народу
55% Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Максим Дирдін Миколаївська область фракція Слуга народу
54% Ігор Марчук Хмельницька область фракція Слуга народу
54% Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Вадим Столар обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
54% Олексій Кузнєцов Луганська область фракція Слуга народу
54% Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Максим Гузенко Сумська область фракція Слуга народу
54% Олександр Бакумов Харківська область фракція Слуга народу
54% Сергій Кузьміних Житомирська область фракція Слуга народу
54% Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Олександр Ковальчук Рівненська область фракція Слуга народу
52% Мар'яна Безугла м. Київ фракція Слуга народу
52% Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
52% Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
51% Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
51% Ганна Бондар м. Київ фракція Слуга народу
51% Владислав Бородін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
51% Максим Заремський Чернівецька область фракція Слуга народу
51% Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
51% Галина Янченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
51% Степан Івахів Волинська область депутатська група За майбутнє
50% Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Микола Сольський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії фракція Голос
49% Артем Культенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
49% Сергій Литвиненко Рівненська область фракція Слуга народу
48% Олександр Ткаченко Одеська область фракція Слуга народу
48% Олексій Мовчан Полтавська область фракція Слуга народу
48% Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії фракція Голос
48% Дмитро Любота Харківська область фракція Слуга народу
47% Олександр Горобець Київська область фракція Слуга народу
46% Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
46% Юрій Камельчук Львівська область фракція Слуга народу
45% Дмитро Костюк Житомирська область фракція Слуга народу
44% Михайло Лаба Закарпатська область фракція Слуга народу
44% Павло Павліш Херсонська область фракція Слуга народу
43% Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
43% Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
43% Ярослав Рущишин Львівська область фракція Голос
42% Богдан Кицак Житомирська область фракція Слуга народу
40% Андрій Богданець Тернопільська область фракція Слуга народу
40% Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
39% Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
39% Олег Семінський Чернігівська область фракція Слуга народу
39% Ігор Василів Тернопільська область фракція Слуга народу
39% Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
38% Андрій Костін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
37% Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
37% Ігор Герасименко Житомирська область фракція Слуга народу
37% Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
37% Марина Нікітіна Запорізька область фракція Слуга народу
36% Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
36% Сергій Бунін Київська область фракція Слуга народу
35% Тетяна Рябуха Сумська область фракція Слуга народу
34% Павло Халімон обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
34% Богдан Яременко м. Київ фракція Слуга народу
34% Олександр Літвінов Харківська область фракція Слуга народу
34% Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
33% Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
33% Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
32% Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
31% Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
30% Ігор Негулевський Миколаївська область фракція Слуга народу
30% Сергій Швець м. Київ фракція Слуга народу
28% Роман Каптєлов Дніпропетровська область фракція Слуга народу