Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 142 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (75% явки) 1 Так 2 Ні 1 Утрималися 11 Не голосували
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Шаповалов Полтавська область Так
Олесь Довгий Кіровоградська область Ні
Володимир Литвин Житомирська область Ні
Володимир Бандуров Запорізька область Не голосували
Анатолій Гіршфельд Харківська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Сергій Мартиняк Волинська область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Онищенко Київська область Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Віктор Развадовський Житомирська область Не голосували
Євген Рибчинський м. Київ Не голосували
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Ярослав Москаленко Київська область Відсутні
Михайло Поплавський Кіровоградська область Відсутні
Іван Фурсін Одеська область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (70% явки) 0 Так 0 Ні 4 Утрималися 12 Не голосували
Олександр Біловол Харківська область Утрималися
Артем Ільюк Миколаївська область Утрималися
Олег Кулініч Полтавська область Утрималися
Віктор Остапчук Харківська область Утрималися
Віталій Барвіненко Одеська область Не голосували
Геннадій Бобов Черкаська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Євгеній Гєллєр Донецька область Не голосували
Василь Гуляєв Одеська область Не голосували
Володимир Зубик Черкаська область Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Не голосували
Леонід Клімов Одеська область Не голосували
Михайло Ланьо Закарпатська область Не голосували
Олександр Пресман Одеська область Не голосували
Віталій Хомутиннік Харківська область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Станіслав Березкін Кіровоградська область Відсутні
Володимир Кацуба Харківська область Відсутні
Валентин Ничипоренко Черкаська область Відсутні
Валерій Писаренко Харківська область Відсутні
Дмитро Святаш Харківська область Відсутні
Андрій Шипко Дніпропетровська область Відсутні
Ігор Шкіря Донецька область Відсутні
Позафракційні (60% явки) 8 Так 1 Ні 7 Утрималися 17 Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Утрималися
Яків Безбах Дніпропетровська область Утрималися
Борислав Береза м. Київ Утрималися
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Утрималися
Богдан Матківський Львівська область Утрималися
Олег Мусій Львівська область Утрималися
Володимир Парасюк Львівська область Утрималися
Іван Балога Закарпатська область Так
Валентин Дідич Дніпропетровська область Так
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Так
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Федір Негой Херсонська область Так
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Так
Дмитро Добродомов Львівська область Ні
Павло Балога Закарпатська область Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Не голосували
Юрій Бублик Полтавська область Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Михайло Головко Тернопільська область Не голосували
Володимир Гройсман обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Денисенко Харківська область Не голосували
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Не голосували
Вячеслав Константіновський м. Київ Не голосували
Віталій Купрій Дніпропетровська область Не голосували
Олександр Марченко Київська область Не голосували
Сергій Міщенко Київська область Не голосували
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Рудик Черкаська область Не голосували
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Супруненко м. Київ Не голосували
Сергій Тарута Донецька область Не голосували
Владислав Атрошенко Чернігівська область Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Андрій Іллєнко м. Київ Відсутні
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Ківалов Одеська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Левченко м. Київ Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Володимир Мисик Харківська область Відсутні
Федір Негой Херсонська область Відсутні
Олег Осуховський Рівненська область Відсутні
Василь Петьовка Закарпатська область Відсутні
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Борис Філатов Дніпропетровська область Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (86% явки) 23 Так 12 Ні 38 Утрималися 47 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Ар'єв м. Київ Утрималися
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Барна Тернопільська область Утрималися
Іван Вінник Херсонська область Утрималися
Дмитро Голубов Одеська область Утрималися
Андрій Гордєєв Херсонська область Утрималися
Валерій Давиденко Чернігівська область Утрималися
Олександр Дехтярчук Рівненська область Утрималися
Олег Дмитренко Чернігівська область Утрималися
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Утрималися
Анатолій Євлахов Чернігівська область Утрималися
Олександр Жолобецький Миколаївська область Утрималися
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Борис Козир Миколаївська область Утрималися
Аркадій Корнацький Миколаївська область Утрималися
Іван Куліченко Дніпропетровська область Утрималися
Віталій Курило Луганська область Утрималися
Микола Кучер Вінницька область Утрималися
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Мельник Хмельницька область Утрималися
Володимир Мельниченко Хмельницька область Утрималися
Іван Мельничук Вінницька область Утрималися
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Насалик Івано-Франківська область Утрималися
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Утрималися
Олег Петренко Черкаська область Утрималися
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Порошенко Вінницька область Утрималися
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Спориш Вінницька область Утрималися
Микола Томенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Фролов Запорізька область Утрималися
Геннадій Чекіта Одеська область Утрималися
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Вадатурський Миколаївська область Так
Богдан Дубневич Львівська область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Максим Єфімов Донецька область Так
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лівік Миколаївська область Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Так
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Так
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Так
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Так
Іван Рибак Чернівецька область Так
Павло Різаненко Київська область Так
Олександр Сугоняко Сумська область Так
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Чумак м. Київ Так
Оксана Юринець Львівська область Так
Василь Яніцький Рівненська область Так
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Ні
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Ні
Владислав Голуб Черкаська область Ні
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Ні
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Ні
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Ні
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Ні
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Третьяков м. Київ Ні
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Шинькович Хмельницька область Ні
Дмитро Андрієвський м. Київ Не голосували
Ігор Артюшенко Запорізька область Не голосували
Сергій Березенко Чернігівська область Не голосували
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Валентиров Запорізька область Не голосували
Роберт Горват Закарпатська область Не голосували
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Демчак Вінницька область Не голосували
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Домбровський Вінницька область Не голосували
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Іщейкін Полтавська область Не голосували
Сергій Каплін Полтавська область Не голосували
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Не голосували
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Курячий Дніпропетровська область Не голосували
Тарас Кутовий Полтавська область Не голосували
Микола Лаврик Сумська область Не голосували
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Луценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Македон Вінницька область Не голосували
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роман Мацола Хмельницька область Не голосували
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Петро Сабашук Запорізька область Не голосували
Олексій Савченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Соловей Івано-Франківська область Не голосували
Руслан Сольвар Київська область Не голосували
Олександр Співаковський Херсонська область Не голосували
Григорій Тіміш Чернівецька область Не голосували
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Урбанський Одеська область Не голосували
Костянтин Усов Дніпропетровська область Не голосували
Єгор Фірсов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Хлань Херсонська область Не голосували
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Юрик Тернопільська область Не голосували
Петро Юрчишин Вінницька область Не голосували
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Не голосували
Володимир Арешонков Житомирська область Відсутні
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Гарбуз Луганська область Відсутні
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Гудзенко Київська область Відсутні
Андрій Кіт Львівська область Відсутні
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Лопушанський Львівська область Відсутні
Дмитро Лубінець Донецька область Відсутні
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Недава Донецька область Відсутні
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Ревега Житомирська область Відсутні
Борислав Розенблат Житомирська область Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (58% явки) 3 Так 0 Ні 1 Утрималися 7 Не голосували
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Євтушок Рівненська область Так
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Так
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Владислав Бухарєв Сумська область Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (78% явки) 2 Так 2 Ні 21 Утрималися 37 Не голосували
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Утрималися
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Лапін Волинська область Утрималися
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Река Полтавська область Утрималися
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Романюк Київська область Утрималися
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Сторожук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Утрималися
Микола Федорук Чернівецька область Утрималися
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Бондар Львівська область Так
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Так
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Бурбак Чернівецька область Не голосували
Петро Ванат обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Лілія Гриневич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Дзюблик Житомирська область Не голосували
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Не голосували
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леонід Ємець м. Київ Не голосували
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Кірш Харківська область Не голосували
Олександр Кодола Чернігівська область Не голосували
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Кришин Дніпропетровська область Не голосували
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Медуниця Сумська область Не голосували
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Сташук м. Київ Не голосували
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Вознюк Рівненська область Відсутні
Михайло Гаврилюк Київська область Відсутні
Ігор Гузь Волинська область Відсутні
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Відсутні
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Остап Семерак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (85% явки) 15 Так 0 Ні 4 Утрималися 3 Не голосували
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тарас Пастух Тернопільська область Утрималися
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Так
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Так
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Так
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Подоляк Львівська область Так
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Так
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Відсутні
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (60% явки) 0 Так 0 Ні 4 Утрималися 22 Не голосували
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Матвієнков Донецька область Утрималися
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Сажко Донецька область Утрималися
Євген Бакулін Луганська область Не голосували
Євген Балицький Запорізька область Не голосували
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Дунаєв Луганська область Не голосували
Юлій Іоффе Луганська область Не голосували
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Не голосували
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євгеній Мураєв Харківська область Не голосували
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Дмитро Шенцев Харківська область Не голосували
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Відсутні
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Добкін Харківська область Відсутні
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Відсутні
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Відсутні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (85% явки) 0 Так 0 Ні 5 Утрималися 12 Не голосували
Андрій Артеменко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (76% явки) 52 Так 17 Ні 85 Утрималися 168 Не голосували