Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Прийнятий

Відбулося 32 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Відродження" (50% явки) 0 Так 0 Ні 1 Утрималися 10 Не голосували
Василь Гуляєв Одеська область Утрималися
Станіслав Березкін Кіровоградська область Не голосували
Геннадій Бобов Черкаська область Не голосували
Володимир Зубик Черкаська область Не голосували
Леонід Клімов Одеська область Не голосували
Валентин Ничипоренко Черкаська область Не голосували
Віктор Остапчук Харківська область Не голосували
Дмитро Святаш Харківська область Не голосували
Віталій Хомутиннік Харківська область Не голосували
Ігор Шкіря Донецька область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Віталій Барвіненко Одеська область Відсутні
Олександр Біловол Харківська область Відсутні
Віктор Бондар Хмельницька область Відсутні
Євгеній Гєллєр Донецька область Відсутні
Артем Ільюк Миколаївська область Відсутні
Володимир Кацуба Харківська область Відсутні
Антон Кіссе Одеська область Відсутні
Олег Кулініч Полтавська область Відсутні
Валерій Писаренко Харківська область Відсутні
Олександр Пресман Одеська область Відсутні
Андрій Шипко Дніпропетровська область Відсутні
Група "Воля народу" (58% явки) 8 Так 0 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Ігор Єремеєв Волинська область Так
Степан Івахів Волинська область Так
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Молоток Сумська область Так
Олександр Пономарьов Запорізька область Так
Михайло Поплавський Кіровоградська область Так
Віктор Развадовський Житомирська область Так
Юрій Шаповалов Полтавська область Так
Володимир Бандуров Запорізька область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Ярослав Москаленко Київська область Не голосували
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Анатолій Гіршфельд Харківська область Відсутні
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Михайло Ланьо Закарпатська область Відсутні
Володимир Литвин Житомирська область Відсутні
Сергій Мартиняк Волинська область Відсутні
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Іван Фурсін Одеська область Відсутні
Позафракційні (61% явки) 23 Так 0 Ні 1 Утрималися 3 Не голосували
Яків Безбах Дніпропетровська область Утрималися
Віктор Балога Закарпатська область Так
Іван Балога Закарпатська область Так
Павло Балога Закарпатська область Так
Юрій Бублик Полтавська область Так
Михайло Головко Тернопільська область Так
Володимир Гройсман обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Так
Валентин Дідич Дніпропетровська область Так
Олесь Довгий Кіровоградська область Так
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Так
Андрій Іллєнко м. Київ Так
Віталій Купрій Дніпропетровська область Так
Юрій Левченко м. Київ Так
Сергій Міщенко Київська область Так
Федір Негой Херсонська область Так
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Так
Олег Осуховський Рівненська область Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Василь Петьовка Закарпатська область Так
Сергій Рудик Черкаська область Так
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Супруненко м. Київ Так
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Євгеній Мураєв Харківська область Не голосували
Сергій Тарута Донецька область Не голосували
Владислав Атрошенко Чернігівська область Відсутні
Борислав Береза м. Київ Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Анатолій Денисенко Харківська область Відсутні
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Сергій Ківалов Одеська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Олександр Марченко Київська область Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Володимир Мисик Харківська область Відсутні
Володимир Парасюк Львівська область Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Борис Філатов Дніпропетровська область Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (90% явки) 116 Так 0 Ні 0 Утрималися 14 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Андрієвський м. Київ Так
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Олег Барна Тернопільська область Так
Тарас Батенко Львівська область Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Вадатурський Миколаївська область Так
Сергій Валентиров Запорізька область Так
Юрій Гарбуз Луганська область Так
Михайло Гвоздьов обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Голуб Черкаська область Так
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Андрій Гордєєв Херсонська область Так
Віталій Гудзенко Київська область Так
Руслан Демчак Вінницька область Так
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Олег Дмитренко Чернігівська область Так
Дмитро Добродомов Львівська область Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Так
Олександр Домбровський Вінницька область Так
Богдан Дубневич Львівська область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Олександр Жолобецький Миколаївська область Так
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Так
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Іщейкін Полтавська область Так
Сергій Каплін Полтавська область Так
Андрій Кіт Львівська область Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Так
Борис Козир Миколаївська область Так
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривохатько Запорізька область Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Так
Іван Куліченко Дніпропетровська область Так
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Курило Луганська область Так
Максим Курячий Дніпропетровська область Так
Тарас Кутовий Полтавська область Так
Микола Лаврик Сумська область Так
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лівік Миколаївська область Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Македон Вінницька область Так
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Так
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Матківський Львівська область Так
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Олег Мусій Львівська область Так
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Так
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Насалик Івано-Франківська область Так
Олег Недава Донецька область Так
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Так
Олег Петренко Черкаська область Так
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Порошенко Вінницька область Так
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Євген Рибчинський м. Київ Так
Борислав Розенблат Житомирська область Так
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Так
Петро Сабашук Запорізька область Так
Олексій Савченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Соловей Івано-Франківська область Так
Руслан Сольвар Київська область Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Олександр Сугоняко Сумська область Так
Григорій Тіміш Чернівецька область Так
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Томенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Третьяков м. Київ Так
Олександр Урбанський Одеська область Так
Костянтин Усов Дніпропетровська область Так
Єгор Фірсов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Микола Фролов Запорізька область Так
Сергій Хлань Херсонська область Так
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Так
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Чумак м. Київ Так
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Так
Андрій Шинькович Хмельницька область Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Оксана Юринець Львівська область Так
Василь Яніцький Рівненська область Так
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Давиденко Чернігівська область Не голосували
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Аркадій Корнацький Миколаївська область Не голосували
Микола Кучер Вінницька область Не голосували
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Рибак Чернівецька область Не голосували
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Петро Юрчишин Вінницька область Не голосували
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Не голосували
Володимир Ар'єв м. Київ Відсутні
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Вінник Херсонська область Відсутні
Дмитро Голубов Одеська область Відсутні
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Відсутні
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анатолій Євлахов Чернігівська область Відсутні
Максим Єфімов Донецька область Відсутні
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Насіров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Павло Різаненко Київська область Відсутні
Геннадій Чекіта Одеська область Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (58% явки) 11 Так 0 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Бухарєв Сумська область Так
Сергій Євтушок Рівненська область Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Шлемко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (89% явки) 65 Так 0 Ні 0 Утрималися 8 Не голосували
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Так
Петро Ванат обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Вознюк Рівненська область Так
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Так
Лілія Гриневич обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Так
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кірш Харківська область Так
Олександр Кодола Чернігівська область Так
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Кришин Дніпропетровська область Так
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Лапін Волинська область Так
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Так
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Так
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Мартиненко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Медуниця Сумська область Так
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Так
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Река Полтавська область Так
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Сташук м. Київ Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Сторожук обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Так
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Так
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Не голосували
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леонід Ємець м. Київ Не голосували
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Романюк Київська область Не голосували
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Бурбак Чернівецька область Відсутні
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Дзюблик Житомирська область Відсутні
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вячеслав Константіновський м. Київ Відсутні
Остап Семерак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (90% явки) 28 Так 0 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Так
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Так
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Так
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Пастух Тернопільська область Так
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Подоляк Львівська область Так
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Так
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Так
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Так
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (38% явки) 0 Так 0 Ні 1 Утрималися 15 Не голосували
Сергій Сажко Донецька область Утрималися
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Дунаєв Луганська область Не голосували
Юлій Іоффе Луганська область Не голосували
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Євген Балицький Запорізька область Відсутні
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Відсутні
Дмитро Добкін Харківська область Відсутні
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Відсутні
Сергій Матвієнков Донецька область Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Відсутні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (86% явки) 17 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Андрій Артеменко обрано в Раду за списком партії Так
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Так
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Так
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Так
Злата Огнєвіч обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Так
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (77% явки) 268 Так 0 Ні 3 Утрималися 54 Не голосували