Опис

Редагувати

У законопроекті пропонується запровадити процедуру громадського контролю за діяльністю Антимонопольного комітету України, зокрема, шляхом обов’язкового опублікування рішень за результатами розгляду заяв та справ, віднесених до його компетенції, з урахуванням обгрунтованих інтересів суб‘єктів господарювання щодо захисту їх комерційної таємниці.

Результат голосування Прийнятий

Відбулося 94 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Відродження" (73% явки) 2 Так 0 Ні 0 Утрималися 14 Не голосували
Геннадій Бобов Черкаська область Так
Василь Гуляєв Одеська область Так
Віталій Барвіненко Одеська область Не голосували
Олександр Біловол Харківська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Володимир Зубик Черкаська область Не голосували
Артем Ільюк Миколаївська область Не голосували
Володимир Кацуба Харківська область Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Не голосували
Леонід Клімов Одеська область Не голосували
Валентин Ничипоренко Черкаська область Не голосували
Віктор Остапчук Харківська область Не голосували
Олександр Пресман Одеська область Не голосували
Віталій Хомутиннік Харківська область Не голосували
Андрій Шипко Дніпропетровська область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Станіслав Березкін Кіровоградська область Відсутні
Євгеній Гєллєр Донецька область Відсутні
Олег Кулініч Полтавська область Відсутні
Валерій Писаренко Харківська область Відсутні
Дмитро Святаш Харківська область Відсутні
Ігор Шкіря Донецька область Відсутні
Група "Воля народу" (68% явки) 6 Так 0 Ні 0 Утрималися 7 Не голосували
Ігор Єремеєв Волинська область Так
Сергій Мартиняк Волинська область Так
Ігор Молоток Сумська область Так
Олександр Пономарьов Запорізька область Так
Михайло Поплавський Кіровоградська область Так
Юрій Шаповалов Полтавська область Так
Володимир Бандуров Запорізька область Не голосували
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Михайло Ланьо Закарпатська область Не голосували
Ярослав Москаленко Київська область Не голосували
Олександр Онищенко Київська область Не голосували
Віктор Развадовський Житомирська область Не голосували
Анатолій Гіршфельд Харківська область Відсутні
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Сергій Лабазюк Хмельницька область Відсутні
Володимир Литвин Житомирська область Відсутні
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Фурсін Одеська область Відсутні
Позафракційні (54% явки) 4 Так 0 Ні 0 Утрималися 17 Не голосували
Владислав Атрошенко Чернігівська область Так
Іван Балога Закарпатська область Так
Олесь Довгий Кіровоградська область Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Павло Балога Закарпатська область Не голосували
Яків Безбах Дніпропетровська область Не голосували
Юрій Бублик Полтавська область Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Володимир Гройсман обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Не голосували
Андрій Іллєнко м. Київ Не голосували
Юрій Левченко м. Київ Не голосували
Олександр Марченко Київська область Не голосували
Сергій Міщенко Київська область Не голосували
Олег Осуховський Рівненська область Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Не голосували
Сергій Рудик Черкаська область Не голосували
Олександр Супруненко м. Київ Не голосували
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Тарута Донецька область Не голосували
Євген Балицький Запорізька область Відсутні
Борислав Береза м. Київ Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Михайло Головко Тернопільська область Відсутні
Анатолій Денисенко Харківська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Сергій Ківалов Одеська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Володимир Мисик Харківська область Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Володимир Парасюк Львівська область Відсутні
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Борис Філатов Дніпропетровська область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (87% явки) 82 Так 1 Ні 2 Утрималися 45 Не голосували
Дмитро Лубінець Донецька область Утрималися
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв м. Київ Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Батенко Львівська область Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Валентиров Запорізька область Так
Михайло Гвоздьов обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Голуб Черкаська область Так
Дмитро Голубов Одеська область Так
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Андрій Гордєєв Херсонська область Так
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Гудзенко Київська область Так
Руслан Демчак Вінницька область Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Валентин Дідич Дніпропетровська область Так
Олег Дмитренко Чернігівська область Так
Дмитро Добродомов Львівська область Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Так
Богдан Дубневич Львівська область Так
Максим Єфімов Донецька область Так
Олександр Жолобецький Миколаївська область Так
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Так
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Іщейкін Полтавська область Так
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривохатько Запорізька область Так
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Так
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Курило Луганська область Так
Максим Курячий Дніпропетровська область Так
Тарас Кутовий Полтавська область Так
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Так
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Матківський Львівська область Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Олег Мусій Львівська область Так
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Так
Роман Насіров обрано в Раду за списком партії Так
Федір Негой Херсонська область Так
Олег Недава Донецька область Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Порошенко Вінницька область Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Іван Рибак Чернівецька область Так
Павло Різаненко Київська область Так
Борислав Розенблат Житомирська область Так
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Так
Петро Сабашук Запорізька область Так
Юрій Соловей Івано-Франківська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Григорій Тіміш Чернівецька область Так
Микола Томенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Третьяков м. Київ Так
Микола Фролов Запорізька область Так
Сергій Хлань Херсонська область Так
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Василь Яніцький Рівненська область Так
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Так
Ігор Насалик Івано-Франківська область Ні
Дмитро Андрієвський м. Київ Не голосували
Ігор Артюшенко Запорізька область Не голосували
Олег Барна Тернопільська область Не голосували
Андрій Вадатурський Миколаївська область Не голосували
Іван Вінник Херсонська область Не голосували
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Домбровський Вінницька область Не голосували
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Не голосували
Ярослав Дубневич Львівська область Не голосували
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Не голосували
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Борис Козир Миколаївська область Не голосували
Аркадій Корнацький Миколаївська область Не голосували
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Не голосували
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Купрій Дніпропетровська область Не голосували
Микола Кучер Вінницька область Не голосували
Микола Лаврик Сумська область Не голосували
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Лівік Миколаївська область Не голосували
Андрій Лопушанський Львівська область Не голосували
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Македон Вінницька область Не голосували
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роман Мацола Хмельницька область Не голосували
Іван Мельничук Вінницька область Не голосували
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Савченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Сольвар Київська область Не голосували
Олександр Співаковський Херсонська область Не голосували
Олександр Сугоняко Сумська область Не голосували
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Урбанський Одеська область Не голосували
Єгор Фірсов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Не голосували
Геннадій Чекіта Одеська область Не голосували
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Чумак м. Київ Не голосували
Оксана Юринець Львівська область Не голосували
Степан Барна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Гарбуз Луганська область Відсутні
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Давиденко Чернігівська область Відсутні
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Відсутні
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анатолій Євлахов Чернігівська область Відсутні
Сергій Каплін Полтавська область Відсутні
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Куліч Чернігівська область Відсутні
Іван Куліченко Дніпропетровська область Відсутні
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Олег Петренко Черкаська область Відсутні
Євген Рибчинський м. Київ Відсутні
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Костянтин Усов Дніпропетровська область Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Відсутні
Андрій Шинькович Хмельницька область Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (89% явки) 9 Так 0 Ні 0 Утрималися 8 Не голосували
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Шлемко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Владислав Бухарєв Сумська область Не голосували
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Євтушок Рівненська область Не голосували
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Не голосували
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (93% явки) 67 Так 0 Ні 0 Утрималися 9 Не голосували
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бурбак Чернівецька область Так
Петро Ванат обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Вознюк Рівненська область Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Так
Лілія Гриневич обрано в Раду за списком партії Так
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Так
Павло Дзюблик Житомирська область Так
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Так
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Ємець м. Київ Так
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кірш Харківська область Так
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кодола Чернігівська область Так
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Кришин Дніпропетровська область Так
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Лапін Волинська область Так
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Так
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Медуниця Сумська область Так
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Река Полтавська область Так
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Романюк Київська область Так
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Так
Остап Семерак обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Сташук м. Київ Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Так
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гузь Волинська область Не голосували
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вячеслав Константіновський м. Київ Не голосували
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Не голосували
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Мартиненко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Сторожук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Федорук Чернівецька область Відсутні
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (91% явки) 10 Так 0 Ні 0 Утрималися 19 Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Так
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Подоляк Львівська область Так
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Так
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Так
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Пастух Тернопільська область Не голосували
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Мірошник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (63% явки) 0 Так 3 Ні 0 Утрималися 22 Не голосували
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Не голосували
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Добкін Харківська область Не голосували
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Дунаєв Луганська область Не голосували
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Не голосували
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Не голосували
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Юлій Іоффе Луганська область Відсутні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Матвієнков Донецька область Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Сажко Донецька область Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (86% явки) 14 Так 0 Ні 0 Утрималися 4 Не голосували
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Так
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Так
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Так
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Так
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Артеменко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Злата Огнєвіч обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (82% явки) 194 Так 4 Ні 2 Утрималися 145 Не голосували