Опис

Редагувати

Законопроект передбачає встановлення нових правових та організаційних засад державної служби як професійної, політично неупередженої діяльності на благо держави й суспільства, а також для гарантування реалізації громадянами України права рівного доступу до державної служби. Проектом Закону передбачається створення правових передумов для підвищення престижності державної служби, врегулювання статусу державного службовця, рівного доступу до державної служби, запровадження прозорого механізму прийняття на державну службу, створення Комісії з питань вищого корпусу державної служби, введення в дію ефективного механізму запобігання корупції, а також підвищення рівня соціального та матеріального захисту державних службовців.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 45 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Відродження" (50% явки) 0 Так 0 Ні 0 Утрималися 11 Не голосували
Віталій Барвіненко Одеська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Володимир Зубик Черкаська область Не голосували
Артем Ільюк Миколаївська область Не голосували
Володимир Кацуба Харківська область Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Не голосували
Леонід Клімов Одеська область Не голосували
Віктор Остапчук Харківська область Не голосували
Олександр Пресман Одеська область Не голосували
Віталій Хомутиннік Харківська область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Станіслав Березкін Кіровоградська область Відсутні
Олександр Біловол Харківська область Відсутні
Геннадій Бобов Черкаська область Відсутні
Євгеній Гєллєр Донецька область Відсутні
Василь Гуляєв Одеська область Відсутні
Олег Кулініч Полтавська область Відсутні
Валентин Ничипоренко Черкаська область Відсутні
Валерій Писаренко Харківська область Відсутні
Дмитро Святаш Харківська область Відсутні
Андрій Шипко Дніпропетровська область Відсутні
Ігор Шкіря Донецька область Відсутні
Група "Воля народу" (42% явки) 0 Так 0 Ні 0 Утрималися 8 Не голосували
Володимир Бандуров Запорізька область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ярослав Москаленко Київська область Не голосували
Віктор Развадовський Житомирська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Анатолій Гіршфельд Харківська область Відсутні
Ігор Єремеєв Волинська область Відсутні
Михайло Ланьо Закарпатська область Відсутні
Володимир Литвин Житомирська область Відсутні
Сергій Мартиняк Волинська область Відсутні
Ігор Молоток Сумська область Відсутні
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Олександр Пономарьов Запорізька область Відсутні
Михайло Поплавський Кіровоградська область Відсутні
Іван Фурсін Одеська область Відсутні
Позафракційні (51% явки) 13 Так 0 Ні 1 Утрималися 8 Не голосували
Олександр Супруненко м. Київ Утрималися
Юрій Бублик Полтавська область Так
Михайло Головко Тернопільська область Так
Володимир Гройсман обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Так
Андрій Іллєнко м. Київ Так
Юрій Левченко м. Київ Так
Олег Осуховський Рівненська область Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Василь Петьовка Закарпатська область Так
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Тарута Донецька область Так
Борис Філатов Дніпропетровська область Так
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Яків Безбах Дніпропетровська область Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Не голосували
Сергій Клюєв Донецька область Не голосували
Олександр Марченко Київська область Не голосували
Сергій Міщенко Київська область Не голосували
Сергій Рудик Черкаська область Не голосували
Владислав Атрошенко Чернігівська область Відсутні
Євген Балицький Запорізька область Відсутні
Іван Балога Закарпатська область Відсутні
Павло Балога Закарпатська область Відсутні
Борислав Береза м. Київ Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Анатолій Денисенко Харківська область Відсутні
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Відсутні
Валентин Дідич Дніпропетровська область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Сергій Ківалов Одеська область Відсутні
Віталій Купрій Дніпропетровська область Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Володимир Мисик Харківська область Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Володимир Парасюк Львівська область Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (82% явки) 103 Так 0 Ні 1 Утрималися 15 Не голосували
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Барна Тернопільська область Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Так
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Вадатурський Миколаївська область Так
Сергій Валентиров Запорізька область Так
Іван Вінник Херсонська область Так
Михайло Гвоздьов обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Андрій Гордєєв Херсонська область Так
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Гудзенко Київська область Так
Руслан Демчак Вінницька область Так
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Так
Олег Дмитренко Чернігівська область Так
Дмитро Добродомов Львівська область Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Так
Анатолій Євлахов Чернігівська область Так
Максим Єфімов Донецька область Так
Олександр Жолобецький Миколаївська область Так
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Так
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Іщейкін Полтавська область Так
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Каплін Полтавська область Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Так
Борис Козир Миколаївська область Так
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Так
Аркадій Корнацький Миколаївська область Так
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Курило Луганська область Так
Максим Курячий Дніпропетровська область Так
Тарас Кутовий Полтавська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Микола Лаврик Сумська область Так
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лівік Миколаївська область Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Юрій Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Так
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Матківський Львівська область Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Ігор Насалик Івано-Франківська область Так
Роман Насіров обрано в Раду за списком партії Так
Федір Негой Херсонська область Так
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Так
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Так
Олег Петренко Черкаська область Так
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Іван Рибак Чернівецька область Так
Павло Різаненко Київська область Так
Борислав Розенблат Житомирська область Так
Петро Сабашук Запорізька область Так
Юрій Соловей Івано-Франківська область Так
Руслан Сольвар Київська область Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Олександр Сугоняко Сумська область Так
Григорій Тіміш Чернівецька область Так
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Томенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Третьяков м. Київ Так
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Фірсов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Микола Фролов Запорізька область Так
Сергій Хлань Херсонська область Так
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Так
Андрій Шинькович Хмельницька область Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Оксана Юринець Львівська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Василь Яніцький Рівненська область Так
Дмитро Андрієвський м. Київ Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Не голосували
Дмитро Голубов Одеська область Не голосували
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Давиденко Чернігівська область Не голосували
Богдан Дубневич Львівська область Не голосували
Ярослав Дубневич Львівська область Не голосували
Іван Куліченко Дніпропетровська область Не голосували
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Не голосували
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Порошенко Вінницька область Не голосували
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Савченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Геннадій Чекіта Одеська область Не голосували
Володимир Ар'єв м. Київ Відсутні
Степан Барна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Гарбуз Луганська область Відсутні
Владислав Голуб Черкаська область Відсутні
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Домбровський Вінницька область Відсутні
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кіт Львівська область Відсутні
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Відсутні
Валерій Куліч Чернігівська область Відсутні
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Лубінець Донецька область Відсутні
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Македон Вінницька область Відсутні
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Мусій Львівська область Відсутні
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Недава Донецька область Відсутні
Євген Рибчинський м. Київ Відсутні
Олександр Урбанський Одеська область Відсутні
Костянтин Усов Дніпропетровська область Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Чумак м. Київ Відсутні
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (68% явки) 12 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Владислав Бухарєв Сумська область Так
Сергій Євтушок Рівненська область Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Так
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Шлемко обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (84% явки) 56 Так 0 Ні 0 Утрималися 13 Не голосували
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Максим Бурбак Чернівецька область Так
Петро Ванат обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Так
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Так
Лілія Гриневич обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Так
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Ємець м. Київ Так
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кодола Чернігівська область Так
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Так
Олег Кришин Дніпропетровська область Так
Ігор Лапін Волинська область Так
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Так
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Так
Микола Мартиненко обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Медуниця Сумська область Так
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Так
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Река Полтавська область Так
Віктор Романюк Київська область Так
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Так
Остап Семерак обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Сташук м. Київ Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Сторожук обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Не голосували
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вячеслав Константіновський м. Київ Не голосували
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Вознюк Рівненська область Відсутні
Михайло Гаврилюк Київська область Відсутні
Павло Дзюблик Житомирська область Відсутні
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Кірш Харківська область Відсутні
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (88% явки) 25 Так 0 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Так
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Так
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Так
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Так
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Пастух Тернопільська область Так
Ірина Подоляк Львівська область Так
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Так
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Так
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Відсутні
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Мірошник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (5,0% явки) 0 Так 0 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Відсутні
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Добкін Харківська область Відсутні
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Дунаєв Луганська область Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Юлій Іоффе Луганська область Відсутні
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Відсутні
Сергій Матвієнков Донецька область Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Відсутні
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Сажко Донецька область Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Відсутні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (71% явки) 12 Так 0 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Андрій Артеменко обрано в Раду за списком партії Так
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Так
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Так
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Так
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Так
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Злата Огнєвіч обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (68% явки) 221 Так 0 Ні 2 Утрималися 64 Не голосували