Опис

Редагувати

Закон передбачає удосконалення процедури надання адміністративних послуг в електронній формі. Крім того, органам місцевого самоврядування (виконавчому органу сільської, селищної або міської ради, сільському голові (у випадку, коли відповідно до закону виконавчий орган сільської ради не утворено) пропонується надати повноваження щодо реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання особи, ведення відповідного реєстру територіальної громади. Про це йдеться у висновку Головного науково-експертного управління.

Результат голосування Прийнятий

Відбулося 52 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (47% явки) 9 Так 0 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Так
Ігор Єремеєв Волинська область Так
Степан Івахів Волинська область Так
Сергій Лабазюк Хмельницька область Так
Володимир Литвин Житомирська область Так
Ігор Молоток Сумська область Так
Ярослав Москаленко Київська область Так
Віктор Развадовський Житомирська область Так
Юрій Шаповалов Полтавська область Так
Володимир Бандуров Запорізька область Відсутні
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Анатолій Гіршфельд Харківська область Відсутні
Михайло Ланьо Закарпатська область Відсутні
Сергій Мартиняк Волинська область Відсутні
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Олександр Пономарьов Запорізька область Відсутні
Михайло Поплавський Кіровоградська область Відсутні
Іван Фурсін Одеська область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (82% явки) 15 Так 0 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Віталій Барвіненко Одеська область Так
Станіслав Березкін Кіровоградська область Так
Олександр Біловол Харківська область Так
Віктор Бондар Хмельницька область Так
Василь Гуляєв Одеська область Так
Артем Ільюк Миколаївська область Так
Антон Кіссе Одеська область Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Валентин Ничипоренко Черкаська область Так
Віктор Остапчук Харківська область Так
Олександр Пресман Одеська область Так
Дмитро Святаш Харківська область Так
Віталій Хомутиннік Харківська область Так
Андрій Шипко Дніпропетровська область Так
Антон Яценко Черкаська область Так
Володимир Зубик Черкаська область Не голосували
Леонід Клімов Одеська область Не голосували
Ігор Шкіря Донецька область Не голосували
Геннадій Бобов Черкаська область Відсутні
Євгеній Гєллєр Донецька область Відсутні
Володимир Кацуба Харківська область Відсутні
Валерій Писаренко Харківська область Відсутні
Позафракційні (53% явки) 19 Так 0 Ні 2 Утрималися 3 Не голосували
Яків Безбах Дніпропетровська область Утрималися
Сергій Міщенко Київська область Утрималися
Владислав Атрошенко Чернігівська область Так
Борислав Береза м. Київ Так
Юрій Бублик Полтавська область Так
Михайло Головко Тернопільська область Так
Володимир Гройсман обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Так
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Так
Андрій Іллєнко м. Київ Так
Юрій Левченко м. Київ Так
Олександр Марченко Київська область Так
Федір Негой Херсонська область Так
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Так
Олег Осуховський Рівненська область Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рудик Черкаська область Так
Олександр Супруненко м. Київ Так
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Тарута Донецька область Так
Борис Філатов Дніпропетровська область Так
Олесь Довгий Кіровоградська область Не голосували
Вячеслав Константіновський м. Київ Не голосували
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Іван Балога Закарпатська область Відсутні
Павло Балога Закарпатська область Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Олександр Герега Хмельницька область Відсутні
Анатолій Денисенко Харківська область Відсутні
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Відсутні
Валентин Дідич Дніпропетровська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Сергій Ківалов Одеська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Віталій Купрій Дніпропетровська область Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Володимир Мисик Харківська область Відсутні
Федір Негой Херсонська область Відсутні
Володимир Парасюк Львівська область Відсутні
Василь Петьовка Закарпатська область Відсутні
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (92% явки) 111 Так 0 Ні 7 Утрималися 15 Не голосували
Владислав Голуб Черкаська область Утрималися
Віталій Гудзенко Київська область Утрималися
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Томенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Геннадій Чекіта Одеська область Утрималися
Оксана Юринець Львівська область Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Андрієвський м. Київ Так
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв м. Київ Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Олег Барна Тернопільська область Так
Тарас Батенко Львівська область Так
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Так
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Вадатурський Миколаївська область Так
Сергій Валентиров Запорізька область Так
Юрій Гарбуз Луганська область Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Андрій Гордєєв Херсонська область Так
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Давиденко Чернігівська область Так
Руслан Демчак Вінницька область Так
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Так
Олег Дмитренко Чернігівська область Так
Дмитро Добродомов Львівська область Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Так
Олександр Домбровський Вінницька область Так
Богдан Дубневич Львівська область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Анатолій Євлахов Чернігівська область Так
Максим Єфімов Донецька область Так
Олександр Жолобецький Миколаївська область Так
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Так
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Так
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Іщейкін Полтавська область Так
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Каплін Полтавська область Так
Андрій Кіт Львівська область Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Так
Аркадій Корнацький Миколаївська область Так
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Так
Іван Куліченко Дніпропетровська область Так
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Так
Максим Курячий Дніпропетровська область Так
Тарас Кутовий Полтавська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лівік Миколаївська область Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Македон Вінницька область Так
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Матківський Львівська область Так
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Ігор Насалик Івано-Франківська область Так
Олег Недава Донецька область Так
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Так
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Так
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Так
Олег Петренко Черкаська область Так
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Порошенко Вінницька область Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Іван Рибак Чернівецька область Так
Євген Рибчинський м. Київ Так
Павло Різаненко Київська область Так
Борислав Розенблат Житомирська область Так
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Так
Петро Сабашук Запорізька область Так
Юрій Соловей Івано-Франківська область Так
Руслан Сольвар Київська область Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Григорій Тіміш Чернівецька область Так
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Третьяков м. Київ Так
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Урбанський Одеська область Так
Єгор Фірсов обрано в Раду за списком партії Так
Микола Фролов Запорізька область Так
Сергій Хлань Херсонська область Так
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Так
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Так
Андрій Шинькович Хмельницька область Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Василь Яніцький Рівненська область Так
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Так
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Вінник Херсонська область Не голосували
Дмитро Голубов Одеська область Не голосували
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Борис Козир Миколаївська область Не голосували
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Лаврик Сумська область Не голосували
Микола Люшняк Тернопільська область Не голосували
Олег Мусій Львівська область Не голосували
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Савченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Сугоняко Сумська область Не голосували
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Гвоздьов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Віталій Курило Луганська область Відсутні
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Насіров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Відсутні
Костянтин Усов Дніпропетровська область Відсутні
Віктор Чумак м. Київ Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (89% явки) 16 Так 0 Ні 1 Утрималися 0 Не голосували
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Євтушок Рівненська область Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Бухарєв Сумська область Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (90% явки) 70 Так 0 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бурбак Чернівецька область Так
Петро Ванат обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Вознюк Рівненська область Так
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Так
Лілія Гриневич обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Так
Павло Дзюблик Житомирська область Так
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Так
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Ємець м. Київ Так
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кірш Харківська область Так
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кодола Чернігівська область Так
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Так
Олег Кришин Дніпропетровська область Так
Ігор Лапін Волинська область Так
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Так
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Так
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Мартиненко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Так
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Река Полтавська область Так
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Романюк Київська область Так
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Так
Остап Семерак обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Сташук м. Київ Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Сторожук обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Так
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Так
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Медуниця Сумська область Не голосували
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (84% явки) 21 Так 0 Ні 0 Утрималися 5 Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Так
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Так
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Так
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Так
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Пастух Тернопільська область Так
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Так
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Так
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Так
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Подоляк Львівська область Не голосували
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (56% явки) 6 Так 0 Ні 7 Утрималися 11 Не голосували
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлій Іоффе Луганська область Утрималися
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Утрималися
Сергій Сажко Донецька область Утрималися
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Так
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Матвієнков Донецька область Так
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Так
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Так
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Дунаєв Луганська область Не голосували
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Євген Балицький Запорізька область Відсутні
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Добкін Харківська область Відсутні
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (86% явки) 18 Так 0 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Артеменко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Так
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Так
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Так
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Так
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Так
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Так
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Відсутні
Злата Огнєвіч обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (80% явки) 285 Так 0 Ні 17 Утрималися 40 Не голосували