Опис

Редагувати

Законопроектом передбачається спрощення процедури створення та функціонування індустріальних парків та безпосереднього управління ними.

Результат голосування Прийнятий

Відбулося 77 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (85% явки) 9 Так 0 Ні 1 Утрималися 7 Не голосували
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Гіршфельд Харківська область Так
Степан Івахів Волинська область Так
Сергій Лабазюк Хмельницька область Так
Володимир Литвин Житомирська область Так
Сергій Мартиняк Волинська область Так
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Москаленко Київська область Так
Іван Фурсін Одеська область Так
Юрій Шаповалов Полтавська область Так
Володимир Бандуров Запорізька область Не голосували
Олесь Довгий Кіровоградська область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Олександр Онищенко Київська область Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Віктор Развадовський Житомирська область Не голосували
Євген Рибчинський м. Київ Не голосували
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Михайло Поплавський Кіровоградська область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (78% явки) 6 Так 0 Ні 1 Утрималися 11 Не голосували
Євгеній Гєллєр Донецька область Утрималися
Віталій Барвіненко Одеська область Так
Станіслав Березкін Кіровоградська область Так
Василь Гуляєв Одеська область Так
Артем Ільюк Миколаївська область Так
Михайло Ланьо Закарпатська область Так
Віталій Хомутиннік Харківська область Так
Геннадій Бобов Черкаська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Володимир Зубик Черкаська область Не голосували
Володимир Кацуба Харківська область Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Не голосували
Леонід Клімов Одеська область Не голосували
Валентин Ничипоренко Черкаська область Не голосували
Віктор Остапчук Харківська область Не голосували
Дмитро Святаш Харківська область Не голосували
Ігор Шкіря Донецька область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Олександр Біловол Харківська область Відсутні
Олег Кулініч Полтавська область Відсутні
Валерій Писаренко Харківська область Відсутні
Олександр Пресман Одеська область Відсутні
Андрій Шипко Дніпропетровська область Відсутні
Позафракційні (62% явки) 16 Так 0 Ні 6 Утрималися 12 Не голосували
Іван Балога Закарпатська область Утрималися
Михайло Головко Тернопільська область Утрималися
Андрій Іллєнко м. Київ Утрималися
Юрій Левченко м. Київ Утрималися
Олександр Марченко Київська область Утрималися
Олег Осуховський Рівненська область Утрималися
Борислав Береза м. Київ Так
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Гройсман обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Так
Дмитро Добродомов Львівська область Так
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Так
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Матківський Львівська область Так
Олег Мусій Львівська область Так
Володимир Парасюк Львівська область Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рудик Черкаська область Так
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Так
Владислав Атрошенко Чернігівська область Не голосували
Павло Балога Закарпатська область Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Не голосували
Яків Безбах Дніпропетровська область Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Валентин Дідич Дніпропетровська область Не голосували
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Не голосували
Вячеслав Константіновський м. Київ Не голосували
Віталій Купрій Дніпропетровська область Не голосували
Сергій Міщенко Київська область Не голосували
Федір Негой Херсонська область Не голосували
Борис Філатов Дніпропетровська область Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Юрій Бублик Полтавська область Відсутні
Анатолій Денисенко Харківська область Відсутні
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Ківалов Одеська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Володимир Мисик Харківська область Відсутні
Федір Негой Херсонська область Відсутні
Василь Петьовка Закарпатська область Відсутні
Олександр Супруненко м. Київ Відсутні
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тарута Донецька область Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (87% явки) 103 Так 0 Ні 2 Утрималися 16 Не голосували
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Андрієвський м. Київ Так
Володимир Ар'єв м. Київ Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Барна Тернопільська область Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Вадатурський Миколаївська область Так
Сергій Валентиров Запорізька область Так
Іван Вінник Херсонська область Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Голуб Черкаська область Так
Дмитро Голубов Одеська область Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Гудзенко Київська область Так
Руслан Демчак Вінницька область Так
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Олег Дмитренко Чернігівська область Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Так
Олександр Домбровський Вінницька область Так
Богдан Дубневич Львівська область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Анатолій Євлахов Чернігівська область Так
Максим Єфімов Донецька область Так
Олександр Жолобецький Миколаївська область Так
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Так
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Іщейкін Полтавська область Так
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кіт Львівська область Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Так
Борис Козир Миколаївська область Так
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Так
Іван Куліченко Дніпропетровська область Так
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Так
Максим Курячий Дніпропетровська область Так
Тарас Кутовий Полтавська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Микола Лаврик Сумська область Так
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лівік Миколаївська область Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Македон Вінницька область Так
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Так
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Так
Олег Недава Донецька область Так
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Так
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Так
Олег Петренко Черкаська область Так
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Порошенко Вінницька область Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Павло Різаненко Київська область Так
Борислав Розенблат Житомирська область Так
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Соловей Івано-Франківська область Так
Руслан Сольвар Київська область Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Олександр Сугоняко Сумська область Так
Григорій Тіміш Чернівецька область Так
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Томенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Третьяков м. Київ Так
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Урбанський Одеська область Так
Єгор Фірсов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Микола Фролов Запорізька область Так
Сергій Хлань Херсонська область Так
Геннадій Чекіта Одеська область Так
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Чумак м. Київ Так
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Оксана Юринець Львівська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Василь Яніцький Рівненська область Так
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Так
Сергій Березенко Чернігівська область Не голосували
Валерій Давиденко Чернігівська область Не голосували
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Луценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Рибак Чернівецька область Не голосували
Костянтин Усов Дніпропетровська область Не голосували
Андрій Шинькович Хмельницька область Не голосували
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Гарбуз Луганська область Відсутні
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Гордєєв Херсонська область Відсутні
Сергій Каплін Полтавська область Відсутні
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Відсутні
Аркадій Корнацький Миколаївська область Відсутні
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Віталій Курило Луганська область Відсутні
Ігор Насалик Івано-Франківська область Відсутні
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Петро Сабашук Запорізька область Відсутні
Олексій Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (47% явки) 8 Так 0 Ні 1 Утрималися 0 Не голосували
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Владислав Бухарєв Сумська область Так
Сергій Євтушок Рівненська область Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (86% явки) 63 Так 0 Ні 0 Утрималися 7 Не голосували
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бурбак Чернівецька область Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Вознюк Рівненська область Так
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Так
Лілія Гриневич обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Павло Дзюблик Житомирська область Так
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Ємець м. Київ Так
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кодола Чернігівська область Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Так
Олег Кришин Дніпропетровська область Так
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Лапін Волинська область Так
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Так
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Так
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Мартиненко обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Медуниця Сумська область Так
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Так
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Река Полтавська область Так
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Романюк Київська область Так
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Так
Остап Семерак обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Сташук м. Київ Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Сторожук обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Так
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Так
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Не голосували
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Відсутні
Петро Ванат обрано в Раду за списком партії Відсутні
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Відсутні
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Кірш Харківська область Відсутні
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (69% явки) 15 Так 0 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Так
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Пастух Тернопільська область Так
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Подоляк Львівська область Так
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (70% явки) 13 Так 1 Ні 0 Утрималися 16 Не голосували
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Добкін Харківська область Так
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Так
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Так
Сергій Матвієнков Донецька область Так
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Сажко Донецька область Так
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Так
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Ні
Євген Балицький Запорізька область Не голосували
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Дунаєв Луганська область Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євгеній Мураєв Харківська область Не голосували
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Не голосували
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Дмитро Шенцев Харківська область Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Юлій Іоффе Луганська область Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (67% явки) 13 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Андрій Артеменко обрано в Раду за списком партії Так
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Так
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Так
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Так
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Так
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Так
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Злата Огнєвіч обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (78% явки) 246 Так 1 Ні 11 Утрималися 73 Не голосували