Опис

Редагувати

Пезидент ветував прийнятий Радою закон №2093, що повертав низку пільг чорнобильцям. Які пільги мав відновити закон та контраргументи президента опублікували ЗМІ: Так, законом відновлюються категорії зон радіоактивного забруднення та уточнюються період і час проживання громадян у зонах гарантованого добровільного відселення. Тим, хто проживає там, планують повернути право першочергового безоплатного надання санаторно-курортних путівок або одержання компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування.

Також неповнолітнім дітям і/або дружині померлого ліквідатора аварії 1-ї категорії, незалежно від наявності причинного зв'язку смерті з Чорнобильською катастрофою, надаються пільги, якими користувався померлий, а також одноразова компенсація за втрату годувальника, а надалі - щомісячна компенсація. У своїх пропозиціях до закону Порошенко зазначив, що пропонований документом підхід не відповідає єдиній політиці держави в системі реформування надання пільг, компенсацій і гарантій окремим категоріям громадян шляхом забезпечення їх адресності з урахуванням середньомісячного доходу сім'ї.

"Передбачені законом зміни призведуть до додаткових витрат з державного бюджету України (за прогнозними розрахунками Міністерства фінансів України, реалізація закону щорічно потребуватиме додаткових витрат з державного бюджету України в сумі 1,5 млрд гривень), а за відсутності відповідного визначення джерел доходів бюджету в умовах обмеженості бюджетних ресурсів та істотного падіння економіки держави спричинять розбалансування державного бюджету України", - йдеться в пропозиціях.

На думку Порошенка, окремі положення закону вводять переваги, що не відповідає конституційним принципам рівності громадян перед законом та недопущення привілеїв. "Так, положення про заборону на будь-яке обмеження, тимчасове або постійне припинення виплати пенсій працюючим пенсіонерам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дискримінує інші категорії працюючих пенсіонерів, для яких чинним законодавством встановлено обмеження щодо виплати пенсії у разі продовження роботи після призначення пенсії", - зазначає президент.

Крім того, глава держави підкреслив, що положення ухваленого закону про надання права неповнолітнім дітям і/або дружині (чоловіку) померлого учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесених до категорії 1, на пільги і пенсійне забезпечення незалежно від наявності причинного зв'язку смерті з Чорнобильською катастрофою також є дискримінаційним стосовно членів сімей померлих постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до цієї ж категорії 1, яким відповідні пільги і пенсії надаються лише у разі, якщо смерть годувальника пов'язана з Чорнобильською катастрофою. А положення закону про відновлення компенсацій і пільг громадянам, віднесеним до категорії 4 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, є соціально несправедливими відносно громадян, віднесених до категорії 3, яким відповідні преференції надаються з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім'ї, зазначив Порошенко.

Джерело - 112 канал: http://ua.112.ua/suspilstvo/poroshenko-vetuvav-zakon-iakyi-povertaie-nyzku-pilh-chornobyltsiam-304351.html

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 89 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (89% явки) 13 Так 0 Ні 0 Утрималися 4 Не голосували
Володимир Бандуров Запорізька область Так
Анатолій Гіршфельд Харківська область Так
Олесь Довгий Кіровоградська область Так
Степан Івахів Волинська область Так
Сергій Лабазюк Хмельницька область Так
Сергій Мартиняк Волинська область Так
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Москаленко Київська область Так
Олександр Онищенко Київська область Так
Василь Петьовка Закарпатська область Так
Віктор Развадовський Житомирська область Так
Євген Рибчинський м. Київ Так
Юрій Шаповалов Полтавська область Так
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Михайло Поплавський Кіровоградська область Не голосували
Іван Фурсін Одеська область Не голосували
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Володимир Литвин Житомирська область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (91% явки) 15 Так 0 Ні 0 Утрималися 6 Не голосували
Віталій Барвіненко Одеська область Так
Олександр Біловол Харківська область Так
Віктор Бондар Хмельницька область Так
Євгеній Гєллєр Донецька область Так
Василь Гуляєв Одеська область Так
Артем Ільюк Миколаївська область Так
Володимир Кацуба Харківська область Так
Антон Кіссе Одеська область Так
Леонід Клімов Одеська область Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Валентин Ничипоренко Черкаська область Так
Віктор Остапчук Харківська область Так
Олександр Пресман Одеська область Так
Дмитро Святаш Харківська область Так
Ігор Шкіря Донецька область Так
Станіслав Березкін Кіровоградська область Не голосували
Геннадій Бобов Черкаська область Не голосували
Володимир Зубик Черкаська область Не голосували
Михайло Ланьо Закарпатська область Не голосували
Віталій Хомутиннік Харківська область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Валерій Писаренко Харківська область Відсутні
Андрій Шипко Дніпропетровська область Відсутні
Позафракційні (65% явки) 21 Так 1 Ні 0 Утрималися 8 Не голосували
Яків Безбах Дніпропетровська область Так
Олег Велікін обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Головко Тернопільська область Так
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Денисенко Харківська область Так
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Так
Андрій Деркач Сумська область Так
Валентин Дідич Дніпропетровська область Так
Дмитро Добродомов Львівська область Так
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Так
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іллєнко м. Київ Так
Вячеслав Константіновський м. Київ Так
Юрій Левченко м. Київ Так
Олександр Марченко Київська область Так
Богдан Матківський Львівська область Так
Олег Мусій Львівська область Так
Олег Осуховський Рівненська область Так
Володимир Парасюк Львівська область Так
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Супруненко м. Київ Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Ні
Павло Балога Закарпатська область Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Не голосували
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Не голосували
Віталій Купрій Дніпропетровська область Не голосували
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Іван Балога Закарпатська область Відсутні
Борислав Береза м. Київ Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Олександр Герега Хмельницька область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Валерій Карпунцов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Володимир Мисик Харківська область Відсутні
Сергій Тарута Донецька область Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Віктор Чумак м. Київ Відсутні
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (74% явки) 29 Так 5 Ні 16 Утрималися 55 Не голосували
Дмитро Андрієвський м. Київ Утрималися
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Давиденко Чернігівська область Утрималися
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Різаненко Київська область Утрималися
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Співаковський Херсонська область Утрималися
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бригинець обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бублик Полтавська область Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Дмитренко Чернігівська область Так
Богдан Дубневич Львівська область Так
Максим Єфімов Донецька область Так
Олександр Жолобецький Миколаївська область Так
Костянтин Іщейкін Полтавська область Так
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Так
Іван Куліченко Дніпропетровська область Так
Віталій Курило Луганська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Юрій Македон Вінницька область Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Сергій Міщенко Київська область Так
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Так
Олег Недава Донецька область Так
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Іван Рибак Чернівецька область Так
Юрій Соловей Івано-Франківська область Так
Григорій Тіміш Чернівецька область Так
Микола Фролов Запорізька область Так
Андрій Шинькович Хмельницька область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Ні
Олег Барна Тернопільська область Ні
Олексій Порошенко Вінницька область Ні
Олександр Третьяков м. Київ Ні
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Березенко Чернігівська область Не голосували
Дмитро Білоцерковець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Валентиров Запорізька область Не голосували
Іван Вінник Херсонська область Не голосували
Юрій Гарбуз Луганська область Не голосували
Андрій Гордєєв Херсонська область Не голосували
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Гудзенко Київська область Не голосували
Руслан Демчак Вінницька область Не голосували
Олександр Домбровський Вінницька область Не голосували
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Не голосували
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Борис Козир Миколаївська область Не голосували
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Аркадій Корнацький Миколаївська область Не голосували
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Не голосували
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Курячий Дніпропетровська область Не голосували
Микола Кучер Вінницька область Не голосували
Микола Лаврик Сумська область Не голосували
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Луценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Федір Негой Херсонська область Не голосували
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Не голосували
Борислав Розенблат Житомирська область Не голосували
Сергій Рудик Черкаська область Не голосували
Петро Сабашук Запорізька область Не голосували
Олексій Савченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Сольвар Київська область Не голосували
Олександр Сугоняко Сумська область Не голосували
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Урбанський Одеська область Не голосували
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Хлань Херсонська область Не голосували
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Юрик Тернопільська область Не голосували
Петро Юрчишин Вінницька область Не голосували
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Ар'єв м. Київ Відсутні
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Вадатурський Миколаївська область Відсутні
Владислав Голуб Черкаська область Відсутні
Дмитро Голубов Одеська область Відсутні
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роберт Горват Закарпатська область Відсутні
Олександр Дехтярчук Рівненська область Відсутні
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Відсутні
Ярослав Дубневич Львівська область Відсутні
Анатолій Євлахов Чернігівська область Відсутні
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Каплін Полтавська область Відсутні
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Лівік Миколаївська область Відсутні
Андрій Лопушанський Львівська область Відсутні
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Мельниченко Хмельницька область Відсутні
Іван Мельничук Вінницька область Відсутні
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Олег Петренко Черкаська область Відсутні
Іван Спориш Вінницька область Відсутні
Костянтин Усов Дніпропетровська область Відсутні
Геннадій Чекіта Одеська область Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Оксана Юринець Львівська область Відсутні
Василь Яніцький Рівненська область Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (68% явки) 12 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Бухарєв Сумська область Так
Сергій Євтушок Рівненська область Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Так
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (89% явки) 63 Так 0 Ні 0 Утрималися 9 Не голосували
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бурбак Чернівецька область Так
Петро Ванат обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Вознюк Рівненська область Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Так
Павло Дзюблик Житомирська область Так
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Так
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Єдаков обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кірш Харківська область Так
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кодола Чернігівська область Так
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Так
Олег Кришин Дніпропетровська область Так
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Лапін Волинська область Так
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Так
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Так
Хвича Мепарішвілі обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Так
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Река Полтавська область Так
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Сташук м. Київ Так
Дмитро Сторожук обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Так
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Так
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Так
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Романюк Київська область Не голосували
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Леонід Ємець м. Київ Відсутні
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Медуниця Сумська область Відсутні
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (77% явки) 15 Так 0 Ні 3 Утрималися 2 Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Подоляк Львівська область Утрималися
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Так
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Пастух Тернопільська область Так
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Так
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Так
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (77% явки) 30 Так 0 Ні 0 Утрималися 4 Не голосували
Євген Балицький Запорізька область Так
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Так
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Дунаєв Луганська область Так
Юлій Іоффе Луганська область Так
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Так
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Так
Сергій Матвієнков Донецька область Так
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Так
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Так
Денис Омельянович Донецька область Так
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Так
Сергій Сажко Донецька область Так
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Солод Донецька область Так
Дмитро Шенцев Харківська область Так
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Так
Євген Бакулін Луганська область Не голосували
Дмитро Добкін Харківська область Не голосували
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Сергій Ківалов Одеська область Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Відсутні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (81% явки) 16 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Артеменко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Так
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Так
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Так
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Так
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Так
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (78% явки) 214 Так 6 Ні 19 Утрималися 90 Не голосували