Опис

Редагувати

Коментар депутата VIII скликання Альони Шкрум (http://bit.ly/2mOGytF) Закон "Про службу в органах місцевого самоврядування" (...) дає можливість: 1. Чітко розділити посади в органах місцевого самоврядування на політичні (наприклад, мер) та професійні (наприклад, керуючий справами). Такий розподіл вперше (!) реалізується в Україні на рівні органів місцевого самоврядування. Основна мета нововведення: створення стабільної, професійної служби в органах місцевого самоврядування та, відповідно, ліквідація практики, коли із черговими виборами персональний склад апарату органів місцевого самоврядування змінюється, подекуди до 70% відсотків. 2. Деполітизувати службу в органах місцевого самоврядування. Забороняється службовцю бути депутатом сільської, селищної, міської, районної чи обласної ради, якщо він працює в апараті такої ради. При цьому чітко визначається, що керуючий справами не може бути одночасно депутатом будь-якої ради. 3. Пустити більше нових професійних людей в органи місцевого самоврядування. 4. Встановити гідну оплату праці службовцям місцевого самоврядування. (Те, чого чекають найбільше). Ми встановили мінімальний гарантований розмір посадового окладу службовця, а для запобігання заниженню посадових окладів - передбачили мінімальні відносні співвідношення розмірів посадових окладів різних категорій посад (не нижче наявних на сьогодні пропорцій). І відтепер органи самоврядування не будуть обмежені різними підзаконними актами Кабінету Міністрів України у призначені достойних заробітній плат, якщо у них на це є кошти у бюджеті.

Результат голосування Прийнятий

Відбулося 58 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (68% явки) 6 Так 0 Ні 0 Утрималися 7 Не голосували
Володимир Бандуров Запорізька область Так
Степан Івахів Волинська область Так
Сергій Лабазюк Хмельницька область Так
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Москаленко Київська область Так
Олександр Пономарьов Запорізька область Так
Анатолій Гіршфельд Харківська область Не голосували
Олесь Довгий Кіровоградська область Не голосували
Сергій Мартиняк Волинська область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Михайло Поплавський Кіровоградська область Не голосували
Іван Фурсін Одеська область Не голосували
Сергій Шахов Луганська область Не голосували
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Володимир Литвин Житомирська область Відсутні
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Василь Петьовка Закарпатська область Відсутні
Євген Рибчинський м. Київ Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (83% явки) 17 Так 0 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Віталій Барвіненко Одеська область Так
Станіслав Березкін Кіровоградська область Так
Олександр Біловол Харківська область Так
Геннадій Бобов Черкаська область Так
Євгеній Гєллєр Донецька область Так
Василь Гуляєв Одеська область Так
Володимир Зубик Черкаська область Так
Артем Ільюк Миколаївська область Так
Володимир Кацуба Харківська область Так
Антон Кіссе Одеська область Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Валентин Ничипоренко Черкаська область Так
Віктор Остапчук Харківська область Так
Олександр Пресман Одеська область Так
Андрій Шипко Дніпропетровська область Так
Ігор Шкіря Донецька область Так
Антон Яценко Черкаська область Так
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Леонід Клімов Одеська область Не голосували
Віталій Хомутиннік Харківська область Не голосували
Михайло Ланьо Закарпатська область Відсутні
Володимир Мисик Харківська область Відсутні
Валерій Писаренко Харківська область Відсутні
Дмитро Святаш Харківська область Відсутні
Позафракційні (57% явки) 16 Так 0 Ні 4 Утрималися 9 Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Утрималися
Михайло Головко Тернопільська область Утрималися
Юрій Левченко м. Київ Утрималися
Олег Осуховський Рівненська область Утрималися
Борислав Береза м. Київ Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Герега Хмельницька область Так
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Так
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Так
Дмитро Добродомов Львівська область Так
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Констанкевич Волинська область Так
Богдан Матківський Львівська область Так
Максим Микитась Чернігівська область Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Чумак м. Київ Так
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Так
Яків Безбах Дніпропетровська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Валентин Дідич Дніпропетровська область Не голосували
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Не голосували
Вячеслав Константіновський м. Київ Не голосували
Віталій Купрій Дніпропетровська область Не голосували
Олег Мусій Львівська область Не голосували
Олександр Супруненко м. Київ Не голосували
Віктор Шевченко Івано-Франківська область Не голосували
Іван Балога Закарпатська область Відсутні
Павло Балога Закарпатська область Відсутні
Тарас Батенко Львівська область Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Анатолій Денисенко Харківська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Андрій Іллєнко м. Київ Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Олександр Марченко Київська область Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Сергій Міщенко Київська область Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Володимир Парасюк Львівська область Відсутні
Віктор Развадовський Житомирська область Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тарута Донецька область Відсутні
Юрій Шаповалов Полтавська область Відсутні
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (89% явки) 105 Так 0 Ні 1 Утрималися 21 Не голосували
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Андрієвський м. Київ Так
Володимир Ар'єв м. Київ Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Барна Тернопільська область Так
Оксана Білозір обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Білоцерковець обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бригинець обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бублик Полтавська область Так
Сергій Валентиров Запорізька область Так
Олег Велікін обрано в Раду за списком партії Так
Іван Вінник Херсонська область Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Голуб Черкаська область Так
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Гудзенко Київська область Так
Валерій Давиденко Чернігівська область Так
Руслан Демчак Вінницька область Так
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Олег Дмитренко Чернігівська область Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Так
Олександр Домбровський Вінницька область Так
Богдан Дубневич Львівська область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Анатолій Євлахов Чернігівська область Так
Максим Єфімов Донецька область Так
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Так
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Іщейкін Полтавська область Так
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Каплін Полтавська область Так
Валерій Карпунцов обрано в Раду за списком партії Так
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Так
Борис Козир Миколаївська область Так
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Курило Луганська область Так
Максим Курячий Дніпропетровська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Микола Лаврик Сумська область Так
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лівік Миколаївська область Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Македон Вінницька область Так
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Так
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Так
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Так
Федір Негой Херсонська область Так
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Так
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Так
Олег Петренко Черкаська область Так
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Порошенко Вінницька область Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Іван Рибак Чернівецька область Так
Тетяна Ричкова Дніпропетровська область Так
Павло Різаненко Київська область Так
Борислав Розенблат Житомирська область Так
Сергій Рудик Черкаська область Так
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Соловей Івано-Франківська область Так
Руслан Сольвар Київська область Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Олександр Сугоняко Сумська область Так
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Тіміш Чернівецька область Так
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Урбанський Одеська область Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Микола Фролов Запорізька область Так
Сергій Хлань Херсонська область Так
Геннадій Чекіта Одеська область Так
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Шинькович Хмельницька область Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Оксана Юринець Львівська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Василь Яніцький Рівненська область Так
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Так
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Березенко Чернігівська область Не голосували
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Вадатурський Миколаївська область Не голосували
Дмитро Голубов Одеська область Не голосували
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Жолобецький Миколаївська область Не голосували
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Не голосували
Іван Куліченко Дніпропетровська область Не голосували
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Недава Донецька область Не голосували
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Третьяков м. Київ Не голосували
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Усов Дніпропетровська область Не голосували
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кіт Львівська область Відсутні
Аркадій Корнацький Миколаївська область Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Микола Люшняк Тернопільська область Відсутні
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Петро Сабашук Запорізька область Відсутні
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (65% явки) 11 Так 0 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Бухарєв Сумська область Так
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Євтушок Рівненська область Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Так
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Богдан Полтавська область Відсутні
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Одарченко Херсонська область Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (93% явки) 66 Так 0 Ні 0 Утрималися 8 Не голосували
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бурбак Чернівецька область Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Вознюк Рівненська область Так
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Владислав Данілін обрано в Раду за списком партії Так
Павло Дзюблик Житомирська область Так
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Так
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Єдаков обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кірш Харківська область Так
Олександр Кодола Чернігівська область Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Лапін Волинська область Так
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Так
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Медуниця Сумська область Так
Хвича Мепарішвілі обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Так
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Река Полтавська область Так
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Романюк Київська область Так
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Сташук м. Київ Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Так
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Кришин Дніпропетровська область Не голосували
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Леонід Ємець м. Київ Відсутні
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (77% явки) 19 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Так
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Так
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Так
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Так
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Подоляк Львівська область Так
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Пастух Тернопільська область Відсутні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (4,7% явки) 0 Так 0 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Євген Балицький Запорізька область Відсутні
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Відсутні
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Добкін Харківська область Відсутні
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Дунаєв Луганська область Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Юлій Іоффе Луганська область Відсутні
Сергій Ківалов Одеська область Відсутні
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Відсутні
Сергій Матвієнков Донецька область Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Відсутні
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Сажко Донецька область Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Відсутні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (71% явки) 12 Так 0 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Так
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Так
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Так
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Артеменко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (73% явки) 252 Так 0 Ні 5 Утрималися 56 Не голосували