Опис

Редагувати

Законопроект стосується внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України та законів України "Про прокуратуру" та "Про Державне бюро розслідувань". Ми виокремили голосування за вказаний законопроект, адже він викликав суспільний резонанс та політичну дискусію

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 47 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (95% явки) 15 Так 0 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Володимир Бандуров Запорізька область Так
Олесь Довгий Кіровоградська область Так
Степан Івахів Волинська область Так
Сергій Лабазюк Хмельницька область Так
Володимир Литвин Житомирська область Так
Сергій Мартиняк Волинська область Так
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Молоток Сумська область Так
Ярослав Москаленко Київська область Так
Василь Петьовка Закарпатська область Так
Олександр Пономарьов Запорізька область Так
Михайло Поплавський Кіровоградська область Так
Віктор Развадовський Житомирська область Так
Євген Рибчинський м. Київ Так
Юрій Шаповалов Полтавська область Так
Анатолій Гіршфельд Харківська область Не голосували
Олександр Онищенко Київська область Не голосували
Іван Фурсін Одеська область Не голосували
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (70% явки) 16 Так 0 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Станіслав Березкін Кіровоградська область Так
Геннадій Бобов Черкаська область Так
Віктор Бондар Хмельницька область Так
Євгеній Гєллєр Донецька область Так
Василь Гуляєв Одеська область Так
Володимир Зубик Черкаська область Так
Артем Ільюк Миколаївська область Так
Володимир Кацуба Харківська область Так
Антон Кіссе Одеська область Так
Леонід Клімов Одеська область Так
Михайло Ланьо Закарпатська область Так
Валентин Ничипоренко Черкаська область Так
Валерій Писаренко Харківська область Так
Віталій Хомутиннік Харківська область Так
Ігор Шкіря Донецька область Так
Антон Яценко Черкаська область Так
Віталій Барвіненко Одеська область Відсутні
Олександр Біловол Харківська область Відсутні
Олег Кулініч Полтавська область Відсутні
Віктор Остапчук Харківська область Відсутні
Олександр Пресман Одеська область Відсутні
Дмитро Святаш Харківська область Відсутні
Андрій Шипко Дніпропетровська область Відсутні
Позафракційні (60% явки) 3 Так 13 Ні 1 Утрималися 9 Не голосували
Борислав Береза м. Київ Утрималися
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Фельдман Харківська область Так
Віктор Балога Закарпатська область Ні
Іван Балога Закарпатська область Ні
Яків Безбах Дніпропетровська область Ні
Михайло Головко Тернопільська область Ні
Дмитро Добродомов Львівська область Ні
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Іллєнко м. Київ Ні
Віталій Купрій Дніпропетровська область Ні
Юрій Левченко м. Київ Ні
Олександр Марченко Київська область Ні
Богдан Матківський Львівська область Ні
Олег Мусій Львівська область Ні
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Ні
Павло Балога Закарпатська область Не голосували
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Денисенко Харківська область Не голосували
Вячеслав Константіновський м. Київ Не голосували
Володимир Мисик Харківська область Не голосували
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Тарута Донецька область Не голосували
Віктор Чумак м. Київ Не голосували
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Олександр Герега Хмельницька область Відсутні
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Відсутні
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Відсутні
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Валентин Дідич Дніпропетровська область Відсутні
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Олег Осуховський Рівненська область Відсутні
Володимир Парасюк Львівська область Відсутні
Олександр Супруненко м. Київ Відсутні
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (90% явки) 113 Так 6 Ні 3 Утрималися 7 Не голосували
Юрій Македон Вінницька область Утрималися
Сергій Міщенко Київська область Утрималися
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Андрієвський м. Київ Так
Володимир Ар'єв м. Київ Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Барна Тернопільська область Так
Сергій Березенко Чернігівська область Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Білоцерковець обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Так
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бригинець обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бублик Полтавська область Так
Андрій Вадатурський Миколаївська область Так
Сергій Валентиров Запорізька область Так
Юрій Гарбуз Луганська область Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Андрій Гордєєв Херсонська область Так
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Гудзенко Київська область Так
Валерій Давиденко Чернігівська область Так
Руслан Демчак Вінницька область Так
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Так
Олег Дмитренко Чернігівська область Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Анатолій Євлахов Чернігівська область Так
Олександр Жолобецький Миколаївська область Так
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Так
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Іщейкін Полтавська область Так
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Каплін Полтавська область Так
Валерій Карпунцов обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кіт Львівська область Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Так
Борис Козир Миколаївська область Так
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Так
Аркадій Корнацький Миколаївська область Так
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Куліченко Дніпропетровська область Так
Віталій Курило Луганська область Так
Максим Курячий Дніпропетровська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Микола Лаврик Сумська область Так
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лівік Миколаївська область Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Так
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Так
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Так
Федір Негой Херсонська область Так
Олег Недава Донецька область Так
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Так
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Порошенко Вінницька область Так
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Іван Рибак Чернівецька область Так
Павло Різаненко Київська область Так
Борислав Розенблат Житомирська область Так
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Савченко обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Соловей Івано-Франківська область Так
Руслан Сольвар Київська область Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Олександр Сугоняко Сумська область Так
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Тіміш Чернівецька область Так
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Третьяков м. Київ Так
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Урбанський Одеська область Так
Костянтин Усов Дніпропетровська область Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Микола Фролов Запорізька область Так
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Так
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Шинькович Хмельницька область Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Оксана Юринець Львівська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Василь Яніцький Рівненська область Так
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Ні
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Ні
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Ні
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Ні
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Велікін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Владислав Голуб Черкаська область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Микола Люшняк Тернопільська область Не голосували
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Петренко Черкаська область Не голосували
Сергій Рудик Черкаська область Не голосували
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Вінник Херсонська область Відсутні
Дмитро Голубов Одеська область Відсутні
Олександр Домбровський Вінницька область Відсутні
Богдан Дубневич Львівська область Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Відсутні
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Петро Сабашук Запорізька область Відсутні
Сергій Хлань Херсонська область Відсутні
Геннадій Чекіта Одеська область Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (68% явки) 0 Так 10 Ні 2 Утрималися 1 Не голосували
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Євтушок Рівненська область Ні
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Ні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Ні
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Ні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Ні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Владислав Бухарєв Сумська область Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (90% явки) 72 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бурбак Чернівецька область Так
Петро Ванат обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Вознюк Рівненська область Так
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Так
Павло Дзюблик Житомирська область Так
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Так
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Єдаков обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Ємець м. Київ Так
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кірш Харківська область Так
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кодола Чернігівська область Так
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Так
Олег Кришин Дніпропетровська область Так
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Лапін Волинська область Так
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Так
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Так
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Медуниця Сумська область Так
Хвича Мепарішвілі обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Так
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Так
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Река Полтавська область Так
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Сташук м. Київ Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Сторожук обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Так
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Романюк Київська область Відсутні
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (42% явки) 0 Так 11 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Ні
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Ні
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Ні
Ірина Подоляк Львівська область Ні
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Ні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Ні
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Ні
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Ні
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Ні
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Пастух Тернопільська область Відсутні
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (48% явки) 1 Так 7 Ні 1 Утрималися 12 Не голосували
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Утрималися
Юхим Звягільський Донецька область Так
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Ні
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Ні
Сергій Сажко Донецька область Ні
Євген Балицький Запорізька область Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Добкін Харківська область Не голосували
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлій Іоффе Луганська область Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євгеній Мураєв Харківська область Не голосували
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Відсутні
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Дунаєв Луганська область Відсутні
Сергій Ківалов Одеська область Відсутні
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Матвієнков Донецька область Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Відсутні
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (95% явки) 1 Так 1 Ні 0 Утрималися 18 Не голосували
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Ні
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Артеменко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (78% явки) 221 Так 48 Ні 7 Утрималися 51 Не голосували