Усі друзі по голосуванню

Тут перераховані депутати, що голосують подібно. Вимірюється від 0% (ніколи так не голосував) до 100% (завжди голосував так само). Враховані лише ті голосування, на яких були присутніми обидва депутати. Таким чином, можна виявити неочікуваний зв’язок між політичними позиціями депутатів.

% Спільних голосувань Депутат Обраний по Фракція
100% Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Андрій Костін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Ігор Копитін Миколаївська область фракція Слуга народу
100% Сергій Литвиненко Рівненська область фракція Слуга народу
100% Олена Криворучкіна Дніпропетровська область фракція Слуга народу
100% Артем Дмитрук Одеська область фракція Слуга народу
100% Павло Мельник Запорізька область фракція Слуга народу
100% Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Микола Стефанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
100% Анна Пуртова м. Київ фракція Слуга народу
100% Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Мар'яна Безугла м. Київ фракція Слуга народу
99% Артем Культенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Ганна Лічман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
99% Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область фракція Слуга народу
99% Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Юрій Кузбит Кіровоградська область фракція Слуга народу
99% Олег Арсенюк Черкаська область фракція Слуга народу
99% Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Степан Чернявський Одеська область фракція Слуга народу
99% Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
99% Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Сергій Штепа Запорізька область фракція Слуга народу
99% Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Позафракційні
99% Марина Нікітіна Запорізька область фракція Слуга народу
99% Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Володимир Іванов Херсонська область фракція Слуга народу
99% Павло Сушко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Тетяна Рябуха Сумська область фракція Слуга народу
99% Олена Копанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
99% Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Юрій Корявченков Дніпропетровська область фракція Слуга народу
99% Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Олексій Мовчан Полтавська область фракція Слуга народу
99% Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Олександр Пасічний Миколаївська область фракція Слуга народу
99% Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Ірина Борзова Вінницька область фракція Слуга народу
99% Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Позафракційні
99% Олександр Літвінов Харківська область фракція Слуга народу
99% Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Юрій Здебський Харківська область фракція Слуга народу
99% Микола Сольський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
99% Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Максим Пашковський Вінницька область фракція Слуга народу
99% Дмитро Нальотов Полтавська область фракція Слуга народу
99% Роман Каптєлов Дніпропетровська область фракція Слуга народу
99% Олександр Скічко Черкаська область фракція Слуга народу
99% Олександр Ковальчук Рівненська область фракція Слуга народу
99% Олександр Сова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Артем Чорноморов Миколаївська область фракція Слуга народу
99% Володимир Гевко Тернопільська область фракція Слуга народу
99% Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Олександр Гайду Миколаївська область фракція Слуга народу
99% Роман Соха Запорізька область фракція Слуга народу
99% Богдан Кицак Житомирська область фракція Слуга народу
99% Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Володимир Козак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Анатолій Драбовський Вінницька область фракція Слуга народу
99% Максим Зуєв Чернігівська область фракція Слуга народу
99% Максим Перебийніс м. Київ фракція Слуга народу
99% Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Ганна Бондар м. Київ фракція Слуга народу
99% Сергій Северин Дніпропетровська область фракція Слуга народу
99% Сергій Демченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
99% Сергій Колебошин Одеська область фракція Слуга народу
99% Євген Пивоваров Харківська область фракція Слуга народу
99% Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Валерій Зуб Чернігівська область фракція Слуга народу
99% Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Олексій Ковальов Херсонська область фракція Слуга народу
99% Андрій Стріхарський Черкаська область фракція Слуга народу
99% Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Лада Булах обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Микола Задорожній Сумська область фракція Слуга народу
99% Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Олексій Леонов Одеська область фракція Слуга народу
99% Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Юрій Камельчук Львівська область фракція Слуга народу
98% Анна Колісник обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Павло Фролов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Ігор Марчук Хмельницька область фракція Слуга народу
98% Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Сергій Швець м. Київ фракція Слуга народу
98% Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Денис Герман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
98% Сергій Бунін Київська область фракція Слуга народу
98% Анастасія Ляшенко Полтавська область фракція Слуга народу
98% Юрій Мисягін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
98% Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Валерій Колюх Київська область фракція Слуга народу
98% Ігор Негулевський Миколаївська область фракція Слуга народу
98% Олександр Ткаченко Одеська область фракція Слуга народу
98% Дмитро Костюк Житомирська область фракція Слуга народу
98% Вікторія Кінзбурська Харківська область фракція Слуга народу
98% Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Валерій Божик Чернівецька область фракція Слуга народу
98% Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Максим Заремський Чернівецька область фракція Слуга народу
98% Олександр Горенюк Одеська область фракція Слуга народу
98% Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Ігор Васильєв Сумська область фракція Слуга народу
98% Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Орест Саламаха Львівська область фракція Слуга народу
98% Володимир Захарченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
98% Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Дмитро Микиша Харківська область фракція Слуга народу
98% Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Максим Березін Полтавська область фракція Слуга народу
98% Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олексій Красов Харківська область фракція Слуга народу
98% Владислав Бородін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
98% Олена Лис Чернівецька область фракція Слуга народу
98% Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олександр Ткаченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
98% Павло Якименко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Михайло Лаба Закарпатська область фракція Слуга народу
98% Роман Грищук м. Київ фракція Слуга народу
98% Олег Воронько Кіровоградська область фракція Слуга народу
98% Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олег Семінський Чернігівська область фракція Слуга народу
98% Микола Тищенко м. Київ фракція Слуга народу
97% Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Андрій Боблях Полтавська область фракція Слуга народу
97% Олексій Кузнєцов Луганська область фракція Слуга народу
97% Богдан Яременко м. Київ фракція Слуга народу
97% Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олександр Дануца Кіровоградська область фракція Слуга народу
97% Ігор Герасименко Житомирська область фракція Слуга народу
97% Галина Янченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Максим Бужанський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
97% Костянтин Касай Полтавська область фракція Слуга народу
97% Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Роман Бабій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Андрій Герус обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Леся Забуранна м. Київ фракція Слуга народу
97% Олександр Матусевич Івано-Франківська область фракція Слуга народу
97% Гео Лерос обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олександр Бакумов Харківська область фракція Слуга народу
97% Василь Мокан обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Іван Калаур обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Геннадій Касай Запорізька область фракція Слуга народу
97% Олександр Юрченко м. Київ фракція Слуга народу
97% Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Сергій Кузьміних Житомирська область фракція Слуга народу
97% Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Вікторія Вагнєр Херсонська область фракція Слуга народу
97% Олександр Аліксійчук Рівненська область фракція Слуга народу
97% Олексій Жмеренецький Хмельницька область фракція Слуга народу
97% Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Тетяна Грищенко Житомирська область фракція Слуга народу
97% Олександр Куницький Харківська область фракція Слуга народу
97% Євгеній Шевченко Запорізька область фракція Слуга народу
97% Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олег Дунда Київська область фракція Слуга народу
97% Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Петро Павловський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олександр Горобець Київська область фракція Слуга народу
96% Дмитро Гурін м. Київ фракція Слуга народу
96% Максим Дирдін Миколаївська область фракція Слуга народу
96% Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Ігор Василів Тернопільська область фракція Слуга народу
96% Ігор Фріс Івано-Франківська область фракція Слуга народу
96% Роман Мулик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Едуард Прощук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
96% Дмитро Чорний Дніпропетровська область фракція Слуга народу
96% Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Георгій Мазурашу Чернівецька область фракція Слуга народу
96% Зіновій Андрійович Івано-Франківська область фракція Слуга народу
95% Вячеслав Рубльов Волинська область фракція Слуга народу
95% Ольга Василевська-Смаглюк Київська область фракція Слуга народу
95% Максим Гузенко Сумська область фракція Слуга народу
95% Олександр Трухін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
95% Дмитро Любота Харківська область фракція Слуга народу
95% Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Андрій Богданець Тернопільська область фракція Слуга народу
95% Павло Павліш Херсонська область фракція Слуга народу
95% Олег Колєв Одеська область фракція Слуга народу
95% Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Микола Галушко Київська область фракція Слуга народу
95% Олександр Качура обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Андрій Одарченко Харківська область фракція Слуга народу
95% Ігор Мурдій Кіровоградська область фракція Слуга народу
95% Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Ігор Васильковський Одеська область фракція Слуга народу
94% Юлія Яцик Запорізька область фракція Слуга народу
94% Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Артем Дубнов м. Київ фракція Слуга народу
94% Сергій Нагорняк Черкаська область фракція Слуга народу
93% Марія Мезенцева Харківська область фракція Слуга народу
93% Людмила Буймістер м. Київ фракція Слуга народу
93% Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Іван Чайківський Тернопільська область депутатська група За майбутнє
89% Любов Шпак Черкаська область фракція Слуга народу
89% Олександр Герега Хмельницька область депутатська група За майбутнє
88% Роберт Горват Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
86% Ігор Гузь Волинська область депутатська група За майбутнє
85% Віктор М'ялик Рівненська область депутатська група За майбутнє
84% Ігор Молоток Сумська область Позафракційні
83% Олесь Довгий Кіровоградська область Позафракційні
82% Руслан Требушкін Донецька область Позафракційні
81% Олександр Дубінський Київська область фракція Слуга народу
80% Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії фракція Голос
79% Ігор Палиця Волинська область депутатська група За майбутнє
79% Сергій Мінько Запорізька область депутатська група За майбутнє
78% Петро Юрчишин Вінницька область депутатська група За майбутнє
77% Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії фракція Голос
76% Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії фракція Голос
76% Антон Кіссе Одеська область депутатська група За майбутнє
75% Віктор Балога Закарпатська область депутатська група За майбутнє
75% Леся Василенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
75% Ірина Констанкевич Волинська область депутатська група За майбутнє
75% Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії фракція Голос
75% Галина Васильченко Львівська область фракція Голос
75% Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
75% Микола Кучер Вінницька область депутатська група За майбутнє
75% Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
75% Інна Совсун обрано в Раду за списком партії фракція Голос
75% Лариса Білозір Вінницька область депутатська група За майбутнє
74% Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії фракція Голос
73% Дмитро Лубінець Донецька область депутатська група За майбутнє
73% Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії фракція Голос
73% Роман Костенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
73% Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Позафракційні
73% Степан Івахів Волинська область депутатська група За майбутнє
72% Анатолій Урбанський Одеська область депутатська група За майбутнє
72% Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
72% Сергій Лабазюк Хмельницька область Позафракційні
72% Віктор Бондар Хмельницька область депутатська група За майбутнє
72% Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії фракція Голос
72% Святослав Вакарчук обрано в Раду за списком партії фракція Голос
71% Євген Яковенко Донецька область Позафракційні
71% Юрій Шаповалов Полтавська область депутатська група За майбутнє
70% Тарас Батенко Львівська область депутатська група За майбутнє
70% Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії фракція Голос
70% Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії фракція Голос
70% Наталія Піпа Львівська область фракція Голос
69% Олег Кулініч Полтавська область депутатська група ДОВІРА
69% Ігор Колихаєв Херсонська область депутатська група За майбутнє
68% Андрій Кіт Львівська область депутатська група ДОВІРА
67% Ярослав Дубневич Львівська область депутатська група За майбутнє
66% Геннадій Вацак Вінницька область депутатська група За майбутнє
66% Микола Люшняк Тернопільська область депутатська група ДОВІРА
66% Оксана Савчук Івано-Франківська область Позафракційні
66% Ярослав Рущишин Львівська область фракція Голос
66% Максим Єфімов Донецька область депутатська група ДОВІРА
66% Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
66% Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
66% Олег Макаров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
65% Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
65% Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
65% Іван Крулько обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
64% Андрій Іванчук Івано-Франківська область депутатська група ДОВІРА
64% Олександр Фельдман Харківська область фракція Опозиційна платформа - За життя
64% Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
63% Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
63% Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
62% Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
62% Андрій Деркач Сумська область Позафракційні
62% Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
62% Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
61% Володимир Арешонков Житомирська область депутатська група ДОВІРА
61% Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
61% Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
60% Антон Поляков Чернігівська область Позафракційні
60% Анна Скороход Київська область Позафракційні
59% Дмитро Шенцев Харківська область Позафракційні
58% Павло Бакунець Львівська область депутатська група ДОВІРА
58% Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
57% Сергій Шахов Луганська область депутатська група ДОВІРА
57% Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
57% Борис Приходько Чернігівська область депутатська група ДОВІРА
56% Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
56% Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Позафракційні
56% Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
56% Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
56% Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
55% Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
55% Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
55% Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
55% Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
55% Сергій Вельможний Луганська область депутатська група ДОВІРА
55% Олександр Сухов Луганська область депутатська група ДОВІРА
54% Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
54% Олег Мейдич Вінницька область фракція Батьківщина
54% Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
54% Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
54% Федір Христенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
54% Степан Кубів обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
54% Михайло Бондар Львівська область фракція Європейська солідарність
53% Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
53% Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
53% Олександр Пономарьов Запорізька область фракція Опозиційна платформа - За життя
53% Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
53% Василь Петьовка Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
53% Олександр Ковальов Донецька область депутатська група ДОВІРА
52% Микола Величкович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
52% Вадим Столар обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
52% Микола Бабенко Київська область депутатська група ДОВІРА
52% Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
52% Валерій Лунченко Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
52% Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
52% Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
52% Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
52% Софія Федина обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
51% Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
51% Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
51% Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
51% Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
51% Олег Синютка обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
51% Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
51% Тарас Козак обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
50% Валерій Давиденко Чернігівська область депутатська група ДОВІРА
50% Муса Магомедов Донецька область Позафракційні
50% Юрій Солод Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Марія Іонова обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
50% Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Сергій Магера Донецька область Позафракційні
50% Роман Іванісов Рівненська область Позафракційні
50% Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
50% Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
50% Антон Яценко Черкаська область депутатська група За майбутнє
49% Олексій Гончаренко Одеська область фракція Європейська солідарність
49% Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
49% Вадим Новинський Донецька область Позафракційні
49% Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
49% Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
49% Микола Княжицький Львівська область фракція Європейська солідарність
48% Андрій Лопушанський Львівська область фракція Європейська солідарність
48% Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
48% Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
48% Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
48% Микола Скорик обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
48% Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
47% Володимир Мороз Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
47% Сергій Рудик Черкаська область Позафракційні
47% Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
47% Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
47% Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
47% Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
46% Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
46% Олег Волошин обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
46% Олександр Лукашев Луганська область фракція Опозиційна платформа - За життя
46% Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
46% Валерій Гнатенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
46% Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
45% Вікторія Гриб Луганська область Позафракційні
45% Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
45% Віталій Борт обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
45% Ілля Кива обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
45% Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
44% Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
43% Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
43% Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
43% Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
43% Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
43% Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
40% Олександр Качний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
39% Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
39% Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
37% Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
36% Василь Німченко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
33% Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя