Опис

Редагувати

Відміна скасування мита.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 117 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (84% явки) 0 Так 2 Ні 1 Утрималися 13 Не голосували
Володимир Литвин Житомирська область Утрималися
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Шаповалов Полтавська область Ні
Володимир Бандуров Запорізька область Не голосували
Анатолій Гіршфельд Харківська область Не голосували
Олесь Довгий Кіровоградська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Сергій Мартиняк Волинська область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Ярослав Москаленко Київська область Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Михайло Поплавський Кіровоградська область Не голосували
Віктор Развадовський Житомирська область Не голосували
Євген Рибчинський м. Київ Не голосували
Іван Фурсін Одеська область Не голосували
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Василь Петьовка Закарпатська область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (35% явки) 0 Так 0 Ні 0 Утрималися 8 Не голосували
Геннадій Бобов Черкаська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Володимир Зубик Черкаська область Не голосували
Володимир Кацуба Харківська область Не голосували
Леонід Клімов Одеська область Не голосували
Михайло Ланьо Закарпатська область Не голосували
Валентин Ничипоренко Черкаська область Не голосували
Віталій Хомутиннік Харківська область Не голосували
Віталій Барвіненко Одеська область Відсутні
Станіслав Березкін Кіровоградська область Відсутні
Олександр Біловол Харківська область Відсутні
Євгеній Гєллєр Донецька область Відсутні
Василь Гуляєв Одеська область Відсутні
Артем Ільюк Миколаївська область Відсутні
Антон Кіссе Одеська область Відсутні
Олег Кулініч Полтавська область Відсутні
Віктор Остапчук Харківська область Відсутні
Валерій Писаренко Харківська область Відсутні
Олександр Пресман Одеська область Відсутні
Дмитро Святаш Харківська область Відсутні
Андрій Шипко Дніпропетровська область Відсутні
Ігор Шкіря Донецька область Відсутні
Антон Яценко Черкаська область Відсутні
Позафракційні (59% явки) 0 Так 14 Ні 1 Утрималися 11 Не голосували
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Балога Закарпатська область Ні
Яків Безбах Дніпропетровська область Ні
Михайло Головко Тернопільська область Ні
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Ні
Дмитро Добродомов Львівська область Ні
Андрій Іллєнко м. Київ Ні
Вячеслав Константіновський м. Київ Ні
Віталій Купрій Дніпропетровська область Ні
Юрій Левченко м. Київ Ні
Олександр Марченко Київська область Ні
Богдан Матківський Львівська область Ні
Олег Мусій Львівська область Ні
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Ні
Віктор Чумак м. Київ Ні
Тарас Батенко Львівська область Не голосували
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Валентин Дідич Дніпропетровська область Не голосували
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Не голосували
Олег Осуховський Рівненська область Не голосували
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Супруненко м. Київ Не голосували
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Не голосували
Іван Балога Закарпатська область Відсутні
Павло Балога Закарпатська область Відсутні
Борислав Береза м. Київ Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Анатолій Денисенко Харківська область Відсутні
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Володимир Мисик Харківська область Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Володимир Парасюк Львівська область Відсутні
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тарута Донецька область Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (88% явки) 1 Так 62 Ні 13 Утрималися 49 Не голосували
Владислав Голуб Черкаська область Утрималися
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Порошенко Вінницька область Утрималися
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Хлань Херсонська область Утрималися
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Петро Юрчишин Вінницька область Утрималися
Микола Фролов Запорізька область Так
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Ар'єв м. Київ Ні
Ігор Артюшенко Запорізька область Ні
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Барна Тернопільська область Ні
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Білоцерковець обрано в Раду за списком партії Ні
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Ні
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Вадатурський Миколаївська область Ні
Олег Велікін обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Ні
Роберт Горват Закарпатська область Ні
Віталій Гудзенко Київська область Ні
Руслан Демчак Вінницька область Ні
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Дехтярчук Рівненська область Ні
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Ні
Олександр Домбровський Вінницька область Ні
Богдан Дубневич Львівська область Ні
Ярослав Дубневич Львівська область Ні
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Каплін Полтавська область Ні
Валерій Карпунцов обрано в Раду за списком партії Ні
Максим Курячий Дніпропетровська область Ні
Микола Кучер Вінницька область Ні
Микола Лаврик Сумська область Ні
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Лівік Миколаївська область Ні
Андрій Лопушанський Львівська область Ні
Дмитро Лубінець Донецька область Ні
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Ні
Микола Люшняк Тернопільська область Ні
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Ні
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Ні
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Ні
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Мельник Хмельницька область Ні
Володимир Мельниченко Хмельницька область Ні
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Ні
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Ні
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Петренко Черкаська область Ні
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Ні
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Ревега Житомирська область Ні
Іван Рибак Чернівецька область Ні
Павло Різаненко Київська область Ні
Борислав Розенблат Житомирська область Ні
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Соловей Івано-Франківська область Ні
Олександр Співаковський Херсонська область Ні
Іван Спориш Вінницька область Ні
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Ні
Григорій Тіміш Чернівецька область Ні
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Шинькович Хмельницька область Ні
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Ні
Оксана Юринець Львівська область Ні
Дмитро Андрієвський м. Київ Не голосували
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Арешонков Житомирська область Не голосували
Сергій Березенко Чернігівська область Не голосували
Оксана Білозір обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Вінник Херсонська область Не голосували
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Голубов Одеська область Не голосували
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Дмитренко Чернігівська область Не голосували
Анатолій Євлахов Чернігівська область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Олександр Жолобецький Миколаївська область Не голосували
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Іщейкін Полтавська область Не голосували
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Борис Козир Миколаївська область Не голосували
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Аркадій Корнацький Миколаївська область Не голосували
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Не голосували
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Курило Луганська область Не голосували
Юрій Македон Вінницька область Не голосували
Іван Мельничук Вінницька область Не голосували
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Не голосували
Федір Негой Херсонська область Не голосували
Олег Недава Донецька область Не голосували
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Петро Сабашук Запорізька область Не голосували
Олексій Савченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Сугоняко Сумська область Не голосували
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Третьяков м. Київ Не голосували
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Урбанський Одеська область Не голосували
Костянтин Усов Дніпропетровська область Не голосували
Геннадій Чекіта Одеська область Не голосували
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Юрик Тернопільська область Не голосували
Василь Яніцький Рівненська область Не голосували
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Не голосували
Олександр Бригинець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Бублик Полтавська область Відсутні
Сергій Валентиров Запорізька область Відсутні
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Давиденко Чернігівська область Відсутні
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кіт Львівська область Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Іван Куліченко Дніпропетровська область Відсутні
Роман Мацола Хмельницька область Відсутні
Сергій Міщенко Київська область Відсутні
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Рудик Черкаська область Відсутні
Руслан Сольвар Київська область Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (74% явки) 0 Так 6 Ні 5 Утрималися 3 Не голосували
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Євтушок Рівненська область Ні
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Ні
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Ні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Ні
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Владислав Бухарєв Сумська область Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (75% явки) 0 Так 18 Ні 0 Утрималися 43 Не голосували
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Бондар Львівська область Ні
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Ні
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Ні
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Гузь Волинська область Ні
Леонід Ємець м. Київ Ні
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Ні
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Ні
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Кодола Чернігівська область Ні
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Ні
Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Река Полтавська область Ні
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Ні
Віталій Сташук м. Київ Ні
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Ні
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Бурбак Чернівецька область Не голосували
Петро Ванат обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Вознюк Рівненська область Не голосували
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Дзюблик Житомирська область Не голосували
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Не голосували
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ярослав Єдаков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Кірш Харківська область Не голосували
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Кришин Дніпропетровська область Не голосували
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Медуниця Сумська область Не голосували
Хвича Мепарішвілі обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Романюк Київська область Не голосували
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Федорук Чернівецька область Не голосували
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Гаврилюк Київська область Відсутні
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Лапін Волинська область Відсутні
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Сторожук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Відсутні
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (92% явки) 0 Так 20 Ні 0 Утрималися 4 Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Ні
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Ні
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Ні
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Ні
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Ні
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Ні
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Ні
Тарас Пастух Тернопільська область Ні
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Ні
Ірина Подоляк Львівська область Ні
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Ні
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Ні
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Ні
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Ні
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (67% явки) 0 Так 0 Ні 6 Утрималися 23 Не голосували
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Утрималися
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Утрималися
Сергій Сажко Донецька область Утрималися
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Утрималися
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Утрималися
Євген Бакулін Луганська область Не голосували
Євген Балицький Запорізька область Не голосували
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Добкін Харківська область Не голосували
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлій Іоффе Луганська область Не голосували
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Матвієнков Донецька область Не голосували
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Не голосували
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Дунаєв Луганська область Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Сергій Ківалов Одеська область Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (48% явки) 0 Так 3 Ні 0 Утрималися 7 Не голосували
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Ні
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Артеменко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (75% явки) 1 Так 125 Ні 26 Утрималися 161 Не голосували