Опис

Редагувати

У проекті пропонується "встановити мораторій на проведення планових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) до 30 червня 2016 року (крім проведення планових заходів Державною ветеринарною та фітосанітарною службою України в частині перевірки безпечності та якості харчових продуктів) та запровадити новий механізм введення обмежень на дії контролюючих органів, який, на думку авторів проекту, гарантуватиме надання державного захисту в випадку порушення конституційних прав громадян".

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 134 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (95% явки) 12 Так 0 Ні 0 Утрималися 7 Не голосували
Володимир Бандуров Запорізька область Так
Андрій Деркач Сумська область Так
Олесь Довгий Кіровоградська область Так
Степан Івахів Волинська область Так
Володимир Литвин Житомирська область Так
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Москаленко Київська область Так
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Поплавський Кіровоградська область Так
Віктор Развадовський Житомирська область Так
Іван Фурсін Одеська область Так
Юрій Шаповалов Полтавська область Так
Анатолій Гіршфельд Харківська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Сергій Мартиняк Волинська область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Олександр Онищенко Київська область Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Євген Рибчинський м. Київ Не голосували
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (91% явки) 8 Так 0 Ні 2 Утрималися 11 Не голосували
Олег Кулініч Полтавська область Утрималися
Андрій Шипко Дніпропетровська область Утрималися
Станіслав Березкін Кіровоградська область Так
Віктор Бондар Хмельницька область Так
Василь Гуляєв Одеська область Так
Артем Ільюк Миколаївська область Так
Володимир Кацуба Харківська область Так
Антон Кіссе Одеська область Так
Валерій Писаренко Харківська область Так
Віталій Хомутиннік Харківська область Так
Віталій Барвіненко Одеська область Не голосували
Олександр Біловол Харківська область Не голосували
Геннадій Бобов Черкаська область Не голосували
Володимир Зубик Черкаська область Не голосували
Леонід Клімов Одеська область Не голосували
Михайло Ланьо Закарпатська область Не голосували
Валентин Ничипоренко Черкаська область Не голосували
Віктор Остапчук Харківська область Не голосували
Олександр Пресман Одеська область Не голосували
Дмитро Святаш Харківська область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Євгеній Гєллєр Донецька область Відсутні
Ігор Шкіря Донецька область Відсутні
Позафракційні (53% явки) 9 Так 0 Ні 7 Утрималися 13 Не голосували
Борислав Береза м. Київ Утрималися
Михайло Головко Тернопільська область Утрималися
Андрій Іллєнко м. Київ Утрималися
Юрій Левченко м. Київ Утрималися
Олександр Марченко Київська область Утрималися
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тарас Батенко Львівська область Так
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Так
Дмитро Добродомов Львівська область Так
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Так
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рудик Черкаська область Так
Сергій Тарута Донецька область Так
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Володимир Гройсман обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Денисенко Харківська область Не голосували
Валентин Дідич Дніпропетровська область Не голосували
Віталій Купрій Дніпропетровська область Не голосували
Володимир Мисик Харківська область Не голосували
Федір Негой Херсонська область Не голосували
Олег Осуховський Рівненська область Не голосували
Володимир Парасюк Львівська область Не голосували
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Не голосували
Владислав Атрошенко Чернігівська область Відсутні
Іван Балога Закарпатська область Відсутні
Павло Балога Закарпатська область Відсутні
Яків Безбах Дніпропетровська область Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Юрій Бублик Полтавська область Відсутні
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Відсутні
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Ківалов Одеська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Вячеслав Константіновський м. Київ Відсутні
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Богдан Матківський Львівська область Відсутні
Сергій Міщенко Київська область Відсутні
Олег Мусій Львівська область Відсутні
Федір Негой Херсонська область Відсутні
Василь Петьовка Закарпатська область Відсутні
Олександр Супруненко м. Київ Відсутні
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Борис Філатов Дніпропетровська область Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (86% явки) 56 Так 6 Ні 30 Утрималися 28 Не голосували
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Владислав Голуб Черкаська область Утрималися
Роберт Горват Закарпатська область Утрималися
Олександр Дехтярчук Рівненська область Утрималися
Богдан Дубневич Львівська область Утрималися
Андрій Кіт Львівська область Утрималися
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вадим Кривохатько Запорізька область Утрималися
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Утрималися
Віталій Курило Луганська область Утрималися
Микола Кучер Вінницька область Утрималися
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Люшняк Тернопільська область Утрималися
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Утрималися
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Петренко Черкаська область Утрималися
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Рибак Чернівецька область Утрималися
Павло Різаненко Київська область Утрималися
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Спориш Вінницька область Утрималися
Єгор Фірсов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Чумак м. Київ Утрималися
Оксана Юринець Львівська область Утрималися
Петро Юрчишин Вінницька область Утрималися
Василь Яніцький Рівненська область Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Андрієвський м. Київ Так
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв м. Київ Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Сергій Березенко Чернігівська область Так
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Так
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Вадатурський Миколаївська область Так
Іван Вінник Херсонська область Так
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Давиденко Чернігівська область Так
Олег Дмитренко Чернігівська область Так
Олександр Домбровський Вінницька область Так
Анатолій Євлахов Чернігівська область Так
Олександр Жолобецький Миколаївська область Так
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Так
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Так
Борис Козир Миколаївська область Так
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Кутовий Полтавська область Так
Микола Лаврик Сумська область Так
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Македон Вінницька область Так
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Так
Олег Недава Донецька область Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Порошенко Вінницька область Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Борислав Розенблат Житомирська область Так
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Соловей Івано-Франківська область Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Олександр Сугоняко Сумська область Так
Микола Томенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Третьяков м. Київ Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Хлань Херсонська область Так
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Олег Барна Тернопільська область Ні
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Ні
Максим Курячий Дніпропетровська область Ні
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Ні
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Шинькович Хмельницька область Ні
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Голубов Одеська область Не голосували
Андрій Гордєєв Херсонська область Не голосували
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Гудзенко Київська область Не голосували
Руслан Демчак Вінницька область Не голосували
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Іщейкін Полтавська область Не голосували
Сергій Каплін Полтавська область Не голосували
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Куліченко Дніпропетровська область Не голосували
Олександр Лівік Миколаївська область Не голосували
Андрій Лопушанський Львівська область Не голосували
Юрій Луценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Сольвар Київська область Не голосували
Григорій Тіміш Чернівецька область Не голосували
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Геннадій Чекіта Одеська область Не голосували
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Не голосували
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Валентиров Запорізька область Відсутні
Юрій Гарбуз Луганська область Відсутні
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Відсутні
Ярослав Дубневич Львівська область Відсутні
Максим Єфімов Донецька область Відсутні
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Аркадій Корнацький Миколаївська область Відсутні
Дмитро Лубінець Донецька область Відсутні
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Насалик Івано-Франківська область Відсутні
Петро Сабашук Запорізька область Відсутні
Олексій Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Урбанський Одеська область Відсутні
Костянтин Усов Дніпропетровська область Відсутні
Микола Фролов Запорізька область Відсутні
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (79% явки) 12 Так 1 Ні 1 Утрималися 1 Не голосували
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Бухарєв Сумська область Так
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Євтушок Рівненська область Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (86% явки) 59 Так 0 Ні 1 Утрималися 10 Не голосували
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Так
Петро Ванат обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Вознюк Рівненська область Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Лілія Гриневич обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Так
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Ємець м. Київ Так
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кірш Харківська область Так
Олександр Кодола Чернігівська область Так
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Так
Олег Кришин Дніпропетровська область Так
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Лапін Волинська область Так
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Так
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Так
Микола Мартиненко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Так
Олег Медуниця Сумська область Так
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Река Полтавська область Так
Віктор Романюк Київська область Так
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Так
Остап Семерак обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Сташук м. Київ Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Сторожук обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Так
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бурбак Чернівецька область Не голосували
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Дзюблик Житомирська область Не голосували
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Відсутні
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (77% явки) 11 Так 0 Ні 6 Утрималися 3 Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Так
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Пастух Тернопільська область Так
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Подоляк Львівська область Так
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (70% явки) 19 Так 0 Ні 0 Утрималися 11 Не голосували
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Так
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Так
Сергій Матвієнков Донецька область Так
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Так
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Сажко Донецька область Так
Юрій Солод Донецька область Так
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Так
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Так
Євген Балицький Запорізька область Не голосували
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Не голосували
Дмитро Добкін Харківська область Не голосували
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Не голосували
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Дунаєв Луганська область Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Юлій Іоффе Луганська область Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (76% явки) 13 Так 0 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Так
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Так
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Так
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Так
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Так
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Артеменко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Злата Огнєвіч обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (80% явки) 199 Так 7 Ні 47 Утрималися 87 Не голосували