Опис

Редагувати

Законопроектом передбачається, як йдеться у висновку Головного науково-експертного управління, що голови місцевих державних адміністрацій (далі - МДА) призначаються на строк повноважень Президента України (зміни до статті 91 Закону). При цьому кандидати на посади голів МДА добираються спеціальною комісією з питань державної служби голів МДА (далі-Комісія). Склад Комісії та положення про її діяльність затверджується Президентом України. До повноважень Комісії належить моніторинг вакантних посад голів місцевих державних адміністрацій, прийняття рішення про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади голови МДА, проведення перевірки документів, поданих кандидатами, надіслання Кабінету Міністрів України за результатами проведення конкурсу документів ти інших матеріалів щодо переможця конкурсу тощо (зміни до частини 3 статті 91 Закону). Крім того, до повноважень Президента віднесено оцінювання діяльності голів МДА, їх заохочення, відкликання з відпустки тощо.

Представники Реанімаційного пакету реформ назвали цей законопроект "узурпацією" Президентом місцевої влади.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 148 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (95% явки) 11 Так 0 Ні 0 Утрималися 7 Не голосували
Олесь Довгий Кіровоградська область Так
Степан Івахів Волинська область Так
Сергій Лабазюк Хмельницька область Так
Володимир Литвин Житомирська область Так
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Москаленко Київська область Так
Василь Петьовка Закарпатська область Так
Олександр Пономарьов Запорізька область Так
Віктор Развадовський Житомирська область Так
Євген Рибчинський м. Київ Так
Юрій Шаповалов Полтавська область Так
Володимир Бандуров Запорізька область Не голосували
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Не голосували
Анатолій Гіршфельд Харківська область Не голосували
Сергій Мартиняк Волинська область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Михайло Поплавський Кіровоградська область Не голосували
Іван Фурсін Одеська область Не голосували
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (52% явки) 7 Так 0 Ні 0 Утрималися 5 Не голосували
Олександр Біловол Харківська область Так
Геннадій Бобов Черкаська область Так
Володимир Зубик Черкаська область Так
Леонід Клімов Одеська область Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Віталій Хомутиннік Харківська область Так
Андрій Шипко Дніпропетровська область Так
Володимир Кацуба Харківська область Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Не голосували
Михайло Ланьо Закарпатська область Не голосували
Віктор Остапчук Харківська область Не голосували
Дмитро Святаш Харківська область Не голосували
Віталій Барвіненко Одеська область Відсутні
Станіслав Березкін Кіровоградська область Відсутні
Віктор Бондар Хмельницька область Відсутні
Євгеній Гєллєр Донецька область Відсутні
Василь Гуляєв Одеська область Відсутні
Артем Ільюк Миколаївська область Відсутні
Валентин Ничипоренко Черкаська область Відсутні
Валерій Писаренко Харківська область Відсутні
Олександр Пресман Одеська область Відсутні
Ігор Шкіря Донецька область Відсутні
Антон Яценко Черкаська область Відсутні
Позафракційні (55% явки) 15 Так 0 Ні 3 Утрималися 6 Не голосували
Андрій Іллєнко м. Київ Утрималися
Олександр Марченко Київська область Утрималися
Олег Осуховський Рівненська область Утрималися
Борислав Береза м. Київ Так
Олександр Герега Хмельницька область Так
Анатолій Денисенко Харківська область Так
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Так
Дмитро Добродомов Львівська область Так
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Жеваго Полтавська область Так
Богдан Матківський Львівська область Так
Володимир Мисик Харківська область Так
Олег Мусій Львівська область Так
Володимир Парасюк Львівська область Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Чумак м. Київ Так
Тарас Батенко Львівська область Не голосували
Михайло Головко Тернопільська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Валентин Дідич Дніпропетровська область Не голосували
Вячеслав Константіновський м. Київ Не голосували
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Іван Балога Закарпатська область Відсутні
Павло Балога Закарпатська область Відсутні
Яків Безбах Дніпропетровська область Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Відсутні
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Віталій Купрій Дніпропетровська область Відсутні
Юрій Левченко м. Київ Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Олександр Супруненко м. Київ Відсутні
Сергій Тарута Донецька область Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (87% явки) 43 Так 1 Ні 38 Утрималися 42 Не голосували
Володимир Ар'єв м. Київ Утрималися
Олег Барна Тернопільська область Утрималися
Андрій Вадатурський Миколаївська область Утрималися
Сергій Валентиров Запорізька область Утрималися
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Дмитренко Чернігівська область Утрималися
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Утрималися
Іван Куліченко Дніпропетровська область Утрималися
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віталій Курило Луганська область Утрималися
Максим Курячий Дніпропетровська область Утрималися
Дмитро Лубінець Донецька область Утрималися
Юрій Македон Вінницька область Утрималися
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Мацола Хмельницька область Утрималися
Сергій Мельник Хмельницька область Утрималися
Володимир Мельниченко Хмельницька область Утрималися
Іван Мельничук Вінницька область Утрималися
Олег Недава Донецька область Утрималися
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Петренко Черкаська область Утрималися
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Сольвар Київська область Утрималися
Олександр Співаковський Херсонська область Утрималися
Іван Спориш Вінницька область Утрималися
Микола Фролов Запорізька область Утрималися
Сергій Хлань Херсонська область Утрималися
Геннадій Чекіта Одеська область Утрималися
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Білоцерковець обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бригинець обрано в Раду за списком партії Так
Іван Вінник Херсонська область Так
Владислав Голуб Черкаська область Так
Дмитро Голубов Одеська область Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Руслан Демчак Вінницька область Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Богдан Дубневич Львівська область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Анатолій Євлахов Чернігівська область Так
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Іщейкін Полтавська область Так
Сергій Каплін Полтавська область Так
Валерій Карпунцов обрано в Раду за списком партії Так
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Міщенко Київська область Так
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Так
Федір Негой Херсонська область Так
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Павло Різаненко Київська область Так
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Сугоняко Сумська область Так
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Тіміш Чернівецька область Так
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Шинькович Хмельницька область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Василь Яніцький Рівненська область Так
Олександр Лівік Миколаївська область Ні
Дмитро Андрієвський м. Київ Не голосували
Сергій Березенко Чернігівська область Не голосували
Оксана Білозір обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Велікін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Давиденко Чернігівська область Не голосували
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Не голосували
Олександр Домбровський Вінницька область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Олександр Жолобецький Миколаївська область Не голосували
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Не голосували
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Лаврик Сумська область Не голосували
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Порошенко Вінницька область Не голосували
Борислав Розенблат Житомирська область Не голосували
Петро Сабашук Запорізька область Не голосували
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Третьяков м. Київ Не голосували
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Урбанський Одеська область Не голосували
Костянтин Усов Дніпропетровська область Не голосували
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Юрик Тернопільська область Не голосували
Оксана Юринець Львівська область Не голосували
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Бублик Полтавська область Відсутні
Віталій Гудзенко Київська область Відсутні
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Борис Козир Миколаївська область Відсутні
Аркадій Корнацький Миколаївська область Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Андрій Лопушанський Львівська область Відсутні
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Рибак Чернівецька область Відсутні
Сергій Рудик Черкаська область Відсутні
Олексій Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Соловей Івано-Франківська область Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (37% явки) 6 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Владислав Бухарєв Сумська область Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Євтушок Рівненська область Відсутні
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (89% явки) 6 Так 1 Ні 33 Утрималися 32 Не голосували
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Бондар Львівська область Утрималися
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Гаврилюк Київська область Утрималися
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ярослав Єдаков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Утрималися
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Лапін Волинська область Утрималися
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Река Полтавська область Утрималися
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Утрималися
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Федорук Чернівецька область Утрималися
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Так
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Медуниця Сумська область Так
Хвича Мепарішвілі обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Ні
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Бурбак Чернівецька область Не голосували
Петро Ванат обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Вознюк Рівненська область Не голосували
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Дзюблик Житомирська область Не голосували
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Не голосували
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леонід Ємець м. Київ Не голосували
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Кірш Харківська область Не голосували
Олександр Кодола Чернігівська область Не голосували
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Кришин Дніпропетровська область Не голосували
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Романюк Київська область Не голосували
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Сташук м. Київ Не голосували
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Гузь Волинська область Відсутні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Сторожук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (88% явки) 22 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Так
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Так
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Так
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Пастух Тернопільська область Так
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Подоляк Львівська область Так
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (77% явки) 0 Так 0 Ні 5 Утрималися 28 Не голосували
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Утрималися
Сергій Сажко Донецька область Утрималися
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Утрималися
Євген Балицький Запорізька область Не голосували
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Добкін Харківська область Не голосували
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлій Іоффе Луганська область Не голосували
Сергій Ківалов Одеська область Не голосували
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Не голосували
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Омельянович Донецька область Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Не голосували
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Дмитро Шенцев Харківська область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Дунаєв Луганська область Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Матвієнков Донецька область Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (4,8% явки) 1 Так 0 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Так
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Артеменко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (75% явки) 111 Так 2 Ні 79 Утрималися 122 Не голосували