Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Прийнятий

Відбулося 98 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (68% явки) 3 Так 1 Ні 0 Утрималися 9 Не голосували
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Так
Василь Петьовка Закарпатська область Так
Олександр Пономарьов Запорізька область Так
Ігор Молоток Сумська область Ні
Володимир Бандуров Запорізька область Не голосували
Анатолій Гіршфельд Харківська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Сергій Мартиняк Волинська область Не голосували
Ярослав Москаленко Київська область Не голосували
Віктор Развадовський Житомирська область Не голосували
Іван Фурсін Одеська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Володимир Литвин Житомирська область Відсутні
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Михайло Поплавський Кіровоградська область Відсутні
Євген Рибчинський м. Київ Відсутні
Група "Партія "Відродження" (65% явки) 1 Так 0 Ні 3 Утрималися 11 Не голосували
Василь Гуляєв Одеська область Утрималися
Артем Ільюк Миколаївська область Утрималися
Антон Кіссе Одеська область Утрималися
Віктор Остапчук Харківська область Так
Геннадій Бобов Черкаська область Не голосували
Володимир Зубик Черкаська область Не голосували
Володимир Кацуба Харківська область Не голосували
Леонід Клімов Одеська область Не голосували
Михайло Ланьо Закарпатська область Не голосували
Валентин Ничипоренко Черкаська область Не голосували
Дмитро Святаш Харківська область Не голосували
Віталій Хомутиннік Харківська область Не голосували
Андрій Шипко Дніпропетровська область Не голосували
Ігор Шкіря Донецька область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Віталій Барвіненко Одеська область Відсутні
Станіслав Березкін Кіровоградська область Відсутні
Олександр Біловол Харківська область Відсутні
Віктор Бондар Хмельницька область Відсутні
Євгеній Гєллєр Донецька область Відсутні
Олег Кулініч Полтавська область Відсутні
Валерій Писаренко Харківська область Відсутні
Олександр Пресман Одеська область Відсутні
Позафракційні (60% явки) 7 Так 2 Ні 10 Утрималися 10 Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Утрималися
Борислав Береза м. Київ Утрималися
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Утрималися
Дмитро Добродомов Львівська область Утрималися
Віталій Купрій Дніпропетровська область Утрималися
Богдан Матківський Львівська область Утрималися
Олег Мусій Львівська область Утрималися
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Чумак м. Київ Утрималися
Тарас Батенко Львівська область Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Так
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Констанкевич Волинська область Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Шевченко Івано-Франківська область Так
Яків Безбах Дніпропетровська область Ні
Андрій Іллєнко м. Київ Ні
Іван Балога Закарпатська область Не голосували
Павло Балога Закарпатська область Не голосували
Михайло Головко Тернопільська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Валентин Дідич Дніпропетровська область Не голосували
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Не голосували
Вячеслав Константіновський м. Київ Не голосували
Юрій Левченко м. Київ Не голосували
Олександр Марченко Київська область Не голосували
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Не голосували
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Олександр Герега Хмельницька область Відсутні
Анатолій Денисенко Харківська область Відсутні
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Максим Микитась Чернігівська область Відсутні
Володимир Мисик Харківська область Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Олег Осуховський Рівненська область Відсутні
Володимир Парасюк Львівська область Відсутні
Олександр Супруненко м. Київ Відсутні
Сергій Тарута Донецька область Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Сергій Шахов Луганська область Відсутні
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (89% явки) 80 Так 1 Ні 8 Утрималися 38 Не голосували
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Владислав Голуб Черкаська область Утрималися
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Костянтин Усов Дніпропетровська область Утрималися
Дмитро Андрієвський м. Київ Так
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв м. Київ Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Барна Тернопільська область Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Білоцерковець обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бригинець обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Вадатурський Миколаївська область Так
Сергій Валентиров Запорізька область Так
Іван Вінник Херсонська область Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Гудзенко Київська область Так
Руслан Демчак Вінницька область Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Так
Олександр Домбровський Вінницька область Так
Богдан Дубневич Львівська область Так
Максим Єфімов Донецька область Так
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Іщейкін Полтавська область Так
Валерій Карпунцов обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кіт Львівська область Так
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Так
Іван Куліченко Дніпропетровська область Так
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Курило Луганська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лівік Миколаївська область Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Македон Вінницька область Так
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Так
Олег Недава Донецька область Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Так
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Так
Олег Петренко Черкаська область Так
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Порошенко Вінницька область Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Іван Рибак Чернівецька область Так
Тетяна Ричкова Дніпропетровська область Так
Борислав Розенблат Житомирська область Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Соловей Івано-Франківська область Так
Руслан Сольвар Київська область Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Олександр Сугоняко Сумська область Так
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Микола Фролов Запорізька область Так
Геннадій Чекіта Одеська область Так
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Так
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Шинькович Хмельницька область Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Василь Яніцький Рівненська область Так
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Так
Сергій Рудик Черкаська область Ні
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Березенко Чернігівська область Не голосували
Оксана Білозір обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Велікін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Голубов Одеська область Не голосували
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Давиденко Чернігівська область Не голосували
Олег Дмитренко Чернігівська область Не голосували
Ярослав Дубневич Львівська область Не голосували
Анатолій Євлахов Чернігівська область Не голосували
Олександр Жолобецький Миколаївська область Не голосували
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Каплін Полтавська область Не голосували
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Борис Козир Миколаївська область Не голосували
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Аркадій Корнацький Миколаївська область Не голосували
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Курячий Дніпропетровська область Не голосували
Микола Лаврик Сумська область Не голосували
Дмитро Лубінець Донецька область Не голосували
Микола Люшняк Тернопільська область Не голосували
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Федір Негой Херсонська область Не голосували
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Григорій Тіміш Чернівецька область Не голосували
Олександр Третьяков м. Київ Не голосували
Олександр Урбанський Одеська область Не голосували
Сергій Хлань Херсонська область Не голосували
Юрій Бублик Полтавська область Відсутні
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Відсутні
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Міщенко Київська область Відсутні
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Павло Різаненко Київська область Відсутні
Петро Сабашук Запорізька область Відсутні
Олексій Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Оксана Юринець Львівська область Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (57% явки) 1 Так 5 Ні 2 Утрималися 4 Не голосували
Владислав Бухарєв Сумська область Утрималися
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Євтушок Рівненська область Ні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Ні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Руслан Богдан Полтавська область Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Одарченко Херсонська область Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (85% явки) 55 Так 0 Ні 0 Утрималися 14 Не голосували
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бурбак Чернівецька область Так
Петро Ванат обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Вознюк Рівненська область Так
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Владислав Данілін обрано в Раду за списком партії Так
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Ємець м. Київ Так
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кірш Харківська область Так
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кодола Чернігівська область Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Кришин Дніпропетровська область Так
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Лапін Волинська область Так
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Так
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Так
Олег Медуниця Сумська область Так
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Река Полтавська область Так
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Сташук м. Київ Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Так
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Так
Павло Дзюблик Житомирська область Не голосували
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Не голосували
Ярослав Єдаков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Хвича Мепарішвілі обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Відсутні
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Романюк Київська область Відсутні
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (85% явки) 6 Так 0 Ні 15 Утрималися 1 Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тарас Пастух Тернопільська область Утрималися
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Утрималися
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Так
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Подоляк Львівська область Так
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (81% явки) 9 Так 1 Ні 3 Утрималися 22 Не голосували
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Утрималися
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Сажко Донецька область Утрималися
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Дунаєв Луганська область Так
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Так
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Так
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Ні
Євген Балицький Запорізька область Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлій Іоффе Луганська область Не голосували
Сергій Ківалов Одеська область Не голосували
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Матвієнков Донецька область Не голосували
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Омельянович Донецька область Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Не голосували
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Дмитро Шенцев Харківська область Не голосували
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Добкін Харківська область Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (81% явки) 15 Так 0 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Так
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Так
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Так
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Так
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Так
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Артеменко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (80% явки) 177 Так 10 Ні 41 Утрималися 111 Не голосували